Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 1:5
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:2
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
30.08.2017 18:00 4 кръг Г Гигант (Съединение) 1:0
02.09.2017 17:00 5 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
09.09.2017 17:00 6 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 4:4
16.09.2017 17:00 7 кръг Д Арда (Кърджали) 0:3
22.09.2017 17:00 8 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:3
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:0
07.10.2017 16:00 10 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
05.11.2017 14:30 14 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 2:0
11.11.2017 14:30 15 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
18.11.2017 14:30 16 кръг Г Миньор (Раднево) 1:2
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Сокол (Марково) 1:1
28.03.2018 17:00 19 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:0
10.03.2018 15:00 20 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:4
17.03.2018 15:00 21 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
24.03.2018 15:00 22 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
31.03.2018 16:00 23 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:0
05.04.2018 17:00 24 кръг Г Арда (Кърджали) 0:2
14.04.2018 17:00 25 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:2
18.04.2018 17:00 26 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 4:3
21.04.2018 17:00 27 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
28.04.2018 17:00 28 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:2
05.05.2018 18:00 29 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
09.05.2018 18:00 30 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
12.05.2018 18:00 31 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
20.05.2018 18:00 32 кръг Г Левски (Карлово) 2:1
26.05.2018 18:00 33 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
02.06.2018 18:00 34 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Миньор (Раднево) 32 17 7 8 62:31 58
4 Розова долина (Казанлък) 32 16 5 11 58:39 53
5 Атлетик (Куклен) 32 16 5 11 52:47 53
6 Борислав 2009 (Първомай) 32 15 5 12 64:49 50
7 Сокол (Марково) 32 15 5 12 58:44 50
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2017 18:00 - Г Вихър (Строево) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
11.10.2017 16:00 - Г Евроколеж (Пловдив) 2:1
Област Пловдив / Втори кръг
25.10.2017 16:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
Област Пловдив / Трети кръг
01.11.2017 14:30 - Д Сокол (Марково) 3:0
Област Пловдив / Финал
08.11.2017 14:30 - Г Вихър (Строево) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2017 18:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:2
21.07.2017 18:30 - Д Левски (Карлово) 1:2
26.07.2017 18:30 - Д Сокол (Марково) 6:5
05.08.2017 18:00 - Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2018 13:30 - Д Евроколеж (Пловдив) 3:0
31.01.2018 16:00 - Г Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 2:4
06.02.2018 14:00 - Д Оборище (Панагюрище) 0:4
17.02.2018 14:00 - Г Арда (Кърджали) 0:2

Атлетик (Куклен)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
01.10.2017 10:30 2 кръг Д Вихър (Строево) 4:1
06.10.2017 16:00 3 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:11
15.10.2017 10:30 4 кръг Д Тополово (Тополово) 2:6
20.10.2017 16:00 5 кръг Г Спартак (Болярци) 1:3
29.10.2017 10:30 6 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:2
03.11.2017 15:00 7 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:4
12.11.2017 10:30 8 кръг Г Садово (Садово) 0:3
19.11.2017 10:30 9 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
25.03.2018 10:00 10 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
01.04.2018 10:30 11 кръг Г Вихър (Строево) 1:10
09.04.2018 10:30 12 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:3
15.04.2018 10:30 13 кръг Г Тополово (Тополово) 0:3
22.04.2018 10:30 14 кръг Д Спартак (Болярци) 3:0
27.04.2018 17:00 15 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:3
06.05.2018 10:30 16 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 2:13
13.05.2018 10:30 17 кръг Д Садово (Садово) 0:3
20.05.2018 10:30 18 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Тополово (Тополово) 17 8 1 8 54:47 25
7 Юнайтед (Пловдив) 18 7 0 11 28:102 21
8 Вихър (Строево) 18 4 1 13 36:90 13
9 Брестник 1948 (Пловдив) 18 2 0 16 24:71 6
10 Атлетик (Куклен) 18 2 0 16 14:77 6

Атлетик (Куклен)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 11:00 1 кръг Д Асти АБ (Хасково) 0:3
20.09.2017 16:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
23.09.2017 10:00 3 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
27.09.2017 16:00 4 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:3
01.10.2017 10:30 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
08.10.2017 10:30 6 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 4:2
15.10.2017 10:30 7 кръг Г Левски (Паталеница) 0:3
22.10.2017 11:00 8 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:6
27.10.2017 15:00 9 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
05.11.2017 10:30 10 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
12.11.2017 10:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
18.11.2017 10:30 12 кръг Д Векта (Пловдив) 0:3
26.11.2017 10:30 13 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:6
11.03.2018 11:00 14 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:3
18.03.2018 10:00 15 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:22
24.03.2018 10:30 16 кръг Д Гигант (Съединение) 5:0
01.04.2018 12:00 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
04.04.2018 10:30 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:11
09.04.2018 17:00 19 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 6:2
14.04.2018 10:00 20 кръг Д Левски (Паталеница) 0:8
20.04.2018 18:00 21 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:6
29.04.2018 10:30 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
06.05.2018 10:30 23 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
12.05.2018 10:30 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:4
20.05.2018 10:30 25 кръг Г Векта (Пловдив) 0:6
27.05.2018 10:30 26 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Родопа Смолян (Смолян) 24 7 3 14 46:97 24
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 24 4 0 20 48:155 12
12 Атлетик (Куклен) 25 4 0 21 18:114 12
13 Раковски 2011 (Раковски) 23 2 0 21 29:167 6
14 Гигант (Съединение) 25 2 0 23 20:300 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2018 10.143 58
март 2018 6.892 76
ноември 2017 11.171 52
октомври 2017 11.832 50
септември 2017 10.012 61
август 2017 9.213 65
май 2017 10.059 61
април 2017 6.009 78
март 2017 9.888 58
ноември 2016 8.880 67
октомври 2016 8.777 63
септември 2016 13.801 42
август 2016 7.438 71
всички

Интернет страници