Искър 1923 (Роман)

BGSupporters форум

Искър 1923 (Роман)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2021 17:00 1 кръг Д Манастирище 2020 (Манастирище) 6:3
отложен 2 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) -:-
02.10.2021 16:00 3 кръг Д Академия Ботев (Враца) 5:3
отложен 4 кръг Д Бутан (Бутан) -:-
16.10.2021 16:00 5 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 1:1
23.10.2021 16:00 6 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) -:-
30.10.2021 14:30 7 кръг Г Ботев (Рогозен) -:-
06.11.2021 14:30 8 кръг Д Огоста (Хайредин) -:-
21.11.2021 14:30 9 кръг Г Септември 98 (Гложене) -:-
- 10 кръг Г Манастирище 2020 (Манастирище) -:-
- 11 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) -:-
- 12 кръг Г Академия Ботев (Враца) -:-
- 13 кръг Г Бутан (Бутан) -:-
- 14 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
- 15 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) -:-
- 16 кръг Д Ботев (Рогозен) -:-
- 17 кръг Г Огоста (Хайредин) -:-
- 18 кръг Д Септември 98 (Гложене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Миньор 2017 (Згориград) 4 3 1 0 15:6 10
4 Септември 98 (Гложене) 5 2 2 1 9:8 8
5 Искър 1923 (Роман) 3 2 1 0 12:7 7
6 Монолит (Бяла Слатина) 5 2 1 2 12:14 7
7 Скала 2015 (Оселна) 5 0 3 2 5:8 3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / 1/2 финали
11.08.2021 18:30 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:2

Искър 1923 II (Роман)

"Б" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 17:00 1 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 2:0
- 2 кръг
почива
25.09.2021 17:00 3 кръг Д Строител (Кунино) 1:0
03.10.2021 16:00 4 кръг Г Любимец (Търнава) 2:1
10.10.2021 16:00 5 кръг Д Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 3:0
17.10.2021 16:00 6 кръг Г Милин камък (Баница) 0:6
24.10.2021 16:00 7 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
31.10.2021 14:30 8 кръг Г Скът (Алтимир) -:-
07.11.2021 14:30 9 кръг Д Ботев 2013 (Попица) -:-
20.11.2021 14:30 10 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) -:-
27.11.2021 14:30 11 кръг Д Ботевъ (Брусен) -:-
- 12 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Строител (Кунино) -:-
- 15 кръг Д Любимец (Търнава) -:-
- 16 кръг Г Далекс Бикоборец Мега (Костелево) -:-
- 17 кръг Д Милин камък (Баница) -:-
- 18 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 19 кръг Д Скът (Алтимир) -:-
- 20 кръг Г Ботев 2013 (Попица) -:-
- 21 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
- 22 кръг Г Ботевъ (Брусен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботевъ (Брусен) 6 3 3 0 13:5 12
2 Искър 1923 II (Роман) 5 4 0 1 8:7 12
3 Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 6 3 2 1 26:11 11
4 Милин камък (Баница) 6 3 2 1 12:7 11
5 Дунав 2016 (Селановци) 6 3 1 2 9:12 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ВР 1 място
2019/2020 А ОФГ ВР 3 място
2018/2019 А ОФГ ВР 9 място
2017/2018 А ОФГ ВР 8 място
2016/2017 А ОФГ ВР 9 място
2015/2016 А ОФГ ВР 14 място
2014/2015 А ОФГ ВР 6 място
2012/2013 А ОФГ ВР 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници