Етър ВТ (Велико Търново)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Етър Велико Търново съществува под това име от 2013 г.

Хроника: След като от сезон 2003/04 Етър - футболният шампион на България за 1990/91 г., започва да развива само детско-юношеска школа, Етър 1924 - единственият клуб във Велико Търново с мъжки отбор в първенството на страната, е изваден от елитната група на 20 май 2013 г. и скоро след това на практика престава да съществува. На 17 юли 2013 г. Ботев - от съседното до областния център градче Дебелец, който вече си е осигурил участие в Северозападна „В” група, се преименува на Етър Велико Търново и премества седалището си в старата столица.

Клубни цветове: виолетов и бял.

Прозвище: -

Адрес: Велико Търново 5002.
Телефон: -
E-mail: fcetarvt@abv.bg

Клубни върхове:
-

В
19.09.1999 (24 г.)
В
30.07.2003 (20 г.)
В
22.01.2000 (24 г.)
Зд
10.10.2001 (22 г.)
Зд
14.05.1993 (30 г.)
Зц
12.11.1990 (33 г.)
Зц
17.01.2003 (21 г.)
Зц
19.08.2005 (18 г.)
Зц
05.02.1999 (25 г.)
Зл
21.05.2001 (22 г.)
Зл
10.10.1993 (30 г.)
Зл
14.03.2000 (23 г.)
Х
24.04.2006 (17 г.)
Х
06.05.2005 (18 г.)
Х
12.08.2005 (18 г.)
Хо
11.07.2002 (21 г.)
Хо
24.02.1993 (31 г.)
Хц
30.08.2001 (22 г.)
Хц
28.06.1999 (24 г.)
Хл
01.08.1991 (32 г.)
Хп
24.05.1996 (27 г.)
Ха
04.01.2005 (19 г.)
Ха
19.02.2007 (17 г.)
Кл
26.03.1989 (34 г.)
Кл
22.07.1998 (25 г.)
Кл
13.11.1998 (25 г.)
Н
16.05.2001 (22 г.)
треньори:
Т
12.02.1978 (46 г.)
ПТ
14.12.1974 (49 г.)
напуснали:
Хц
15.01.2002 (22 г.)
В
27.03.1999 (24 г.)
Кд
12.02.2003 (21 г.)
Кд
11.08.2000 (23 г.)
Н
17.04.1990 (33 г.)
Зц
10.07.1990 (33 г.)
Кл
29.11.2001 (22 г.)
Зд
10.03.1998 (25 г.)
Зц
29.10.1990 (33 г.)
Хо
29.06.1993 (30 г.)
Кл
19.12.1988 (35 г.)
Т
25.05.1975 (48 г.)
В
10.11.2002 (21 г.)
Н
08.06.2001 (22 г.)

Етър ВТ (Велико Търново)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
17.07.2023 20:45 1 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1 Диема спорт
22.07.2023 21:30 2 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 Диема спорт
01.11.2023 17:00 3 кръг Д ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт
04.08.2023 19:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 1:2 Диема спорт
14.08.2023 19:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:2 Диема спорт
21.08.2023 20:30 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1 Диема спорт
27.08.2023 19:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2 Диема спорт
02.09.2023 19:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:1 Диема спорт
17.09.2023 17:45 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Диема спорт
23.09.2023 20:00 10 кръг Г Левски (София) 0:1 Диема спорт
28.09.2023 15:30 11 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:2 Диема спорт
01.10.2023 15:15 12 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3 Диема спорт
08.10.2023 15:15 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:5 Диема спорт
20.10.2023 16:45 14 кръг Г Крумовград (Крумовград) 0:0 Диема спорт
25.10.2023 17:30 15 кръг Д Ботев (Враца) 2:1 Диема спорт
06.11.2023 15:30 16 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1 Диема спорт
12.11.2023 18:00 17 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 Диема спорт
26.11.2023 18:30 18 кръг Г ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт 3
02.12.2023 15:00 19 кръг Д Черно море (Варна) 1:2 Диема спорт
11.12.2023 17:30 20 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0 Диема спорт
18.02.2024 12:45 21 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1 Диема спорт
23.02.2024 17:30 22 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2 Диема спорт
02.03.2024 12:45 23 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2 Диема спорт
08.03.2024 18:30 24 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:- Диема спорт
16.03.2024 15:15 25 кръг Д Левски (София) -:- Диема спорт
30.03.2024 26 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
03.04.2024 27 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
06.04.2024 28 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
13.04.2024 29 кръг Д Крумовград (Крумовград) -:-
20.04.2024 30 кръг Г Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Берое (Стара Загора) 23 7 4 12 17:33 25
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 23 6 5 12 22:31 23
14 Пирин (Благоевград) 23 5 5 13 16:34 20
15 Ботев (Враца) 23 4 1 18 14:45 13
16 Етър ВТ (Велико Търново) 23 2 4 17 14:42 10
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
18.11.2023 13:30 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:2
Втори кръг (1/8 финали)
07.12.2023 17:30 - Д Ботев (Пловдив) 2:4 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2023 18:00 - Г Черно море (Варна) 0:4
30.06.2023 18:00 - Г Левски (София) 1:2
05.07.2023 18:00 - Д Берое (Стара Загора) 2:1
08.07.2023 18:00 - Г Литекс (Ловеч) 1:1
28.07.2023 18:30 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:3
08.09.2023 17:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:1
14.10.2023 11:00 - Д Янтра 2019 (Габрово) 3:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2024 14:00 - Г Литекс (Ловеч) 2:1
24.01.2024 14:30 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
27.01.2024 13:30 - Д Янтра 2019 (Габрово) 2:0
31.01.2024 14:30 - Д Септември (София) 2:1
02.02.2024 13:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
09.02.2024 14:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1

Етър ВТ II (Велико Търново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2023 18:00 1 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:2
19.08.2023 18:00 2 кръг Г Вихър (Славяново) 3:1
26.08.2023 18:00 3 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:1
03.09.2023 17:00 4 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:4
09.09.2023 17:00 5 кръг Д Дреновец (Дреновец) 4:0
16.09.2023 17:00 6 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 1:0
24.09.2023 17:00 7 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
30.09.2023 17:00 8 кръг Г Павликени (Павликени) 1:3
07.10.2023 16:00 9 кръг Д Боруна (Царева ливада) 2:3
14.10.2023 16:00 10 кръг Г Ботев II (Враца) 0:0
- 11 кръг
почива
27.10.2023 19:00 12 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 1:4
03.11.2023 14:30 13 кръг Г Дунав (Лом) 3:0
11.11.2023 14:30 14 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:0
19.11.2023 14:30 15 кръг Г Академик (Свищов) 0:4
24.02.2024 14:30 16 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:3
03.03.2024 14:30 17 кръг Д Вихър (Славяново) 3:1
09.03.2024 14:30 18 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
16.03.2024 14:30 19 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
23.03.2024 14:30 20 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
30.03.2024 16:00 21 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
06.04.2024 17:00 22 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
13.04.2024 17:00 23 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
20.04.2024 17:00 24 кръг Г Боруна (Царева ливада) -:-
27.04.2024 17:00 25 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
- 26 кръг
почива
11.05.2024 18:00 27 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) -:-
18.05.2024 18:00 28 кръг Д Дунав (Лом) -:-
25.05.2024 18:00 29 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
01.06.2024 18:00 30 кръг Д Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Севлиево (Севлиево) 16 9 3 4 33:16 30
5 ОФК Локомотив (Мездра) 16 8 2 6 29:25 26
6 Етър ВТ II (Велико Търново) 16 8 1 7 29:27 25
7 Боруна (Царева ливада) 16 5 4 7 24:28 19
8 Павликени (Павликени) 16 5 2 9 24:38 17
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2023 18:30 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:2
16.07.2023 19:00 - Д Павликени (Павликени) 4:0
08.11.2023 14:00 - Г Янтра 2019 (Габрово) 0:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2024 16:00 - Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:5
19.01.2024 15:00 - Г Севлиево (Севлиево) 0:4
27.01.2024 15:00 - Д Академик (Свищов) 0:1
03.02.2024 14:00 - Д Лудогорец 1945 III (Разград) 2:2
08.02.2024 14:00 - Г Янтра 2019 (Габрово) анл.
10.02.2024 15:00 - Д Вихър (Славяново) 1:4
11.02.2024 15:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 0:5
15.02.2024 17:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3
17.02.2024 14:00 - Г Павликени (Павликени) 1:4
29.02.2024 14:00 - Г Янтра 2019 (Габрово) 1:5

Етър ВТ III (Велико Търново)

"А" ОГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Г Левски 1986 (Стражица) 3:0
17.09.2023 17:00 2 кръг Д Земеделец 93 (Козловец) 4:1
23.09.2023 17:00 3 кръг Г Удар (Бяла черква) 0:2
- 4 кръг
почива
08.10.2023 16:00 5 кръг Д Бъдеще 2010 (Бутово) 3:0
15.10.2023 16:00 6 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 1:1
22.10.2023 16:00 7 кръг Д Янтра II (Полски Тръмбеш) 4:2
01.12.2023 14:00 8 кръг Г Локомотив II (Г.Оряховица) 4:3
12.11.2023 14:30 9 кръг Д Левски (Лясковец) 3:1
19.11.2023 14:30 10 кръг Г Лозен 1924 (Сухиндол) 0:0
отложен 11 кръг Д Недан (Недан) -:-
17.03.2024 15:00 12 кръг Д Левски 1986 (Стражица) -:-
23.03.2024 15:00 13 кръг Г Земеделец 93 (Козловец) -:-
31.03.2024 15:00 14 кръг Д Удар (Бяла черква) -:-
- 15 кръг
почива
14.04.2024 17:00 16 кръг Г Бъдеще 2010 (Бутово) -:-
21.04.2024 17:00 17 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
28.04.2024 17:00 18 кръг Г Янтра II (Полски Тръмбеш) -:-
12.05.2024 18:00 19 кръг Д Локомотив II (Г.Оряховица) -:-
19.05.2024 18:00 20 кръг Г Левски (Лясковец) -:-
26.05.2024 18:00 21 кръг Д Лозен 1924 (Сухиндол) -:-
02.06.2024 18:00 22 кръг Г Недан (Недан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лозен 1924 (Сухиндол) 10 9 1 0 38:4 28
2 Земеделец 93 (Козловец) 10 7 1 2 24:11 22
3 Етър ВТ III (Велико Търново) 9 6 2 1 22:10 20
4 Изгрев 93 (Царевец) 9 6 1 2 19:11 19
5 Бъдеще 2010 (Бутово) 10 4 1 5 21:20 13
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2024 15:00 - Д Академик (Свищов) 1:5
02.02.2024 15:00 - Г Боруна (Царева ливада) 0:4
24.02.2024 13:30 - Д Ювентус 95 (Малчика) 1:2

Етър ВТ (Велико Търново)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2023 19:00 - Д Павликени (Павликени) 2:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 14:00 - Д Дунав от Русе II (Русе) анл.
07.02.2024 18:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:2
17.02.2024 13:00 - Д Ювентус 95 (Малчика) 2:3
Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
13.08.2023 10:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 3:2
18.08.2023 18:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
23.08.2023 10:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
27.08.2023 18:00 5 кръг Г Левски (София) 0:4
03.09.2023 16:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 3:3
16.09.2023 11:00 7 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:0
24.09.2023 14:00 8 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
30.09.2023 15:30 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
07.10.2023 15:30 10 кръг Г Национал (София) 4:4
14.10.2023 10:30 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
06.11.2023 10:30 12 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
18.11.2023 13:30 13 кръг Д Спартак (Плевен) 5:0
09.12.2023 13:00 14 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 4:1
03.12.2023 13:30 15 кръг Д Септември (София) 1:0
25.02.2024 14:00 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
03.03.2024 15:15 17 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
09.03.2024 13:00 18 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
13.03.2024 14:00 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 23 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 24 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Национал (София) -:-
- 26 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 27 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 28 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 29 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 30 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 17 7 1 9 28:30 22
9 Национал (София) 17 6 3 8 28:37 21
10 Етър ВТ (Велико Търново) 17 5 4 8 25:37 19
11 Септември (София) 17 5 2 10 24:22 17
12 Берое (Стара Загора) 17 4 5 8 21:26 17

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 13:00 1 кръг Г Ботев (Дебелец) 4:0
17.09.2023 13:00 2 кръг Д Ботев (Враца) 4:1
21.09.2023 13:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:4
24.09.2023 13:00 4 кръг Д Прециз (Монтана) 3:0
01.10.2023 13:00 5 кръг Г Чавдар (Троян) 1:3
08.10.2023 13:00 6 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
15.10.2023 13:00 7 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:0
22.10.2023 13:00 8 кръг Г Литекс (Ловеч) 6:0
отложен 9 кръг Д Академик (Свищов) -:-
12.11.2023 13:00 10 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 7:0
19.11.2023 13:00 11 кръг Д Лато (Алеково) 9:1
10.03.2024 14:00 12 кръг Д Ботев (Дебелец) -:-
17.03.2024 14:00 13 кръг Г Ботев (Враца) -:-
24.03.2024 14:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
31.03.2024 14:00 15 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
07.04.2024 14:00 16 кръг Д Чавдар (Троян) -:-
14.04.2024 14:00 17 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
21.04.2024 14:00 18 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
28.04.2024 14:00 19 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
12.05.2024 14:00 20 кръг Г Академик (Свищов) -:-
19.05.2024 14:00 21 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
26.05.2024 14:00 22 кръг Г Лато (Алеково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 10 8 0 2 38:9 24
2 Монтана 1921 (Монтана) 9 7 1 1 27:4 22
3 Прециз (Монтана) 9 6 0 3 22:12 18
4 Локомотив (Горна Оряховица) 9 5 2 2 19:17 17
5 Ботев (Враца) 8 5 1 2 26:12 16

Етър ВТ (Велико Търново)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
14.11.2023 13:00 1 кръг Г Лато (Алеково) 4:2
16.09.2023 13:00 2 кръг Г Ботев (Враца) 5:2
19.09.2023 13:00 3 кръг Д Литекс (Ловеч) 13:0
23.09.2023 13:00 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:1
30.09.2023 13:00 5 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 8:0
07.10.2023 13:00 6 кръг Г Боруна (Царева ливада) 7:0
05.11.2023 13:00 7 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:0
14.10.2023 13:00 8 кръг Г Павликени (Павликени) 3:0
21.10.2023 13:00 9 кръг Д Лайтс (Велико Търново) 4:2
31.10.2023 13:00 10 кръг Г Академик (Свищов) 9:1
22.11.2023 13:00 11 кръг Д Спартак (Плевен) 6:0
07.11.2023 13:00 12 кръг Г Ботев (Дебелец) 2:0
11.11.2023 13:00 13 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
18.11.2023 13:00 14 кръг Г Левски (Лясковец) 7:1
25.11.2023 13:00 15 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 3:1
02.03.2024 12:00 16 кръг Д Лато (Алеково) -:-
09.03.2024 12:00 17 кръг Д Ботев (Враца) -:-
16.03.2024 12:00 18 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
23.03.2024 12:00 19 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
30.03.2024 12:00 20 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
06.04.2024 12:00 21 кръг Д Боруна (Царева ливада) -:-
13.04.2024 12:00 22 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
16.04.2024 16:00 23 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
20.04.2024 12:00 24 кръг Г Лайтс (Велико Търново) -:-
27.04.2024 12:00 25 кръг Д Академик (Свищов) -:-
04.05.2024 12:00 26 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
11.05.2024 12:00 27 кръг Д Ботев (Дебелец) -:-
14.05.2024 16:00 28 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
18.05.2024 12:00 29 кръг Д Левски (Лясковец) -:-
25.05.2024 12:00 30 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 15 14 1 0 76:11 43
2 Локомотив (Горна Оряховица) 14 10 2 2 67:8 32
3 Спартак (Плевен) 14 10 1 3 52:20 31
4 Лайтс (Велико Търново) 15 9 3 3 59:17 30
5 Монтана 1921 (Монтана) 14 9 1 4 54:14 28

Етър ВТ (Велико Търново)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Финали
27.09.2023 - Д Севлиево (Севлиево) 3:4

Етър ВТ (Велико Търново)

ДПГ13: Велико Търново - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2023 14:00 1 кръг Д Трявна 1922 (Трявна) 23:0
22.09.2023 14:00 2 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 19:0
29.09.2023 14:00 3 кръг Д Академик (Свищов) 0:3
06.10.2023 14:00 4 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:0
22.10.2023 10:30 5 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 4:2
20.10.2023 14:00 6 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 6:1
27.10.2023 14:00 7 кръг Д Лайтс (Велико Търново) 2:0
03.11.2023 14:00 8 кръг Г Болярчета 2020 (Велико Търново) 7:6
10.11.2023 14:00 9 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 6:0
17.11.2023 14:00 10 кръг Г Орловец 94 (Габрово) 16:0
30.10.2023 14:00 11 кръг Д Павликени (Павликени) 9:0
- 12 кръг Г Трявна 1922 (Трявна) -:-
- 13 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 14 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 15 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 16 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 17 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 18 кръг Г Лайтс (Велико Търново) -:-
- 19 кръг Д Болярчета 2020 (Велико Търново) -:-
- 20 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 21 кръг Д Орловец 94 (Габрово) -:-
- 22 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 11 10 0 1 96:12 30
2 Лайтс (Велико Търново) 11 8 0 3 90:18 24
3 Болярчета 2020 (Велико Търново) 11 8 0 3 69:28 24
4 Янтра 2019 (Габрово) 11 8 0 3 66:14 24
5 Севлиево (Севлиево) 11 8 0 3 46:19 24

Етър ВТ (Велико Търново)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 16:00 1 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 0:1
11.11.2023 12:00 2 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:0
17.09.2023 14:00 3 кръг Д НСА (София) 0:3
28.09.2023 16:00 4 кръг Г София лейдис 2021 (София) 7:0
08.10.2023 16:00 5 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:3
07.11.2023 12:00 6 кръг Г Спортика (Благоевград) 0:0
21.10.2023 14:00 7 кръг Д Риал (Ковачевци) 3:0
21.11.2023 15:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
04.11.2023 14:00 9 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:8
12.11.2023 14:00 10 кръг Д Светкавица (Градежница) анл.
18.11.2023 12:00 11 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 0:2
17.12.2023 12:00 12 кръг Д Енко (Пловдив) 2:0
09.12.2023 12:00 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
03.03.2024 12:00 14 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 0:3
10.03.2024 12:00 15 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
16.03.2024 13:00 16 кръг Г НСА (София) -:-
24.03.2024 14:00 17 кръг Д София лейдис 2021 (София) -:-
30.03.2024 11:00 18 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
14.04.2024 13:00 19 кръг Д Спортика (Благоевград) -:-
- 20 кръг
почива
28.04.2024 14:00 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
01.05.2024 14:00 22 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 23 кръг
почива
19.05.2024 14:00 24 кръг Д ЛП Супер спорт (София) -:-
25.05.2024 16:00 25 кръг Г Енко (Пловдив) -:-
08.06.2024 13:00 26 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Лудогорец 1945 (Разград) 12 4 3 5 30:21 15
8 Пирин (Благоевград) 12 4 1 7 10:20 13
9 Етър ВТ (Велико Търново) 12 2 3 7 10:21 9
10 Енко (Пловдив) 12 3 0 9 10:40 9
11 Дунав от Русе (Русе) 12 1 2 9 4:39 5


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Етър ВТ (Велико Търново)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:04 сезона
"Б" група:03 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 25.399 20
октомври 2019 54.768 7
септември 2019 29.841 17
август 2019 37.338 14
май 2019 52.622 7
април 2019 42.912 10
март 2019 51.640 7
ноември 2018 43.480 7
октомври 2018 64.905 2
септември 2018 31.086 14
май 2018 67.629 4
април 2018 41.615 10
март 2018 27.279 19
ноември 2017 22.514 24
октомври 2017 27.586 20
септември 2017 40.847 11
август 2017 51.835 8
май 2017 25.443 21
април 2017 40.459 10
март 2017 30.887 15
ноември 2016 41.304 11
октомври 2016 26.045 21
септември 2016 31.020 16
август 2016 32.579 11
май 2016 13.758 31
април 2016 17.520 24
март 2016 13.568 32
ноември 2015 10.421 51
октомври 2015 15.355 28
август 2015 12.199 41
май 2015 12.247 41
април 2015 13.232 36
март 2015 14.172 30
декември 2014 19.895 25
октомври 2014 10.023 55
септември 2014 11.610 46
май 2014 5.875 77
април 2014 13.494 39
март 2014 11.573 43
ноември 2013 19.032 29
септември 2013 12.216 51
август 2013 12.724 53
всички

Интернет страници