Локомотив 1927 (Дряново)

BGSupporters форум

Локомотив 1927 (Дряново)

"А" ОГ Габрово
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 17:00 1 кръг Д Стрела 2006 (Шумата) 15:1
24.09.2023 16:00 2 кръг Г Видима (Душево) 8:1
30.09.2023 16:00 3 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 4:1
08.10.2023 15:30 4 кръг Г Планинец (Кръвеник) 4:1
14.10.2023 16:00 5 кръг Д Юнак 2006 (Кормянско) 3:0
22.10.2023 16:00 6 кръг Г Балкан (Плачковци) 5:1
12.11.2023 15:00 7 кръг Д Трявна 1922 (Трявна) 1:2
19.11.2023 11:00 8 кръг Г Спортист (Петко Славейков) 4:0
10.03.2024 15:00 9 кръг Д Янтра 2019 II (Габрово) 1:0
17.03.2024 16:00 10 кръг Г Дан Колов (Сенник) 3:1
- 11 кръг
почива
31.03.2024 16:00 12 кръг Г Стрела 2006 (Шумата) 17:2
06.04.2024 16:00 13 кръг Д Видима (Душево) 10:0
14.04.2024 16:30 14 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 9:0
21.04.2024 17:00 15 кръг Д Планинец (Кръвеник) 3:0
28.04.2024 16:00 16 кръг Г Юнак 2006 (Кормянско) 3:0
12.05.2024 17:00 17 кръг Д Балкан (Плачковци) 6:1
19.05.2024 17:00 18 кръг Г Трявна 1922 (Трявна) 5:3
26.05.2024 17:00 19 кръг Д Спортист (Петко Славейков) 3:0
02.06.2024 18:00 20 кръг Г Янтра 2019 II (Габрово) 1:0
09.06.2024 17:00 21 кръг Д Дан Колов (Сенник) 8:1
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1927 (Дряново) 20 19 0 1 113:15 57
2 Трявна 1922 (Трявна) 20 18 1 1 106:13 55
3 Планинец (Кръвеник) 20 14 0 6 78:43 42
4 Янтра 2019 II (Габрово) 20 13 0 7 68:23 39
5 Дан Колов (Сенник) 20 11 3 6 76:45 36
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.06.2023 18:30 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:5

Локомотив 1927 (Дряново)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2023 16:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:1
25.11.2023 14:30 2 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:5
04.10.2023 15:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1
- 4 кръг
почива
18.10.2023 15:00 5 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:1
25.10.2023 15:00 6 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:5
01.11.2023 14:30 7 кръг Д Академик (Свищов) 1:4
08.11.2023 14:30 8 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
15.11.2023 14:30 9 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:5
06.03.2024 15:00 10 кръг Д Спартак (Плевен) 3:3
- 11 кръг
почива
20.03.2024 15:00 12 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:5
27.03.2024 15:00 13 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:5
29.05.2024 16:00 14 кръг Г Академик (Свищов) 1:4
10.04.2024 16:00 15 кръг Д Академик (Свищов) 4:4
17.04.2024 16:00 16 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:6
- 17 кръг
почива
01.05.2024 16:00 18 кръг Д Спартак (Плевен) 1:1
08.05.2024 16:00 19 кръг Г Литекс (Ловеч) 3:3
15.05.2024 16:00 20 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:0
22.05.2024 16:00 21 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Академик (Свищов) 18 9 1 8 43:62 28
4 Спартак (Плевен) 18 5 5 8 27:43 20
5 Литекс (Ловеч) 18 5 3 10 29:43 18
6 Бдин 1923 (Видин) 18 5 2 11 37:58 17
7 Локомотив 1927 (Дряново) 18 3 4 11 21:55 13

Локомотив 1927 (Дряново)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
23.11.2023 13:00 1 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:2
17.09.2023 13:00 2 кръг Д Лато (Алеково) 5:2
21.09.2023 13:00 3 кръг Г Ботев (Дебелец) 1:4
03.03.2024 14:00 4 кръг Д Ботев (Враца) 1:2
25.04.2024 16:00 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:3
08.10.2023 13:00 6 кръг Д Прециз (Монтана) 1:4
15.10.2023 13:00 7 кръг Г Чавдар (Троян) 1:0
22.10.2023 13:00 8 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:2
13.03.2024 14:00 9 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:2
12.11.2023 13:00 10 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:7
19.11.2023 13:00 11 кръг Г Академик (Свищов) 1:3
10.03.2024 14:00 12 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
09.06.2024 14:00 13 кръг Г Лато (Алеково) 1:4
24.03.2024 14:00 14 кръг Д Ботев (Дебелец) 2:0
01.04.2024 14:00 15 кръг Г Ботев (Враца) 4:8
07.04.2024 14:00 16 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
14.04.2024 14:00 17 кръг Г Прециз (Монтана) 3:6
21.04.2024 14:00 18 кръг Д Чавдар (Троян) 0:2
28.04.2024 14:00 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:4
12.05.2024 14:00 20 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:3
19.05.2024 14:00 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
26.05.2024 14:00 22 кръг Д Академик (Свищов) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Прециз (Монтана) 22 12 2 8 52:38 38
8 Чавдар (Троян) 22 6 4 12 39:44 22
9 Локомотив 1927 (Дряново) 22 4 2 16 29:67 14
10 Литекс (Ловеч) 22 3 3 16 18:87 12
11 Лато (Алеково) 22 2 3 17 19:74 9

Локомотив 1927 (Дряново)

ДПГ13: Велико Търново - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2023 14:00 1 кръг Д Павликени (Павликени) 4:4
22.09.2023 14:00 2 кръг Д Лайтс (Велико Търново) 0:11
29.09.2023 14:00 3 кръг Г Болярчета 2020 (Велико Търново) 1:6
21.11.2023 14:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:3
13.10.2023 14:00 5 кръг Г Орловец 94 (Габрово) 10:2
20.10.2023 14:00 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:6
27.10.2023 14:00 7 кръг Г Трявна 1922 (Трявна) 10:3
03.11.2023 14:00 8 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:3
10.11.2023 14:00 9 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
17.11.2023 14:00 10 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:1
30.10.2023 14:00 11 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:7
17.03.2024 10:00 12 кръг Г Павликени (Павликени) 1:3
24.03.2024 10:00 13 кръг Г Лайтс (Велико Търново) 1:11
31.03.2024 10:00 14 кръг Д Болярчета 2020 (Велико Търново) 3:0
07.04.2024 10:00 15 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
14.04.2024 10:00 16 кръг Д Орловец 94 (Габрово) 4:0
21.04.2024 10:00 17 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:6
28.04.2024 10:00 18 кръг Д Трявна 1922 (Трявна) 11:1
12.05.2024 10:00 19 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
19.05.2024 10:00 20 кръг Д Академик (Свищов) 1:4
26.05.2024 10:00 21 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:5
02.06.2024 10:00 22 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Павликени (Павликени) 22 11 1 10 72:70 34
7 Локомотив (Горна Оряховица) 22 10 1 11 62:58 31
8 Локомотив 1927 (Дряново) 22 6 3 13 58:83 21
9 Орловец 94 (Габрово) 21 6 0 15 46:118 18
10 Янтра (Полски Тръмбеш) 22 2 1 19 27:162 7

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници