Н спорт (София)

BGSupporters форум

Н спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 13:30 1 кръг Д РД Спорт (София) 8:2
29.09.2019 10:30 2 кръг Г Младост 2015 (София) 14:0
- 3 кръг
почива
13.10.2019 13:30 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) 7:0
20.10.2019 10:30 5 кръг Д Левски (София) 2:2
01.12.2019 12:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
10.11.2019 09:00 7 кръг Д Сердика (София) 5:0
17.11.2019 10:30 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:3
24.11.2019 10:30 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 8 7 1 0 62:4 22
2 Славия 1913 (София) 8 7 0 1 39:7 21
3 Н спорт (София) 8 5 2 1 43:11 17
4 РД Спорт (София) 8 4 1 3 28:19 13
5 Ботев 57 СОУ (София) 8 4 1 3 38:13 13
Втора фаза / Група "А"
21.03.2020 15:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
28.03.2020 09:00 2 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) анл.
04.04.2020 12:00 3 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
11.04.2020 13:30 4 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
25.04.2020 12:00 5 кръг Д ОФК София (София) анл.
17.05.2020 09:00 6 кръг Г ЦСКА (София) анл.
09.05.2020 15:00 7 кръг Д Национал (София) анл.
16.05.2020 13:30 8 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
23.05.2020 13:30 9 кръг Д Левски (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
1 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0

Н спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 13:30 1 кръг Д Барокко (София) 5:1
28.09.2019 15:00 2 кръг Г Септември (София) 1:3
05.10.2019 10:30 3 кръг Д Левски (София) 1:5
12.10.2019 12:00 4 кръг Г Арес (София) 3:1
19.10.2019 09:00 5 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:2
30.11.2019 15:00 6 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 0:4
09.11.2019 15:00 7 кръг Г София спорт (София) 2:1
16.11.2019 13:30 8 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
23.11.2019 13:30 9 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ФА Пловдив (Пловдив) 9 5 1 3 17:13 16
5 Септември (София) 9 5 0 4 19:18 15
6 Н спорт (София) 9 4 0 5 19:19 12
7 Левски Раковски (София) 9 2 1 6 9:24 7
8 Арес (София) 9 2 0 7 7:27 6
Втора фаза / Група "А"
21.03.2020 12:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
28.03.2020 13:30 2 кръг Д Левски (София) анл.
04.04.2020 13:30 3 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
11.04.2020 12:00 4 кръг Д Левски II (София) анл.
25.04.2020 13:30 5 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) анл.
02.05.2020 10:30 6 кръг Д ЦСКА (София) анл.
09.05.2020 15:00 7 кръг Г Национал (София) анл.
16.05.2020 09:00 8 кръг Г Септември (София) анл.
23.05.2020 15:00 9 кръг Д Ком 98 (Годеч) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски II (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Септември (София) - 0 0 0 0:0 0

Н спорт (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 11:20 1 кръг Д Барокко (София) 21:0
28.09.2019 12:30 2 кръг Г Ултраспорт академия (София) 13:1
05.10.2019 10:10 3 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
12.10.2019 14:50 4 кръг Г Левски II (София) 3:1
19.10.2019 10:10 5 кръг Д Спортист 13 (София) 13:0
15.02.2020 09:00 6 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 4:1
09.11.2019 12:30 7 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
16.11.2019 11:20 8 кръг Д Развитие МФ (София) 3:0
23.11.2019 16:00 9 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:1
04.12.2019 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
07.12.2019 14:50 11 кръг Г Металург 1957 (Перник) 4:3
14.12.2019 12:30 12 кръг Д Септември (София) 2:5
29.02.2020 12:30 13 кръг Г Ферион (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 13 11 1 1 82:11 34
2 Славия 1913 (София) 13 11 0 2 87:14 33
3 Н спорт (София) 13 9 1 3 70:20 28
4 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 13 9 1 3 32:13 28
5 Левски II (София) 13 8 2 3 68:15 26
Втора фаза / Група "А"
07.03.2020 11:20 1 кръг Д Левски (София) анл.
14.03.2020 11:20 2 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
21.03.2020 10:10 3 кръг Д ЦСКА (София) анл.
28.03.2020 14:50 4 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
04.04.2020 09:00 5 кръг Д Елит София (София) анл.
11.04.2020 13:40 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
14.04.2020 10:10 7 кръг Г Атлетико Артен (София) анл.
25.04.2020 16:00 8 кръг Д Септември (София) анл.
02.05.2020 13:40 9 кръг Г Победа 2013 (София) анл.
09.05.2020 14:50 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
16.05.2020 14:50 11 кръг Г Левски II (София) анл.
23.05.2020 14:50 12 кръг Д Национал (София) анл.
30.05.2020 14:50 13 кръг Г Металург 1957 (Перник) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Победа 2013 (София) - 0 0 0 0:0 0

Н спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 11:10 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 4:0
29.09.2019 14:40 2 кръг Г Левски (София) 2:0
06.10.2019 10:00 3 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:1
13.10.2019 14:40 4 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
20.10.2019 11:10 5 кръг Г Левски Раковски (София) 14:0
01.12.2019 13:30 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0
10.11.2019 12:20 7 кръг Г Септември (София) 4:1
17.11.2019 12:20 8 кръг Д Лъвчетата (София) 1:0
24.11.2019 13:30 9 кръг Г Атлетико Артен (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 9 8 0 1 44:5 24
2 ЦСКА (София) 9 8 0 1 65:5 24
3 Н спорт (София) 9 7 1 1 32:9 22
4 Локомотив София 1929 (София) 9 5 0 4 27:18 15
5 Спартак 2015 (София) 9 4 1 4 11:18 13
Втора фаза / Група "А"
21.03.2020 11:20 1 кръг Г Левски (София) анл.
28.03.2020 13:40 2 кръг Д Арес (София) анл.
04.04.2020 12:30 3 кръг Г ЦСКА (София) анл.
11.04.2020 09:00 4 кръг Г Метал 2002 (Перник) анл.
14.04.2020 10:10 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
25.04.2020 12:30 6 кръг Г Спартак 2015 (София) анл.
- 7 кръг
почива
09.05.2020 10:10 8 кръг Г София спорт (София) анл.
16.05.2020 09:00 9 кръг Д Талант (София) анл.
23.05.2020 12:30 10 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
30.05.2020 12:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Метал 2002 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници