Рилци (кв.Рилци, Добрич)

BGSupporters форум

Рилци (кв.Рилци, Добрич)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2021 18:00 1 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:8
21.08.2021 18:00 2 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 0:5
29.08.2021 18:00 3 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:3
04.09.2021 17:00 4 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:1
12.09.2021 17:00 5 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:5
25.09.2021 17:00 6 кръг Г Локомотив (Русе) 2:1
02.10.2021 16:00 7 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:2
09.10.2021 16:00 8 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:1
16.10.2021 16:30 9 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:1
23.10.2021 15:00 10 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:0
06.11.2021 14:00 11 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
13.11.2021 14:00 12 кръг Г Волов (Шумен) 2:3
20.11.2021 14:00 13 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:3
26.02.2022 14:00 14 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 0:6
05.03.2022 15:00 15 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:3
04.06.2022 18:00 16 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
19.03.2022 15:00 17 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:2
27.03.2022 16:00 18 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:2
02.04.2022 16:00 19 кръг Д Локомотив (Русе) 3:0
09.04.2022 16:00 20 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:0
16.04.2022 16:00 21 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:1
30.04.2022 17:00 22 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
07.05.2022 17:00 23 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 6:4
14.05.2022 17:00 24 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:3
22.05.2022 17:00 25 кръг Д Волов (Шумен) 1:1
29.05.2022 18:00 26 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Спартак 1918 II (Варна) 25 8 6 11 36:34 30
10 Устрем Д (Дончево) 26 7 6 13 37:51 27
11 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 24 6 3 15 28:59 21
12 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 26 5 5 16 27:86 20
13 Доростол Силистра (Силистра) 26 4 4 18 29:66 16
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
18.09.2021 17:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2021 19:00 - Д Устрем Д (Дончево) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
30.01.2022 14:00 - Д Септември 98 (Тервел) 0:2
06.02.2022 13:00 - Д Доростол Силистра (Силистра) 4:0
12.02.2022 14:00 - Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:2
19.02.2022 13:00 - Д Волов (Шумен) 2:3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ДЧ 2 място
2019/2020 А ОФГ ДЧ 8 място
2018/2019 А ОФГ ДЧ 7 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 11 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 11 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 7 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 6 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 6 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 4 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници