Миньор (Раднево)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Миньор, чието име и база наследява настоящият клуб, създаден през 2004 г., съществува под това название от 1952 г.

Хроника: През 1994 г. в Стара Загора е създаден футболен клуб Боруй. През 2003 г. той сменя собственика си и се преименува на Берое АКБ. В началото на 2004 г. отборът се премества в Раднево и променя името си на АКБ Миньор, като наследява традициите на местния Марица-изток, носил през отделни периоди и имената Левски и Миньор. От 2006 г. премахва абревиатурата АКБ и се преименува на Миньор.

Клубни цветове: жълт и черен.

Прозвище: “миньорите”.

Адрес: Раднево 6260, ул. "Васил Левски" 1.
Телефон: (+359 417) 82032.
E-mail: -

Клубни върхове:
пето място в Източна “Б” група: 2005/06 г. (като АКБ Миньор).
осминафиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2005/06 г. (като АКБ Миньор).
финалист в турнира за Купата на Съветската армия (като второстепенен турнир): 1988/89 г. (като Марица-изток).

Миньор (Раднево)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2017 18:00 1 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 7:3
30.08.2017 18:00 4 кръг Г Арда (Кърджали) 0:1
02.09.2017 17:00 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:2
09.09.2017 17:00 6 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 2:0
16.09.2017 17:00 7 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
22.09.2017 17:00 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0
07.10.2017 16:00 10 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:3
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 6:2
22.10.2017 16:00 12 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
29.10.2017 14:30 13 кръг Д Верея II (Стара Загора) 5:0
04.11.2017 14:30 14 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
11.11.2017 15:00 15 кръг Г Сокол (Марково) 2:2
18.11.2017 14:30 16 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
25.11.2017 14:30 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
24.02.2018 14:00 18 кръг Г Гигант (Съединение) 0:2
28.03.2018 17:00 19 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
10.03.2018 15:00 20 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:1
17.03.2018 15:00 21 кръг Д Арда (Кърджали) 0:0
25.04.2018 17:00 22 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:0
31.03.2018 16:00 23 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:1
05.04.2018 17:00 24 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
14.04.2018 17:00 25 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
18.04.2018 17:00 26 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
21.04.2018 17:00 27 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
29.04.2018 17:00 28 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
05.05.2018 18:00 29 кръг Д Левски (Карлово) 4:0
09.05.2018 18:00 30 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:1
12.05.2018 18:00 31 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
19.05.2018 18:00 32 кръг Д Сокол (Марково) 2:0
26.05.2018 18:00 33 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
01.06.2018 18:00 34 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда (Кърджали) 34 30 4 0 142:7 94
2 Загорец (Нова Загора) 34 22 5 7 67:27 71
3 Миньор (Раднево) 34 17 8 9 63:34 59
4 Розова долина (Казанлък) 34 17 6 11 64:41 57
5 Атлетик (Куклен) 34 17 5 12 55:51 56
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финал
23.08.2017 18:00 - Г Загорец (Нова Загора) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / 1/2 финали
04.10.2017 16:00 - Д Розова долина (Казанлък) 0:0
Област Стара Загора / Финал
11.10.2017 16:00 - Д Верея II (Стара Загора) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2017 18:00 - Г Карнобат (Карнобат) 1:2
03.08.2017 18:00 - Д Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 11:00 - Г Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 3:0
27.01.2018 14:00 - Г Розова долина (Казанлък) 0:3

Миньор (Раднево)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 15:00 1 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 3:4
28.09.2017 15:00 2 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
05.10.2017 15:00 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:7
12.10.2017 15:00 4 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:1
19.10.2017 15:00 5 кръг Д Ботев (Гълъбово) 5:0
26.10.2017 15:00 6 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 8:0
02.11.2017 15:00 7 кръг Д Чирпан (Чирпан) 1:7
09.11.2017 15:00 8 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 0:0
16.11.2017 15:00 9 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
15.03.2018 15:00 10 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:2
22.03.2018 15:00 11 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
29.03.2018 15:00 12 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:6
12.04.2018 15:00 13 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:2
19.04.2018 15:00 14 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:1
24.05.2018 17:00 15 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 8:0
03.05.2018 15:00 16 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:3
10.05.2018 15:00 17 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 3:0
17.05.2018 15:00 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Арсенал (Казанлък) 18 12 2 4 57:10 38
5 Розова долина (Казанлък) 18 12 1 5 76:22 37
6 Миньор (Раднево) 18 6 2 10 36:38 20
7 Ботев (Гълъбово) 18 5 1 12 28:84 16
8 Мъглиж (Мъглиж) 18 4 1 13 29:57 13

Миньор (Раднево)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:00 1 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:4
30.09.2017 10:00 2 кръг Д Единство (Гурково) 3:0
07.10.2017 10:00 3 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:0
14.10.2017 10:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:0
21.10.2017 10:00 5 кръг Г Респект (Хасково) 2:1
28.10.2017 10:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:3
04.11.2017 10:00 7 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 2:2
11.11.2017 10:00 8 кръг Г Чирпан (Чирпан) 2:3
18.11.2017 10:00 9 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:1
25.11.2017 10:00 10 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:2
02.12.2017 10:00 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:7
01.05.2018 10:00 12 кръг Д Ботев (Гълъбово) 5:0
24.05.2018 10:00 13 кръг Г Единство (Гурково) 4:1
24.03.2018 10:00 14 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:0
31.03.2018 10:00 15 кръг Г Загорец (Нова Загора) 5:1
14.04.2018 10:00 16 кръг Д Респект (Хасково) 0:0
21.04.2018 10:00 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
28.04.2018 10:00 18 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
04.05.2018 10:00 19 кръг Д Чирпан (Чирпан) 3:0
12.05.2018 10:00 20 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:5
29.05.2018 10:00 21 кръг Д Арсенал (Казанлък) 3:0
26.05.2018 10:00 22 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Розова долина (Казанлък) 22 20 0 2 84:11 60
3 Сливен 2000 (Сливен) 22 14 3 5 82:41 45
4 Миньор (Раднево) 22 11 4 7 45:38 37
5 Локомотив (Стара Загора) 22 12 0 10 56:36 36
6 Чирпан (Чирпан) 22 11 1 10 58:66 34

Миньор (Раднево)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 12:00 1 кръг Д Респект (Хасково) 1:11
30.09.2017 12:00 2 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:10
07.10.2017 12:00 3 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:12
14.10.2017 12:00 4 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:6
21.10.2017 12:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:18
28.10.2017 12:00 6 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:6
04.11.2017 12:00 7 кръг Д Хасково (Хасково) 0:7
11.11.2017 12:00 8 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 0:7
18.11.2017 12:00 9 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:4
25.11.2017 12:00 10 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:3
02.12.2017 12:00 11 кръг Г Берое II (Стара Загора) 0:8
16.05.2018 12:00 12 кръг Г Респект (Хасково) 1:10
24.05.2018 12:00 13 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:5
25.04.2018 12:00 14 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
31.03.2018 12:00 15 кръг Д Арсенал (Казанлък) 2:2
14.04.2018 12:00 16 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:19
22.04.2018 11:00 17 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:16
28.04.2018 12:00 18 кръг Г Хасково (Хасково) 1:1
05.05.2018 12:00 19 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 1:11
12.05.2018 12:00 20 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:7
19.05.2018 12:00 21 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:11
26.05.2018 12:00 22 кръг Д Берое II (Стара Загора) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Димитровград 1947 (Димитровград) 22 7 4 11 44:46 25
9 Сливен 2000 (Сливен) 22 7 1 14 43:131 22
10 Арсенал (Казанлък) 22 3 3 16 27:131 12
11 Хасково (Хасково) 22 3 1 18 28:92 10
12 Миньор (Раднево) 22 0 2 20 9:184 2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:09 сезона

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 15 място
2015/2016 "В" група 16 място
2014/2015 "В" група 6 място
2013/2014 "В" група 8 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "Б" група 14 място
2008/2009 "Б" група 10 място
2007/2008 "Б" група 11 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 9.073 58
април 2018 9.383 60
март 2018 10.032 58
ноември 2017 14.213 39
октомври 2017 9.595 60
септември 2017 16.295 32
август 2017 8.506 72
май 2017 16.818 35
април 2017 5.994 79
март 2017 12.688 46
ноември 2016 1.636 89
октомври 2016 2.161 91
септември 2016 5.499 79
август 2016 5.995 78
май 2016 2.991 84
април 2016 3.538 84
март 2016 1.589 87
ноември 2015 7.537 71
октомври 2015 6.953 66
август 2015 7.692 63
май 2015 7.998 54
април 2015 1.898 83
март 2015 6.645 66
декември 2014 9.700 57
октомври 2014 10.379 52
септември 2014 13.611 38
май 2014 17.082 31
април 2014 8.583 65
март 2014 8.833 56
ноември 2013 10.039 64
септември 2013 12.184 52
август 2013 10.688 60
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници