Спортист 2011 (Генерал Тошево)

BGSupporters форум

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2021 18:00 1 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:1
21.08.2021 18:00 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
28.08.2021 18:00 3 кръг Г Волов (Шумен) 1:2
04.09.2021 17:00 4 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:0
11.09.2021 16:30 5 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 2:5
25.09.2021 17:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 0:2
02.10.2021 13:00 7 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:2
09.10.2021 16:00 8 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:1
01.12.2021 19:00 9 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:2
23.10.2021 15:00 10 кръг Д Локомотив (Русе) 3:1
06.11.2021 14:00 11 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:1
13.11.2021 14:00 12 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:2
20.11.2021 14:00 13 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:3
26.02.2022 14:00 14 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:0
05.03.2022 15:00 15 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:8
20.04.2022 17:00 16 кръг Д Волов (Шумен) 0:3
20.03.2022 15:00 17 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:6
26.03.2022 16:00 18 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:6
02.04.2022 16:00 19 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:9
09.04.2022 16:00 20 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 1:4
16.04.2022 16:00 21 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:4
18.05.2022 19:30 22 кръг Д Устрем Д (Дончево) 3:9
07.05.2022 17:00 23 кръг Г Локомотив (Русе) 3:0
14.05.2022 17:00 24 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:6
22.05.2022 17:00 25 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:0
28.05.2022 17:00 26 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Устрем Д (Дончево) 26 7 6 13 37:51 27
11 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 24 6 3 15 28:59 21
12 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 26 5 5 16 27:86 20
13 Доростол Силистра (Силистра) 26 4 4 18 29:66 16
14 Локомотив (Русе) 26 0 2 24 7:84 2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
18.09.2021 17:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 2:2
Североизточна България / Втори кръг
30.10.2021 14:00 - Г Волов (Шумен) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
30.01.2022 15:00 - Г Черно море /юн.мл./ (Варна) 0:0
06.02.2022 16:00 - Г Устрем Д (Дончево) 0:3
12.02.2022 14:00 - Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:4
19.02.2022 14:00 - Г Суворово (Суворово) 1:4

Спортист 2011 II (Генерал Тошево)

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2021 17:00 1 кръг Д Христо Ботев 1946 (Стожер) 3:2
12.09.2021 17:00 2 кръг Г Заря 2006 (Крушари) 2:5
19.09.2021 17:00 3 кръг Д Дружба (Люляково) 7:0
25.09.2021 17:00 4 кръг Г Албена 97 (Оброчище) 1:0
03.10.2021 16:00 5 кръг Д Добруджанец (Овчарово) 3:4
10.10.2021 16:00 6 кръг Г ФК Калиакра 1 (Каварна) 1:7
16.10.2021 16:00 7 кръг Д Партизан (Василево) 2:1
24.10.2021 16:00 8 кръг Д Орловец 2008 (Победа) 0:3
31.10.2021 15:00 9 кръг Г Интер (Добрич) 1:5
- 10 кръг Г Христо Ботев 1946 (Стожер) -:-
- 11 кръг Д Заря 2006 (Крушари) -:-
- 12 кръг Г Дружба (Люляково) -:-
- 13 кръг Д Албена 97 (Оброчище) -:-
- 14 кръг Г Добруджанец (Овчарово) -:-
- 15 кръг Д ФК Калиакра 1 (Каварна) -:-
- 16 кръг Г Партизан (Василево) -:-
- 17 кръг Г Орловец 2008 (Победа) -:-
- 18 кръг Д Интер (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФК Калиакра 1 (Каварна) 9 7 1 1 36:8 22
4 Христо Ботев 1946 (Стожер) 9 4 0 5 17:12 12
5 Спортист 2011 II (Генерал Тошево) 9 4 0 5 20:27 12
6 Добруджанец (Овчарово) 9 4 0 5 21:26 12
7 Интер (Добрич) 9 3 1 5 27:26 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 11 място
2019/2020 А ОФГ ДЧ 1 място
2018/2019 А ОФГ ДЧ 3 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 7 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 4 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 5 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 2 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 1 място
2011/2012 неизвестно -

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2010 1.675 112
август 2010 10.396 72
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници