Устрем Д (Дончево)

BGSupporters форум

Устрем Д (Дончево)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
15.08.2021 18:00 1 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:6
22.08.2021 18:00 2 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 0:1
28.08.2021 18:00 3 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:4
05.09.2021 17:00 4 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 0:1
12.09.2021 17:00 5 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 5:1
26.09.2021 17:00 6 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:2
03.10.2021 16:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 2:1
10.10.2021 16:00 8 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:1
01.12.2021 19:00 9 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:2
24.10.2021 15:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:1
07.11.2021 14:00 11 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 0:3
13.11.2021 14:00 12 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:5
05.12.2021 14:00 13 кръг Д Волов (Шумен) 0:0
27.02.2022 14:00 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:2
05.03.2022 15:00 15 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:5
06.04.2022 16:00 16 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 1:1
19.03.2022 17:00 17 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:0
27.03.2022 16:00 18 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:0
03.04.2022 16:00 19 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:1
09.04.2022 16:00 20 кръг Г Локомотив (Русе) 3:0
17.04.2022 16:00 21 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:4
18.05.2022 19:30 22 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 9:3
08.05.2022 17:00 23 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:2
15.05.2022 13:00 24 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:1
22.05.2022 17:00 25 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
28.05.2022 17:00 26 кръг Г Волов (Шумен) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Волов (Шумен) 26 8 8 10 33:41 32
9 Спартак 1918 II (Варна) 25 8 6 11 36:34 30
10 Устрем Д (Дончево) 26 7 6 13 37:51 27
11 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 24 6 3 15 28:59 21
12 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 26 5 5 16 27:86 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
18.09.2021 17:00 - Г Доростол Силистра (Силистра) 3:1
Североизточна България / Втори кръг
30.10.2021 14:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 4:2
Североизточна България / Трети кръг
28.11.2021 12:30 - Г Дунав от Русе (Русе) 0:7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.07.2021 18:00 - Г Септември 98 (Тервел) -:-
01.08.2021 09:30 - Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
08.08.2021 19:00 - Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
06.02.2022 16:00 - Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:0
13.02.2022 14:00 - Г Септември 98 (Тервел) 1:0
19.02.2022 15:30 - Д Доростол Силистра (Силистра) 1:1

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Устрем Д (Дончево)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 9 място
2019/2020 Трета лига 3 място
2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 3 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 5 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 2 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 4 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 5 място
2011/2012 неизвестно -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 12.807 43
октомври 2019 9.623 60
септември 2019 9.616 63
август 2019 12.452 45
май 2019 5.754 77
април 2019 4.981 86
март 2019 9.690 62
ноември 2018 4.894 91
октомври 2018 6.081 77
септември 2018 1.827 93
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници