Ювентус 95 (Малчика)

BGSupporters форум

Ювентус (Малчика)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.08.2014 18:00 1 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 0:6
24.08.2014 18:00 2 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 2:2
31.08.2014 18:00 3 кръг Д Павликени (Павликени) 3:2
06.09.2014 17:30 4 кръг Г Видима-Раковски (Севлиево) 0:1
14.09.2014 17:00 5 кръг Д Ботев (Луковит) 4:2
21.09.2014 17:00 6 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:3
28.09.2014 17:00 7 кръг Д Ком (Берковица) 2:0
03.10.2014 16:00 8 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:1
12.10.2014 16:00 9 кръг Д Академик (Свищов) 0:3
19.10.2014 16:00 10 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 1:4
16.11.2014 14:30 11 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:1
02.11.2014 14:30 12 кръг Г Ситомир (Никопол) 4:2
09.11.2014 14:30 13 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:2
15.03.2015 14:30 14 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 1:6
22.03.2015 14:30 15 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 1:0
29.03.2015 17:00 16 кръг Г Павликени (Павликени) 0:2
05.04.2015 17:00 17 кръг Д Видима-Раковски (Севлиево) 3:0
10.04.2015 17:00 18 кръг Г Ботев (Луковит) 0:3
19.04.2015 17:00 19 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 3:0
26.04.2015 17:00 20 кръг Г Ком (Берковица) 1:5
03.05.2015 18:00 21 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:1
10.05.2015 18:00 22 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
13.05.2015 18:00 23 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 2:2
17.05.2015 18:00 24 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:2
23.05.2015 18:00 25 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:0
31.05.2015 18:00 26 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ком (Берковица) 26 9 3 14 43:64 30
9 Павликени (Павликени) 26 9 3 14 39:54 30
10 Ювентус (Малчика) 26 9 3 14 37:56 30
11 Партизан (Червен бряг) 26 8 5 13 39:62 29
12 Ботев 2008 (Козлодуй) 26 5 6 15 31:45 21

Ювентус (Малчика)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2014 15:00 1 кръг Г Академик (Свищов) 1:4
26.09.2014 15:00 2 кръг Г Трявна (Трявна) 5:3
03.10.2014 15:00 3 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:1
10.10.2014 15:00 4 кръг Г Гигант (Белене) 4:2
17.10.2014 15:00 5 кръг Д Чавдар (Троян) 3:4
24.10.2014 15:00 6 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:3
31.10.2014 15:00 7 кръг Д Павликени (Павликени) 2:4
27.03.2015 15:00 8 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
03.04.2015 16:00 9 кръг Д Трявна (Трявна) 3:0
09.04.2015 16:00 10 кръг Г Ситомир (Никопол) 2:1
17.04.2015 16:00 11 кръг Д Гигант (Белене) 6:1
23.04.2015 16:00 12 кръг Г Чавдар (Троян) 1:3
01.05.2015 16:00 13 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 5:3
08.05.2015 16:00 14 кръг Г Павликени (Павликени) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академик (Свищов) 14 8 2 4 40:28 26
3 Янтра Габрово (Габрово) 14 8 2 4 46:24 26
4 Ювентус (Малчика) 14 8 1 5 42:34 25
5 Павликени (Павликени) 14 7 1 6 33:36 22
6 Трявна (Трявна) 14 4 2 8 15:29 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 14 място
2018/2019 А ОФГ ПЛ 2 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ 4 място
2016/2017 Трета лига 15 място
2015/2016 "В" група 13 място
2014/2015 "В" група 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 3 място

Месечна ранглиста

Интернет страници