ОФК Локомотив (Мездра)

BGSupporters форум

ОФК Локомотив (Мездра)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Г Павликени (Павликени) 0:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Д Академик (Свищов) 1:1
21.08.2021 18:00 3 кръг Г Пещера (Галата) 1:2
28.08.2021 18:00 4 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
05.09.2021 16:00 5 кръг Г Вихър (Славяново) 1:3
- 6 кръг
почива
18.09.2021 17:00 7 кръг Д Спартак (Плевен) 0:2
25.09.2021 17:00 8 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:3
01.10.2021 17:00 9 кръг Д Ботев II (Враца) 2:1
09.10.2021 16:00 10 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:1
16.10.2021 16:00 11 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
23.10.2021 16:00 12 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 3:1
30.10.2021 14:30 13 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 2:2
06.11.2021 14:30 14 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:1
12.11.2021 14:30 15 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:1
19.11.2021 14:30 16 кръг Г Дреновец (Дреновец) 1:2
27.11.2021 14:30 17 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:1
19.02.2022 14:00 18 кръг Д Павликени (Павликени) 1:1
26.02.2022 14:00 19 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
05.03.2022 14:30 20 кръг Д Пещера (Галата) 0:1
12.03.2022 14:30 21 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0
19.03.2022 14:30 22 кръг Д Вихър (Славяново) 2:1
- 23 кръг
почива
02.04.2022 17:00 24 кръг Г Спартак (Плевен) 1:2
09.04.2022 17:00 25 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:0
16.04.2022 17:00 26 кръг Г Ботев II (Враца) 1:1
22.04.2022 17:00 27 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:0
30.04.2022 17:00 28 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
07.05.2022 18:00 29 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 5:2
11.05.2022 18:00 30 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 2:3
14.05.2022 18:00 31 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 3:1
21.05.2022 18:00 32 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:1
28.05.2022 18:00 33 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
04.06.2022 18:00 34 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Дреновец (Дреновец) 30 10 2 18 36:62 32
11 Ботев II (Враца) 29 8 6 15 26:43 30
12 ОФК Локомотив (Мездра) 30 7 8 15 32:45 29
13 Ювентус 95 (Малчика) 30 7 6 17 29:62 27
14 Академик (Свищов) 29 8 2 19 34:52 26
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
08.09.2021 16:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / 1/2 финали
11.08.2021 18:30 - Г Искър 1923 (Роман) 2:2
Област Враца / Финал
18.08.2021 18:00 - Г Огоста (Хайредин) 4:2
Северозападна България / Финали
25.08.2021 18:00 - Г Дреновец (Дреновец) 3:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Първи кръг
16.02.2022 15:00 - Д Пещера (Галата) 2:0
Северозападна България / Втори кръг
29.03.2022 16:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2022 12:00 - Д Левски (Чепинци) 3:1
22.01.2022 13:00 - Д Дреновец (Дреновец) 1:0
29.01.2022 13:00 - Д Ботев II (Враца) 4:2
05.02.2022 13:00 - Д Бдин 1923 (Видин) 1:1
12.02.2022 14:00 - Д Чавдар (Етрополе) 1:3

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2021 16:00 1 кръг Д Ботев (Враца) 1:5
28.09.2021 16:00 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 3:1
- 3 кръг
почива
12.10.2021 16:00 4 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) 5:1
19.10.2021 16:00 5 кръг Г Ком (Берковица) 4:3
26.10.2021 16:00 6 кръг Д Левски 2020 (Лом) 5:2
02.11.2021 15:00 7 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
09.11.2021 15:00 8 кръг Г Ботев (Враца) -:-
16.11.2021 15:00 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) -:-
- 12 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 13 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
- 14 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бдин 1923 (Видин) 4 4 0 0 20:3 12
2 ОФК Локомотив (Мездра) 5 4 0 1 18:12 12
3 Ботев (Враца) 4 3 1 0 13:4 10
4 Монолит (Бяла Слатина) 5 2 0 3 7:16 6
5 Ком (Берковица) 6 2 0 4 15:22 6

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2021 16:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:1
30.09.2021 16:00 2 кръг Д Ботев (Враца) 0:8
07.10.2021 16:00 3 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 3:1
14.10.2021 16:00 4 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 3:4
21.10.2021 16:00 5 кръг Д Левски 2020 (Лом) 3:0
28.10.2021 16:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:2
04.11.2021 15:00 7 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 8 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 9 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) -:-
- 10 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бдин 1923 (Видин) 6 4 1 1 20:12 13
2 Ботев (Враца) 4 4 0 0 31:0 12
3 ОФК Локомотив (Мездра) 6 2 1 3 11:16 7
4 Първа атомна (Козлодуй) 5 1 1 3 6:14 4
5 Левски 2020 (Лом) 5 1 1 3 6:20 4

ОФК Локомотив (Мездра)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2021 10:30 1 кръг Д Ком (Берковица) 5:4
02.10.2021 10:30 2 кръг Г Ботев (Враца) 1:2
отложен 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
16.10.2021 10:30 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:4
23.10.2021 10:30 5 кръг Д Левски 2020 (Лом) 5:3
30.10.2021 10:30 6 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) -:-
06.11.2021 10:30 7 кръг Д Прециз (Монтана) -:-
- 8 кръг Г Ком (Берковица) -:-
- 9 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 11 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 12 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
- 13 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) -:-
- 14 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Враца) 4 3 0 1 10:6 9
4 Прециз (Монтана) 3 2 0 1 12:6 6
5 ОФК Локомотив (Мездра) 4 2 0 2 12:13 6
6 Първа атомна (Козлодуй) 2 0 0 2 0:5 0
7 Ком (Берковица) 3 0 0 3 6:17 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 2.823 87
септември 2019 8.490 67
август 2019 10.230 54
май 2019 6.037 73
април 2019 2.636 92
март 2019 9.546 64
ноември 2018 6.723 80
октомври 2018 9.757 60
септември 2018 9.153 66
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници