Ботев (Нови пазар)

BGSupporters форум

Ботев (Нови пазар)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2022 18:00 1 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:5
21.08.2022 18:00 2 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:2
27.08.2022 18:00 3 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:6
04.09.2022 17:00 4 кръг Д Черно море II (Варна) 2:3
10.09.2022 17:00 5 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:6
18.09.2022 14:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 0:4
25.09.2022 16:00 7 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
09.10.2022 16:00 8 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
16.10.2022 16:00 9 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
23.10.2022 15:00 10 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
29.10.2022 14:00 11 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) -:-
- 12 кръг
почива
13.11.2022 14:00 13 кръг Д Волов (Шумен) -:-
20.11.2022 14:00 14 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
27.11.2022 14:00 15 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 16 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 17 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 18 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 19 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 20 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 21 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 22 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 23 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 24 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 25 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 26 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 29 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 30 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 6 1 0 5 12:27 3
12 Локомотив 2022 (Русе) 6 0 2 4 5:13 2
13 Дунав от Русе II (Русе) 7 0 2 5 6:16 2
14 Устрем Д (Дончево) 6 0 1 5 6:17 1
15 Ботев (Нови пазар) 7 0 0 7 4:27 0
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 0:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
31.08.2022 18:00 - Д Септември 98 (Тервел) 1:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
01.10.2022 16:00 - Г Волов (Шумен) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2022 18:00 - Д Спартак 1918 II (Варна) 1:1
23.07.2022 18:00 - Г Спартак 1918 II (Варна) 1:3
27.07.2022 18:30 - Д Адаспорт (Острово) 1:1
31.07.2022 18:00 - Д Локомотив 2022 (Русе) 1:2
03.08.2022 18:00 - Д Никола Козлево (Никола Козлево) 3:1
06.08.2022 18:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 6:6

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 3.715 69
октомври 2019 2.036 89
септември 2019 1.413 92
август 2019 5.644 79
май 2019 5.136 84
април 2019 8.019 68
март 2019 3.383 92
ноември 2018 9.141 65
октомври 2018 12.728 52
септември 2018 18.972 28
май 2018 1.776 92
април 2018 2.162 92
март 2018 1.652 92
ноември 2017 10.686 57
октомври 2017 7.426 72
септември 2017 8.244 68
август 2017 11.397 49
май 2017 2.599 89
април 2017 7.131 74
март 2017 16.535 34
ноември 2016 12.989 45
октомври 2016 9.742 53
септември 2016 8.337 64
август 2016 6.506 75
май 2016 7.009 70
април 2016 15.318 28
март 2016 6.725 72
ноември 2015 14.370 33
октомври 2015 10.925 46
август 2015 5.283 76
май 2015 5.441 70
април 2015 3.799 73
март 2015 10.082 49
декември 2014 7.510 68
октомври 2014 8.241 67
септември 2014 13.940 37
май 2014 10.383 59
април 2014 4.071 85
март 2014 6.830 70
ноември 2013 17.039 35
септември 2013 2.332 93
август 2013 8.376 67
ноември 2011 4.703 95
октомври 2011 1.955 102
септември 2011 2.157 104
август 2011 3.680 96
май 2011 5.019 91
април 2011 8.040 81
март 2011 3.989 95
ноември 2010 1.954 110
октомври 2010 1.885 112
септември 2010 10.098 74
август 2010 4.749 103
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници