Павликени (Павликени)

BGSupporters форум

Павликени (Павликени)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:6
19.08.2023 18:00 2 кръг Г Дреновец (Дреновец) 2:2
26.08.2023 18:00 3 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 8:2
02.09.2023 17:00 4 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:2
- 5 кръг
почива
16.09.2023 17:00 6 кръг Д Боруна (Царева ливада) 1:0
23.09.2023 17:00 7 кръг Г Ботев II (Враца) 2:1
30.09.2023 17:00 8 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 3:1
07.10.2023 18:00 9 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:6
14.10.2023 16:00 10 кръг Д Дунав (Лом) 0:1
21.10.2023 16:00 11 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:1
27.10.2023 16:00 12 кръг Д Академик (Свищов) 0:5
03.11.2023 14:30 13 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:3
11.11.2023 14:30 14 кръг Д Вихър (Славяново) 0:3
18.11.2023 14:30 15 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:2
24.02.2024 14:30 16 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:3
02.03.2024 14:30 17 кръг Д Дреновец (Дреновец) 1:0
09.03.2024 14:30 18 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 2:4
16.03.2024 14:30 19 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:5
- 20 кръг
почива
30.03.2024 16:00 21 кръг Г Боруна (Царева ливада) 3:3
06.04.2024 17:00 22 кръг Д Ботев II (Враца) 2:1
13.04.2024 17:00 23 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 0:4
20.04.2024 17:00 24 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 0:1
27.04.2024 17:00 25 кръг Г Дунав (Лом) 3:0
03.05.2024 18:00 26 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:2
11.05.2024 18:00 27 кръг Г Академик (Свищов) 0:7
18.05.2024 18:00 28 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
25.05.2024 18:00 29 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
01.06.2024 18:00 30 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Боруна (Царева ливада) 26 8 5 13 40:58 29
8 Вихър (Славяново) 26 8 5 13 38:44 29
9 Павликени (Павликени) 26 8 4 14 38:66 28
10 Дреновец (Дреновец) 27 8 4 15 34:62 28
11 Ювентус 95 (Малчика) 26 8 1 17 43:72 25
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / 1/2 финали
18.10.2023 16:00 - Г Академик (Свищов) 0:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2023 19:00 - Г Етър ВТ /юн.мл./ (В.Търново) 3:2
16.07.2023 19:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2024 14:00 - Д Партизан (Червен бряг) 4:1
31.01.2024 15:00 - Г Севлиево (Севлиево) 0:4
03.02.2024 13:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:3
10.02.2024 14:00 - Г Академик (Свищов) 2:2
17.02.2024 14:00 - Д Етър ВТ II (Велико Търново) 4:1

Павликени (Павликени)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 13:00 1 кръг Г Академик (Свищов) 3:1
16.09.2023 13:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 3:2
19.09.2023 13:00 3 кръг Г Ботев (Дебелец) 3:1
23.09.2023 13:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
30.09.2023 13:00 5 кръг Г Левски (Лясковец) 7:1
07.10.2023 13:00 6 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 4:3
10.10.2023 13:00 7 кръг Г Лато (Алеково) 3:4
14.10.2023 13:00 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
21.10.2023 13:00 9 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:0
31.10.2023 13:00 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
21.11.2023 13:00 11 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 6:0
07.05.2024 18:00 12 кръг Д Боруна (Царева ливада) 5:0
11.11.2023 13:00 13 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:1
30.04.2024 16:00 14 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
25.11.2023 13:00 15 кръг Д Лайтс (Велико Търново) 4:2
02.03.2024 12:00 16 кръг Д Академик (Свищов) 5:3
09.03.2024 12:00 17 кръг Г Спартак (Плевен) 1:0
23.04.2024 16:00 18 кръг Д Ботев (Дебелец) 2:0
23.03.2024 12:00 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
30.03.2024 12:00 20 кръг Д Левски (Лясковец) 2:0
06.04.2024 12:00 21 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 2:1
13.04.2024 12:00 22 кръг Д Лато (Алеково) 0:0
16.04.2024 16:00 23 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:8
20.04.2024 12:00 24 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:0
27.04.2024 12:00 25 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:7
04.05.2024 12:00 26 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 7:1
11.05.2024 12:00 27 кръг Г Боруна (Царева ливада) 5:0
14.05.2024 16:00 28 кръг Д Севлиево (Севлиево) 6:0
18.05.2024 12:00 29 кръг Д Ботев (Враца) -:-
25.05.2024 12:00 30 кръг Г Лайтс (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 27 24 2 1 135:18 74
2 Локомотив (Горна Оряховица) 28 21 4 3 116:19 67
3 Павликени (Павликени) 28 19 1 8 75:46 58
4 Монтана 1921 (Монтана) 27 18 3 6 104:36 57
5 Лато (Алеково) 27 16 5 6 94:39 53

Павликени (Павликени)

ДПГ13: Велико Търново - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2023 14:00 1 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:4
22.09.2023 14:00 2 кръг Д Трявна 1922 (Трявна) 10:1
21.11.2023 14:00 3 кръг Г Лайтс (Велико Търново) 3:0
06.10.2023 14:00 4 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 7:1
13.10.2023 14:00 5 кръг Г Болярчета 2020 (Велико Търново) 3:7
20.10.2023 14:00 6 кръг Д Академик (Свищов) 0:6
27.10.2023 14:00 7 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:4
03.11.2023 14:00 8 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:5
10.11.2023 14:00 9 кръг Г Орловец 94 (Габрово) 3:0
17.11.2023 14:00 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:2
30.10.2023 14:00 11 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:9
17.03.2024 10:00 12 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 3:1
24.03.2024 10:00 13 кръг Г Трявна 1922 (Трявна) 14:0
31.03.2024 10:00 14 кръг Д Лайтс (Велико Търново) 1:9
07.04.2024 10:00 15 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
14.04.2024 10:00 16 кръг Д Болярчета 2020 (Велико Търново) 3:0
21.04.2024 10:00 17 кръг Г Академик (Свищов) 1:2
28.04.2024 10:00 18 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 4:3
12.05.2024 10:00 19 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:1
19.05.2024 10:00 20 кръг Д Орловец 94 (Габрово) 6:4
26.05.2024 10:00 21 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
02.06.2024 10:00 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Севлиево (Севлиево) 19 13 1 5 78:27 40
5 Академик (Свищов) 20 13 1 6 91:33 40
6 Павликени (Павликени) 20 11 1 8 70:59 34
7 Локомотив (Горна Оряховица) 20 8 1 11 49:56 25
8 Локомотив 1927 (Дряново) 20 6 3 11 57:75 21

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници