Филип Тотю 2018 (Две могили)

BGSupporters форум

Филип Тотю 2018 (Две могили)

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2021 16:00 1 кръг Д Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 2:5
26.09.2021 16:00 2 кръг Г Дунав (Батин) 0:0
03.10.2021 14:00 3 кръг Д Ботев 2010 (Копривец) 7:2
10.10.2021 14:00 4 кръг Г Партизан (Босилковци) 6:0
17.10.2021 14:00 5 кръг Д Янтра (Долна Студена) 2:0
24.10.2021 14:00 6 кръг Г Янтра (Ценово) 0:2
31.10.2021 14:00 7 кръг Д Атлетик (Тръстеник) 5:0
07.11.2021 14:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:4
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Младост 2010 (Екзарх Йосиф) -:-
- 11 кръг Д Дунав (Батин) -:-
- 12 кръг Г Ботев 2010 (Копривец) -:-
- 13 кръг Д Партизан (Босилковци) -:-
- 14 кръг Г Янтра (Долна Студена) -:-
- 15 кръг Д Янтра (Ценово) -:-
- 16 кръг Г Атлетик (Тръстеник) -:-
- 17 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 7 5 2 0 19:4 17
3 Дунав (Батин) 7 4 2 1 17:7 14
4 Филип Тотю 2018 (Две могили) 8 4 1 3 22:13 13
5 Янтра (Ценово) 7 3 2 2 15:21 11
6 Атлетик (Тръстеник) 7 3 0 4 14:16 9

Филип Тотю 2018 (Две могили)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2021 11:30 1 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 5:0
- 2 кръг
почива
отложен 3 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
отложен 4 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 5 кръг
почива
отложен 6 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
30.10.2021 11:30 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:1
06.11.2021 11:30 8 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 5:0
- 9 кръг
почива
20.11.2021 11:30 10 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 11 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 6 5 0 1 34:5 15
2 Филип Тотю 2018 (Две могили) 3 3 0 0 12:1 9
3 Черноломец 1919 (Попово) 5 3 0 2 18:8 9
4 Бенковски (Бяла) 3 1 0 2 2:13 3
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 4 1 0 3 6:12 3

Филип Тотю 2018 (Две могили)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2021 10:00 1 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 1:0
- 2 кръг
почива
отложен 3 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
отложен 4 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
16.10.2021 11:00 5 кръг Д Локомотив (Русе) 5:0
отложен 6 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
30.10.2021 10:00 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
06.11.2021 10:00 8 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 1:4
- 9 кръг
почива
20.11.2021 10:00 10 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 11 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 12 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 13 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Кубрат 2016 (Кубрат) 5 2 1 2 8:18 7
4 Черноломец 1919 (Попово) 6 2 1 3 15:16 7
5 Филип Тотю 2018 (Две могили) 4 2 0 2 8:9 6
6 Локомотив (Русе) 6 1 1 4 11:21 4
7 Бенковски (Бяла) 4 0 0 4 1:37 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници