Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БАМФ (София)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Възраждане 2020 (София)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Миньор (Раднево)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Миньор, чието име и база наследява настоящият клуб, създаден през 2004 г., съществува под това название от 1952 г.

Хроника: През 1994 г. в Стара Загора е създаден футболен клуб Боруй. През 2003 г. той сменя собственика си и се преименува на Берое АКБ. В началото на 2004 г. отборът се премества в Раднево и променя името си на АКБ Миньор, като наследява традициите на местния Марица-изток, носил през отделни периоди и имената Левски и Миньор. От 2006 г. премахва абревиатурата АКБ и се преименува на Миньор.

Клубни цветове: жълт и черен.

Прозвище: “миньорите”.

Адрес: Раднево 6260, ул. "Васил Левски" 1.
Телефон: (+359 417) 82032.
E-mail: -

Клубни върхове:
пето място в Източна “Б” група: 2005/06 г. (като АКБ Миньор).
осминафиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2005/06 г. (като АКБ Миньор).
финалист в турнира за Купата на Съветската армия (като второстепенен турнир): 1988/89 г. (като Марица-изток).

Миньор (Раднево)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:1
10.08.2019 18:00 2 кръг Д Сокол (Марково) 4:0
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
24.08.2019 18:00 4 кръг Г Гигант (Съединение) 0:2
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:0
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:1
21.09.2019 18:00 8 кръг Г Созопол (Созопол) 0:0
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:1
06.10.2019 16:00 10 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:1
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Левски (Карлово) 0:0
19.10.2019 16:00 12 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:2
24.10.2019 16:00 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
31.10.2019 14:30 14 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:2
09.11.2019 14:30 15 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Несебър (Несебър) 0:1
23.11.2019 14:30 17 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
22.02.2020 14:00 18 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:0
29.02.2020 15:00 19 кръг Г Сокол (Марково) 0:0
07.03.2020 15:00 20 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
14.03.2020 15:00 21 кръг Д Гигант (Съединение) анл.
22.03.2020 15:00 22 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.
28.03.2020 15:00 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
04.04.2020 17:00 24 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
08.04.2020 17:00 25 кръг Д Созопол (Созопол) анл.
11.04.2020 17:00 26 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
16.04.2020 17:00 27 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
26.04.2020 17:00 28 кръг Г Левски (Карлово) анл.
02.05.2020 18:00 29 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
09.05.2020 18:00 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
16.05.2020 18:00 32 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
23.05.2020 18:00 33 кръг Д Несебър (Несебър) анл.
30.05.2020 18:00 34 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черноморец 1919 (Бургас) 19 11 3 5 30:19 36
5 Гигант (Съединение) 19 10 4 5 27:19 34
6 Миньор (Раднево) 19 7 9 3 26:13 30
7 Розова долина (Казанлък) 19 9 3 7 38:30 30
8 Свиленград 1921 (Свиленград) 19 9 3 7 27:19 30
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
07.08.2019 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 1:0
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финали
21.08.2019 18:00 - Д Созопол (Созопол) 1:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
29.10.2019 14:30 - Г Розова долина (Казанлък) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 10:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
13.07.2019 18:00 - Г Берое /юн.ст./ (Стара Загора) 1:1
27.07.2019 09:45 - Г Розова долина (Казанлък) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 11:00 - Г Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) 0:0
25.01.2020 11:00 - Г Розова долина (Казанлък) 1:2
01.02.2020 13:00 - Д Созопол (Созопол) 2:2
08.02.2020 13:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
15.02.2020 14:00 - Д Загорец (Нова Загора) 0:0

Миньор (Раднево)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2019 15:00 1 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 2:3
03.10.2019 15:00 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:4
10.10.2019 15:00 3 кръг Г Арсенал (Казанлък) 1:3
17.10.2019 15:00 4 кръг Д Ботев (Гълъбово) 6:2
10.11.2019 15:00 5 кръг Г Загорец (Нова Загора) 4:4
31.10.2019 15:00 6 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 0:2
07.11.2019 15:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:3
14.11.2019 15:00 8 кръг Д Арсенал (Казанлък) 1:3
21.11.2019 15:00 9 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:0
28.11.2019 15:00 10 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:6
12.03.2020 15:00 11 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) анл.
19.03.2020 15:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
26.03.2020 15:00 13 кръг Г Арсенал (Казанлък) анл.
02.04.2020 15:00 14 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
09.04.2020 15:00 15 кръг Г Загорец (Нова Загора) анл.
16.04.2020 15:00 16 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) анл.
23.04.2020 15:00 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
30.04.2020 15:00 18 кръг Д Арсенал (Казанлък) анл.
07.05.2020 15:00 19 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
14.05.2020 15:00 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арсенал (Казанлък) 9 7 1 1 24:5 22
3 ПССГ Чирпан (Чирпан) 10 4 2 4 15:22 14
4 Загорец (Нова Загора) 10 2 3 5 18:26 9
5 Миньор (Раднево) 10 2 1 7 21:30 7
6 Ботев (Гълъбово) 10 1 1 8 10:32 4

Миньор (Раднево)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 12:00 1 кръг Д Ботев (Гълъбово) 7:0
28.09.2019 12:00 2 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 1:3
05.10.2019 12:00 3 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:3
12.10.2019 12:00 4 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:7
19.10.2019 12:00 5 кръг Д Респект (Хасково) 0:8
06.11.2019 12:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:4
02.11.2019 12:00 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:3
09.11.2019 12:00 8 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:6
16.11.2019 12:00 9 кръг Д Арена (Ямбол) 1:8
23.11.2019 12:00 10 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:9
30.11.2019 12:00 11 кръг Д Ника (Сливен) 1:4
07.03.2020 11:00 12 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
14.03.2020 11:00 13 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) анл.
21.03.2020 11:00 14 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
28.03.2020 11:00 15 кръг Д Арсенал (Казанлък) анл.
04.04.2020 11:00 16 кръг Г Респект (Хасково) анл.
11.04.2020 11:00 17 кръг Д Загорец (Нова Загора) анл.
25.04.2020 11:00 18 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
02.05.2020 11:00 19 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
09.05.2020 11:00 20 кръг Г Арена (Ямбол) анл.
16.05.2020 11:00 21 кръг Д Локомотив (Стара Загора) анл.
23.05.2020 11:00 22 кръг Г Ника (Сливен) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Мъглиж (Мъглиж) 11 3 2 6 22:40 11
9 Загорец (Нова Загора) 11 3 1 7 22:24 10
10 Ника (Сливен) 9 1 2 6 19:34 5
11 Миньор (Раднево) 11 1 0 10 15:55 3
12 Ботев (Гълъбово) 10 0 3 7 12:42 3

Миньор (Раднево)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Ботев (Гълъбово) 0:1
28.09.2019 10:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:9
05.10.2019 10:00 3 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:6
12.10.2019 10:00 4 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:2
19.10.2019 10:00 5 кръг Д Респект (Хасково) 0:9
- 6 кръг
почива
02.11.2019 10:00 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:8
09.11.2019 10:00 8 кръг Г Чирпан (Чирпан) 1:7
16.11.2019 10:00 9 кръг Д Арена (Ямбол) 0:5
23.11.2019 10:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:8
30.11.2019 10:00 11 кръг Д Ника (Сливен) 0:1
07.03.2020 10:00 12 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
14.03.2020 10:00 13 кръг Д Берое (Стара Загора) анл.
21.03.2020 10:00 14 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
28.03.2020 10:00 15 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
04.04.2020 10:00 16 кръг Г Респект (Хасково) анл.
- 17 кръг
почива
25.04.2020 10:00 18 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
02.05.2020 10:00 19 кръг Д Чирпан (Чирпан) анл.
09.05.2020 10:00 20 кръг Г Арена (Ямбол) анл.
16.05.2020 10:00 21 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
23.05.2020 10:00 22 кръг Г Ника (Сливен) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Верея (Стара Загора) 10 4 0 6 18:26 12
8 Ботев (Гълъбово) 9 2 0 7 11:38 6
9 Чирпан (Чирпан) 10 2 0 8 17:64 6
10 Ника (Сливен) 7 1 0 6 2:59 3
11 Миньор (Раднево) 10 0 0 10 2:56 0

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:09 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 Трета лига 6 място
2017/2018 Трета лига 3 място
2016/2017 Трета лига 15 място
2015/2016 "В" група 16 място
2014/2015 "В" група 6 място
2013/2014 "В" група 8 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници