Звезденбург (Бургас)

BGSupporters форум

Звезденбург (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Д Устрем (Тънково) 3:8
12.09.2020 17:00 2 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 2:10
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Свети Никола (Бургас) 3:8
22.09.2020 17:00 4 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:3
27.09.2020 17:00 5 кръг Г Камено (Камено) 1:3
04.10.2020 13:30 6 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 4:1
11.10.2020 16:00 7 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:2
14.02.2021 15:00 8 кръг Д Вихър (Айтос) 5:2
25.10.2020 14:30 9 кръг Г Ропотамо (Приморско) 2:5
01.11.2020 14:30 10 кръг Д Липа (Череша) анл.
08.11.2020 14:30 11 кръг Г Русокастро (Русокастро) 3:2
14.11.2020 14:30 12 кръг Д Атлетик 2018 (Каблешково) 4:6
22.11.2020 14:30 13 кръг Г Черно море-Рудник (Бургас) 3:0
28.11.2020 14:30 14 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 1:4
05.12.2020 14:30 15 кръг Г Странджанец (Царево) 1:5
21.02.2021 14:30 16 кръг Г Устрем (Тънково) 6:1
28.02.2021 14:30 17 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 2:3
- 18 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
- 19 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 20 кръг Д Камено (Камено) -:-
- 21 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 22 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 23 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 24 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Д Русокастро (Русокастро) -:-
- 27 кръг Г Атлетик 2018 (Каблешково) -:-
- 28 кръг Д Черно море-Рудник (Бургас) -:-
- 29 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) -:-
- 30 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Странджанец (Царево) 15 6 0 9 25:34 18
10 Ропотамо (Приморско) 16 5 2 9 28:40 17
11 Звезденбург (Бургас) 16 5 1 10 43:63 16
12 Устрем (Тънково) 16 4 1 11 33:51 13
13 Русокастро (Русокастро) 16 3 1 12 24:53 7
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
09.08.2020 18:00 - Г Бяла река 1 (Зайчар) 5:6
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
16.09.2020 17:00 - Д Карнобат (Карнобат) 0:3

Звезденбург (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:00 1 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
03.10.2020 11:30 2 кръг Г Поморие (Поморие) 11:0
10.10.2020 10:00 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:0
18.10.2020 10:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 2:1
25.10.2020 10:00 5 кръг Г Звездичка (Бургас) 5:0
01.11.2020 11:30 6 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:1
07.11.2020 11:30 7 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 5:0
20.03.2021 10:00 8 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 9 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 10 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 11 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 12 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
- 13 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Звезденбург (Бургас) 7 7 0 0 29:3 21
2 Бургас спорт (Бургас) 7 6 0 1 31:6 18
3 Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 4 0 3 18:6 12
4 Несебър (Несебър) 7 4 0 3 17:15 12
5 Черноморец 1919 (Бургас) 7 3 1 3 16:24 10

Звезденбург (Бургас)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
01.09.2020 17:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
Област Бургас / Финал
08.09.2020 17:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници