Кубрат 2016 (Кубрат)

BGSupporters форум

Кубрат 2016 (Кубрат)

"А" ОГ Разград
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2021 18:00 1 кръг Г Миньор 2012 (Сеново) 0:2
12.09.2021 17:00 2 кръг Д Ураган (Гецово) 2:1
18.09.2021 17:00 3 кръг Г Челси (Брестовене) 2:1
26.09.2021 17:00 4 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 2:0
02.10.2021 16:00 5 кръг Г Вълци (Владимировци) 1:3
10.10.2021 16:00 6 кръг Д Бели Лом 2015 (Дряновец) 0:1
16.10.2021 16:00 7 кръг Г Златен лист (Точилари) 1:2
24.10.2021 16:00 8 кръг Д Стрела (Тодорово) 4:1
30.10.2021 16:00 9 кръг Г Спортист (Пороище) 1:1
06.11.2021 14:00 10 кръг Г Левски (Подайва) 0:6
14.11.2021 14:00 11 кръг Д Вихър (Лозница) -:-
20.11.2021 14:00 12 кръг Г Адаспорт (Острово) -:-
28.11.2021 14:00 13 кръг Д Локомотив 2019 (Самуил) -:-
- 14 кръг Д Миньор 2012 (Сеново) -:-
- 15 кръг Г Ураган (Гецово) -:-
- 16 кръг Д Челси (Брестовене) -:-
- 17 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) -:-
- 18 кръг Д Вълци (Владимировци) -:-
- 19 кръг Г Бели Лом 2015 (Дряновец) -:-
- 20 кръг Д Златен лист (Точилари) -:-
- 21 кръг Г Стрела (Тодорово) -:-
- 22 кръг Д Спортист (Пороище) -:-
- 23 кръг Д Левски (Подайва) -:-
- 24 кръг Г Вихър (Лозница) -:-
- 25 кръг Д Адаспорт (Острово) -:-
- 26 кръг Г Локомотив 2019 (Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Бенковски 2016 (Исперих) 9 5 0 4 20:17 15
7 Спортист (Пороище) 10 4 3 3 24:17 15
8 Кубрат 2016 (Кубрат) 10 4 1 5 13:18 13
9 Ураган (Гецово) 10 4 1 5 21:21 13
10 Златен лист (Точилари) 8 4 0 4 20:16 12

Кубрат 2016 (Кубрат)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 2 кръг
почива
- 3 кръг
почива
09.10.2021 11:30 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
16.10.2021 11:30 5 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 5:1
отложен 6 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
30.10.2021 11:30 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:5
06.11.2021 11:30 8 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:2
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 12 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 13 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Филип Тотю 2018 (Две могили) 3 3 0 0 12:1 9
3 Черноломец 1919 (Попово) 5 3 0 2 18:8 9
4 Бенковски (Бяла) 3 1 0 2 2:13 3
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 4 1 0 3 6:12 3
6 Дунав 2009 (Сливо поле) 5 0 0 5 1:34 0

Кубрат 2016 (Кубрат)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
25.09.2021 11:00 2 кръг Г Локомотив (Русе) 2:2
- 3 кръг
почива
09.10.2021 10:00 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:10
16.10.2021 10:00 5 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 0:5
отложен 6 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
30.10.2021 10:00 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:1
06.11.2021 10:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла) 4:0
13.11.2021 11:00 9 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 12 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 13 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 7 7 0 0 57:2 21
2 Дунав 2009 (Сливо поле) 6 3 1 2 16:13 10
3 Кубрат 2016 (Кубрат) 5 2 1 2 8:18 7
4 Черноломец 1919 (Попово) 6 2 1 3 15:16 7
5 Филип Тотю 2018 (Две могили) 4 2 0 2 8:9 6

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници