София спорт (София)

BGSupporters форум

Информация

Начало: Основан е на 16 юли 2013 г.

София спорт (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 11:30 1 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 0:2
08.09.2019 11:30 2 кръг Г Гранит (Владая) 17:0
15.09.2019 15:00 3 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 14:1
22.09.2019 16:30 4 кръг Г Победа 2013 (София) 6:0
26.09.2019 11:30 5 кръг Д Национал (София) 3:0
29.09.2019 11:30 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:0
06.10.2019 10:30 7 кръг Д Септември (София) 3:4
13.10.2019 11:30 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
20.10.2019 11:30 9 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
29.10.2019 11:30 10 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 7:0
01.12.2019 10:00 11 кръг Д Гранит (Владая) 5:0
09.11.2019 14:00 12 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:2
17.11.2019 16:30 13 кръг Д Победа 2013 (София) 7:2
24.11.2019 09:30 14 кръг Г Национал (София) 4:0
01.03.2020 11:30 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) анл.
08.03.2020 15:30 16 кръг Г Септември (София) анл.
15.03.2020 11:30 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
22.03.2020 09:30 18 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
29.03.2020 11:30 19 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) анл.
05.04.2020 11:30 20 кръг Д Гранит (Владая) анл.
12.04.2020 11:30 21 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
26.04.2020 11:30 22 кръг Г Победа 2013 (София) анл.
03.05.2020 11:30 23 кръг Д Национал (София) анл.
10.05.2020 11:30 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) анл.
17.05.2020 11:30 25 кръг Д Септември (София) анл.
24.05.2020 09:30 26 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
31.05.2020 11:30 27 кръг Д Левски Раковски (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 15 13 1 1 71:14 40
2 Локомотив София 1929 (София) 15 12 1 2 71:10 37
3 София спорт (София) 14 11 0 3 77:13 33
4 Чавдар (Етрополе) 14 8 3 3 34:11 27
5 Обеля (кв.Обеля, София) 15 6 3 6 33:35 21

София спорт (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 09:30 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:3
07.09.2019 09:30 2 кръг Г Интернационал (София) 4:0
11.09.2019 09:30 3 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0
14.09.2019 09:30 4 кръг Г Сердика (София) 0:3
21.09.2019 14:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 1:1
28.09.2019 09:30 6 кръг Г Спортист 13 (София) 3:2
- 7 кръг
почива
11.10.2019 11:30 8 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:1
19.10.2019 09:30 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:0
29.10.2019 09:30 10 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:1
30.11.2019 14:30 11 кръг Д Интернационал (София) 4:1
09.11.2019 09:30 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:3
16.11.2019 16:30 13 кръг Д Сердика (София) 0:1
23.11.2019 09:30 14 кръг Г РД Спорт (София) 1:3
29.02.2020 11:30 15 кръг Д Спортист 13 (София) 5:0
- 16 кръг
почива
14.03.2020 09:30 17 кръг Г Надежда (Доброславци) анл.
21.03.2020 09:30 18 кръг Д Олимпия ФК (София) анл.
28.03.2020 11:30 19 кръг Д Спартак 2015 (София) анл.
04.04.2020 09:30 20 кръг Г Интернационал (София) анл.
11.04.2020 09:30 21 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) анл.
25.04.2020 09:30 22 кръг Г Сердика (София) анл.
02.05.2020 09:30 23 кръг Д РД Спорт (София) анл.
09.05.2020 09:30 24 кръг Г Спортист 13 (София) анл.
- 25 кръг
почива
23.05.2020 15:30 26 кръг Д Надежда (Доброславци) анл.
30.05.2020 09:30 27 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 РД Спорт (София) 13 10 2 1 59:15 32
2 Сердика (София) 13 10 1 2 44:30 31
3 София спорт (София) 14 7 2 5 32:19 23
4 Олимпия ФК (София) 13 6 3 4 29:16 21
5 Спартак 2015 (София) 13 5 4 4 33:30 19

София спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 12:00 1 кръг Д Ултраспорт академия (София) 3:4
29.09.2019 10:30 2 кръг Г ОФК София (София) 2:4
06.10.2019 10:30 3 кръг Д Арес (София) 0:3
13.10.2019 13:30 4 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:1
20.10.2019 10:30 5 кръг Д Ферион (София) 1:1
17.11.2019 13:30 6 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:0
10.11.2019 09:00 7 кръг Г Конкордия (София) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Надежда (Доброславци) 7 4 1 2 29:8 13
4 Ултраспорт академия (София) 7 4 1 2 31:17 13
5 София спорт (София) 7 2 2 3 16:13 8
6 Люлин (кв.Люлин, София) 7 2 0 5 10:33 6
7 Ферион (София) 7 0 2 5 9:36 2
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 13:30 1 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) анл.
28.03.2020 10:30 2 кръг Г Миньор (Перник) анл.
04.04.2020 09:00 3 кръг Д Ултраспорт академия (София) анл.
11.04.2020 13:30 4 кръг Г Развитие МФ (София) анл.
25.04.2020 12:00 5 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) анл.
02.05.2020 12:00 6 кръг Г Спортист 13 (София) анл.
09.05.2020 09:00 7 кръг Д Надежда (Доброславци) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
19 Развитие на млади футболисти (София) - 0 0 0 0:0 0
19 Сливнишки герой (Сливница) - 0 0 0 0:0 0
19 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
19 Спортист 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
19 Ултраспорт академия (София) - 0 0 0 0:0 0

София спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 15:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
28.09.2019 13:30 2 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
25.09.2019 10:30 3 кръг Д Барокко (София) 2:5
12.10.2019 13:30 4 кръг Г Септември (София) 2:4
19.10.2019 12:00 5 кръг Д Левски (София) 0:11
30.11.2019 13:30 6 кръг Г Арес (София) 1:3
09.11.2019 15:00 7 кръг Д Н спорт (София) 1:2
16.11.2019 15:00 8 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 0:1
23.11.2019 09:00 9 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Н спорт (София) 9 4 0 5 19:19 12
7 Левски Раковски (София) 9 2 1 6 9:24 7
8 Арес (София) 9 2 0 7 7:27 6
9 Барокко (София) 9 1 1 7 14:41 4
10 София спорт (София) 9 1 0 8 8:36 3
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 09:00 1 кръг Г Барокко (София) анл.
28.03.2020 10:30 2 кръг Д Лъвчетата (София) анл.
04.04.2020 13:30 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) анл.
11.04.2020 10:30 4 кръг Д ОФК София (София) анл.
25.04.2020 09:00 5 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
02.05.2020 10:30 6 кръг Д Сердика (София) анл.
09.05.2020 13:30 7 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Лъвчетата (София) - 0 0 0 0:0 0
21 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0
21 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
21 Сердика (София) - 0 0 0 0:0 0
21 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0

София спорт (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 12:30 1 кръг Г Академик 1947 (София) 2:0
29.09.2019 10:10 2 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:2
06.10.2019 14:50 3 кръг Г Левски Раковски (София) 1:7
13.10.2019 12:30 4 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:2
20.10.2019 12:30 5 кръг Г Арес (София) 0:1
15.12.2019 09:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 2:4
10.11.2019 14:50 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:2
17.11.2019 10:10 8 кръг Г Елит София (София) 5:6
24.11.2019 11:20 9 кръг Д Левски (София) 1:5
01.12.2019 12:30 10 кръг Г Национал (София) 0:5
08.12.2019 12:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ком 98 (Годеч) 11 3 3 5 19:34 12
9 Миньор (Перник) 11 2 3 6 15:35 9
10 Академик 1947 (София) 10 1 1 8 10:33 4
11 Арес (София) 11 1 1 9 10:81 4
12 София спорт (София) 11 1 0 10 13:37 3
Втора фаза / Група "В"
22.03.2020 11:20 1 кръг Г РД Спорт (София) анл.
05.04.2020 09:00 2 кръг Д Олимпия ФК (София) анл.
12.04.2020 10:10 3 кръг Г Арес (София) анл.
26.04.2020 09:00 4 кръг Г Академик 1947 (София) анл.
03.05.2020 12:30 5 кръг Д Барокко (София) анл.
10.05.2020 12:30 6 кръг Г Олимпиец (София) анл.
17.05.2020 09:00 7 кръг Д Ултраспорт академия (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
27 Олимпиец (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
27 РД Спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
27 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Ултраспорт академия (София) - 0 0 0 0:0 0

София спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 12:30 1 кръг Г Ком 98 (Годеч) 4:1
28.09.2019 13:40 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:5
05.10.2019 12:30 3 кръг Г Барокко (София) 6:2
12.10.2019 09:00 4 кръг Г Арес (София) 1:3
19.10.2019 11:20 5 кръг Д Метал 2002 (Перник) 3:1
14.12.2019 10:10 6 кръг Г Талант (София) 3:1
- 7 кръг
почива
16.11.2019 11:20 8 кръг Г Национал (София) 1:0
23.11.2019 11:20 9 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
30.11.2019 11:20 10 кръг Г Щурче (София) 6:0
07.12.2019 11:20 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия ФК (София) 10 10 0 0 65:8 30
2 София спорт (София) 10 8 0 2 30:14 24
3 Славия 1913 (София) 10 7 1 2 44:10 22
4 Талант (София) 10 6 1 3 32:14 19
5 Арес (София) 10 5 0 5 21:21 15
Втора фаза / Група "А"
21.03.2020 09:00 1 кръг Д Метал 2002 (Перник) анл.
28.03.2020 10:10 2 кръг Д Талант (София) анл.
04.04.2020 09:00 3 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
11.04.2020 13:40 4 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
14.04.2020 13:40 5 кръг Г Левски (София) анл.
25.04.2020 11:20 6 кръг Д Арес (София) анл.
02.05.2020 11:20 7 кръг Г ЦСКА (София) анл.
09.05.2020 10:10 8 кръг Д Н спорт (София) анл.
16.05.2020 13:40 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
23.05.2020 10:10 10 кръг Д Спартак 2015 (София) анл.
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Спартак 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Талант (София) - 0 0 0 0:0 0

София спорт (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 12:00 1 кръг Г Шампион (София) 1:1
28.09.2019 11:00 2 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:0
05.10.2019 12:00 3 кръг Г Арес (София) 0:7
12.10.2019 11:00 4 кръг Д Лъвчетата (София) 0:2
- 5 кръг
почива
30.11.2019 11:00 6 кръг Г ОФК София (София) 2:2
09.11.2019 11:00 7 кръг Д Спорт за всички (София) 2:1
16.11.2019 11:00 8 кръг Г Левски (София) 0:2
23.11.2019 11:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ФК ЦСКА 1948 (София) 8 3 2 3 23:23 11
6 Левски (София) 8 3 0 5 21:21 9
7 София спорт (София) 8 2 2 4 8:19 8
8 Спорт за всички (София) 8 2 0 6 19:38 6
9 Шампион (София) 8 1 1 6 15:34 4
Втора фаза / Група "Б"
- 1 кръг
почива
04.04.2020 12:00 2 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
11.04.2020 09:00 3 кръг Д Барокко (София) анл.
25.04.2020 12:00 4 кръг Д Спорт за всички (София) анл.
02.05.2020 10:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
09.05.2020 11:00 6 кръг Д Левски (София) анл.
16.05.2020 12:00 7 кръг Г Шампион (София) анл.
23.05.2020 10:00 8 кръг Д Атлетико Артен (София) анл.
30.05.2020 12:00 9 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
9 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Спорт за всички (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Царско село 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Отбор

София спорт (София)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 10 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място

Интернет страници