Витоша 13 (София)

BGSupporters форум

Витоша 13 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:2
10.09.2022 12:00 2 кръг Г Вихрен (Сандански) 3:1
17.09.2022 11:00 3 кръг Д УФК Ботев (София) 1:2
24.09.2022 11:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 0:0
08.10.2022 11:00 5 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
15.10.2022 11:00 6 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
23.10.2022 11:00 7 кръг Г Барокко (София) -:-
29.10.2022 11:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
05.11.2022 11:00 9 кръг Г ФК Септември 57 (София) -:-
12.11.2022 11:00 10 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
20.11.2022 12:00 11 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 13 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 14 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 15 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 16 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 17 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 18 кръг Д Барокко (София) -:-
- 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 20 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
- 21 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 22 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ФК Септември 57 (София) 4 2 1 1 13:5 7
6 Марек 1915 (Дупница) 4 2 0 2 7:6 6
7 Витоша 13 (София) 4 1 2 1 6:5 5
8 Спортист 13 (София) 4 1 2 1 5:7 5
9 Велбъжд (Кюстендил) 4 1 0 3 4:13 3

Витоша 13 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Д Елит София (София) 8:0
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 11:00 - Д Левски (София) 1:0
Югозападна България / Финали
28.09.2022 12:00 - Д Миньор (Перник) 4:0

Витоша 13 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 13:00 1 кръг Д Арес (София) 1:4
11.09.2022 16:30 2 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 0:4
18.09.2022 13:00 3 кръг Д Барокко (София) 1:5
25.09.2022 13:00 4 кръг Г Национал (София) 0:4
09.10.2022 13:00 5 кръг Д Сердика (София) -:-
16.10.2022 13:00 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 7 кръг
почива
30.10.2022 13:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
06.11.2022 12:00 9 кръг Г Септември (София) -:-
- 10 кръг Г Арес (София) -:-
- 11 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 12 кръг Г Барокко (София) -:-
- 13 кръг Д Национал (София) -:-
- 14 кръг Г Сердика (София) -:-
- 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сердика (София) 3 2 0 1 9:8 6
6 Септември (София) 3 0 1 2 2:8 1
7 Левски Раковски (София) 4 0 1 3 4:20 1
8 Локомотив София 1929 (София) 4 0 1 3 4:8 1
9 Витоша 13 (София) 4 0 0 4 2:17 0

Витоша 13 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 17:00 - Д Левски (София) 0:13
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Г Спортист 13 (София) 1:2
10.09.2022 09:00 2 кръг Д РД Спорт (София) 8:0
17.09.2022 16:30 3 кръг Г Спорт за всички (София) 6:1
24.09.2022 09:00 4 кръг Д Левски (Чепинци) 5:0
08.10.2022 09:00 5 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
15.10.2022 09:00 6 кръг Д Барокко (София) -:-
22.10.2022 09:00 7 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
29.10.2022 09:00 8 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
05.11.2022 09:00 9 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 10 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 11 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 12 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
- 13 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 14 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 15 кръг Г Барокко (София) -:-
- 16 кръг Д Ай ма3кс (София) -:-
- 17 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
- 18 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ултраспорт академия (София) 4 4 0 0 28:1 12
2 Ай ма3кс (София) 4 4 0 0 14:2 12
3 Витоша 13 (София) 4 3 0 1 20:3 9
4 Спортист 13 (София) 4 2 1 1 6:6 7
5 Барокко (София) 4 2 0 2 10:11 6

Витоша 13 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
17.09.2022 13:15 1 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 4:3
24.09.2022 09:00 2 кръг Д Национал (София) 0:6
08.10.2022 14:40 3 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 4 кръг
почива
22.10.2022 14:40 5 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
29.10.2022 09:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
05.11.2022 13:15 7 кръг Д Академия Септември (София) -:-
12.11.2022 10:25 8 кръг Г ЦСКА (София) -:-
19.11.2022 11:50 9 кръг Д Елит София (София) -:-
26.11.2022 11:50 10 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
03.12.2022 10:25 11 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Академия Септември (София) 2 1 0 1 3:4 3
8 Пирин (Благоевград) 2 1 0 1 8:4 3
9 Витоша 13 (София) 2 1 0 1 4:9 3
10 Елит София (София) 2 0 0 2 1:5 0
11 Академия Бойко Величков (София) 2 0 0 2 4:11 0

Витоша 13 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 15:00 1 кръг Г Национал (София) 2:5
24.09.2022 12:00 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:4
- 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 4 кръг Д Септември (София) -:-
- 5 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 6 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 7 кръг Г Арес (София) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 10 кръг Г Левски (София) -:-
- 11 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА (София) 2 1 0 1 4:5 3
8 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2 0 1 1 1:2 1
9 Миньор (Перник) 2 0 1 1 1:9 1
10 Марек 1915 (Дупница) 2 0 0 2 2:6 0
11 Витоша 13 (София) 2 0 0 2 3:9 0

Витоша 13 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 13:00 1 кръг Д Национал (София) 3:6
24.09.2022 11:05 2 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:3
- 3 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 4 кръг Г Академия ВР (София) -:-
- 5 кръг Д София спорт (София) -:-
- 6 кръг Г Левски (София) -:-
- 7 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 8 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 9 кръг Д Арес (София) -:-
- 10 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лъвчетата (София) 2 1 0 1 5:9 3
7 ЦСКА (София) 2 1 0 1 7:3 3
8 Витоша 13 (София) 2 0 0 2 5:9 0
9 Академия ВР (София) 2 0 0 2 1:6 0
10 Олимпия ФК (София) 2 0 0 2 1:8 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници