Шумен 2007 (Шумен)

BGSupporters форум

Шумен 2007 (Шумен)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:2
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:4
12.09.2020 17:00 5 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 4:0
20.09.2020 17:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:1
26.09.2020 16:00 7 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:1
04.10.2020 16:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
10.10.2020 16:00 9 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 7:1
17.10.2020 16:00 10 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:5
24.10.2020 15:00 11 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
01.11.2020 14:00 12 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:3
07.11.2020 14:00 13 кръг Д Дунав (Русе) 6:1
14.11.2020 14:00 14 кръг Д Интер (Добрич) 2:0
21.11.2020 14:00 15 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:1
- 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 18 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 19 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 20 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 21 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 25 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 26 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 27 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 28 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 29 кръг Г Интер (Добрич) -:-
- 30 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Светкавица Търговище (Търговище) 14 10 0 4 40:14 30
3 Черноморец (Балчик) 13 9 2 2 33:11 29
4 Шумен 2007 (Шумен) 14 9 1 4 40:21 28
5 Устрем Д (Дончево) 14 8 1 5 31:22 25
6 Лудогорец 1945 III (Разград) 12 8 1 3 31:9 25
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Финал
02.09.2020 17:00 - Д Ботев (Нови пазар) 7:0
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
07.10.2020 16:00 - Г Черноморец (Балчик) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2020 18:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2021 11:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:6
30.01.2021 - Г Дунав (Русе) -:-
14.02.2021 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-

Шумен 2007 (Шумен)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 17:00 1 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:1
- 2 кръг
почива
23.09.2020 17:00 3 кръг Д Устрем Д (Дончево) 7:0
30.09.2020 16:00 4 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 6:2
07.10.2020 16:00 5 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 5:0
13.10.2020 16:00 6 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 1:1
22.10.2020 16:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:2
28.10.2020 14:00 8 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 6:2
04.11.2020 14:00 9 кръг Д Волов (Шумен) 3:1
11.11.2020 14:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 3:0
отложен 11 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
25.11.2020 14:00 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:3
отложен 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 14 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 17 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 18 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 19 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 20 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 21 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 22 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 23 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 24 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 26 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Светкавица Търговище (Търговище) 10 8 1 1 33:8 25
2 Шумен 2007 (Шумен) 10 7 2 1 36:12 23
3 Спартак 1918 (Варна) 10 7 0 3 35:12 21
4 Устрем Д (Дончево) 10 5 2 3 19:20 17
5 Суворово 1 (Суворово) 11 5 2 4 21:22 17

Шумен 2007 (Шумен)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
25.09.2020 - Г Спартак 1918 (Варна) 1:4

Шумен 2007 (Шумен)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:00 1 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
20.09.2020 10:00 2 кръг Д Дунав (Русе) 2:6
27.09.2020 10:00 3 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:3
04.10.2020 10:00 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
09.10.2020 10:00 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:5
18.10.2020 10:00 6 кръг Д Олимпик (Варна) 8:1
29.10.2020 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:6
- 8 кръг
почива
отложен 9 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 10 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 11 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 15 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Аристон (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Светкавица Търговище (Търговище) 8 5 0 3 15:26 15
5 Дунав (Русе) 8 2 3 3 15:15 9
6 Шумен 2007 (Шумен) 7 2 0 5 19:23 6
7 Добруджа 1919 (Добрич) 8 2 0 6 10:25 6
8 Аристон (Русе) 7 1 1 5 3:14 4

Шумен 2007 (Шумен)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 11:30 1 кръг Г Черно море (Варна) 3:1
20.09.2020 11:30 2 кръг Д Дунав (Русе) 4:0
27.09.2020 11:30 3 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 12:0
04.10.2020 11:30 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 12:0
09.10.2020 11:30 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 4:0
18.10.2020 11:30 6 кръг Д Олимпик (Варна) 3:2
28.10.2020 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
- 8 кръг
почива
08.11.2020 11:30 9 кръг Д Аристон (Русе) 4:0
- 10 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 11 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 15 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Аристон (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 8 8 0 0 61:6 24
2 Шумен 2007 (Шумен) 8 7 0 1 43:7 21
3 Черно море (Варна) 8 4 2 2 25:17 14
4 Аристон (Русе) 8 4 0 4 19:20 12
5 Олимпик (Варна) 8 2 3 3 13:15 9

Шумен 2007 (Шумен)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 12:00 1 кръг Г Аврен (Аврен) 11:0
19.09.2020 10:00 2 кръг Г МФК Тича (Варна) 1:1
26.09.2020 10:00 3 кръг Д Септември 98 (Тервел) 6:2
03.10.2020 09:30 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 5:0
10.10.2020 10:30 5 кръг Д Олимпик (Варна) 2:2
18.10.2020 11:00 6 кръг Д Аврен (Аврен) 3:0
24.10.2020 10:00 7 кръг Д МФК Тича (Варна) 1:0
31.10.2020 10:00 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) 5:2
отложен 9 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
14.11.2020 10:00 10 кръг Г Олимпик (Варна) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шумен 2007 (Шумен) 9 7 2 0 36:8 23
2 Олимпик (Варна) 9 6 2 1 49:10 20
3 МФК Тича (Варна) 9 4 2 3 19:15 14
4 Септември 98 (Тервел) 10 4 0 6 43:45 12
5 Спартак 1918 (Варна) 9 3 0 6 16:26 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.985 63
октомври 2019 8.328 67
септември 2019 7.106 76
август 2019 9.568 59
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници