Трявна (Трявна)

BGSupporters форум

Трявна (Трявна)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:4
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Кариана (Ерден) 2:2
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:1
- 4 кръг
почива
11.09.2016 17:00 5 кръг Д Ком (Берковица) 2:0
18.09.2016 17:00 6 кръг Г Павликени (Павликени) 0:1
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Вихър (Славяново) 2:1
02.10.2016 16:00 8 кръг Г Ювентус (Малчика) 2:1
09.10.2016 16:00 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 4:0
16.10.2016 16:00 10 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 2:2
23.10.2016 16:00 11 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:4
30.10.2016 14:30 12 кръг Г Академик (Свищов) 0:1
04.11.2016 14:30 13 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:2
11.11.2016 14:30 14 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:1
20.11.2016 14:30 15 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:2
05.03.2017 14:30 16 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:4
12.03.2017 14:30 17 кръг Г Кариана (Ерден) 0:3
19.03.2017 14:30 18 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 0:0
- 19 кръг
почива
02.04.2017 17:00 20 кръг Г Ком (Берковица) -:-
09.04.2017 17:00 21 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
14.04.2017 17:00 22 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
23.04.2017 17:00 23 кръг Д Ювентус (Малчика) -:-
30.04.2017 17:00 24 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
07.05.2017 18:00 25 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
14.05.2017 18:00 26 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
17.05.2017 18:00 27 кръг Д Академик (Свищов) -:-
21.05.2017 18:00 28 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
28.05.2017 18:00 29 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
04.06.2017 18:00 30 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Първа атомна (Козлодуй) 18 5 4 9 23:40 19
11 Янтра Габрово (Габрово) 17 5 3 9 21:37 18
12 Трявна (Трявна) 17 4 4 9 17:29 16
13 Партизан (Червен бряг) 18 3 3 12 11:49 12
14 Ком (Берковица) 18 2 1 15 13:78 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
07.09.2016 17:00 - Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2016 19:30 - Д Ботев (Пловдив) 0:1

Трявна (Трявна)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2016 16:00 1 кръг Г Ювентус (Малчика) 4:1
14.11.2016 14:30 2 кръг Д Левски 2007 (Левски) 16:0
07.10.2016 3 кръг Г Партизан (Червен бряг) 3:0
13.10.2016 4 кръг Г Гигант (Белене) 8:0
21.10.2016 5 кръг Д Павликени (Павликени) 1:1
27.10.2016 6 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) 4:1
03.11.2016 7 кръг Д Вихър (Славяново) 3:0
10.11.2016 8 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 5:0
17.11.2016 9 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
- 10 кръг Д Ювентус (Малчика) -:-
- 11 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 12 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 13 кръг Д Гигант (Белене) -:-
- 14 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 15 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) -:-
- 16 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 17 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) -:-
- 18 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Трявна (Трявна) 8 7 1 0 44:3 22
2 Мизия 2005 (Кнежа) 8 7 1 0 40:11 22
3 Павликени (Павликени) 8 4 3 1 25:11 15
4 Ювентус (Малчика) 8 5 0 3 31:16 15
5 Ресен 2012 (Ресен) 8 4 1 3 15:18 13

Трявна (Трявна)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 3:3
- 2 кръг
почива
- 3 кръг
почива
01.10.2016 10:30 4 кръг Г Севлиево (Севлиево) 7:1
08.10.2016 10:30 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
15.10.2016 10:30 6 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:5
22.10.2016 10:30 7 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:3
29.10.2016 10:30 8 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 3:2
05.11.2016 10:30 9 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:6
12.11.2016 10:30 10 кръг Г Павликени (Павликени) 3:2
19.11.2016 10:30 11 кръг Д Академик (Свищов) 5:0
- 12 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 17 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 18 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 19 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) -:-
- 20 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 21 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 22 кръг Г Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Горна Оряховица) 9 7 1 1 33:12 22
2 Янтра (Полски Тръмбеш) 8 7 0 1 23:8 21
3 Трявна (Трявна) 9 5 1 3 28:22 16
4 Павликени (Павликени) 9 5 0 4 30:24 15
5 Етър ВТ (Велико Търново) 8 5 0 3 20:12 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 11 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 1 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 10 място
2011/2012 "В" група 11 място
2010/2011 "В" група 8 място
2009/2010 "В" група 2 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници