Сокол (Марково)

BGSupporters форум

Сокол (Марково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:3
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
26.08.2018 18:00 3 кръг Г Левски (Карлово) 0:0
01.09.2018 17:00 4 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
08.09.2018 17:00 5 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:4
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Миньор (Раднево) 0:3
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
29.09.2018 17:00 8 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:2
06.10.2018 16:00 9 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:1
13.10.2018 17:00 10 кръг Г Созопол (Созопол) 0:3
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Гигант (Съединение) 3:2
27.10.2018 16:00 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 2:0
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:2
17.11.2018 14:30 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
24.11.2018 14:30 16 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:6
01.12.2018 14:00 17 кръг Д Садово (Садово) 6:0
23.02.2019 18 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Левски (Карлово) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
20.03.2019 22 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
23.03.2019 23 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
30.03.2019 24 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
06.04.2019 25 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
10.04.2019 26 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
13.04.2019 27 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
20.04.2019 28 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
27.04.2019 29 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
04.05.2019 30 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
11.05.2019 31 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
18.05.2019 32 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
25.05.2019 33 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
01.06.2019 34 кръг Г Садово (Садово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Атлетик (Куклен) 17 6 4 7 30:26 22
10 Розова долина (Казанлък) 17 6 3 8 28:30 21
11 Сокол (Марково) 17 5 4 8 24:32 19
12 Гигант (Съединение) 17 5 4 8 21:24 19
13 Свиленград 1921 (Свиленград) 17 5 4 8 13:25 19
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
15.08.2018 18:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
10.10.2018 16:00 - Д Левски (Карлово) 5:0
Област Пловдив / 1/2 финали
17.10.2018 16:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 2:2
Област Пловдив / Финал
24.10.2018 16:00 - Г Гигант (Съединение) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2018 17:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
14.07.2018 10:30 - Г Чико Бунара (Бяга) 2:0
21.07.2018 18:00 - Г Вихър (Белозем) 2:2
25.07.2018 18:00 - Г Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 1:2
28.07.2018 10:30 - Г Оборище (Панагюрище) 0:3
04.08.2018 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:6

Сокол (Марково)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2018 18:00 - Г Садово (Садово) 4:5
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2018 16:00 1 кръг Д Садово (Садово) 6:0
30.09.2018 13:00 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:4
отложен 3 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
25.11.2018 14:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
04.12.2018 12:00 5 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:1
26.10.2018 16:00 6 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
01.11.2018 14:30 7 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
08.11.2018 14:30 8 кръг Д Палас (Рудозем) 3:0
20.11.2018 14:30 9 кръг Г Хасково (Хасково) 6:4
- 10 кръг Г Садово (Садово) -:-
- 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 17 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
- 18 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 6 2 1 28:9 20
3 Хасково (Хасково) 9 6 1 2 40:17 19
4 Сокол (Марково) 8 5 0 3 26:14 15
5 Марица 1921 (Пловдив) 9 5 0 4 27:23 15
6 Родопа Смолян (Смолян) 9 5 0 4 14:17 15

Сокол (Марково)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 12:00 1-ви мач Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
23.10.2018 14:00 реванш Г Ботев 57 СОУ (София) 1:1
1/4 финали
31.10.2018 14:00 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 4:0
07.11.2018 10:30 реванш Г Берое (Стара Загора) 2:1

Сокол (Марково)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2018 10:30 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:1
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
16.09.2018 17:00 3 кръг Г Септември (София) 2:3
23.09.2018 16:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
30.09.2018 15:30 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
07.10.2018 15:30 6 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 4:1
14.10.2018 15:30 7 кръг Г ЦСКА (София) 1:6
21.10.2018 10:30 8 кръг Д Черно море (Варна) 2:3
03.11.2018 14:00 9 кръг Г Левски (София) 0:6
06.11.2018 14:00 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:8
10.11.2018 11:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
14.11.2018 14:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
18.11.2018 14:00 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
25.11.2018 14:00 14 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:6
02.12.2018 14:00 15 кръг Д Ботев (Враца) 5:1
02.03.2019 16 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
09.03.2019 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
16.03.2019 18 кръг Д Септември (София) -:-
30.03.2019 19 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
06.04.2019 20 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
10.04.2019 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
13.04.2019 22 кръг Д ЦСКА (София) -:-
20.04.2019 23 кръг Г Черно море (Варна) -:-
27.04.2019 24 кръг Д Левски (София) -:-
04.05.2019 25 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
08.05.2019 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
11.05.2019 27 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
18.05.2019 28 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
25.05.2019 29 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
01.06.2019 30 кръг Г Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Берое (Стара Загора) 15 7 2 6 26:26 23
9 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 15 5 3 7 16:42 18
10 Сокол (Марково) 15 5 1 9 21:41 16
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 15 3 3 9 17:25 12
12 Левски Раковски (София) 15 2 6 7 14:29 12

Сокол (Марково)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 10:30 1 кръг Г Левски (Карлово) 0:7
16.09.2018 10:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:7
22.09.2018 10:30 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
30.09.2018 10:30 4 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:5
06.10.2018 11:00 5 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:8
13.10.2018 10:30 6 кръг Г Атлетик (Куклен) 7:0
21.10.2018 13:00 7 кръг Д Гигант (Съединение) 3:2
26.10.2018 16:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
04.11.2018 10:30 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
09.11.2018 13:00 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:6
17.11.2018 10:00 11 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:1
24.11.2018 11:30 12 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 1:3
05.12.2018 13:00 13 кръг Д Садово (Садово) 3:0
- 14 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 20 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Садово (Садово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Брестник 1948 II (Пловдив) 13 6 0 7 20:26 18
9 Брестник 1948 (Пловдив) 13 5 0 8 37:42 15
10 Сокол (Марково) 13 4 0 9 20:48 12
11 Садово (Садово) 13 3 0 10 21:52 9
12 Юнайтед (Пловдив) 13 2 0 11 19:91 6

Сокол (Марково)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.12.2018 10:30 1 кръг Г Пълдин (Пловдив) 3:2
22.09.2018 10:30 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:3
29.09.2018 10:30 3 кръг Г Орлета (Пазарджик) 5:0
06.10.2018 10:30 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:1
13.10.2018 10:00 5 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:0
08.11.2018 13:00 6 кръг Д Чавдар (Пловдив) 8:1
28.10.2018 10:30 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
01.11.2018 11:30 8 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
11.11.2018 09:00 9 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
17.11.2018 10:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
24.11.2018 10:30 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
- 12 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 11 8 2 1 29:9 26
2 Ботев (Пловдив) 11 8 1 2 30:9 25
3 Сокол (Марково) 11 7 2 2 29:14 23
4 Пълдин (Пловдив) 11 7 2 2 33:14 23
5 Марица 1921 (Пловдив) 11 6 3 2 22:7 21

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 6 място
2016/2017 А ОФГ ПД 2 място
2015/2016 А ОФГ ПД 8 място
2014/2015 А ОФГ ПД 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 10.399 49
април 2018 10.493 52
март 2018 5.773 82
ноември 2017 6.409 72
октомври 2017 11.110 53
септември 2017 10.868 55
август 2017 13.769 41
всички

Интернет страници