Не развиват дейност

Агротрон (Плъстина)

Академик (Варна)

Академик (Варна) /1949-69/

Академик (Габрово)

Академик (София)

Академик - Гео Милев (София)

Аксаково (Аксаково)

Акфикс (София)

Алеко (Алеко Константиново)

Алмус 2012 (Лом)

Алмус Биър (Стал. махала)

Алтай (Карагеоргиево)

Алтай спорт (Асеновград)

Анхиало (Поморие)

Аполония (Созопол)

Арива (Пловдив)

Арсенал (Лъвино)

Аспарухово 2000 (Варна)

Атлетик (Благоевград)

Атлетик 09 (Усойка)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Ахелой (Ахелой)

Аякс (Ореш)

Базел 2014 (Мърчево)

Байкал (Широко поле)

Бакаджик (Войника)

Балик (Балчик)

Балкан (Аспарухово)

Балкан (Банище)

Балкан (Ботевград)

Балкан (Горица)

Балкан (Горна Брезница)

Балкан (Орешак)

Балкан (Прилеп)

Балкан (Селиминово)

Балкан (Церово)

Балкан 04 (Иново)

Балкански кът (Стеврек)

Баня (Баня)

Батишница (Батишница)

Безмер (Безмер)

Беласица 1923 (Петрич)

Белите гълъби (Гълъбец)

Белите орли (Плевен)

Белица (Белица)

Бенковски (Габровница)

Бенковски (Лесковец)

Бенковски (Николаево)

Бенковски (Пазарджик)

Бенковски (Пищигово)

Бенковски (Салманово)

Бенковски (Септемврийци)

Бенковски 2007 (Крива бара)

Бирлик (Левски)

Бистрица 2008 (Абланица)

БМ Спорт (София)

Болярки (Велико Търново)

Борба 10 (Шияково)

Боров дол (Боров дол)

Ботев (Голямо Враново)

Ботев (Долна Митрополия)

Ботев (Крайници)

Ботев (Левски)

Ботев (Летница)

Ботев (Попица)

Ботев (Рупци)

Ботев (Стара Загора)

Ботев (Черногорово)

Ботев 1 (Батановци)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 1949 (Кермен)

Ботев 2012 (Пудрия)

Бояджик 2004 (Бояджик)

Брадвари 08 (Брадвари)

Бригадир (Бургас)

Брусарци (Брусарци)

Бузлуджа (Кюстендил)

Бузово кале (Бузовград)

Буково (Буково)

Булдог (Айтос)

Бургас (Бургас)

Бургос (Ливада)

Бургос лейдис (Бургас)

Буря (Градско)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

ВВС (София)

Ведраре (Ведраре)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Веселина (Веселина)

Ветрино (Ветрино)

Видима (Душево)

Видима-Раковски (Севлиево)

Вит (Дерманци)

Витановци (Витановци)

Витски орли (Д.Митрополия)

Вихър (Алдомировци)

Вихър (Баховица)

Вихър (Борима)

Вихър (Владимировци)

Вихър (Йонково)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Вихър (Лопян)

Вихър (Мараш)

Вихър (Семерджиево)

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Вихър 97 (Превала)

Вихър С (Сенокос)

Владислав (Варна)

Възход (Радиево)

Върбица 2008 (Ореше)

Вършец 99 (Вършец)

Въча (Йоаким Груево)

Въча (Кадиево)

Габер (Габровдол)

Габър (Габерово)

Гагарин (Крумово)

Галатасарай (Малко Йонково)

Гелеменово (Гелеменово)

Герена (Кюстендил)

Глоджево (Глоджево)

Големи връх (Долна Секирна)

Голое (Лозарево)

Голямоизворските тигри (Г.изв)

Гранит (Годешево)

Гранит (Кънчево)

Гранит (Слатина)

Гранит (Широки дол)

Гранит 2012 (Скобелево)

Граничар (Туховища)

Граничар 2008 (Доспат)

Грифид (Варна)

Гълъбец (Гълъбец)

Давидово (Давидово)

Девин (Девин)

Девня (Девня)

Делфините (Варна)

Диана 1924 (Правда)

Дивотино (Дивотино)

Димитровград II (Димитровгр.)

Димитровец 1 (Ковачевци)

Димча (Димча)

Динамо (София)

Динамо 2011 (Стамболово)

ДИТ Спорт (София)

Добромирка (Добромирка)

Добруджанец (Паскалево)

Долен (Долен)

Драгалевци (София)

Дрен 2011 (Дрен)

Дружба (Добровница)

ДСНМ (Своге)

ДСО Динамо (Враца)

ДСО Динамо (Лом)

ДСО Динамо (Пазарджик)

ДСО Динамо (Плевен)

ДСО Динамо (Пловдив)

ДСО Динамо (Русе)

ДСО Динамо (Ямбол)

ДСО Спартак (Русе)

ДСО Спартак (Шумен)

ДСО Строител (Видин)

ДСО Строител (Димитровград)

ДСО Строител (Свищов)

ДСО Строител (София)

ДСО Торпедо (Русе)

ДСО Торпедо (Хасково)

ДСО Ударник (Шумен)

ДСО Черв.знаме (Берковица)

ДСО Черв.знаме (Благоевград)

ДСО Червено знаме (Габрово)

ДСО Червено знаме (Дупница)

ДСО Черв.знаме (Кюстендил)

ДСО Червено знаме (Поморие)

ДСО Червено знаме (Самоков)

ДСО Червено знаме (Силистра)

ДСО Червено знаме (Ямбол)

Дунав (Вардим)

Дунав 09 (Лесковец)

Дъбене (Дъбене)

Дянково (Дянково)

Единство (Китанчево)

Елит (София)

Ера I (Севлиево)

Етър (Велико Търново)

Етър 1924 (Велико Търново)

Жиленци (Жиленци)

ЖСК Ихтиман (Ихтиман)

ЖФК Бургас (Бургас)

ЖФК Оборище (Панагюрище)

Завод 12 (София)

Загоре (Загоре)

Западно ехо (Бегуновци)

Заря (Крушаре)

Заря (Тодор Икономово)

Здравец (Груево)

Зенит (Памукчии)

Зенит 2012 (Православен)

ЗКМО (Бараково)

Златен клас (Благоево)

Златия (Вълчедръм)

Игнатиево (Игнатиево)

Илинден (Ключ)

Илинден 2005 (Илинден)

Имренчево (Имренчево)

Искра (Искрец)

Кабиюк (Коньовец)

Каблешково 07 (Каблешково)

Казичене (Казичене)

Кале (Крепча)

Кале (Руйно)

Калчево (Калчево)

Камбурово (Камбурово)

Каменар (Каменар)

Камчийски сокол (Дъбравино)

Керамик (гара Елин Пелин)

Ком-Миньор (Берковица)

Коматево 2001 (Пловдив)

Комуна 2011 (Черногорово)

Конелиано 2005 (Герман)

Копривлен (Копривлен)

Космос (Каменец)

Космос 2013 (Браничево)

Костиево (Костиево)

Котел (Котел)

Кошарица (Кошарица)

Краище (Краище)

Лазур (Сирищник)

Лайтс (Велико Търново)

Левски (Долна баня)

Левски (Коняво)

Левски (Младово)

Левски (Одърне)

Левски (Пазарджик)

Левски (Чепинци, обл.Смолян)

Левски 2012 (Карапелит)

Левски 2012 (Лом)

Левски (кв.Драгалевци)

Лисец (Осиково)

Ловско (Ловско)

Лозен (Лозен, обл.ВТ)

Локомотив (Вакарел)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Локомотив (Мездра)

Локомотив (София)

Локомотив (Хан Крум)

Локомотив (Черноград)

Локомотив 101 (София)

Локомотив 1929 (Мездра)

Локомотив 2012 (Мездра)

Лудогорец (Доброплодно)

Лудогорец (Разград)

Лъки 2004 (Лъки)

Любимец 2007 (Любимец)

Люляк (Люляково)

Люта (Владимирово)

Манастирище (Манастирище)

Маниш (кв.Църква, Перник)

Марек 2007 (Дупница)

Марисан (Русе)

Марица (Крум)

Марица (Мененкьово)

Марица (Огняново)

Мария Луиза (Лом)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Месамбрия (Несебър)

МИГ 2010 (Девня)

Мизия (Мизия)

Миланово 2007 (Миланово)

Милковица 09 (Милковица)

Минерал (Огняново)

Минерал (Рударци)

Миньор (Рудник)

Миньор 1919 (Перник)

Миньор 1934 (Рудник)

Миньор 2013 (Перник)

Мокреш 2005 (Мокреш)

Морена (Кладница)

Мортагоново (Мортагоново)

Мост (Мост)

Надежда 1926 (Оряхово)

Надежди (Сливен)

Неизвестен

Ник (Изгрев)

Нова Черна (Нова Черна)

Нови Искър (Нови Искър)

Нови Искър 2005 (Нови Искър)

Новосел (Новосел)

Обединение (Василево)

Олд Хаус (Каварна)

Олимпик (Бургас)

Олимпик (Галата)

Олимпия (Оризари)

Орел (Глухар)

Орел 19 (Оряхово)

Оризаре (Оризаре)

Орлите (Надарево)

Орлите (Стефан Караджа)

Орловец 94 (Габрово)

Оскар ЕЛ (София)

Осмар (Осмар)

Осогово (Багренци)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Паламара (Венец)

Партизани (Градина)

Пауталия (Соволяно)

ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)

Пелезо (Пелишат)

Перун (Кресна)

Пирин Бл (Благоевград)

Плевен 2009 (Плевен)

Победа (Вресово)

Победа (Градница)

Победа (Колобър)

Победа (Паламарца)

Поповица (Поповица)

Пороминово (Пороминово)

Прециз (Монтана)

Прециз Интер (Иваново)

Просеник (Просеник)

Ракета 1111 (Буковлък)

Раковски (Русе)

Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

Реал (Божурово)

Реал (Пловдив)

Републиканец (Енево)

Републиканец (Лисец)

Рила (Белица)

Рилски орли (Бистрица)

Рилци 2006 (Рилци)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи (Сатовча)

Родопски сокол (Кърджали)

Рома (Тополчане)

Рома 2014 (Тервел)

Росица (Стоките)

Руен 2008 (Руен)

Рьофикс (Симеоновец)

Сарата (Долни Раковец)

Сборен отбор (София)

Свети Влас 08 (Свети Влас)

Светкавица (Баните)

Светкавица (Манолско Конаре)

Светкавица (Чудомир)

Светкавица 1922 (Търговище)

Светкавица 2004 (Гюльовца)

Своге (Своге)

Свраките (Гълъбник)

Сейдол (Сейдол)

Селтик (Овчарово)

Селяк (Стубел)

Септември (Градец)

Септември (Краводер)

Септември (Плевен)

Септември 2009 (Лехчево)

Силистра 2009 (Силистра)

Синя вода (Синя вода)

Сион (Каблешково)

СК Марица (Пловдив)

Скала (гара Бов)

Скала (Зверино)

Скала (Камен)

Скалите (Русе)

Скобелево (Сливен)

Слава (Севар)

Слави мес (Ловеч)

Славилов (Търговище)

Славия (Асеновци)

Славия (Пловдив)

Славия 1947 (Хаджиево)

Смолян 2000 (Смолян)

Смоляновци (Смоляновци)

Сокол (Каравелово)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2008 (Зърнево)

Сокол 2009 (Еленино)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Солей 97 (кв.Калкас, Перник)

СОУ "Кл.Охридски" (Ракитово)

Спарта (Бургас)

Спарта (Самоводене)

Спартак (Бъзън)

Спартак (Бяла)

Спартак (Муселиево)

Спартак (Пещера)

Спартак (Самоков)

Спартак (Сливен)

Спартак (София)

Спартак (Триводици)

Спартак (Търнава)

Спартак 2001 (Пирдоп)

Спартак 76 (Плевен)

Спортист (Баниска)

Спортист (Бата)

Спортист (Бели извор)

Спортист (Благово)

Спортист (Добрич)

Спортист (Книжовник)

Спортист (Петко Славейков)

Спортист (Преславци)

Спортист (София)

Стара Загора (Стара Загора)

Старчево 2010 (Старчево)

Стефаново (Стефаново)

Стоби (Стоб)

Столипиново (Пловдив)

Сторгозия (Плевен)

Стражица 2012 (Стражица)

Стралджа (Стралджа)

Странджа (Малко Търново)

Стрела (Доброславци)

Стрела (Дъбник)

Стрела (Обединение)

Стрелец (Стрелча)

Струма (Кралев дол)

Струма 2005 (Струмяни)

Струмски сокол (Калище)

Стряма 2001 (Стряма)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Съкровището на (Кралево)

Титан (Лесново)

Тича (Варна)

Тича 1948 (Долни чифлик)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тополите (Тополи)

Тополите 2005 (Тополчане)

Топчийско (Топчийско)

Торпедо (Косово)

Тракиец (Говедаре)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тракия 2012 (Бяла река)

Трапище (Трапище)

Тръстиково (Тръстиково)

Тунджа (Веселиново)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Тунджа 2007 (Желю войвода)

Тунджа 2010 (Копринка)

Тунджа спорт (Елхово)

Удар 99 (Петко Каравелово)

Ураган (Белинци)

Ураган (Бъзовец)

Ураган (Владимир)

Ураган (Манастирци)

Ураган (Патреш)

Урожай (Българово)

Урожай (Пиргово)

Урума (Хасково)

Успех (Угърчин)

Устрем (Белодол)

Устрем (Дропла)

Устрем (Пет могили)

Устрем (Раковски)

Фабрика "Първи май" (Варна)

Феникси (Варна)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Берое (Стара Загора)

ФК Костинброд (Костинброд)

ФК Несебър (Несебър)

ФК Спартак (Варна)

Харманли 04 (Харманли)

Хебър 2011 (Пазарджик)

Химик (Димитровград)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Христо Ботев (Чешнегирово)

ЦеСеKа (Лесичери)

Чавдар (Бяла Слатина)

Чавдар (Ковачите)

Чайка Конуш 2000 (Конуш)

Чарган (Чарган)

Челник (Реселец)

Чепинци (Чепинци)

Червена звезда (Глава)

Червено знаме (София)

Черно море (Топола)

Черно море (Черно море)

Черноломец (Горско Абланово)

Черноломец (Острица)

Черноморец (Поморие)

Чиракман (Селце)

Шабла (Шабла)

Шампиони (София)

Шемшево (Шемшево)

Шерба (Гроздьово)

Шипка (Стара Загора)

Шипка 1955 (Мало Конаре)

Шипченски сокол (Варна)

Шумен 1929 (Шумен)

Щурче (София)

Юнак (Юнаците)

Юнак 2000 (Ардино)

Юстина (Устина)

Яворов (Чирпан)

Яков (Яворница)

Якоруда 2007 (Якоруда)

Янково (Янково)

Янтра 2013 (Габрово)

Ястреб (Страцин)

Видима-Раковски (Севлиево)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е на 29 февруари 1922 г. под името Раковски.

Хроника: В Севлиево през отделни периоди са съществували различни футболни отбори. Най-популярен от тях е Раковски. От 1943 до септември 1944 г. той играе под името Стефан Пешев-Раковски (след обединение със Стефан Пешев). Следват поредица от реформи. На 15 февруари 1947 г. Раковски влиза в състава на новоучреденото физкултурно дружество Росица. През есента на 1949 г. следват нови промени. Обособени са няколко доброволни спортни организации на ведомствен принцип, най-известна от които е Червено знаме. През 1957 г. те са обединени в ДФС Раковски. В 1958/59 г. футболният тим за кратко носи името на арматурния завод в града - Стоян Бъчваров (дн. “Видима Идеал” АД). В 1980 г. дружество за физическа култура и спорт Раковски е преименувано на Росица. През 1985 г. на негова основа се образува футболен клуб Росица. В 1990 г. той възстановява своето традиционно име - Раковски. От 1997 г. се нарича Видима-Раковски (след обединение с Видима, основан през 1993 г.).

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Севлиево 5400, ул. "Марин Попов" 53.
Телефон: (+359 675) 33806.
E-mail: -

Клубни върхове:
дванадесето място в “А” група: 2003/04 г.
четвъртфиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2003/04 г.
носител на Купата на Аматьорската футболна лига: 1998/99 г.

Видима-Раковски (Севлиево)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.08.2014 18:00 1 кръг Г Ситомир (Никопол) 2:0
24.08.2014 18:00 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:1
31.08.2014 18:00 3 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 0:4 Канал 3
06.09.2014 17:30 4 кръг Д Ювентус (Малчика) 1:0
14.09.2014 17:00 5 кръг Г Павликени (Павликени) 2:0
21.09.2014 17:00 6 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 4:3
28.09.2014 17:00 7 кръг Д Ботев (Луковит) 0:2
03.10.2014 16:00 8 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:0
11.10.2014 16:00 9 кръг Д Ком (Берковица) 5:1
19.10.2014 16:00 10 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:2
13.11.2014 14:30 11 кръг Д Академик (Свищов) 0:0
02.11.2014 14:30 12 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 1:3
09.11.2014 14:30 13 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:2
15.03.2015 14:30 14 кръг Д Ситомир (Никопол) 0:3
22.03.2015 14:30 15 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
29.03.2015 17:00 16 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 0:3
05.04.2015 17:00 17 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:3
10.04.2015 17:00 18 кръг Д Павликени (Павликени) 0:3
19.04.2015 17:00 19 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 0:3
26.04.2015 17:00 20 кръг Г Ботев (Луковит) 0:3
03.05.2015 18:00 21 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:3
10.05.2015 18:00 22 кръг Г Ком (Берковица) 0:3
13.05.2015 18:00 23 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:3
17.05.2015 18:00 24 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
23.05.2015 18:00 25 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 0:3
31.05.2015 18:00 26 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ювентус (Малчика) 26 9 3 14 37:56 30
11 Партизан (Червен бряг) 26 8 5 13 39:62 29
12 Ботев 2008 (Козлодуй) 26 5 6 15 31:45 21
13 Ситомир (Никопол) 26 1 1 24 12:83 1
14 Видима-Раковски (Севлиево) 26 7 3 16 23:57 24

Видима-Раковски (Севлиево)

ЮСВ: Велико Търново - "А" група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2014 17:00 1 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 0:2
17.09.2014 17:00 2 кръг Г Локомотив 2012 (Мездра) 0:1
24.09.2014 17:00 3 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:2
01.10.2014 16:00 4 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:5
08.10.2014 16:00 5 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:0
15.10.2014 16:00 6 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 0:1
22.10.2014 16:00 7 кръг Д Ботев (Враца) 9:0
29.10.2014 14:30 8 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
05.11.2014 14:30 9 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:2
18.03.2015 14:30 10 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:3
25.03.2015 14:30 11 кръг Д Локомотив 2012 (Мездра) 0:3
01.04.2015 17:00 12 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:3
08.04.2015 17:00 13 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:3
15.04.2015 17:00 14 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
22.04.2015 17:00 15 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 0:3
29.04.2015 17:00 16 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
05.05.2015 18:00 17 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
13.05.2015 18:00 18 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:3

Видима-Раковски (Севлиево)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
02.08.2014 18:00 1 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
09.08.2014 18:00 2 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 0:2
26.08.2014 17:30 3 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
30.08.2014 17:30 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
03.09.2014 17:00 5 кръг Г Векта (Пловдив) 1:2
07.09.2014 17:00 6 кръг Д Левски (София) 2:1
14.09.2014 17:00 7 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:1
17.09.2014 17:00 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
20.09.2014 17:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:4
27.09.2014 16:00 10 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:2
03.10.2014 16:00 11 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:5
08.10.2014 16:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
22.10.2014 16:00 13 кръг Г Несебър (Несебър) 3:0
12.11.2014 14:00 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
29.10.2014 14:30 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
08.11.2014 14:00 16 кръг Д Локомотив (София) 0:3
15.11.2014 14:00 17 кръг Г ЦСКА (София) 2:6
18.11.2014 14:00 18 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:6
23.11.2014 14:00 19 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 3:1
26.11.2014 14:00 20 кръг Д Черно море (Варна) 1:4
30.11.2014 14:00 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
04.12.2014 14:00 22 кръг Д Векта (Пловдив) 1:0
14.02.2015 14:00 23 кръг Г Левски (София) 0:3
21.02.2015 14:00 24 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:3
25.02.2015 14:00 25 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
08.03.2015 14:30 26 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
15.03.2015 14:30 27 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3
18.03.2015 14:30 28 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:3
22.03.2015 14:30 29 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
29.03.2015 14:30 30 кръг Д Несебър (Несебър) 0:3
05.04.2015 15:30 31 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
08.04.2015 15:30 32 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
11.04.2015 15:30 33 кръг Г Локомотив (София) 0:3
19.04.2015 15:30 34 кръг Д ЦСКА (София) 0:3

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:17 сезона

Последните 10 сезона

2014/2015 "В" група 14 място
2013/2014 "В" група 8 място
2012/2013 "Б" група 11 място
2011/2012 "А" група 14 място
2010/2011 "А" група 14 място
2009/2010 "Б" група 1 място
2008/2009 "Б" група 7 място
2007/2008 "А" група 15 място
2006/2007 "Б" група 2 място
2005/2006 Втора лига 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
декември 2014 5.262 79
октомври 2014 10.371 53
септември 2014 11.387 47
май 2014 10.891 58
април 2014 8.147 68
март 2014 4.879 82
ноември 2013 8.469 72
септември 2013 10.636 58
август 2013 14.858 45
май 2013 28.920 17
април 2013 26.784 20
март 2013 5.582 80
ноември 2012 16.973 31
октомври 2012 26.665 21
септември 2012 17.174 32
май 2012 15.806 35
април 2012 13.242 44
март 2012 18.943 29
ноември 2011 28.263 18
октомври 2011 20.362 30
септември 2011 17.511 33
август 2011 26.340 20
май 2011 40.395 9
април 2011 38.862 11
март 2011 28.810 19
ноември 2010 20.841 28
октомври 2010 19.408 33
септември 2010 6.130 94
август 2010 33.248 13
всички

Интернет страници