Витоша 13 (София)

BGSupporters форум

Витоша 13 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 16:00 - Г Национал (София) 2:5
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2021 13:00 1 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 13:2
03.09.2021 13:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
12.09.2021 13:00 3 кръг Д ОФК София (София) 3:0
18.09.2021 13:00 4 кръг Г София спорт (София) 4:0
25.09.2021 17:00 5 кръг Д Развитие МФ (София) 7:0
02.10.2021 11:30 6 кръг Г Гранит (Владая) 2:3
09.10.2021 17:30 7 кръг Д Олимпиец (София) 5:0
16.10.2021 11:00 8 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 7:0
23.10.2021 15:00 9 кръг Д РД Спорт (София) 5:4
15.11.2021 13:00 10 кръг Г ОФК София (София) 5:0
06.11.2021 15:00 11 кръг Д София спорт (София) 7:1
05.03.2022 18:00 12 кръг Г Развитие МФ (София) 3:1
29.03.2022 15:00 13 кръг Д Гранит (Владая) 1:0
19.03.2022 13:00 14 кръг Г Олимпиец (София) 3:2
26.03.2022 18:00 15 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 13:0
02.04.2022 13:00 16 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
09.04.2022 10:30 17 кръг Д ОФК София (София) 5:0
16.04.2022 12:00 18 кръг Г София спорт (София) 3:1
30.04.2022 18:00 19 кръг Д Развитие МФ (София) 3:0
07.05.2022 17:00 20 кръг Г Гранит (Владая) 0:0
14.05.2022 18:30 21 кръг Д Олимпиец (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 21 19 1 1 98:15 58
2 Гранит (Владая) 21 17 2 2 85:20 53
3 РД Спорт (София) 20 11 3 6 68:37 36
4 ОФК София (София) 21 11 2 8 44:38 35
5 Олимпиец (София) 21 7 2 12 37:58 23

Витоша 13 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 13:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 5:0
04.09.2021 13:00 2 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 4:1
11.09.2021 13:00 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 5:1
03.11.2021 14:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 7:0
25.09.2021 13:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 7:1
02.10.2021 17:00 6 кръг Д Спортист 13 (София) 5:0
09.10.2021 11:00 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 7:0
16.10.2021 18:00 8 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
23.10.2021 13:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
30.10.2021 13:00 10 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:0
06.11.2021 13:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 7:0
05.03.2022 15:00 12 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
12.03.2022 13:00 13 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 2:0
20.03.2022 13:00 14 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 8:0
19.04.2022 15:30 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
02.04.2022 16:00 16 кръг Д Миньор (Перник) 12:1
06.04.2022 13:00 17 кръг Г Спортист 13 (София) 2:0
09.04.2022 13:00 18 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
18.05.2022 13:00 19 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:2
30.04.2022 13:00 20 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
07.05.2022 13:00 21 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:1
14.05.2022 13:00 22 кръг Г Беласица (Петрич) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 22 22 0 0 104:13 66
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 22 19 1 2 82:13 58
3 Хебър 1918 (Пазарджик) 22 13 2 7 56:21 41
4 Ботев 57 СУ (София) 22 11 5 6 51:30 38
5 Велбъжд (Кюстендил) 22 10 4 8 34:38 34

Витоша 13 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
09.09.2021 10:00 - Г Арес (София) 3:3
Югозападна България / Финали
22.09.2021 16:00 - Д Септември (София) 1:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2021 10:00 1 кръг Д Левски (София) 0:9
07.09.2021 17:00 2 кръг Г София спорт (София) 4:1
- 3 кръг
почива
19.09.2021 09:00 4 кръг Д Септември (София) 0:5
26.09.2021 09:00 5 кръг Г Национал (София) 1:3
03.10.2021 09:00 6 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0
21.10.2021 15:00 7 кръг Г Арес (София) 1:7
17.10.2021 09:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) 2:5
24.10.2021 09:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
31.10.2021 09:00 10 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
07.11.2021 13:00 11 кръг Г Академия Септември (София) 0:4
10.11.2021 12:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:6
19.11.2021 12:00 13 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:1
27.02.2022 09:00 14 кръг Г Левски (София) 0:7
06.03.2022 09:00 15 кръг Д София спорт (София) 1:2
- 16 кръг
почива
20.03.2022 09:00 17 кръг Г Септември (София) 1:8
27.03.2022 09:00 18 кръг Д Национал (София) 3:6
03.04.2022 16:00 19 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:3
21.04.2022 14:00 20 кръг Д Арес (София) 0:4
17.04.2022 09:00 21 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
01.05.2022 09:00 22 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
08.05.2022 09:00 23 кръг Г ЦСКА (София) 1:8
15.05.2022 09:00 24 кръг Д Академия Септември (София) 4:2
20.05.2022 16:00 25 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
29.05.2022 09:00 26 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 23 5 3 15 20:75 18
10 София спорт (София) 24 4 5 15 45:89 17
11 Левски Раковски (София) 23 4 4 15 22:54 16
12 Витоша 13 (София) 23 4 1 18 26:98 13
13 Витоша (Бистрица) 23 1 2 20 16:87 5

Витоша 13 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
25.09.2021 14:30 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 8:1
02.10.2021 10:15 2 кръг Г Спорт за всички (София) 2:1
09.10.2021 13:05 3 кръг Д Победа 2013 (София) 1:1
16.10.2021 11:40 4 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 8:0
- 5 кръг
почива
30.10.2021 11:40 6 кръг Г Левски (Чепинци) 0:5
06.11.2021 10:15 7 кръг Д Левски Раковски II (София) 4:0
15.11.2021 13:05 8 кръг Г Септември (София) 3:2
22.11.2021 08:50 9 кръг Д Барокко (София) 3:0
27.11.2021 13:05 10 кръг Г Сердика II (София) 7:0
04.12.2021 08:50 11 кръг Д ОФК София (София) 11:0
04.06.2022 12:00 12 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
19.03.2022 12:00 13 кръг Г Победа 2013 (София) 4:1
26.03.2022 10:30 14 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 6:1
02.04.2022 15:00 15 кръг Г Ай ма3кс (София) 3:0
09.04.2022 10:30 16 кръг Д Левски Раковски II (София) 5:2
16.04.2022 10:30 17 кръг Г Септември (София) 4:0
30.04.2022 12:00 18 кръг Д Барокко (София) 7:2
07.05.2022 15:00 19 кръг Г Сердика II (София) 5:1
- 20 кръг
почива
21.05.2022 12:00 21 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:0
28.05.2022 09:00 22 кръг Г ОФК София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 18 16 1 1 82:17 49
2 Победа 2013 (София) 17 11 1 5 31:24 34
3 Спорт за всички (София) 16 10 2 4 53:17 32
4 Барокко (София) 17 9 2 6 45:39 29
5 Септември (София) 17 8 4 5 42:25 28

Витоша 13 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
26.09.2021 12:00 1 кръг Д София спорт (София) 2:0
03.10.2021 10:30 2 кръг Г Победа 2013 (София) 7:0
10.10.2021 13:30 3 кръг Д Национал II (София) 2:2
- 4 кръг
почива
24.10.2021 12:00 5 кръг Д Атлетико Артен (София) 3:1
31.10.2021 12:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 4:0
07.11.2021 10:30 7 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 0:0
28.11.2021 13:30 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:0
05.12.2021 09:00 9 кръг Д Талант (София) 7:0
22.05.2022 15:00 10 кръг Д София спорт (София) 0:1
20.03.2022 12:00 11 кръг Г Победа 2013 (София) 10:0
27.03.2022 09:00 12 кръг Д Талант (София) 15:0
отложен 13 кръг Г Национал II (София) -:-
10.04.2022 15:00 14 кръг Д Атлетико Артен (София) 4:1
17.04.2022 13:30 15 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:0
01.05.2022 12:00 16 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 5:0
08.05.2022 15:00 17 кръг Г Царско село 2015 (София) 4:1
15.05.2022 10:30 18 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 16 12 3 1 67:6 39
2 Национал II (София) 15 12 2 1 59:14 38
3 Атлетико Артен (София) 17 9 4 4 42:17 31
4 Ботев 57 СУ (София) 16 7 2 7 32:24 23
5 София спорт (София) 16 7 1 8 32:44 22

Витоша 13 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
25.09.2021 10:10 1 кръг Д Лъвчетата (София) 1:3
02.10.2021 12:30 2 кръг Г Национал (София) 3:4
09.10.2021 09:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
16.10.2021 12:30 4 кръг Г Левски II (София) 0:5
23.10.2021 13:40 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:1
30.10.2021 12:30 6 кръг Г Славия 1913 (София) 4:2
06.11.2021 09:00 7 кръг Д Талант (София) 2:2
27.11.2021 11:20 8 кръг Д Септември (София) 3:1
04.12.2021 09:00 9 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
14.05.2022 11:20 10 кръг Д Септември (София) 2:4
19.03.2022 12:30 11 кръг Г ЦСКА (София) 2:3
26.03.2022 12:30 12 кръг Д Национал (София) 0:3
02.04.2022 09:00 13 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:4
09.04.2022 10:10 14 кръг Д Левски II (София) 1:6
16.04.2022 10:10 15 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
30.04.2022 10:10 16 кръг Д Лъвчетата (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Лъвчетата (София) 15 5 4 6 20:27 19
6 Славия 1913 (София) 16 4 6 6 22:32 18
7 Витоша 13 (София) 16 4 1 11 28:48 13
8 Талант (София) 9 2 3 4 7:20 9
9 Септември (София) 15 1 4 10 16:32 7

Витоша 13 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
31.12.5555 23:55 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
02.10.2021 11:20 2 кръг Г Щурче (София) 1:1
09.10.2021 13:40 3 кръг Д София спорт (София) 2:2
16.10.2021 13:40 4 кръг Г Национал (София) 1:6
23.10.2021 13:40 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 6:5
- 6 кръг
почива
06.11.2021 12:30 7 кръг Д Левски (София) 0:4
12.11.2021 13:40 8 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:2
20.11.2021 13:40 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
27.11.2021 13:40 10 кръг Г Септември (София) 7:0
04.12.2021 12:30 11 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
21.05.2022 13:40 12 кръг Д София спорт (София) 1:3
19.03.2022 10:10 13 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
26.03.2022 13:40 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:0
02.04.2022 09:00 15 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 3:0
отложен 16 кръг Г Национал (София) -:-
16.04.2022 10:10 17 кръг Г Щурче (София) 4:4
30.04.2022 12:30 18 кръг Д Левски (София) 1:5
07.05.2022 11:20 19 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:5
14.05.2022 12:30 20 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 София спорт (София) 19 7 3 9 42:43 24
8 Щурче (София) 18 4 3 11 42:72 15
9 Витоша 13 (София) 18 3 4 11 29:57 13
10 Ботев 57 СУ (София) 19 1 0 18 21:135 3
11 Септември (София) 10 0 0 10 4:63 0

Витоша 13 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
28.05.2022 13:00 10 кръг Д Барокко (София) -:-
19.03.2022 10:05 11 кръг Г ОФК София (София) 2:4
отложен 12 кръг Д Национал (София) -:-
02.04.2022 09:10 13 кръг Г Славия 1913 (София) 0:11
отложен 14 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
16.04.2022 12:00 15 кръг Г София спорт (София) 0:5
30.04.2022 09:10 16 кръг Д Лъвчетата (София) 2:7
07.05.2022 12:00 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:7
21.05.2022 09:10 18 кръг Д Левски (София) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Национал (София) 16 5 2 9 40:56 17
9 Барокко (София) 7 3 1 3 28:23 10
10 Спорт за всички (София) 8 1 0 7 11:33 3
11 Витоша 13 (София) 6 0 0 6 7:38 0
12 Възраждане 2020 (София) 8 0 0 8 2:80 0
Група "Б"
25.09.2021 09:10 1 кръг Г Арес (София) 5:2
02.10.2021 09:10 2 кръг Д ЦСКА (София) 5:5
09.10.2021 09:10 3 кръг Г Развитие МФ (София) 8:1
20.11.2021 12:00 4 кръг Д Барокко (София) 1:2
23.10.2021 09:10 5 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 7:1
30.10.2021 09:10 6 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:0
06.11.2021 11:05 7 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:3
27.11.2021 10:05 8 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:9
отложен 9 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Арес (София) 15 5 3 7 41:44 18
6 Спорт за всички (София) 8 5 1 2 26:13 16
7 Витоша 13 (София) 8 4 1 3 32:23 13
8 Люлин (кв.Люлин, София) 16 4 1 11 31:65 13
9 Развитие на млади футболисти (София) 15 4 1 10 20:74 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници