Доростол Силистра (Силистра)

BGSupporters форум

Доростол Силистра (Силистра)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2021 18:00 1 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:1
21.08.2021 18:00 2 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:6
28.08.2021 18:00 3 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:2
04.09.2021 17:00 4 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
11.09.2021 17:00 5 кръг Г Волов (Шумен) 1:3
25.09.2021 17:00 6 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:1
02.10.2021 16:00 7 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:5
09.10.2021 16:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 2:3
16.10.2021 16:00 9 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 0:5
23.10.2021 15:00 10 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:1
07.11.2021 14:00 11 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
13.11.2021 14:00 12 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
20.11.2021 14:00 13 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 14 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 15 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 16 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 17 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 18 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 19 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 20 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 21 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 23 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 24 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 25 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 26 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Светкавица Търговище (Търговище) 10 2 3 5 6:14 9
11 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 10 2 1 7 7:27 7
12 Устрем Д (Дончево) 9 2 0 7 8:18 6
13 Доростол Силистра (Силистра) 10 0 1 9 5:29 1
14 Локомотив (Русе) 10 0 1 9 6:31 1

Доростол Силистра (Силистра)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2021 17:00 1 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
15.09.2021 17:00 2 кръг Д Олимпик (Варна) 1:0
отложен 3 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
29.09.2021 16:00 4 кръг Д Волов (Шумен) 1:3
06.10.2021 16:00 5 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:4
13.10.2021 16:00 6 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:0
20.10.2021 15:00 7 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:2
27.10.2021 14:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
03.11.2021 14:00 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 10 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 11 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 13 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 14 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 15 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 16 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 18 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Светкавица Търговище (Търговище) 5 3 0 2 12:7 9
6 Дунав от Русе (Русе) 4 2 2 0 10:4 8
7 Доростол Силистра (Силистра) 6 2 0 4 4:13 6
8 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 6 1 1 4 3:24 4
9 Олимпик (Варна) 7 1 0 6 6:19 3

Доростол Силистра (Силистра)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 10:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
19.09.2021 10:00 2 кръг Д Волов (Шумен) 1:0
26.09.2021 10:00 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
03.10.2021 10:00 4 кръг Д Олимпик (Варна) 3:2
10.10.2021 10:00 5 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:3
отложен 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
24.10.2021 10:00 7 кръг Г Черно море (Варна) -:-
31.10.2021 10:00 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
07.11.2021 10:00 9 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
15.11.2021 10:00 10 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
22.11.2021 10:00 11 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 13 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 15 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 16 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 18 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 20 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 21 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 22 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак 1918 (Варна) 6 3 0 3 8:11 9
7 Добруджа 1919 (Добрич) 5 3 0 2 7:13 9
8 Доростол Силистра (Силистра) 5 2 0 3 5:10 6
9 Олимпик (Варна) 4 1 0 3 6:10 3
10 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 6 1 0 5 10:23 3

Доростол Силистра (Силистра)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 11:30 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
19.09.2021 11:30 2 кръг Д Волов (Шумен) 1:4
26.09.2021 11:30 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:5
03.10.2021 11:30 4 кръг Д Олимпик (Варна) 1:4
10.10.2021 11:30 5 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 3:4
отложен 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
24.10.2021 11:30 7 кръг Г Черно море (Варна) -:-
31.10.2021 11:30 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
07.11.2021 11:30 9 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
15.11.2021 11:30 10 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
22.11.2021 11:30 11 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 13 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 15 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 16 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 18 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 20 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 21 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 22 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Черно море (Варна) 4 2 0 2 8:5 6
9 Добруджа 1919 (Добрич) 5 1 0 4 7:12 3
10 Девня 2005 (Девня) 4 1 0 3 7:21 3
11 Доростол Силистра (Силистра) 5 1 0 4 7:18 3
12 Светкавица Търговище (Търговище) 6 0 0 6 3:24 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници