Шумен 2007 (Шумен)

BGSupporters форум

Шумен 2007 (Шумен)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:2
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:4
12.09.2020 17:00 5 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 4:0
20.09.2020 17:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:1
26.09.2020 16:00 7 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:1
04.10.2020 16:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
10.10.2020 16:00 9 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 7:1
17.10.2020 16:00 10 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:5
24.10.2020 15:00 11 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
01.11.2020 14:00 12 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:3
07.11.2020 14:00 13 кръг Д Дунав (Русе) 6:1
14.11.2020 14:00 14 кръг Д Интер (Добрич) 2:0
21.11.2020 14:00 15 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:1
28.02.2021 14:00 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
03.03.2021 15:00 17 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:0
06.03.2021 15:00 18 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
13.03.2021 15:00 19 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:1
21.03.2021 15:00 20 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 1:0
03.04.2021 14:00 21 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 2:1
10.04.2021 16:00 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:1
- 23 кръг
почива
25.04.2021 16:00 24 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
01.05.2021 17:00 25 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
05.05.2021 17:00 26 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
08.05.2021 17:00 27 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
15.05.2021 17:00 28 кръг Г Дунав (Русе) -:-
23.05.2021 17:00 29 кръг Г Интер (Добрич) -:-
30.05.2021 17:00 30 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Светкавица Търговище (Търговище) 21 15 0 6 53:18 45
3 Черноморец (Балчик) 20 13 3 4 50:19 42
4 Шумен 2007 (Шумен) 21 13 2 6 47:29 41
5 Лудогорец 1945 III (Разград) 20 12 3 5 56:16 39
6 Септември 98 (Тервел) 21 12 3 6 41:21 39
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Финал
02.09.2020 17:00 - Д Ботев (Нови пазар) 7:0
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
07.10.2020 16:00 - Г Черноморец (Балчик) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2020 18:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2021 11:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:6
24.01.2021 14:00 - Г Черно море /юн.ст./ (Варна) 1:1
30.01.2021 14:00 - Г Дунав (Русе) 2:4
06.02.2021 14:00 - Д Ботев (Нови пазар) 5:3
14.02.2021 14:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) анл.

Шумен 2007 (Шумен)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 17:00 1 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:1
- 2 кръг
почива
23.09.2020 17:00 3 кръг Д Устрем Д (Дончево) 7:0
30.09.2020 16:00 4 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 6:2
07.10.2020 16:00 5 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 5:0
13.10.2020 16:00 6 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 1:1
22.10.2020 16:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:2
28.10.2020 14:00 8 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 6:2
04.11.2020 14:00 9 кръг Д Волов (Шумен) 3:1
11.11.2020 14:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 3:0
12.03.2021 15:00 11 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
25.11.2020 14:00 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:3
24.02.2021 15:00 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 5:1
04.03.2021 15:00 14 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 1:0
- 15 кръг
почива
17.03.2021 15:00 16 кръг Г Устрем Д (Дончево) 3:0
отложен 17 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
31.03.2021 15:00 18 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:4
07.04.2021 16:00 19 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 10:0
14.04.2021 16:00 20 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
21.04.2021 16:00 21 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
28.04.2021 16:00 22 кръг Г Волов (Шумен) -:-
07.05.2021 17:00 23 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
12.05.2021 17:00 24 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
19.05.2021 17:00 25 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
26.05.2021 17:00 26 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Светкавица Търговище (Търговище) 18 14 3 1 72:15 45
2 Спартак 1918 (Варна) 17 12 2 3 77:22 38
3 Шумен 2007 (Шумен) 16 12 2 2 59:17 38
4 Добруджа 1919 (Добрич) 18 9 6 3 54:22 33
5 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 16 8 3 5 51:32 27

Шумен 2007 (Шумен)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
25.09.2020 - Г Спартак 1918 (Варна) 1:4

Шумен 2007 (Шумен)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:00 1 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
20.09.2020 10:00 2 кръг Д Дунав (Русе) 2:6
27.09.2020 10:00 3 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:3
04.10.2020 10:00 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
09.10.2020 10:00 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:5
18.10.2020 10:00 6 кръг Д Олимпик (Варна) 8:1
02.11.2020 10:00 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:6
- 8 кръг
почива
07.03.2021 14:00 9 кръг Д Аристон (Русе) 3:1
14.03.2021 10:00 10 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
21.03.2021 10:00 11 кръг Г Дунав (Русе) 3:3
28.03.2021 10:00 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 6:1
14.04.2021 10:00 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
18.04.2021 10:00 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
25.04.2021 10:00 15 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
02.05.2021 10:00 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг
почива
16.05.2021 10:00 18 кръг Г Аристон (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черно море (Варна) 9 7 0 2 23:9 21
4 Светкавица Търговище (Търговище) 11 5 1 5 18:35 16
5 Шумен 2007 (Шумен) 11 4 1 6 32:30 13
6 Дунав (Русе) 10 2 4 4 18:27 10
7 Добруджа 1919 (Добрич) 11 2 1 8 11:49 7

Шумен 2007 (Шумен)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 11:30 1 кръг Г Черно море (Варна) 3:1
20.09.2020 11:30 2 кръг Д Дунав (Русе) 4:0
27.09.2020 11:30 3 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 12:0
04.10.2020 11:30 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 12:0
09.10.2020 11:30 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 4:0
18.10.2020 11:30 6 кръг Д Олимпик (Варна) 3:2
02.11.2020 11:30 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
- 8 кръг
почива
08.11.2020 11:30 9 кръг Д Аристон (Русе) 4:0
14.03.2021 11:30 10 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
21.03.2021 11:30 11 кръг Г Дунав (Русе) 4:1
28.03.2021 11:30 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 8:1
14.04.2021 11:30 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
18.04.2021 11:30 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
25.04.2021 11:30 15 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
02.05.2021 11:30 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг
почива
16.05.2021 11:30 18 кръг Г Аристон (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 11 11 0 0 84:6 33
2 Шумен 2007 (Шумен) 11 10 0 1 56:9 30
3 Аристон (Русе) 10 6 0 4 22:20 18
4 Олимпик (Варна) 11 4 4 3 26:20 16
5 Черно море (Варна) 10 4 2 4 25:20 14

Шумен 2007 (Шумен)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 12:00 1 кръг Г Аврен (Аврен) 11:0
19.09.2020 10:00 2 кръг Г МФК Тича (Варна) 1:1
26.09.2020 10:00 3 кръг Д Септември 98 (Тервел) 6:2
03.10.2020 09:30 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 5:0
10.10.2020 10:30 5 кръг Д Олимпик (Варна) 2:2
18.10.2020 11:00 6 кръг Д Аврен (Аврен) 3:0
24.10.2020 10:00 7 кръг Д МФК Тича (Варна) 1:0
31.10.2020 10:00 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) 5:2
07.03.2021 12:00 9 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
14.11.2020 10:00 10 кръг Г Олимпик (Варна) 2:1
13.03.2021 12:00 11 кръг Г Аврен (Аврен) 9:0
20.03.2021 10:00 12 кръг Г МФК Тича (Варна) 4:0
27.03.2021 14:30 13 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:0
10.04.2021 14:30 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
17.04.2021 14:30 15 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
25.04.2021 11:00 16 кръг Д Аврен (Аврен) -:-
01.05.2021 14:30 17 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
08.05.2021 10:00 18 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
15.05.2021 14:30 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
22.05.2021 10:00 20 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шумен 2007 (Шумен) 13 11 2 0 55:8 35
2 Олимпик (Варна) 13 10 2 1 77:11 32
3 МФК Тича (Варна) 13 5 3 5 26:29 18
4 Септември 98 (Тервел) 12 4 0 8 43:54 12
5 Спартак 1918 (Варна) 12 3 1 8 18:37 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.985 63
октомври 2019 8.328 67
септември 2019 7.106 76
август 2019 9.568 59
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници