Монолит (Бяла Слатина)

BGSupporters форум

Монолит (Бяла Слатина)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2021 17:00 1 кръг Д Ботев (Рогозен) 4:2
26.09.2021 17:00 2 кръг Г Огоста (Хайредин) 0:5
03.10.2021 16:00 3 кръг Д Септември 98 (Гложене) 3:0
10.10.2021 16:00 4 кръг Г Манастирище 2020 (Манастирище) 1:3
17.10.2021 16:00 5 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 4:4
23.10.2021 16:00 6 кръг Г Искър 1923 (Роман) 0:3
30.10.2021 14:30 7 кръг Д Бутан (Бутан) 3:2
20.03.2022 15:00 8 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 0:6
28.11.2021 14:30 9 кръг Д Академия Ботев (Враца) 4:2
27.03.2022 15:00 10 кръг Г Ботев (Рогозен) 0:4
03.04.2022 17:00 11 кръг Д Огоста (Хайредин) 0:3
09.04.2022 17:00 12 кръг Г Септември 98 (Гложене) 1:4
16.04.2022 17:00 13 кръг Д Манастирище 2020 (Манастирище) 1:8
01.05.2022 18:00 14 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 2:7
08.05.2022 18:00 15 кръг Д Искър 1923 (Роман) 2:7
15.05.2022 18:00 16 кръг Г Бутан (Бутан) 0:3
22.05.2022 18:00 17 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 2:6
29.05.2022 18:00 18 кръг Г Академия Ботев (Враца) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Скала 2015 (Оселна) 18 6 4 8 42:37 22
7 Миньор 2017 (Згориград) 18 6 4 8 47:50 22
8 Ботев (Рогозен) 18 5 2 11 28:50 17
9 Монолит (Бяла Слатина) 18 4 1 13 28:71 13
10 Бутан (Бутан) 18 3 2 13 17:49 11

Монолит (Бяла Слатина)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2021 16:00 1 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:6
28.09.2021 16:00 2 кръг Г Ботев (Враца) 1:4
05.10.2021 16:00 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:0
12.10.2021 16:00 4 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:5
- 5 кръг
почива
26.10.2021 16:00 6 кръг Д Ком (Берковица) 3:1
22.03.2022 15:00 7 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
09.11.2021 15:00 8 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
16.11.2021 15:00 9 кръг Д Ботев (Враца) -:-
23.11.2021 15:00 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 11 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Ком (Берковица) -:-
- 14 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ОФК Локомотив (Мездра) 6 4 1 1 21:15 13
3 Бдин 1923 (Видин) 6 4 1 1 23:10 13
4 Монолит (Бяла Слатина) 5 2 0 3 7:16 6
5 Ком (Берковица) 6 2 0 4 15:22 6
6 Левски 2020 (Лом) 5 1 1 3 10:13 4

Монолит (Бяла Слатина)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2021 10:30 1 кръг Д Ботев (Враца) 3:2
02.10.2021 10:30 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:0
09.10.2021 10:30 3 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:2
16.10.2021 10:30 4 кръг Г Левски 2020 (Лом) 3:0
23.10.2021 10:30 5 кръг Д Прециз (Монтана) 0:1
30.10.2021 10:30 6 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 5:2
06.11.2021 10:30 7 кръг Г Ком (Берковица) 6:3
02.04.2022 10:30 8 кръг Г Ботев (Враца) 6:11
- 9 кръг
почива
16.04.2022 10:30 10 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:3
30.04.2022 10:30 11 кръг Д Левски 2020 (Лом) 5:3
07.05.2022 10:30 12 кръг Г Прециз (Монтана) 0:8
14.05.2022 10:30 13 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:4
21.05.2022 10:30 14 кръг Д Ком (Берковица) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК Локомотив (Мездра) 12 6 0 6 27:29 18
4 Ботев (Враца) 12 6 0 6 48:42 18
5 Монолит (Бяла Слатина) 12 5 1 6 32:41 16
6 Ком (Берковица) 12 3 0 9 23:55 9
7 Левски 2020 (Лом) 12 0 1 11 17:79 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ ВР 9 място
2020/2021 А ОФГ ВР 4 място
2019/2020 А ОФГ ВР 2 място
2018/2019 А ОФГ ВР 2 място
2017/2018 А ОФГ ВР 3 място
2016/2017 А ОФГ ВР 6 място
2015/2016 А ОФГ ВР 7 място
2014/2015 А ОФГ ВР 2 място
2012/2013 А ОФГ ВР 2 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници