Димитровград 1947 (Димитровград)

BGSupporters форум

Димитровград 1947 (Димитровград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Сокол (Марково) 1:2
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:0
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:2
05.09.2020 17:00 5 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Несебър (Несебър) 1:1
13.02.2021 14:00 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:0
31.10.2020 14:30 13 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
07.11.2020 14:30 14 кръг Д Хасково (Хасково) 2:0
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:1
21.11.2020 14:30 16 кръг Д Гигант (Съединение) 2:0
28.11.2020 14:30 17 кръг Г Извор (Горски извор) 1:1
20.02.2021 14:00 18 кръг Г Сокол (Марково) 1:1
27.02.2021 14:00 19 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
06.03.2021 15:00 20 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:2
13.03.2021 15:00 21 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:2
14.04.2021 17:00 22 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
21.04.2021 17:00 23 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:2
02.04.2021 17:00 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
07.04.2021 17:00 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
10.04.2021 17:00 26 кръг Д Несебър (Несебър) 0:0
17.04.2021 17:00 27 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
24.04.2021 17:00 28 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
29.04.2021 17:00 29 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
08.05.2021 18:00 30 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
12.05.2021 18:00 31 кръг Г Хасково (Хасково) 0:2
15.05.2021 18:00 32 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
22.05.2021 18:00 33 кръг Г Гигант (Съединение) 3:3
29.05.2021 18:00 34 кръг Д Извор (Горски извор) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Гигант (Съединение) 34 16 8 10 53:30 56
6 Атлетик (Куклен) 34 16 4 14 41:35 52
7 Димитровград 1947 (Димитровград) 34 13 8 13 38:40 47
8 Левски (Карлово) 34 14 5 15 47:55 47
9 Родопа Смолян (Смолян) 34 13 7 14 58:43 46
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
07.10.2020 15:30 - Г Хасково (Хасково) 2:1
Област Хасково / Финал
14.10.2020 15:30 - Г Извор (Горски извор) 2:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
- -
почива
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
10.03.2021 15:00 - Г Атлетик (Куклен) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2020 10:00 - Д Хасково (Хасково) 0:2
18.07.2020 18:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 3:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2021 14:30 - Г Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) 1:0
23.01.2021 14:00 - Д Верея (Стара Загора) 1:0
30.01.2021 14:30 - Д Хасково (Хасково) 2:2
03.02.2021 14:00 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:2
06.02.2021 14:00 - Г Свиленград 1921 (Свиленград) 5:3

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2020 10:30 1 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:1
28.08.2020 11:00 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
05.09.2020 10:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
12.09.2020 10:00 4 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:2
19.09.2020 11:00 5 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 1:1
отложен 6 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
03.10.2020 11:00 7 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:1
10.10.2020 10:30 8 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:3
17.10.2020 10:00 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
25.10.2020 12:00 10 кръг Г Карнобат (Карнобат) 4:1
02.11.2020 10:00 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:0
08.11.2020 10:30 12 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
15.11.2020 13:00 13 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:1
27.02.2021 09:30 14 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:0
06.03.2021 10:00 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
13.03.2021 10:00 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
отложен 17 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
25.03.2021 11:00 18 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:2
06.04.2021 10:00 19 кръг Д Хасково (Хасково) 2:2
10.04.2021 11:00 20 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0
17.04.2021 12:00 21 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
23.04.2021 17:00 22 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
01.05.2021 12:00 23 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
08.05.2021 10:00 24 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
15.05.2021 10:00 25 кръг Д Сокол (Марково) -:-
23.05.2021 12:00 26 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Лидер Пловдив (Ягодово) 17 6 2 9 23:28 20
10 Сините камъни 2013 (Сливен) 18 5 5 8 20:20 20
11 Димитровград 1947 (Димитровград) 18 3 7 8 17:25 16
12 Орлета (Пазарджик) 18 4 3 11 20:42 15
13 Спартак 1947 (Пловдив) 17 3 2 12 14:44 11

Димитровград 1947 (Димитровград)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.11.2020 13:00 1 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 6:0
29.08.2020 11:00 2 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 4:0
05.09.2020 12:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
12.09.2020 12:00 4 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:2
19.09.2020 13:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
27.09.2020 11:00 6 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
03.10.2020 13:00 7 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 3:1
11.10.2020 10:30 8 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:1
22.11.2020 10:00 9 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 5:0
23.10.2020 15:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
02.11.2020 12:00 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
07.11.2020 11:00 12 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 6:2
15.11.2020 10:00 13 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0
28.02.2021 10:00 14 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:0
06.03.2021 12:00 15 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:1
13.03.2021 13:00 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
отложен 17 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
27.03.2021 11:00 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
06.04.2021 12:00 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
10.04.2021 13:00 20 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:0
17.04.2021 10:00 21 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
23.04.2021 15:00 22 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
01.05.2021 10:00 23 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
08.05.2021 12:00 24 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
15.05.2021 12:00 25 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
22.05.2021 12:00 26 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак 1947 (Пловдив) 19 14 3 2 56:17 45
4 Берое (Стара Загора) 18 11 5 2 47:11 38
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 19 11 4 4 42:17 37
6 ФК Арда 1924 (Кърджали) 19 9 4 6 35:34 31
7 Олимпия спорт (Стара Загора) 17 8 2 7 46:37 26

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 2.373 73
октомври 2019 6.116 75
септември 2019 7.159 74
август 2019 5.555 80
май 2019 4.706 90
април 2019 8.018 69
март 2019 6.899 76
ноември 2018 5.243 89
октомври 2018 7.457 72
септември 2018 8.997 68
май 2018 9.597 54
април 2018 14.492 40
март 2018 11.845 50
ноември 2017 4.824 84
октомври 2017 4.183 85
септември 2017 10.553 56
август 2017 8.808 67
май 2017 3.593 86
април 2017 14.767 39
март 2017 7.774 69
ноември 2016 11.765 51
октомври 2016 5.836 78
септември 2016 11.204 55
август 2016 3.627 87
май 2016 5.429 75
април 2016 8.536 58
март 2016 11.329 44
ноември 2015 9.930 54
октомври 2015 13.111 37
август 2015 9.575 52
май 2015 13.625 36
април 2015 11.758 46
март 2015 11.700 45
декември 2014 9.921 56
октомври 2014 11.070 46
септември 2014 9.524 54
май 2014 13.048 45
април 2014 4.499 81
март 2014 11.146 47
ноември 2013 12.792 56
септември 2013 5.200 81
август 2013 8.219 69
май 2013 5.509 73
април 2013 5.072 79
март 2013 7.713 70
ноември 2012 10.363 64
октомври 2012 17.251 31
септември 2012 11.555 53
май 2012 14.431 39
април 2012 10.940 58
март 2012 9.129 67
ноември 2011 14.134 54
октомври 2011 7.378 82
септември 2011 13.057 58
август 2011 11.362 57
май 2011 6.796 87
април 2011 15.232 39
март 2011 12.369 53
ноември 2010 9.509 77
октомври 2010 10.646 70
септември 2010 12.093 63
август 2010 6.525 96
всички

Интернет страници