Лудогорец 2011 (Паисиево)

BGSupporters форум

Лудогорец 2011 (Паисиево)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 17:30 1 кръг Д Кале (Руйно) 3:0
06.09.2015 16:30 2 кръг Г Орлите (Секулово) 5:0
12.09.2015 16:30 3 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:0
20.09.2015 16:30 4 кръг Г Релакс (Овен) 3:1
26.09.2015 16:30 5 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:1
03.10.2015 15:30 6 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:0
10.10.2015 15:30 7 кръг Д Галактика (Черник) 3:0
18.10.2015 15:30 8 кръг Д Правда 1944 (Правда) 1:0
31.10.2015 14:30 9 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:1
07.11.2015 14:30 10 кръг Д Вихър (Любен) 0:2
15.11.2015 14:30 11 кръг Г Вихър (Боил) 2:0
- 12 кръг
почива
20.03.2016 15:30 13 кръг Д Орлите (Секулово) 4:0
26.03.2016 15:30 14 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:0
03.04.2016 16:30 15 кръг Д Релакс (Овен) 2:2
09.04.2016 16:30 16 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:3
16.04.2016 16:30 17 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:0
23.04.2016 16:30 18 кръг Г Галактика (Черник) 4:0
08.05.2016 17:30 19 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:1
14.05.2016 17:30 20 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:3
21.05.2016 17:30 21 кръг Г Вихър (Любен) 1:2
28.05.2016 17:30 22 кръг Д Вихър (Боил) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Любен) 20 18 1 1 83:21 55
2 Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 13 3 4 45:17 42
3 Вихър (Боил) 20 12 3 5 89:39 39
4 Победа 2009 (Вокил) 20 12 1 7 44:34 37
5 Йълдъръм (Яребица) 20 11 1 8 58:38 34
"А" ОФГ Силистра - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал за 3-то място
03.06.2016 17:30 - Д Белица (Белица) 0:2

Лудогорец 2011 (Паисиево)

ЮМВ: Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 16:00 1 кръг Д Кале (Руйно) 6:0
06.09.2015 15:00 2 кръг Г Орлите (Секулово) 2:6
12.09.2015 15:00 3 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:1
20.09.2015 15:00 4 кръг Г Релакс (Овен) 0:7
26.09.2015 15:00 5 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 2:6
03.10.2015 14:00 6 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:1
10.10.2015 14:00 7 кръг Д Галактика (Черник) 5:0
18.10.2015 14:00 8 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:1
31.10.2015 13:00 9 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:14
07.11.2015 13:00 10 кръг Д Вихър (Любен) 0:2
15.11.2015 13:00 11 кръг Г Вихър (Боил) 0:1
- 12 кръг
почива
20.03.2016 14:00 13 кръг Д Орлите (Секулово) 1:1
26.03.2016 14:00 14 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
03.04.2016 15:00 15 кръг Д Релакс (Овен) 0:6
09.04.2016 15:00 16 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:8
16.04.2016 15:00 17 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:5
23.04.2016 15:00 18 кръг Г Галактика (Черник) 0:0
08.05.2016 16:00 19 кръг Г Правда 1944 (Правда) 0:3
14.05.2016 16:00 20 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:3
21.05.2016 16:00 21 кръг Г Вихър (Любен) 2:5
28.05.2016 16:00 22 кръг Д Вихър (Боил) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Вихър (Боил) 20 9 1 10 42:59 28
7 Вихър (Любен) 20 7 3 10 35:70 24
8 Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 3 3 14 21:80 12
9 Правда 1944 (Правда) 20 3 2 15 21:67 11
10 Галактика (Черник) 20 3 2 15 15:78 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 1 място
2017/2018 А ОФГ СС 8 място
2016/2017 А ОФГ СС 8 място
2015/2016 А ОФГ СС 2 място
2014/2015 А ОФГ СС 3 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 10 място
2011/2012 А ОФГ СС 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници