Ювентус 95 (Малчика)

BGSupporters форум

Ювентус (Малчика)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.08.2014 18:00 1 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 0:6
24.08.2014 18:00 2 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 2:2
31.08.2014 18:00 3 кръг Д Павликени (Павликени) 3:2
06.09.2014 17:30 4 кръг Г Видима-Раковски (Севлиево) 0:1
14.09.2014 17:00 5 кръг Д Ботев (Луковит) 4:2
21.09.2014 17:00 6 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:3
28.09.2014 17:00 7 кръг Д Ком (Берковица) 2:0
03.10.2014 16:00 8 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:1
12.10.2014 16:00 9 кръг Д Академик (Свищов) 0:3
19.10.2014 16:00 10 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 1:4
16.11.2014 14:30 11 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:1
02.11.2014 14:30 12 кръг Г Ситомир (Никопол) 4:2
09.11.2014 14:30 13 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:2
15.03.2015 14:30 14 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 1:6
22.03.2015 14:30 15 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 1:0
29.03.2015 17:00 16 кръг Г Павликени (Павликени) 0:2
05.04.2015 17:00 17 кръг Д Видима-Раковски (Севлиево) 3:0
10.04.2015 17:00 18 кръг Г Ботев (Луковит) 0:3
19.04.2015 17:00 19 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 3:0
26.04.2015 17:00 20 кръг Г Ком (Берковица) 1:5
03.05.2015 18:00 21 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:1
10.05.2015 18:00 22 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
13.05.2015 18:00 23 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 2:2
17.05.2015 18:00 24 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:2
23.05.2015 18:00 25 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:0
31.05.2015 18:00 26 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ком (Берковица) 26 9 3 14 43:64 30
9 Павликени (Павликени) 26 9 3 14 39:54 30
10 Ювентус (Малчика) 26 9 3 14 37:56 30
11 Партизан (Червен бряг) 26 8 5 13 39:62 29
12 Ботев 2008 (Козлодуй) 26 5 6 15 31:45 21

Ювентус (Малчика)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2014 15:00 1 кръг Г Академик (Свищов) 1:4
26.09.2014 15:00 2 кръг Г Трявна (Трявна) 5:3
03.10.2014 15:00 3 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:1
10.10.2014 15:00 4 кръг Г Гигант (Белене) 4:2
17.10.2014 15:00 5 кръг Д Чавдар (Троян) 3:4
24.10.2014 15:00 6 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:3
31.10.2014 15:00 7 кръг Д Павликени (Павликени) 2:4
27.03.2015 15:00 8 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
03.04.2015 16:00 9 кръг Д Трявна (Трявна) 3:0
09.04.2015 16:00 10 кръг Г Ситомир (Никопол) 2:1
17.04.2015 16:00 11 кръг Д Гигант (Белене) 6:1
23.04.2015 16:00 12 кръг Г Чавдар (Троян) 1:3
01.05.2015 16:00 13 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 5:3
08.05.2015 16:00 14 кръг Г Павликени (Павликени) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академик (Свищов) 14 8 2 4 40:28 26
3 Янтра Габрово (Габрово) 14 8 2 4 46:24 26
4 Ювентус (Малчика) 14 8 1 5 42:34 25
5 Павликени (Павликени) 14 7 1 6 33:36 22
6 Трявна (Трявна) 14 4 2 8 15:29 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПЛ 2 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ 4 място
2016/2017 Трета лига 15 място
2015/2016 "В" група 13 място
2014/2015 "В" група 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2017 3.742 85
април 2017 3.524 85
март 2017 1.820 91
ноември 2016 1.830 87
октомври 2016 1.397 93
септември 2016 1.564 93
август 2016 3.307 90
май 2016 8.974 53
април 2016 4.209 80
март 2016 4.860 80
ноември 2015 6.953 75
октомври 2015 8.032 62
август 2015 5.472 75
май 2015 4.020 77
април 2015 6.063 65
март 2015 3.841 80
декември 2014 8.346 62
октомври 2014 3.710 84
септември 2014 10.031 53
всички

Интернет страници