Белослав 1918 (Белослав)

BGSupporters форум

Белослав 1918 (Белослав)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
12.09.2021 17:00 2 кръг Г Девня 2005 (Девня) 2:1
19.09.2021 17:00 3 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 0:0
26.09.2021 17:00 4 кръг Г Провадия (Провадия) 1:3
03.10.2021 16:00 5 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 1:1
10.10.2021 16:00 6 кръг Г Аксаково (Аксаково) 0:2
17.10.2021 16:00 7 кръг Д Суворово (Суворово) 0:3
24.10.2021 14:00 8 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 7:1
31.10.2021 14:00 9 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 1:2
07.11.2021 14:00 10 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:2
06.03.2022 14:00 11 кръг Г Устрем (Караманите) 1:0
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 14 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 15 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 16 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) -:-
- 17 кръг Д Аксаково (Аксаково) -:-
- 18 кръг Г Суворово (Суворово) -:-
- 19 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
- 20 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) -:-
- 21 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 22 кръг Д Устрем (Караманите) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Аксаково (Аксаково) 10 5 3 2 17:13 18
5 Провадия (Провадия) 10 4 2 4 17:17 14
6 Белослав 1918 (Белослав) 10 3 2 5 14:15 11
7 Черноморец 1946 (Чернево) 10 3 2 5 12:15 11
8 Вихър 2016 (Вълчи дол) 10 3 2 5 9:27 11

Белослав 1918 (Белослав)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
18.09.2021 16:00 2 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 0:5
25.09.2021 11:00 3 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) 10:0
02.10.2021 11:00 4 кръг Д Олимпик (Варна) 1:3
09.10.2021 11:00 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:8
отложен 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
23.10.2021 10:30 7 кръг Г Марев старс (Варна) 0:5
01.11.2021 11:00 8 кръг Д ОФК Варна (Варна) 6:1
05.11.2021 14:30 9 кръг Г Олимпик II (Варна) 1:9
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 12 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) -:-
- 13 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 15 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 16 кръг Д Марев старс (Варна) -:-
- 17 кръг Г ОФК Варна (Варна) -:-
- 18 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Марев старс (Варна) 7 4 0 3 19:19 12
6 Одесос 2014 (Варна) 6 2 1 3 16:14 7
7 Белослав 1918 (Белослав) 7 2 0 5 18:31 6
8 Черноморец 2003 (Бяла) 6 1 0 5 7:40 3
9 ОФК Варна (Варна) 7 0 0 7 9:35 0

Белослав 1918 (Белослав)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
19.09.2021 14:30 2 кръг Г Варна 2017 (Варна) 5:0
26.09.2021 14:00 3 кръг Д Марев старс (Варна) 1:2
03.10.2021 13:30 4 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:1
отложен 5 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
15.10.2021 17:00 6 кръг Г Гранд Про (Варна) анл.
24.10.2021 10:00 7 кръг Д Олимпик (Варна) 0:1
31.10.2021 10:45 8 кръг Г Смядово (Смядово) 3:0
- 9 кръг
почива
15.11.2021 13:00 10 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
22.11.2021 11:00 11 кръг Г Атлетик (Шумен) -:-
- 12 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 13 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
- 14 кръг Г Марев старс (Варна) -:-
- 15 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 16 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 19 кръг Д Смядово (Смядово) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 22 кръг Д Атлетик (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 МФК Тича (Варна) 5 4 0 1 36:5 12
5 Шумен 2007 (Шумен) 7 2 3 2 9:11 9
6 Белослав 1918 (Белослав) 5 2 1 2 10:4 7
7 Варна 2017 (Варна) 7 2 0 5 5:25 6
8 Смядово (Смядово) 7 1 1 5 14:31 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ВН 4 място
2019/2020 А ОФГ ВН 4 място
2018/2019 А ОФГ ВН 3 място
2017/2018 А ОФГ ВН 7 място
2016/2017 А ОФГ ВН 2 място
2015/2016 А ОФГ ВН 2 място
2014/2015 А ОФГ ВН 1 място
2013/2014 А ОФГ ВН 2 място
2012/2013 А ОФГ ВН 2 място
1963/1964 "Б" група 16 място

Интернет страници

 » няма интернет страници