Олимпик (Варна)

BGSupporters форум

Олимпик (Варна)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2021 17:00 1 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:5
15.09.2021 17:00 2 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:1
22.09.2021 16:00 3 кръг Д Волов (Шумен) 1:5
29.09.2021 16:00 4 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 3:0
06.10.2021 16:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
13.10.2021 16:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
20.10.2021 15:00 7 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:3
27.11.2021 14:00 8 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:10
03.11.2021 14:00 9 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
09.03.2022 10 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 11 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 12 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 13 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 16 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 17 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 18 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Добруджа 1919 (Добрич) 9 4 0 5 22:34 12
7 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 9 2 1 6 8:33 7
8 Доростол Силистра (Силистра) 9 2 0 7 4:24 6
9 Олимпик (Варна) 9 2 0 7 10:30 6
10 Черноломец 1919 (Попово) 9 1 0 8 4:44 3

Олимпик (Варна)

Квалификации за Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
11.06.2022 18:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:3
ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 10:00 1 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:4
19.09.2021 10:00 2 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 2:3
отложен 3 кръг Д Черно море (Варна) -:-
03.10.2021 10:00 4 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:3
отложен 5 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
17.10.2021 10:00 6 кръг Г Локомотив (Русе) 1:0
24.10.2021 13:30 7 кръг Д Девня 2005 (Девня) 3:1
31.10.2021 10:00 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
07.11.2021 10:00 9 кръг Д Волов (Шумен) 3:1
15.11.2021 10:00 10 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
22.11.2021 10:00 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 12 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 15 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 16 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 17 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 18 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 19 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 20 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 21 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 22 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спартак 1918 (Варна) 9 4 0 5 12:18 12
8 Добруджа 1919 (Добрич) 8 3 1 4 12:21 10
9 Олимпик (Варна) 7 3 0 4 12:15 9
10 Локомотив (Русе) 9 1 0 8 7:24 3
11 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 8 1 0 7 12:35 3

Олимпик (Варна)

Квалификации за Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
12.06.2022 18:00 - Д Спартак (Плевен) 0:5
Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 11:30 1 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 2:0
19.09.2021 11:30 2 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
отложен 3 кръг Д Черно море (Варна) -:-
03.10.2021 11:30 4 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 4:1
отложен 5 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
17.10.2021 11:30 6 кръг Г Локомотив (Русе) 2:1
24.10.2021 15:00 7 кръг Д Девня 2005 (Девня) 2:0
31.10.2021 11:30 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 3:2
07.11.2021 11:30 9 кръг Д Волов (Шумен) 2:0
15.11.2021 11:30 10 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
22.11.2021 11:30 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 12 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 15 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 16 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 17 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 18 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 19 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 20 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 21 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 22 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 6 6 0 0 17:2 18
2 Олимпик (Варна) 7 6 0 1 16:6 18
3 Локомотив (Русе) 9 6 0 3 18:9 18
4 Спартак 1918 (Варна) 9 6 0 3 23:5 18
5 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 8 6 0 2 26:10 18

Олимпик (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 14:00 1 кръг Д Марев старс (Варна) 5:1
18.09.2021 16:00 2 кръг Г ОФК Варна (Варна) 7:1
25.09.2021 14:00 3 кръг Д Олимпик II (Варна) 3:0
02.10.2021 11:00 4 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 3:1
09.10.2021 16:00 5 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 2:0
отложен 6 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) -:-
- 7 кръг
почива
30.10.2021 13:00 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
06.11.2021 18:00 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
- 10 кръг Г Марев старс (Варна) -:-
- 11 кръг Д ОФК Варна (Варна) -:-
- 12 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
- 13 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 14 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 15 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпик (Варна) 7 6 0 1 22:5 18
2 Спартак 1918 (Варна) 6 5 0 1 22:5 15
3 Добруджа 1919 (Добрич) 7 5 0 2 29:6 15
4 Олимпик II (Варна) 7 4 1 2 27:14 13
5 Марев старс (Варна) 7 4 0 3 19:19 12

Олимпик II (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2021 16:00 1 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 3:3
18.09.2021 13:00 2 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 5:2
25.09.2021 14:00 3 кръг Г Олимпик (Варна) 0:3
02.10.2021 10:30 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:1
09.10.2021 14:00 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:3
отложен 6 кръг Д Марев старс (Варна) -:-
23.10.2021 12:00 7 кръг Г ОФК Варна (Варна) 6:1
- 8 кръг
почива
05.11.2021 14:30 9 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 9:1
- 10 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
- 11 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) -:-
- 12 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 15 кръг Г Марев старс (Варна) -:-
- 16 кръг Д ОФК Варна (Варна) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак 1918 (Варна) 6 5 0 1 22:5 15
3 Добруджа 1919 (Добрич) 7 5 0 2 29:6 15
4 Олимпик II (Варна) 7 4 1 2 27:14 13
5 Марев старс (Варна) 7 4 0 3 19:19 12
6 Одесос 2014 (Варна) 6 2 1 3 16:14 7

Олимпик (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2021 17:00 1 кръг Д Марев старс (Варна) 1:3
19.09.2021 11:00 2 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 4:0
26.09.2021 14:30 3 кръг Д МФК Тича (Варна) 0:2
03.10.2021 16:30 4 кръг Г Гранд Про (Варна) анл.
- 5 кръг
почива
17.10.2021 12:30 6 кръг Д Смядово (Смядово) 3:0
24.10.2021 10:00 7 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:0
31.10.2021 14:30 8 кръг Д Левски 2000 (Русе) 1:0
07.11.2021 11:00 9 кръг Г Атлетик (Шумен) 3:0
15.11.2021 14:30 10 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
22.11.2021 14:30 11 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
- 12 кръг Г Марев старс (Варна) -:-
- 13 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 14 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Смядово (Смядово) -:-
- 18 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 19 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 20 кръг Д Атлетик (Шумен) -:-
- 21 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 22 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 8 7 0 1 34:8 21
2 Олимпик (Варна) 7 5 0 2 13:5 15
3 Марев старс (Варна) 6 4 1 1 20:6 13
4 МФК Тича (Варна) 5 4 0 1 36:5 12
5 Шумен 2007 (Шумен) 7 2 3 2 9:11 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници