Национал (София)

BGSupporters форум

Национал (София)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
07.06.2018 18:00 1-ви мач Д Левски (София) 1:3
10.06.2018 18:00 реванш Г Левски (София) 1:6
Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 11:00 1 кръг Д Септември (София) 10:1
09.09.2017 11:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
13.09.2017 11:00 3 кръг Д Левски Раковски (София) 8:1
16.09.2017 11:00 4 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:2
23.09.2017 11:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица) 8:0
30.09.2017 11:00 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 6:4
- 7 кръг
почива
07.10.2017 11:00 8 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:1
14.10.2017 11:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:0
21.10.2017 11:00 10 кръг Д ЦСКА (София) 3:4
02.11.2017 14:00 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 6:0
28.10.2017 11:00 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 10:0
04.11.2017 11:00 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 8:0
11.11.2017 11:00 14 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 4:0
18.11.2017 11:00 15 кръг Г Царско село 2015 (София) 6:2
25.11.2017 11:00 16 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
02.12.2017 11:00 17 кръг Г Левски (София) 0:4
05.03.2018 13:00 18 кръг Г Септември (София) 4:0
13.03.2018 19:00 19 кръг Д Миньор (Перник) 12:0
10.03.2018 11:00 20 кръг Г Левски Раковски (София) 4:2
17.03.2018 11:00 21 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
21.03.2018 11:00 22 кръг Г Витоша (Бистрица) 7:1
28.03.2018 17:30 23 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:3
- 24 кръг
почива
04.04.2018 11:00 25 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:6
14.04.2018 11:00 26 кръг Д Пирин (Благоевград) 4:1
21.04.2018 18:00 27 кръг Г ЦСКА (София) 2:3
25.04.2018 11:00 28 кръг Д Чавдар (Етрополе) 6:0
28.04.2018 11:00 29 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
05.05.2018 11:00 30 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 22:0
12.05.2018 11:00 31 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 4:0
19.05.2018 11:00 32 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0
26.05.2018 11:00 33 кръг Г Славия 1913 (София) 4:0
30.05.2018 11:00 34 кръг Д Левски (София) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 32 28 1 3 185:20 85
3 ДИТ Спорт (София) 32 27 1 4 143:21 82
4 Национал (София) 32 23 2 7 155:39 71
5 Славия 1913 (София) 32 21 3 8 107:31 66
6 Пирин (Благоевград) 32 19 6 7 71:31 63

Национал (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
18.10.2017 11:00 1-ви мач Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
25.10.2017 14:00 реванш Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
27.09.2017 17:00 - Г Витоша 13 (София) 3:1
Югозападна България / Финали
04.10.2017 15:30 - Д Велбъжд (Кюстендил) 4:2
Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 10:00 1 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:1
10.09.2017 09:30 2 кръг Г Лъвчетата (София) 5:0
30.11.2017 14:00 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) 12:1
23.09.2017 14:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 6:0
01.10.2017 15:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 2:3
08.10.2017 12:00 6 кръг Г Витоша 13 (София) 4:0
15.10.2017 15:00 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:0
22.10.2017 09:30 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 8:0
29.10.2017 15:00 9 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
05.11.2017 09:30 10 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 26:0
12.11.2017 15:00 11 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 5:0
19.11.2017 09:30 12 кръг Г Барокко (София) 6:1
24.11.2017 13:00 13 кръг Д Левски (София) 0:0
03.12.2017 09:30 14 кръг Г Левски Раковски (София) 2:2
06.12.2017 14:00 15 кръг Д Н спорт (София) 2:0
29.04.2018 09:30 16 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:5
11.03.2018 16:00 17 кръг Д Лъвчетата (София) 9:0
18.03.2018 09:30 18 кръг Г Локомотив 1929 (София) 12:1
16.05.2018 15:30 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
01.04.2018 09:30 20 кръг Г Славия 1913 (София) 4:0
05.04.2018 12:30 21 кръг Д Витоша 13 (София) 3:2
15.04.2018 09:30 22 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:0
19.04.2018 12:00 23 кръг Д Царско село 2015 (София) 5:1
10.05.2018 17:00 24 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
- 25 кръг
почива
06.05.2018 09:30 26 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:1
13.05.2018 09:30 27 кръг Д Барокко (София) 9:0
27.05.2018 09:30 28 кръг Г Левски (София) 1:2
31.05.2018 15:00 29 кръг Д Левски Раковски (София) 3:2
03.06.2018 09:30 30 кръг Г Н спорт (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 28 24 2 2 171:14 74
3 ДИТ Спорт (София) 28 20 5 3 106:20 65
4 Национал (София) 28 19 3 6 113:33 60
5 Витоша 13 (София) 28 19 0 9 106:44 57
6 Славия 1913 (София) 28 17 3 8 80:40 54

Н спорт (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2017 17:00 - Г ДИТ Спорт (София) 0:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 09:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 6:0
10.09.2017 09:30 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:4
14.09.2017 10:00 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
24.09.2017 15:00 4 кръг Д Лъвчетата (София) 3:0
01.10.2017 09:30 5 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 18:1
08.10.2017 15:00 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) 10:1
15.10.2017 09:30 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:2
19.10.2017 10:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
29.10.2017 12:00 9 кръг Г Барокко (София) 2:0
05.11.2017 15:00 10 кръг Д Славия 1913 (София) 2:4
12.11.2017 09:30 11 кръг Г Левски (София) 0:4
19.11.2017 15:00 12 кръг Д Витоша 13 (София) 4:3
26.11.2017 09:30 13 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
03.12.2017 15:00 14 кръг Д Олимпия ФК (София) 5:0
06.12.2017 14:00 15 кръг Г Национал (София) 0:2
16.05.2018 18:00 16 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:1
11.03.2018 09:30 17 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:0
18.03.2018 17:00 18 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
25.03.2018 09:30 19 кръг Г Лъвчетата (София) 2:0
- 20 кръг
почива
05.04.2018 09:30 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:2
15.04.2018 15:00 22 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:0
19.04.2018 10:00 23 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:0
22.04.2018 15:00 24 кръг Д Барокко (София) 7:0
06.06.2018 10:00 25 кръг Г Славия 1913 (София) 2:4
05.05.2018 17:00 26 кръг Д Левски (София) 0:7
13.05.2018 09:30 27 кръг Г Витоша 13 (София) 0:1
27.05.2018 15:00 28 кръг Д Левски Раковски (София) 2:0
31.05.2018 09:30 29 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:0
03.06.2018 09:30 30 кръг Д Национал (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Витоша 13 (София) 28 19 0 9 106:44 57
6 Славия 1913 (София) 28 17 3 8 80:40 54
7 Н спорт (София) 28 15 2 11 62:47 47
8 Левски Раковски (София) 28 13 1 14 76:53 40
9 Ботев 57 СОУ (София) 28 11 4 13 61:61 37

Национал (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
09.09.2017 10:30 1 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
16.09.2017 13:30 2 кръг Г Легия (София) 10:1
23.09.2017 09:00 3 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:6
30.09.2017 15:00 4 кръг Г Олимпиец (София) 5:2
- 5 кръг
почива
14.10.2017 12:00 6 кръг Д Елит София (София) 2:1
21.10.2017 09:00 7 кръг Г София спорт (София) 0:5
28.10.2017 15:00 8 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:1
04.11.2017 10:30 9 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
11.11.2017 12:00 10 кръг Д Ферион (София) 2:1
18.11.2017 12:00 11 кръг Г Победа 2013 (София) 8:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 София спорт (София) 10 8 1 1 43:3 25
2 Елит София (София) 10 8 0 2 55:6 24
3 Национал (София) 10 7 0 3 36:19 21
4 Сливнишки герой (Сливница) 10 6 1 3 37:6 19
5 Олимпиец (София) 9 6 0 3 37:15 18
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 09:00 1 кръг Д Септември (София) 0:6
18.03.2018 10:30 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:2
20.05.2018 10:30 3 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:3
01.04.2018 13:30 4 кръг Д Беласица (Петрич) 0:4
15.04.2018 09:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) 1:10
22.04.2018 12:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:7
29.04.2018 13:30 7 кръг Г РД Спорт (София) 2:3
10.05.2018 09:00 8 кръг Д Олимпиец (София) 2:6
13.05.2018 09:00 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 Локомотив 1929 (София) 9 4 1 4 18:16 13
19 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 4 0 5 16:19 12
20 Марек 1915 (Дупница) 9 3 2 4 16:17 11
21 Олимпиец (София) 9 2 1 6 19:25 7
22 Национал (София) 9 0 0 9 8:47 0

Н спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 10:30 1 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:3
16.09.2017 15:00 2 кръг Г Левски (София) 1:3
23.09.2017 09:00 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
30.09.2017 15:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 7:0
11.11.2017 12:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 5:0
14.10.2017 13:30 6 кръг Д Септември (София) 2:1
21.10.2017 09:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
28.10.2017 15:00 8 кръг Д Метал 2002 (Перник) 1:1
04.11.2017 15:00 9 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пирин 2001 (Благоевград) 9 6 3 0 24:9 21
3 ЦСКА (София) 9 5 3 1 25:9 18
4 Н спорт (София) 9 4 3 2 23:10 15
5 Метал 2002 (Перник) 9 4 1 4 14:11 13
6 Беласица (Петрич) 9 3 3 3 6:14 12
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 15:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 4:0
02.05.2018 16:30 2 кръг Г Левски (София) 3:0
26.05.2018 09:00 3 кръг Д Елит София (София) 2:0
31.03.2018 16:30 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:0
14.04.2018 10:30 5 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
21.04.2018 16:30 6 кръг Д София спорт (София) 3:0
28.04.2018 15:00 7 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:0
09.05.2018 09:00 8 кръг Д ЦСКА (София) 1:0
12.05.2018 12:00 9 кръг Г Метал 2002 (Перник) 3:0
19.05.2018 16:30 10 кръг Д Витоша 13 (София) 6:0
02.06.2018 12:00 11 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 11 10 1 0 31:0 31
2 Левски (София) 11 10 0 1 42:4 30
3 Царско село 2015 (София) 11 9 0 2 37:9 27
4 ЦСКА (София) 11 5 3 3 17:5 18
5 Славия 1913 (София) 11 5 2 4 24:20 17

Национал (София)

ДПГ12: Републиканско първенство (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "А"
12.06.2018 16:00 - Д Ботев (Враца) 2:0
13.06.2018 09:30 - Д Ботев (Пловдив) 1:2
13.06.2018 16:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 3 3 0 0 7:2 9
2 Национал (София) 3 1 1 1 4:3 4
3 Ботев (Враца) 3 1 0 2 3:5 3
4 Добруджа 1919 (Добрич) 3 0 1 2 1:5 1
Финал за 3-то място
14.06.2018 11:00 - Д Респект (Хасково) 1:1
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 12:00 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 7:0
17.09.2017 15:00 2 кръг Г София спорт (София) 4:0
24.09.2017 10:30 3 кръг Д Левски (София) 2:5
01.10.2017 16:30 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:0
08.10.2017 09:00 5 кръг Д Спортист 13 (София) 9:0
15.10.2017 12:00 6 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:1
22.10.2017 09:00 7 кръг Г Сердика (София) 10:0
29.10.2017 16:30 8 кръг Д Спартак 2015 (София) 5:1
05.11.2017 09:00 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 7:1
12.11.2017 15:00 10 кръг Д Ферион (София) 3:1
19.11.2017 12:30 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 11 11 0 0 86:3 33
2 Велбъжд (Кюстендил) 11 10 0 1 39:10 30
3 Национал (София) 11 9 0 2 59:9 27
4 Царско село 2015 (София) 11 6 2 3 29:11 20
5 София спорт (София) 11 5 3 3 23:17 18
Втора фаза / Група "А"
02.05.2018 13:30 1 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
17.03.2018 09:00 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:0
26.05.2018 15:00 3 кръг Д София спорт (София) 7:0
31.03.2018 12:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 6:0
14.04.2018 13:30 5 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:0
21.04.2018 09:00 6 кръг Г Витоша 13 (София) 6:2
28.04.2018 12:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
09.05.2018 15:00 8 кръг Г Левски (София) 2:0
12.05.2018 10:30 9 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
19.05.2018 16:30 10 кръг Г Септември (София) 2:1
02.06.2018 09:00 11 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал (София) 11 10 0 1 35:6 30
2 Витоша 13 (София) 11 9 0 2 41:10 27
3 Славия 1913 (София) 11 9 0 2 36:8 27
4 Левски (София) 11 7 1 3 33:5 22
5 ДИТ Спорт (София) 11 5 1 5 21:14 16

Н спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 12:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 2:0
16.09.2017 15:00 2 кръг Г Елит София (София) 0:1
23.09.2017 10:30 3 кръг Д Витоша 13 (София) 2:3
30.09.2017 16:30 4 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
07.10.2017 09:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 1:1
14.10.2017 16:30 6 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
21.10.2017 10:30 7 кръг Г Септември (София) 5:0
28.10.2017 15:00 8 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:1
04.11.2017 13:30 9 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
11.11.2017 15:00 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 4:0
18.11.2017 12:30 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Септември (София) 11 4 1 6 12:22 13
8 Локомотив 1929 (София) 11 4 1 6 21:23 13
9 Н спорт (София) 11 3 2 6 17:13 11
10 Марек 1915 (Дупница) 11 3 1 7 13:28 10
11 Елит София (София) 11 2 2 7 8:22 8
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 10:30 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:4
02.05.2018 14:30 2 кръг Г Спортист 13 (София) 4:1
27.05.2018 12:00 3 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:6
01.04.2018 13:30 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:7
15.04.2018 09:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 1:0
22.04.2018 15:00 6 кръг Д Елит София (София) 2:3
29.04.2018 10:30 7 кръг Г Сердика (София) 2:0
10.05.2018 12:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
13.05.2018 10:30 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:1
20.05.2018 13:30 10 кръг Д Ферион (София) 3:1
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
17 Елит София (София) 10 5 1 4 17:17 16
18 РД Спорт (София) 10 4 3 3 26:10 15
19 Н спорт (София) 10 4 0 6 15:24 12
20 Металург 1957 (Перник) 10 3 1 6 18:38 10
21 Спортист 13 (София) 10 2 0 8 6:30 6

Национал (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 13:40 1 кръг Д Сердика (София) 7:2
16.09.2017 12:30 2 кръг Г Септември (София) 1:3
23.09.2017 10:10 3 кръг Д София спорт (София) 6:0
30.09.2017 13:40 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:1
07.10.2017 10:10 5 кръг Д Метал 2002 (Перник) 1:4
14.10.2017 14:50 6 кръг Г Левски (София) 0:2
21.10.2017 09:00 7 кръг Д Миньор (Перник) 7:0
28.10.2017 13:40 8 кръг Д РД Спорт (София) 4:2
25.11.2017 11:20 9 кръг Г Лъвчетата (София) 2:1
11.11.2017 14:50 10 кръг Д Ком 98 (Годеч) 4:0
18.11.2017 14:50 11 кръг Г Младост 2015 (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Царско село 2015 (София) 11 9 0 2 75:13 27
3 Левски (София) 11 8 1 2 52:9 25
4 Национал (София) 11 8 0 3 38:16 24
5 РД Спорт (София) 11 5 2 4 23:21 17
6 Септември (София) 11 5 2 4 24:42 17
Втора фаза / Група "А"
29.05.2018 11:00 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:0
17.03.2018 14:50 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:7
24.03.2018 10:10 3 кръг Г Метал 2002 (Перник) 1:3
31.03.2018 09:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
14.04.2018 09:00 5 кръг Г Левски (София) 1:3
21.04.2018 09:00 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
28.04.2018 11:20 7 кръг Г РД Спорт (София) 3:6
09.05.2018 09:00 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 7:1
12.05.2018 09:00 9 кръг Г Н спорт (София) 1:5
19.05.2018 09:00 10 кръг Д Арес (София) 5:0
26.05.2018 09:00 11 кръг Г Славия 1913 (София) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 РД Спорт (София) 11 5 1 5 29:26 16
7 Славия 1913 (София) 11 3 4 4 22:16 13
8 Национал (София) 11 4 0 7 25:35 12
9 Царско село 2015 (София) 11 3 1 7 22:24 10
10 Локомотив 1929 (София) 11 2 0 9 16:40 6

Н спорт (София)

ДПГ11: Републиканско първенство (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "Б"
12.06.2018 17:15 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
13.06.2018 10:45 - Д Олимпик (Варна) 0:0
13.06.2018 17:15 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 3 2 1 0 7:1 7
2 Етър ВТ (Велико Търново) 3 2 0 1 6:2 6
3 Олимпик (Варна) 3 1 1 1 6:6 4
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 3 0 0 3 4:14 0
Финал
14.06.2018 10:45 - Г Берое (Стара Загора) 1:0
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 10:10 1 кръг Г Витоша 13 (София) 5:1
17.09.2017 13:40 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 7:1
24.09.2017 11:20 3 кръг Г Левски Раковски (София) 2:2
01.10.2017 12:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 7:0
08.10.2017 12:30 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 5:0
15.10.2017 10:10 6 кръг Д Победа 2013 (София) 4:0
22.10.2017 14:50 7 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:1
29.10.2017 10:10 8 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0
26.11.2017 14:50 9 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 9:1
12.11.2017 09:00 10 кръг Г Гранит (Владая) 4:0
19.11.2017 11:20 11 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 11 10 1 0 55:6 31
2 Славия 1913 (София) 11 9 1 1 52:11 28
3 ДИТ Спорт (София) 11 9 0 2 61:5 27
4 ЦСКА (София) 11 6 1 4 33:16 19
5 Олимпия ФК (София) 11 6 1 4 32:19 19
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 13:40 1 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
17.03.2018 10:10 2 кръг Г Локомотив 1929 (София) 5:1
24.03.2018 12:30 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 6:1
31.03.2018 10:10 4 кръг Г Арес (София) 5:0
14.04.2018 10:10 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:1
21.04.2018 10:10 6 кръг Г Метал 2002 (Перник) 5:1
28.04.2018 12:30 7 кръг Д Левски (София) 0:1
09.05.2018 10:10 8 кръг Г РД Спорт (София) 4:3
12.05.2018 09:00 9 кръг Д Национал (София) 5:1
19.05.2018 14:50 10 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1
26.05.2018 14:50 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 11 9 1 1 28:8 28
2 Н спорт (София) 11 9 1 1 41:12 28
3 Метал 2002 (Перник) 11 9 0 2 29:14 27
4 ДИТ Спорт (София) 11 8 2 1 29:9 26
5 ЦСКА (София) 11 7 1 3 27:20 22

Национал (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 10:10 1 кръг Д София спорт (София) 3:0
16.09.2017 16:00 2 кръг Г Левски (София) 4:2
23.09.2017 09:00 3 кръг Д ЕСФА (София) 8:1
30.09.2017 16:00 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 8:2
07.10.2017 10:10 5 кръг Г Славия 1913 (София) 0:8
14.10.2017 14:50 6 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
21.10.2017 11:20 7 кръг Г ЦСКА (София) 5:1
28.10.2017 13:40 8 кръг Д Витоша 13 (София) 3:1
04.11.2017 11:20 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 13:0
11.11.2017 12:30 10 кръг Д ДИТ Спорт (София) 6:1
18.11.2017 13:40 11 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:3
25.11.2017 11:20 12 кръг Д Септември (София) 1:2
02.12.2017 14:50 13 кръг Г Локомотив 1929 (София) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Царско село 2015 (София) 13 9 2 2 50:22 29
4 Левски Раковски (София) 13 9 1 3 37:21 28
5 Национал (София) 13 9 1 3 60:23 28
6 Септември (София) 13 6 5 2 33:26 23
7 Люлин (кв.Люлин, София) 13 6 3 4 37:22 21
Втора фаза / Група "А"
23.05.2018 14:00 1 кръг Д Ком 98 (Годеч) 2:2
17.03.2018 11:20 2 кръг Г Левски (София) 1:2
26.05.2018 11:20 3 кръг Д Олимпиец (София) 1:2
31.03.2018 11:20 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:2
14.04.2018 11:20 5 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
21.04.2018 11:20 6 кръг Д Левски Раковски (София) 3:4
28.04.2018 11:20 7 кръг Г Урвич (Панчарево) 9:3
09.05.2018 12:30 8 кръг Д Лъвчетата (София) 1:0
12.05.2018 12:30 9 кръг Г Н спорт (София) 2:2
19.05.2018 11:20 10 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:1
04.06.2018 11:20 11 кръг Г Септември (София) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Царско село 2015 (София) 11 7 1 3 33:19 22
5 Олимпиец (София) 11 6 0 5 26:27 18
6 Национал (София) 11 4 3 4 29:24 15
7 Септември (София) 11 3 4 4 23:20 13
8 Люлин (кв.Люлин, София) 11 3 2 6 21:22 11

Н спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 11:30 1 кръг Д Барокко (София) 7:1
17.09.2017 16:10 2 кръг Г РД Спорт (София) 16:0
- 3 кръг
почива
01.10.2017 16:10 4 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:1
08.10.2017 11:30 5 кръг Г Спортист 13 (София) 5:0
15.10.2017 15:00 6 кръг Д София 2010 (София) 11:0
22.10.2017 12:40 7 кръг Г Лъвчетата (София) 2:3
29.10.2017 13:50 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 8:0
05.11.2017 13:50 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
12.11.2017 12:40 10 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:1
19.11.2017 15:00 11 кръг Г Олимпиец (София) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ком 98 (Годеч) 10 9 0 1 55:7 27
2 Н спорт (София) 10 8 0 2 58:10 24
3 Урвич (Панчарево) 10 8 0 2 56:12 24
4 Олимпиец (София) 10 7 0 3 40:22 21
5 Лъвчетата (София) 10 7 0 3 45:12 21
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 12:30 1 кръг Г Левски Раковски (София) 2:3
17.03.2018 10:10 2 кръг Д Урвич (Панчарево) 3:1
26.05.2018 14:50 3 кръг Г Лъвчетата (София) 1:2
31.03.2018 09:00 4 кръг Г Олимпиец (София) 3:4
14.04.2018 14:50 5 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:6
21.04.2018 10:10 6 кръг Г Септември (София) 0:6
30.05.2018 09:30 7 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:3
09.05.2018 10:10 8 кръг Г Левски (София) 0:12
12.05.2018 12:30 9 кръг Д Национал (София) 2:2
19.05.2018 10:10 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:4
28.04.2018 13:40 11 кръг Д Славия 1913 (София) 3:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Люлин (кв.Люлин, София) 11 3 2 6 21:22 11
9 Левски Раковски (София) 11 3 2 6 22:30 11
10 Лъвчетата (София) 11 2 3 6 12:28 9
11 Н спорт (София) 11 1 1 9 14:49 4
12 Урвич (Панчарево) 11 1 0 10 19:56 3

Н спорт (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 12:30 1 кръг Д София 2010 (София) 13:0
16.09.2017 11:30 2 кръг Г ЦСКА (София) 17:1
23.09.2017 11:30 3 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:0
30.09.2017 09:30 4 кръг Г ОФК София (София) 6:0
07.10.2017 10:30 5 кръг Д Победа 2013 (София) 11:0
14.10.2017 10:30 6 кръг Г Левски (София) 0:3
21.10.2017 09:30 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
28.10.2017 11:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
- 9 кръг
почива
11.11.2017 11:30 10 кръг Д Олимпия ФК (София) 6:0
18.11.2017 09:30 11 кръг Г Елит София (София) 7:2
25.11.2017 10:30 12 кръг Д София спорт (София) 2:1
02.12.2017 10:30 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:2
10.03.2018 11:30 14 кръг Г София 2010 (София) 13:0
17.03.2018 11:30 15 кръг Д ЦСКА (София) 11:1
24.03.2018 11:30 16 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:0
31.03.2018 09:30 17 кръг Д ОФК София (София) 10:2
14.04.2018 10:30 18 кръг Г Победа 2013 (София) 11:0
21.04.2018 10:30 19 кръг Д Левски (София) 3:2
28.04.2018 09:30 20 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:1
09.05.2018 10:30 21 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
- 22 кръг
почива
19.05.2018 11:30 23 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:1
26.05.2018 11:30 24 кръг Д Елит София (София) 5:1
13.05.2018 09:00 25 кръг Г София спорт (София) 6:2
05.06.2018 10:30 26 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 24 22 0 2 157:18 66
2 Славия 1913 (София) 24 21 1 2 117:33 64
3 Н спорт (София) 24 20 2 2 152:24 62
4 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 24 13 4 7 77:64 43
5 Елит София (София) 24 13 3 8 69:56 42

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници