Янтра (Полски Тръмбеш)

BGSupporters форум

Янтра (Полски Тръмбеш)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Г Павликени (Павликени) 6:2
19.08.2023 18:00 2 кръг Д Боруна (Царева ливада) 3:2
26.08.2023 18:00 3 кръг Г Ботев II (Враца) 3:1
03.09.2023 17:00 4 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 4:1
25.11.2023 14:00 5 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 1:2
16.09.2023 17:00 6 кръг Д Дунав (Лом) 1:4
23.09.2023 17:00 7 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:0
30.09.2023 17:00 8 кръг Д Академик (Свищов) 1:0
07.10.2023 16:00 9 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:3
14.10.2023 16:00 10 кръг Д Вихър (Славяново) 2:1
21.10.2023 16:00 11 кръг Г Партизан (Червен бряг) 3:1
- 12 кръг
почива
03.11.2023 14:30 13 кръг Д Дреновец (Дреновец) 2:1
11.11.2023 14:30 14 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 3:1
18.11.2023 14:30 15 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:1
24.02.2024 14:30 16 кръг Д Павликени (Павликени) 3:2
02.03.2024 14:30 17 кръг Г Боруна (Царева ливада) 2:2
09.03.2024 14:30 18 кръг Д Ботев II (Враца) 4:2
17.03.2024 14:30 19 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 1:1
23.03.2024 14:30 20 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 1:4
30.03.2024 16:00 21 кръг Г Дунав (Лом) 3:0
06.04.2024 17:00 22 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:2
13.04.2024 17:00 23 кръг Г Академик (Свищов) 1:2
20.04.2024 17:00 24 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
27.04.2024 17:00 25 кръг Г Вихър (Славяново) 1:4
03.05.2024 18:00 26 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:0
- 27 кръг
почива
18.05.2024 18:00 28 кръг Г Дреновец (Дреновец) 1:2
25.05.2024 18:00 29 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
01.06.2024 18:00 30 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Севлиево (Севлиево) 26 17 4 5 60:22 55
4 ОФК Локомотив (Мездра) 26 14 6 6 53:31 48
5 Янтра (Полски Тръмбеш) 26 14 5 7 56:42 47
6 Етър ВТ II (Велико Търново) 26 14 2 10 48:39 44
7 Боруна (Царева ливада) 26 8 5 13 40:58 29
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / 1/2 финали
18.10.2023 16:00 - Д Локомотив (Г.Оряховица) 1:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2023 18:30 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 2:3
15.07.2023 19:00 - Г Боруна (Царева ливада) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2024 15:00 - Г Боруна (Царева ливада) 2:3
04.02.2024 14:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 2:2
07.02.2024 18:00 - Г Етър ВТ /юн.мл./ (В.Търново) 2:2
10.02.2024 14:00 - Г Севлиево (Севлиево) 0:2
15.02.2024 17:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 3:0

Янтра II (Полски Тръмбеш)

"А" ОГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Г Левски (Лясковец) 1:3
17.09.2023 17:00 2 кръг Д Лозен 1924 (Сухиндол) 1:5
24.09.2023 17:00 3 кръг Г Недан (Недан) 3:4
01.10.2023 16:00 4 кръг Д Левски 1986 (Стражица) 1:2
07.10.2023 16:00 5 кръг Г Земеделец 93 (Козловец) 0:3
15.10.2023 16:00 6 кръг Д Удар (Бяла черква) 2:3
22.10.2023 16:00 7 кръг Г Етър ВТ III (Велико Търново) 2:4
02.12.2023 14:00 8 кръг Д Бъдеще 2010 (Бутово) 1:2
12.11.2023 14:30 9 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 0:3
- 10 кръг
почива
10.03.2024 15:00 11 кръг Д Локомотив II (Г.Оряховица) 2:3
17.03.2024 15:00 12 кръг Д Левски (Лясковец) 1:0
24.03.2024 15:00 13 кръг Г Лозен 1924 (Сухиндол) 0:3
31.03.2024 15:00 14 кръг Д Недан (Недан) 2:1
07.04.2024 17:00 15 кръг Г Левски 1986 (Стражица) 1:5
14.04.2024 17:00 16 кръг Д Земеделец 93 (Козловец) 2:4
20.04.2024 17:00 17 кръг Г Удар (Бяла черква) 2:3
28.04.2024 17:00 18 кръг Д Етър ВТ III (Велико Търново) 2:3
12.05.2024 18:00 19 кръг Г Бъдеще 2010 (Бутово) 3:3
19.05.2024 18:00 20 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 2:4
- 21 кръг
почива
02.06.2024 18:00 22 кръг Г Локомотив II (Г.Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Бъдеще 2010 (Бутово) 18 6 3 9 36:47 21
8 Локомотив II (Горна Оряховица) 18 5 1 12 41:51 16
9 Удар (Бяла черква) 18 5 1 12 30:79 16
10 Левски 1986 (Стражица) 18 4 1 13 27:59 13
11 Янтра II (Полски Тръмбеш) 19 2 1 16 28:58 7

Янтра (Полски Тръмбеш)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 13:00 1 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:13
16.09.2023 13:00 2 кръг Д Левски (Лясковец) 3:5
05.11.2023 13:00 3 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:11
23.09.2023 13:00 4 кръг Д Лато (Алеково) 0:11
30.09.2023 13:00 5 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:8
07.10.2023 13:00 6 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:5
24.10.2023 13:00 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:10
26.03.2024 16:00 8 кръг Г Ботев (Враца) 0:2
21.10.2023 13:00 9 кръг Д Боруна (Царева ливада) 4:4
31.10.2023 13:00 10 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:8
21.11.2023 13:00 11 кръг Д Павликени (Павликени) 0:6
14.11.2023 13:00 12 кръг Г Лайтс (Велико Търново) 0:7
11.11.2023 13:00 13 кръг Д Академик (Свищов) 0:3
18.11.2023 13:00 14 кръг Г Спартак (Плевен) 0:12
25.11.2023 13:00 15 кръг Д Ботев (Дебелец) 0:3
02.03.2024 12:00 16 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:6
09.03.2024 12:00 17 кръг Г Левски (Лясковец) 1:7
16.03.2024 12:00 18 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:6
23.03.2024 12:00 19 кръг Г Лато (Алеково) 0:5
30.03.2024 12:00 20 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:9
06.04.2024 12:00 21 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:6
13.04.2024 12:00 22 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 4:12
16.04.2024 16:00 23 кръг Д Ботев (Враца) 0:8
20.04.2024 12:00 24 кръг Г Боруна (Царева ливада) 0:3
27.04.2024 12:00 25 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:3
04.05.2024 12:00 26 кръг Г Павликени (Павликени) 1:7
11.05.2024 12:00 27 кръг Д Лайтс (Велико Търново) 0:9
14.05.2024 16:00 28 кръг Г Академик (Свищов) 3:0
18.05.2024 12:00 29 кръг Д Спартак (Плевен) 0:5
25.05.2024 12:00 30 кръг Г Ботев (Дебелец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Левски (Лясковец) 29 9 0 20 62:124 27
13 Ботев (Дебелец) 28 8 0 20 47:95 24
14 Боруна (Царева ливада) 28 3 1 24 22:177 10
15 Янтра (Полски Тръмбеш) 29 1 1 27 21:194 4
16 Академик (Свищов) 29 1 0 28 23:151 3

Янтра (Полски Тръмбеш)

ДПГ13: Велико Търново - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2023 14:00 1 кръг Г Орловец 94 (Габрово) 1:5
22.09.2023 14:00 2 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:19
29.09.2023 14:00 3 кръг Г Трявна 1922 (Трявна) 6:2
06.10.2023 14:00 4 кръг Г Павликени (Павликени) 1:7
13.10.2023 14:00 5 кръг Д Академик (Свищов) 0:11
20.10.2023 14:00 6 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:11
27.10.2023 14:00 7 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:12
03.11.2023 14:00 8 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 3:3
10.11.2023 14:00 9 кръг Д Лайтс (Велико Търново) 1:13
17.11.2023 14:00 10 кръг Г Болярчета 2020 (Велико Търново) 2:14
30.10.2023 14:00 11 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:7
17.03.2024 10:00 12 кръг Д Орловец 94 (Габрово) 0:3
24.03.2024 10:00 13 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
31.03.2024 10:00 14 кръг Д Трявна 1922 (Трявна) 0:3
07.04.2024 10:00 15 кръг Д Павликени (Павликени) 0:3
14.04.2024 10:00 16 кръг Г Академик (Свищов) 1:6
21.04.2024 10:00 17 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:9
отложен 18 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
12.05.2024 10:00 19 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:3
19.05.2024 10:00 20 кръг Г Лайтс (Велико Търново) 1:14
26.05.2024 10:00 21 кръг Д Болярчета 2020 (Велико Търново) -:-
02.06.2024 10:00 22 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Локомотив 1927 (Дряново) 20 6 3 11 57:75 21
9 Орловец 94 (Габрово) 19 5 0 14 38:107 15
10 Трявна 1922 (Трявна) 20 2 0 18 14:250 6
11 Янтра (Полски Тръмбеш) 19 1 1 17 21:147 4
12 Болярчета 2020 (Велико Търново) 20 8 0 12 69:55 24

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 12.298 49
април 2019 1.636 95
март 2019 5.391 83
ноември 2018 5.255 88
октомври 2018 10.448 59
септември 2018 2.859 91
май 2018 6.206 78
април 2018 5.352 81
март 2018 10.558 55
ноември 2017 1.320 93
октомври 2017 3.247 86
септември 2017 8.300 67
август 2017 3.680 86
всички

Интернет страници