Барокко (София)

BGSupporters форум

Барокко (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 14:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:2
12.09.2019 14:00 2 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:2
08.09.2019 14:00 3 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:2
15.09.2019 14:00 4 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:5
22.09.2019 14:00 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
29.09.2019 09:30 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1
06.10.2019 14:00 7 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:1
13.10.2019 14:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
20.10.2019 13:30 9 кръг Д Септември (София) 1:3
07.11.2019 14:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:8
14.11.2019 14:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
10.11.2019 14:00 12 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
17.11.2019 14:00 13 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
24.11.2019 14:00 14 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 5:2
01.12.2019 14:00 15 кръг Д Левски (София) 2:6
23.02.2020 14:00 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:2
28.02.2020 14:00 17 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:1
08.03.2020 14:00 18 кръг Д Спортист 2009 (Своге) анл.
15.03.2020 14:00 19 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) анл.
22.03.2020 14:00 20 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
28.03.2020 14:00 21 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
05.04.2020 14:00 22 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) анл.
09.04.2020 16:00 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) анл.
12.04.2020 14:00 24 кръг Г Септември (София) анл.
23.04.2020 16:00 25 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
26.04.2020 14:00 26 кръг Г Беласица (Петрич) анл.
03.05.2020 14:00 27 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) анл.
10.05.2020 14:00 28 кръг Г Миньор (Перник) анл.
17.05.2020 14:00 29 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) анл.
31.05.2020 14:00 30 кръг Г Левски (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спортист 2009 (Своге) 17 8 2 7 35:29 26
8 ФК ЦСКА 1948 (София) 16 7 4 5 36:26 25
9 Барокко (София) 17 6 5 6 28:40 23
10 Локомотив София 1929 (София) 17 6 5 6 33:35 23
11 Миньор (Перник) 17 7 2 8 34:36 23

Барокко (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:30 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:8
12.09.2019 16:30 2 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:6
08.09.2019 10:00 3 кръг Г Септември (София) 0:8
15.09.2019 11:30 4 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:2
22.09.2019 11:30 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:5
29.09.2019 11:30 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:10
06.10.2019 11:30 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:5
13.10.2019 11:30 8 кръг Г Левски Раковски (София) 1:3
20.10.2019 11:00 9 кръг Д Олимпиец (София) 2:3
07.11.2019 11:30 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
14.11.2019 11:30 11 кръг Д Национал (София) 2:1
10.11.2019 11:30 12 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:5
17.11.2019 09:30 13 кръг Д ЦСКА (София) 1:8
24.11.2019 11:30 14 кръг Г Витоша 13 (София) 0:7
01.12.2019 11:30 15 кръг Д Левски (София) 0:8
22.02.2020 11:30 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:5
28.02.2020 16:00 17 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:1
08.03.2020 11:30 18 кръг Д Септември (София) анл.
15.03.2020 11:30 19 кръг Д Оборище (Панагюрище) анл.
22.03.2020 11:30 20 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
28.03.2020 11:30 21 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
05.04.2020 11:30 22 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
09.04.2020 14:00 23 кръг Д Левски Раковски (София) анл.
12.04.2020 11:30 24 кръг Г Олимпиец (София) анл.
23.04.2020 14:00 25 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
26.04.2020 11:30 26 кръг Г Национал (София) анл.
03.05.2020 11:30 27 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
10.05.2020 14:00 28 кръг Г ЦСКА (София) анл.
17.05.2020 11:30 29 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
24.05.2020 11:30 30 кръг Г Левски (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Олимпиец (София) 17 4 3 10 21:49 15
13 Левски Раковски (София) 17 4 0 13 16:65 12
14 Барокко (София) 17 2 1 14 13:85 7
15 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 17 2 0 15 12:62 6
16 Оборище (Панагюрище) 17 1 2 14 12:97 5

Барокко (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 11:30 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:5
07.09.2019 11:30 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
14.09.2019 11:30 3 кръг Д Мрамор (Мрамор) 6:3
21.09.2019 11:30 4 кръг Г Левски (Чепинци) 2:1
28.09.2019 09:00 5 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:0
05.10.2019 09:00 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:14
- 7 кръг
почива
19.10.2019 11:30 8 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:6
20.11.2019 15:00 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
09.11.2019 16:00 10 кръг Г Мрамор (Мрамор) 2:4
16.11.2019 11:30 11 кръг Д Левски (Чепинци) 3:1
07.03.2020 11:30 12 кръг Г Надежда (Доброславци) анл.
14.03.2020 11:30 13 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
- 14 кръг
почива
28.03.2020 09:30 15 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
04.04.2020 14:00 16 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
11.04.2020 11:30 17 кръг Д Мрамор (Мрамор) анл.
25.04.2020 11:30 18 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
02.05.2020 09:30 19 кръг Д Надежда (Доброславци) анл.
09.05.2020 11:30 20 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив София 1929 (София) 9 7 2 0 38:10 23
3 Ботев 57 СОУ (София) 9 6 1 2 51:12 19
4 Барокко (София) 10 4 0 6 21:40 12
5 Мрамор (Мрамор) 10 3 1 6 18:51 10
6 Надежда (Доброславци) 9 2 1 6 10:35 7

Барокко (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 13:30 1 кръг Г Н спорт (София) 1:5
28.09.2019 12:00 2 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 1:4
25.09.2019 10:30 3 кръг Г София спорт (София) 5:2
12.10.2019 09:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
19.10.2019 15:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 0:6
30.11.2019 09:00 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:8
09.11.2019 12:00 7 кръг Д Септември (София) 2:5
16.11.2019 10:30 8 кръг Г Левски (София) 1:6
23.11.2019 12:00 9 кръг Д Арес (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Н спорт (София) 9 4 0 5 19:19 12
7 Левски Раковски (София) 9 2 1 6 9:24 7
8 Арес (София) 9 2 0 7 7:27 6
9 Барокко (София) 9 1 1 7 14:41 4
10 София спорт (София) 9 1 0 8 8:36 3
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 09:00 1 кръг Д София спорт (София) анл.
28.03.2020 13:30 2 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) анл.
04.04.2020 10:30 3 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
11.04.2020 12:00 4 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
25.04.2020 10:30 5 кръг Г Лъвчетата (София) анл.
02.05.2020 09:00 6 кръг Д ОФК София (София) анл.
09.05.2020 10:30 7 кръг Г Сердика (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Барокко (София) - 0 0 0 0:0 0
21 Витоша 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
21 Кюстендил (Кюстендил) - 0 0 0 0:0 0
21 Лъвчетата (София) - 0 0 0 0:0 0
21 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0

Барокко (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 11:20 1 кръг Г Н спорт (София) 0:21
28.09.2019 11:20 2 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 0:15
05.10.2019 11:20 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:20
12.10.2019 11:20 4 кръг Д Развитие МФ (София) 0:9
19.10.2019 16:00 5 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:6
15.02.2020 14:50 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:13
09.11.2019 10:10 7 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:8
16.11.2019 13:40 8 кръг Д Септември (София) 1:8
23.11.2019 14:50 9 кръг Г Ферион (София) 0:8
30.11.2019 12:30 10 кръг Г Спортист 13 (София) 0:8
07.12.2019 09:00 11 кръг Д Ултраспорт академия (София) 3:5
14.12.2019 09:00 12 кръг Г Славия 1913 (София) 0:17
29.02.2020 13:40 13 кръг Д Левски II (София) 0:14
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ферион (София) 13 4 1 8 31:44 13
11 Развитие на млади футболисти (София) 13 4 1 8 22:43 13
12 Спортист 13 (София) 13 2 0 11 24:79 6
13 Ултраспорт академия (София) 13 1 0 12 16:134 3
14 Барокко (София) 13 0 0 13 6:152 0
Втора фаза / Група "В"
22.03.2020 10:10 1 кръг Г Ултраспорт академия (София) анл.
05.04.2020 12:30 2 кръг Д РД Спорт (София) анл.
12.04.2020 09:00 3 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
26.04.2020 10:10 4 кръг Д Арес (София) анл.
03.05.2020 12:30 5 кръг Г София спорт (София) анл.
10.05.2020 10:10 6 кръг Г Академик 1947 (София) анл.
17.05.2020 11:20 7 кръг Д Олимпиец (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
27 Академик 1947 (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Арес (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Барокко (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Олимпиец (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0

Барокко (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 13:40 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:13
28.09.2019 09:00 2 кръг Г Арес (София) 0:7
05.10.2019 12:30 3 кръг Д София спорт (София) 2:6
12.10.2019 10:10 4 кръг Г Метал 2002 (Перник) 3:0
19.10.2019 10:10 5 кръг Д Талант (София) 1:3
- 6 кръг
почива
09.11.2019 11:20 7 кръг Д Национал (София) 1:0
16.11.2019 12:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:10
23.11.2019 10:10 9 кръг Д Щурче (София) 1:3
30.11.2019 12:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:2
07.12.2019 13:40 11 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Царско село 2015 (София) 10 4 0 6 20:32 12
8 Щурче (София) 10 3 1 6 14:34 10
9 Метал 2002 (Перник) 10 3 0 7 11:36 9
10 Барокко (София) 10 2 0 8 9:47 6
11 Ком 98 (Годеч) 10 1 0 9 11:45 3
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 12:30 1 кръг Г Ком 98 (Годеч) анл.
28.03.2020 10:10 2 кръг Д Щурче (София) анл.
04.04.2020 11:20 3 кръг Г Металург 1957 (Перник) анл.
11.04.2020 11:20 4 кръг Д Академик 1947 (София) анл.
25.04.2020 10:10 5 кръг Г Лъвчетата (София) анл.
02.05.2020 12:30 6 кръг Д Развитие МФ (София) анл.
09.05.2020 09:00 7 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
22 Академик 1947 (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Барокко (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Ком 98 (Годеч) - 0 0 0 0:0 0
22 Лъвчетата (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0

Барокко (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
21.09.2019 10:00 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:3
28.09.2019 11:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 4:1
05.10.2019 12:00 3 кръг Д Талант (София) 0:4
12.10.2019 10:00 4 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:2
19.10.2019 10:00 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:4
23.11.2019 12:00 6 кръг Г Вива (София) 1:4
09.11.2019 09:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Атлетико Артен (София) 6 2 1 3 12:12 7
5 Царско село 2015 (София) 6 1 2 3 20:23 5
6 Олимпия ФК (София) 7 1 2 4 14:23 5
7 Барокко (София) 7 1 1 5 11:20 4
8 Витоша 13 (София) 7 1 1 5 3:22 4
Втора фаза / Група "Б"
28.03.2020 09:00 1 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
04.04.2020 09:00 2 кръг Д Шампион (София) анл.
11.04.2020 09:00 3 кръг Г София спорт (София) анл.
25.04.2020 09:00 4 кръг Д Атлетико Артен (София) анл.
02.05.2020 09:00 5 кръг Г Спорт за всички (София) анл.
09.05.2020 09:00 6 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
16.05.2020 09:00 7 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
- 8 кръг
почива
30.05.2020 09:00 9 кръг Г Левски (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Атлетико Артен (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Барокко (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Витоша 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници