Черноломец 1919 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 1919 (Попово)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
15.08.2021 18:00 1 кръг Д Устрем Д (Дончево) 6:0
21.08.2021 18:00 2 кръг Г Локомотив (Русе) 3:0
29.08.2021 18:00 3 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:1
04.09.2021 17:00 4 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:1
12.09.2021 16:00 5 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:1
25.09.2021 17:00 6 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:0
03.10.2021 16:00 7 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 4:0
09.10.2021 16:00 8 кръг Г Волов (Шумен) 1:0
17.10.2021 16:00 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 3:0
24.10.2021 15:00 10 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
06.11.2021 14:00 11 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
13.11.2021 14:00 12 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
20.11.2021 14:00 13 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 14 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 15 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 16 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 17 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 18 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 19 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 20 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 21 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 23 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 24 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 25 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 26 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав от Русе (Русе) 9 9 0 0 36:6 27
2 Лудогорец 1945 III (Разград) 8 8 0 0 23:3 24
3 Черноломец 1919 (Попово) 9 7 1 1 22:3 22
4 Ботев (Нови пазар) 9 6 1 2 11:7 19
5 Черноморец (Балчик) 9 5 2 2 20:8 17
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
08.09.2021 16:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 0:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
25.07.2021 18:00 - Г Атлетик (Провадия) 3:1

Черноломец 1919 (Попово)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
15.09.2021 17:00 2 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:0
22.09.2021 16:00 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:7
29.09.2021 16:00 4 кръг Д Олимпик (Варна) 0:3
06.10.2021 16:00 5 кръг Г Волов (Шумен) 1:9
13.10.2021 16:00 6 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:1
20.10.2021 15:00 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
27.10.2021 14:00 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
03.11.2021 14:00 9 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 10 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 11 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 13 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 14 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 15 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 18 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Светкавица Търговище (Търговище) 4 2 0 2 9:6 6
7 Доростол Силистра (Силистра) 5 2 0 3 3:11 6
8 Олимпик (Варна) 6 1 0 5 5:16 3
9 Черноломец 1919 (Попово) 5 1 0 4 3:20 3
10 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5 0 1 4 1:23 1

Черноломец 1919 (Попово)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2021 11:30 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:6
25.09.2021 11:30 2 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 4:0
отложен 3 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 4 кръг
почива
16.10.2021 11:30 5 кръг Д Бенковски (Бяла) 6:0
- 6 кръг
почива
30.10.2021 11:30 7 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
06.11.2021 11:30 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
13.11.2021 11:30 9 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
20.11.2021 11:30 10 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 3 3 0 0 16:3 9
2 Черноломец 1919 (Попово) 3 2 0 1 13:6 6
3 Филип Тотю 2018 (Две могили) 1 1 0 0 5:0 3
4 Кубрат 2016 (Кубрат) 2 1 0 1 5:5 3
5 Бенковски (Бяла) 2 0 0 2 0:12 0

Черноломец 1919 (Попово)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2021 10:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
25.09.2021 10:00 2 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 1:1
отложен 3 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 4 кръг
почива
16.10.2021 10:00 5 кръг Д Бенковски (Бяла) 9:0
23.10.2021 11:00 6 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
30.10.2021 10:00 7 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
06.11.2021 10:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
13.11.2021 10:00 9 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
20.11.2021 10:00 10 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 13 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 14 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Дунав 2009 (Сливо поле) 4 2 1 1 11:4 7
3 Филип Тотю 2018 (Две могили) 2 2 0 0 6:0 6
4 Черноломец 1919 (Попово) 3 1 1 1 10:8 4
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 3 0 1 2 2:17 1
6 Локомотив (Русе) 4 0 1 3 4:16 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 7 място
2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 А ОФГ ТЩ 1 място
2017/2018 А ОФГ ТЩ 3 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 4 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 4 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 3 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 4 място
2012/2013 - -
2011/2012 "В" група 7 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 7.391 62
октомври 2019 8.750 64
септември 2019 15.151 36
август 2019 8.276 65
май 2012 5.031 87
април 2012 7.883 77
март 2012 9.999 63
ноември 2011 12.108 62
октомври 2011 20.470 29
септември 2011 6.884 89
август 2011 13.915 43
май 2011 9.701 71
април 2011 13.570 47
март 2011 11.819 54
ноември 2010 14.965 46
октомври 2010 4.374 104
септември 2010 7.360 90
август 2010 5.013 101
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници