София спорт (София)

BGSupporters форум

Информация

Начало: Основан е на 16 юли 2013 г.

София спорт (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Д Интернационал (София) 0:3
16.09.2017 10:00 2 кръг Д Барокко (София) анл.
22.09.2017 10:00 3 кръг Г Септември (София) анл.
30.09.2017 10:00 4 кръг Д Гранит (Владая) анл.
07.10.2017 13:30 5 кръг Г Искър (Герман) анл.
14.10.2017 10:00 6 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) анл.
21.10.2017 09:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) анл.
28.10.2017 10:00 8 кръг Д Левски (Чепинци) анл.
01.11.2017 10:00 9 кръг Г Надежда (Доброславци) анл.
04.11.2017 10:00 10 кръг Д ЦСКА 1948 (София) анл.
11.11.2017 09:00 11 кръг Г Олимпиец (София) анл.
18.11.2017 10:00 12 кръг Д Ферион (София) анл.
25.11.2017 10:00 13 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) анл.
02.12.2017 10:00 14 кръг Д Конкордия (София) анл.
05.09.2017 10:00 15 кръг Г Младост 2015 (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Надежда (Доброславци) 23 2 0 21 21:151 6
13 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 12 2 0 10 11:116 6
-- Искър (Герман) 7 0 0 7 6:96 -
-- София спорт (София) 2 1 0 1 3:4 -
-- Младост 2015 (София) 2 0 0 2 1:6 -

София спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
09.09.2017 13:30 1 кръг Д Ферион (София) 3:1
16.09.2017 10:30 2 кръг Г Победа 2013 (София) 9:0
23.09.2017 12:00 3 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 9:0
30.09.2017 12:00 4 кръг Г Легия (София) 5:0
25.11.2017 10:00 5 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1
14.10.2017 13:30 6 кръг Г Олимпиец (София) 2:0
21.10.2017 09:00 7 кръг Д Национал (София) 5:0
28.10.2017 13:30 8 кръг Г Елит София (София) 0:1
- 9 кръг
почива
11.11.2017 15:00 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0
18.11.2017 09:00 11 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 София спорт (София) 10 8 1 1 43:3 25
2 Елит София (София) 10 8 0 2 55:6 24
3 Национал (София) 10 7 0 3 36:19 21
4 Сливнишки герой (Сливница) 10 6 1 3 37:6 19
5 Олимпиец (София) 9 6 0 3 37:15 18
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 13:30 1 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:0
17.03.2018 10:30 2 кръг Г Витоша 13 (София) 2:2
26.05.2018 12:00 3 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
25.04.2018 10:30 4 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
14.04.2018 16:30 5 кръг Д Левски (София) 0:4
21.04.2018 16:30 6 кръг Г Н спорт (София) 0:3
28.04.2018 10:30 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:5
09.05.2018 16:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
12.05.2018 09:00 9 кръг Д Елит София (София) 2:2
19.05.2018 15:00 10 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:2
02.06.2018 10:30 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Миньор (Перник) 11 3 2 6 10:26 11
9 Елит София (София) 11 2 2 7 9:37 8
10 София спорт (София) 11 1 4 6 8:27 7
11 Витоша 13 (София) 11 1 3 7 14:32 6
12 Пирин 2001 (Благоевград) 11 0 2 9 6:33 2

София спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 10:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:1
17.09.2017 15:00 2 кръг Д Национал (София) 0:4
24.09.2017 12:00 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:4
01.10.2017 15:00 4 кръг Д Сердика (София) 1:0
08.10.2017 13:30 5 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:1
15.10.2017 09:00 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
22.10.2017 15:00 7 кръг Г Ферион (София) 4:0
29.10.2017 10:30 8 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0
05.11.2017 16:30 9 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:1
12.11.2017 09:00 10 кръг Г Спортист 13 (София) 3:1
19.11.2017 09:00 11 кръг Д Левски (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Национал (София) 11 9 0 2 59:9 27
4 Царско село 2015 (София) 11 6 2 3 29:11 20
5 София спорт (София) 11 5 3 3 23:17 18
6 Спартак 2015 (София) 11 4 2 5 17:24 14
7 Металург 1957 (Перник) 11 4 1 6 17:41 13
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 13:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:0
17.03.2018 12:00 2 кръг Д Септември (София) 2:3
26.05.2018 15:00 3 кръг Г Национал (София) 0:7
25.04.2018 14:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 4:2
14.04.2018 16:30 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:0
02.05.2018 11:30 6 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:4
28.04.2018 13:30 7 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
09.05.2018 09:00 8 кръг Г Спартак 2015 (София) 3:0
12.05.2018 16:30 9 кръг Д Витоша 13 (София) 1:3
19.05.2018 09:00 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:6
02.06.2018 13:30 11 кръг Д Левски (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски Раковски (София) 11 4 1 6 18:24 13
9 Миньор (Перник) 11 4 0 7 8:31 12
10 София спорт (София) 11 3 2 6 11:27 11
11 Септември (София) 11 3 1 7 14:27 10
12 Спартак 2015 (София) 11 0 0 11 3:56 0

София спорт (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 10:10 1 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:11
16.09.2017 13:40 2 кръг Д Левски (София) 0:8
23.09.2017 10:10 3 кръг Г Национал (София) 0:6
30.09.2017 11:20 4 кръг Д РД Спорт (София) 0:4
07.10.2017 12:30 5 кръг Г Лъвчетата (София) 1:6
14.10.2017 09:00 6 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:8
21.10.2017 14:50 7 кръг Г Младост 2015 (София) 1:4
28.10.2017 14:50 8 кръг Д Сердика (София) 2:2
25.11.2017 10:10 9 кръг Г Септември (София) 0:5
11.11.2017 10:10 10 кръг Г Миньор (Перник) 1:4
18.11.2017 09:00 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:14
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Младост 2015 (София) 11 4 2 5 16:27 14
9 Миньор (Перник) 11 3 3 5 16:28 12
10 Ком 98 (Годеч) 11 2 1 8 23:34 7
11 Сердика (София) 11 0 1 10 7:48 1
12 София спорт (София) 11 0 1 10 6:72 1
Втора фаза / Група "В"
11.03.2018 10:10 1 кръг Г ДАФ (София) 0:3
18.03.2018 11:20 2 кръг Д Урвич (Панчарево) 7:1
25.03.2018 09:00 3 кръг Г Спортист 13 (София) 1:3
- 4 кръг
почива
15.04.2018 10:10 5 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:4
22.04.2018 13:40 6 кръг Г Ултраспорт академия (София) 2:2
29.04.2018 13:40 7 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 4:2
27.05.2018 10:10 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
13.05.2018 13:40 9 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:1
20.05.2018 11:20 10 кръг Г Сердика (София) 4:0
02.06.2018 17:10 11 кръг Д ОФК София (София) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
28 Ботев 57 СОУ (София) 10 5 1 4 24:24 16
29 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 5 1 4 24:14 16
30 София спорт (София) 10 3 3 4 23:23 12
31 Сердика (София) 10 3 1 6 17:26 10
32 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 10 2 1 7 14:39 7

София спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 10:10 1 кръг Г Национал (София) 0:3
16.09.2017 14:50 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:7
23.09.2017 11:20 3 кръг Г Славия 1913 (София) 1:7
30.09.2017 13:40 4 кръг Д Левски Раковски (София) 0:3
07.10.2017 12:30 5 кръг Г ЦСКА (София) 2:4
14.10.2017 12:30 6 кръг Д Витоша 13 (София) 5:1
21.10.2017 13:40 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:0
28.10.2017 11:20 8 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:4
04.11.2017 14:50 9 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:2
11.11.2017 10:10 10 кръг Д Септември (София) 0:3
18.11.2017 16:00 11 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
25.11.2017 09:00 12 кръг Г ЕСФА (София) 3:1
02.12.2017 16:00 13 кръг Д Левски (София) 0:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Локомотив 1929 (София) 13 5 1 7 22:29 16
10 ЦСКА (София) 13 4 1 8 29:48 13
11 София спорт (София) 13 3 0 10 20:49 9
12 Витоша 13 (София) 13 2 1 10 14:53 7
13 ЕСФА (София) 13 0 1 12 11:64 1
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 14:00 1 кръг Г София 2010 (София) 7:0
17.03.2018 16:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
27.05.2018 15:10 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:3
01.04.2018 11:40 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 8:2
15.04.2018 16:20 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
22.04.2018 10:30 6 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:2
29.04.2018 16:20 7 кръг Д Барокко (София) 2:0
10.05.2018 11:40 8 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:3
13.05.2018 15:10 9 кръг Д РД Спорт (София) 6:2
20.05.2018 12:50 10 кръг Г Витоша 13 (София) 5:1
03.06.2018 14:00 11 кръг Д Спортист 13 (София) 11:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Локомотив 1929 (София) 11 10 0 1 68:14 30
15 ДИТ Спорт (София) 11 8 1 2 53:15 25
16 София спорт (София) 11 6 3 2 48:16 21
17 Витоша 13 (София) 11 7 0 4 44:22 21
18 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11 5 2 4 31:21 17

София спорт (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Елит София (София) 0:6
- 2 кръг
почива
23.09.2017 11:30 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
30.09.2017 09:30 4 кръг Г София 2010 (София) 2:2
07.10.2017 10:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 2:5
14.10.2017 10:30 6 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:5
21.10.2017 09:30 7 кръг Д ОФК София (София) 2:0
28.10.2017 11:30 8 кръг Г Победа 2013 (София) 0:0
04.11.2017 11:30 9 кръг Д Левски (София) 0:11
11.11.2017 09:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:1
18.11.2017 10:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 1:6
25.11.2017 10:30 12 кръг Г Н спорт (София) 1:2
02.12.2017 09:30 13 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:2
10.03.2018 10:30 14 кръг Д Елит София (София) 2:1
- 15 кръг
почива
24.03.2018 11:30 16 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
31.03.2018 09:30 17 кръг Д София 2010 (София) 3:1
14.04.2018 09:30 18 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
21.04.2018 10:30 19 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 4:3
28.04.2018 09:30 20 кръг Г ОФК София (София) 2:1
09.05.2018 11:30 21 кръг Д Победа 2013 (София) 3:0
12.05.2018 11:30 22 кръг Г Левски (София) 0:9
19.05.2018 09:30 23 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:2
26.05.2018 09:30 24 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
13.05.2018 09:00 25 кръг Д Н спорт (София) 2:6
05.06.2018 09:30 26 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Царско село 2015 (София) 24 11 2 11 61:47 35
8 Олимпия ФК (София) 24 10 1 13 60:65 31
9 София спорт (София) 24 8 3 13 32:76 27
10 ЦСКА (София) 24 6 0 18 42:130 18
11 ОФК София (София) 24 4 0 20 34:99 12

Клубна емблема

Отбор

София спорт (София)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 10 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място

Интернет страници