Атлетико Артен (София)

BGSupporters форум

Атлетико Артен (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 13:30 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 6:0
29.09.2019 09:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 6:0
06.10.2019 13:30 3 кръг Д Интернационал (София) 6:1
13.10.2019 12:00 4 кръг Г Щурче (София) 5:0
20.10.2019 12:00 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 12:0
17.11.2019 10:30 6 кръг Г Септември II (София) 9:0
10.11.2019 13:30 7 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетико Артен (София) 7 7 0 0 50:1 21
2 Септември II (София) 7 6 0 1 25:18 18
3 РД Спорт (София) 7 4 1 2 15:17 13
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 2 1 4 22:21 7
5 Интернационал (София) 7 2 1 4 9:15 7
Втора фаза / Група "Б"
22.03.2020 13:30 1 кръг Г Арес (София) анл.
29.03.2020 09:00 2 кръг Г Металург 1957 (Перник) анл.
05.04.2020 13:30 3 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) анл.
12.04.2020 10:30 4 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) анл.
26.04.2020 10:30 5 кръг Д Олимпиец (София) анл.
03.05.2020 15:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
10.05.2020 12:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
17.05.2020 13:30 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
24.05.2020 09:00 9 кръг Д Метал 2002 (Перник) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Арес (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Атлетико Артен (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Балкан 1929 (Ботевград) - 0 0 0 0:0 0
11 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - 0 0 0 0:0 0
11 Левски Раковски (София) - 0 0 0 0:0 0

Атлетико Артен (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 14:50 1 кръг Д Арес (София) 11:0
29.09.2019 10:10 2 кръг Г София спорт (София) 2:1
06.10.2019 11:20 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:1
13.10.2019 11:20 4 кръг Г Елит София (София) 4:2
20.10.2019 09:00 5 кръг Д Левски (София) 1:4
15.12.2019 12:30 6 кръг Г Национал (София) 8:2
10.11.2019 10:10 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:0
17.11.2019 09:00 8 кръг Г Академик 1947 (София) 6:0
24.11.2019 10:10 9 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
01.12.2019 14:50 10 кръг Д Левски Раковски (София) 2:0
08.12.2019 13:40 11 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 11 10 0 1 50:11 30
2 Атлетико Артен (София) 11 8 1 2 40:10 25
3 Левски (София) 11 7 2 2 56:20 23
4 Царско село 2015 (София) 11 7 1 3 38:16 22
5 Национал (София) 10 7 0 3 30:17 21
Втора фаза / Група "А"
07.03.2020 13:40 1 кръг Д Национал (София) анл.
14.03.2020 13:40 2 кръг Г Металург 1957 (Перник) анл.
21.03.2020 12:30 3 кръг Д Левски (София) анл.
28.03.2020 12:30 4 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
04.04.2020 13:40 5 кръг Д ЦСКА (София) анл.
11.04.2020 16:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
14.04.2020 10:10 7 кръг Д Н спорт (София) анл.
25.04.2020 14:50 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
02.05.2020 09:00 9 кръг Д Елит София (София) анл.
09.05.2020 16:00 10 кръг Д Септември (София) анл.
16.05.2020 10:10 11 кръг Г Победа 2013 (София) анл.
23.05.2020 11:20 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
30.05.2020 11:20 13 кръг Г Левски II (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетико Артен (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - 0 0 0 0:0 0
1 Елит София (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски II (София) - 0 0 0 0:0 0

Атлетико Артен (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 12:20 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
29.09.2019 12:20 2 кръг Д Левски Раковски (София) 4:2
06.10.2019 13:30 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
13.10.2019 11:10 4 кръг Д Септември (София) 1:2
20.10.2019 14:40 5 кръг Г Лъвчетата (София) 0:3
01.12.2019 10:00 6 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:2
10.11.2019 14:40 7 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:3
17.11.2019 11:10 8 кръг Г Левски (София) 0:3
24.11.2019 13:30 9 кръг Д Н спорт (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 9 3 2 4 15:19 11
7 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9 3 2 4 11:30 11
8 Лъвчетата (София) 9 2 2 5 15:21 8
9 Атлетико Артен (София) 9 1 0 8 7:29 3
10 Левски Раковски (София) 9 0 0 9 3:76 0
Втора фаза / Група "Б"
22.03.2020 10:00 1 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
29.03.2020 10:00 2 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
05.04.2020 10:00 3 кръг Г Национал (София) анл.
12.04.2020 13:30 4 кръг Д Септември (София) анл.
26.04.2020 10:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
03.05.2020 10:00 6 кръг Д Елит София (София) анл.
10.05.2020 10:00 7 кръг Г Спорт за всички (София) анл.
17.05.2020 13:30 8 кръг Д Железница (Железница) анл.
24.05.2020 14:40 9 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Атлетико Артен (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Витоша 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
12 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - 0 0 0 0:0 0
12 Елит София (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Железница (Железница) - 0 0 0 0:0 0

Атлетико Артен (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
30.11.2019 12:00 1 кръг Г Талант (София) 1:3
28.09.2019 10:00 2 кръг Г Вива (София) 1:2
05.10.2019 11:00 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
12.10.2019 10:00 4 кръг Г Барокко (София) 2:1
19.10.2019 09:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 3:5
23.11.2019 09:00 6 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
09.11.2019 11:00 7 кръг Д Витоша 13 (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Вива (София) 7 5 2 0 26:15 17
3 ЦСКА (София) 7 5 1 1 24:13 16
4 Атлетико Артен (София) 6 2 1 3 12:12 7
5 Царско село 2015 (София) 6 1 2 3 20:23 5
6 Олимпия ФК (София) 7 1 2 4 14:23 5
Втора фаза / Група "Б"
28.03.2020 11:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
04.04.2020 10:00 2 кръг Д Левски (София) анл.
11.04.2020 12:00 3 кръг Г Шампион (София) анл.
25.04.2020 09:00 4 кръг Г Барокко (София) анл.
02.05.2020 12:00 5 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
- 6 кръг
почива
16.05.2020 10:00 7 кръг Д Олимпия ФК (София) анл.
23.05.2020 10:00 8 кръг Г София спорт (София) анл.
30.05.2020 11:00 9 кръг Д Спорт за всички (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Атлетико Артен (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Барокко (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Витоша 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници