Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 1:5
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:2
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
30.08.2017 18:00 4 кръг Г Гигант (Съединение) 1:0
02.09.2017 17:00 5 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
09.09.2017 17:00 6 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 4:4
16.09.2017 17:00 7 кръг Д Арда (Кърджали) 0:3
22.09.2017 17:00 8 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:3
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:0
07.10.2017 16:00 10 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
05.11.2017 14:30 14 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 2:0
11.11.2017 14:30 15 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
18.11.2017 14:30 16 кръг Г Миньор (Раднево) 1:2
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
24.02.2018 18 кръг Д Сокол (Марково) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
31.03.2018 23 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
04.04.2018 24 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
07.04.2018 25 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
14.04.2018 26 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
21.04.2018 27 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
28.04.2018 28 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
05.05.2018 29 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
12.05.2018 30 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
16.05.2018 31 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) -:-
19.05.2018 32 кръг Г Левски (Карлово) -:-
26.05.2018 33 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
02.06.2018 34 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Раднево) 17 9 4 4 39:21 31
7 Сокол (Марково) 17 9 2 6 39:27 29
8 Атлетик (Куклен) 17 9 2 6 27:25 29
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 17 9 0 8 28:35 27
10 Розова долина (Казанлък) 17 7 2 8 31:28 23
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2017 18:00 - Г Вихър (Строево) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
11.10.2017 16:00 - Г Евроколеж (Пловдив) 2:1
Област Пловдив / Втори кръг
25.10.2017 16:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
Област Пловдив / Трети кръг
01.11.2017 14:30 - Д Сокол (Марково) 3:0
Област Пловдив / Финал
08.11.2017 14:30 - Г Вихър (Строево) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2017 18:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:2
21.07.2017 18:30 - Д Левски (Карлово) 1:2
26.07.2017 18:30 - Д Сокол (Марково) 6:5
05.08.2017 18:00 - Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:1

Атлетик (Куклен)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
01.10.2017 10:30 2 кръг Д Вихър (Строево) 4:1
06.10.2017 16:00 3 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:11
15.10.2017 10:30 4 кръг Д Тополово (Тополово) 2:6
20.10.2017 16:00 5 кръг Г Спартак (Болярци) 1:3
29.10.2017 10:30 6 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:2
03.11.2017 15:00 7 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:4
12.11.2017 10:30 8 кръг Г Садово (Садово) 0:3
19.11.2017 10:30 9 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
- 10 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 11 кръг Г Вихър (Строево) -:-
- 12 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Тополово (Тополово) -:-
- 14 кръг Д Спартак (Болярци) -:-
- 15 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Садово (Садово) -:-
- 18 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак (Болярци) 9 4 1 4 19:16 13
7 Юнайтед (Пловдив) 9 3 0 6 12:59 9
8 Брестник 1948 (Пловдив) 9 1 0 8 7:40 3
9 Вихър (Строево) 9 1 0 8 12:61 3
10 Атлетик (Куклен) 9 1 0 8 8:36 3

Атлетик (Куклен)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 11:00 1 кръг Д Асти АБ (Хасково) 0:3
20.09.2017 16:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
23.09.2017 10:00 3 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
27.09.2017 16:00 4 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:3
01.10.2017 10:30 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
08.10.2017 10:30 6 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 4:2
15.10.2017 10:30 7 кръг Г Левски (Паталеница) 0:3
22.10.2017 11:00 8 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:6
27.10.2017 15:00 9 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
05.11.2017 10:30 10 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
12.11.2017 10:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
18.11.2017 10:30 12 кръг Д Векта (Пловдив) 0:3
26.11.2017 10:30 13 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:6
- 14 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 20 кръг Д Левски (Паталеница) -:-
- 21 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 23 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Векта (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Родопа Смолян (Смолян) 13 4 1 8 20:37 13
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 13 2 0 11 19:89 6
12 Гигант (Съединение) 13 2 0 11 11:142 6
13 Атлетик (Куклен) 13 1 0 12 4:45 3
14 Раковски 2011 (Раковски) 13 1 0 12 12:85 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 8.880 67
октомври 2016 8.777 63
септември 2016 13.801 42
август 2016 7.438 71
всички

Интернет страници