Витоша 13 (София)

BGSupporters форум

Витоша 13 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:30 1 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
04.09.2019 18:00 2 кръг Г Славия 1913 (София) 4:0
08.09.2019 11:30 3 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
15.09.2019 11:30 4 кръг Г Олимпиец (София) 6:0
22.09.2019 11:30 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:0
29.09.2019 16:00 6 кръг Г Национал (София) 4:3
06.10.2019 11:30 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
13.10.2019 12:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:0
20.10.2019 11:30 9 кръг Д Оборище (Панагюрище) 9:0
04.12.2019 14:00 10 кръг Д Левски (София) 0:1
14.11.2019 11:30 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:2
10.11.2019 11:30 12 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
17.11.2019 10:30 13 кръг Г Септември (София) 3:2
24.11.2019 11:30 14 кръг Д Барокко (София) 7:0
01.12.2019 11:30 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 5:0
22.02.2020 11:30 16 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1
01.03.2020 14:00 17 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
08.03.2020 11:30 18 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
15.03.2020 11:30 19 кръг Д Олимпиец (София) анл.
22.03.2020 11:30 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
29.03.2020 11:30 21 кръг Д Национал (София) анл.
05.04.2020 11:30 22 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
09.04.2020 14:00 23 кръг Д ЦСКА (София) анл.
12.04.2020 11:30 24 кръг Г Оборище (Панагюрище) анл.
23.04.2020 14:00 25 кръг Г Левски (София) анл.
26.04.2020 11:30 26 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
03.05.2020 11:30 27 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) анл.
10.05.2020 11:30 28 кръг Д Септември (София) анл.
17.05.2020 11:30 29 кръг Г Барокко (София) анл.
24.05.2020 11:30 30 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив София 1929 (София) 17 12 3 2 59:9 39
4 Септември (София) 16 12 2 2 57:13 38
5 Витоша 13 (София) 17 11 3 3 56:13 36
6 Царско село 2015 (София) 17 11 2 4 48:20 35
7 Славия 1913 (София) 17 8 2 7 37:26 26

Витоша 13 (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 11:30 1 кръг Д Левски (София) 0:6
28.08.2019 10:00 2 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:4
11.09.2019 10:30 3 кръг Д Черно море (Варна) 2:0
14.09.2019 15:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
18.09.2019 10:30 5 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
21.09.2019 10:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
28.09.2019 11:30 7 кръг Д ЦСКА (София) 1:3
05.10.2019 11:00 8 кръг Г Септември (София) 1:3
09.10.2019 14:30 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
24.10.2019 13:00 10 кръг Г Национал (София) 1:0
31.10.2019 14:30 11 кръг Д Асти АБ (Хасково) 1:2
10.11.2019 14:00 12 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 0:3
17.11.2019 12:00 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:3
23.11.2019 14:30 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
01.12.2019 11:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
23.02.2020 11:00 16 кръг Г Левски (София) 0:3
01.03.2020 11:00 17 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
05.03.2020 10:00 18 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
08.03.2020 13:30 19 кръг Д Берое (Стара Загора) анл.
15.03.2020 11:00 20 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) анл.
18.03.2020 11:00 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) анл.
21.03.2020 11:00 22 кръг Г ЦСКА (София) анл.
04.04.2020 23 кръг Д Септември (София) анл.
16.04.2020 24 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) анл.
25.04.2020 25 кръг Д Национал (София) анл.
02.05.2020 26 кръг Г Асти АБ (Хасково) анл.
09.05.2020 27 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) анл.
16.05.2020 28 кръг Д Ботев (Пловдив) анл.
23.05.2020 29 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
30.05.2020 30 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Етър ВТ (Велико Търново) 18 6 2 10 25:34 20
13 Черноморец 1919 (Бургас) 18 3 3 12 26:41 12
14 Витоша 13 (София) 18 3 2 13 12:40 11
15 Асти АБ (Хасково) 18 2 2 14 9:58 8
16 Добруджа 1919 (Добрич) 18 0 0 18 6:90 0

Витоша 13 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 09:30 1 кръг Д Септември (София) 3:1
08.09.2019 09:30 2 кръг Г Левски (София) 0:6
15.09.2019 09:30 3 кръг Д Развитие МФ (София) 2:5
18.09.2019 16:30 4 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
21.09.2019 09:30 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:4
29.09.2019 09:30 6 кръг Д Национал (София) 0:2
06.10.2019 09:30 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:2
13.10.2019 09:30 8 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
20.10.2019 09:30 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
23.10.2019 09:30 10 кръг Г Септември (София) 1:1
01.12.2019 09:30 11 кръг Д Левски (София) 1:2
10.11.2019 09:30 12 кръг Г Развитие МФ (София) 0:4
17.11.2019 09:30 13 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
24.11.2019 09:30 14 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:5
01.03.2020 09:30 15 кръг Г Национал (София) анл.
08.03.2020 09:30 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
15.03.2020 09:30 17 кръг Г ЦСКА (София) анл.
22.03.2020 09:30 18 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
29.03.2020 15:30 19 кръг Г Септември (София) анл.
05.04.2020 09:30 20 кръг Д Левски (София) анл.
12.04.2020 09:30 21 кръг Г Развитие МФ (София) анл.
26.04.2020 09:30 22 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
03.05.2020 16:00 23 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) анл.
10.05.2020 09:30 24 кръг Д Национал (София) анл.
17.05.2020 09:30 25 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
24.05.2020 09:30 26 кръг Д ЦСКА (София) анл.
31.05.2020 09:30 27 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Славия 1913 (София) 15 6 3 6 27:28 21
7 Ботев 57 СОУ (София) 15 4 3 8 20:34 15
8 Септември (София) 15 3 5 7 15:25 14
9 Витоша 13 (София) 14 2 1 11 15:39 7
10 Царско село 2015 (София) 15 0 1 14 11:80 1

Витоша 13 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 13:30 1 кръг Г Развитие МФ (София) 2:0
28.09.2019 09:00 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:4
05.10.2019 12:00 3 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:0
12.10.2019 09:00 4 кръг Г Елит София (София) 6:0
- 5 кръг
почива
30.11.2019 10:30 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
09.11.2019 12:00 7 кръг Д Национал (София) 1:7
16.11.2019 10:30 8 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
23.11.2019 10:30 9 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Национал (София) 8 7 0 1 47:7 21
3 Царско село 2015 (София) 8 6 0 2 40:6 18
4 Витоша 13 (София) 8 5 0 3 19:14 15
5 Олимпия ФК (София) 8 3 1 4 17:19 10
6 Левски Раковски (София) 8 3 1 4 10:21 10
Втора фаза / Група "А"
21.03.2020 13:30 1 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
28.03.2020 13:30 2 кръг Г ОФК София (София) анл.
04.04.2020 10:30 3 кръг Д ЦСКА (София) анл.
11.04.2020 15:00 4 кръг Г Национал (София) анл.
25.04.2020 09:00 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
17.05.2020 12:00 6 кръг Д Левски (София) анл.
09.05.2020 10:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
16.05.2020 13:30 8 кръг Д Н спорт (София) анл.
23.05.2020 15:00 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев 57 СОУ (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Витоша 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0

Витоша 13 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 12:00 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:3
29.09.2019 09:00 2 кръг Д Метал 2002 (Перник) 1:2
06.10.2019 15:00 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:1
08.12.2019 09:00 4 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:6
20.10.2019 15:00 5 кръг Д Олимпиец (София) 2:4
01.12.2019 09:00 6 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:2
10.11.2019 13:30 7 кръг Д Национал (София) 1:3
17.11.2019 10:30 8 кръг Г Левски II (София) 1:6
24.11.2019 10:30 9 кръг Д ЦСКА (София) 0:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Металург 1957 (Перник) 9 3 2 4 14:19 11
7 Метал 2002 (Перник) 9 3 1 5 11:21 10
8 Кюстендил (Кюстендил) 9 1 1 7 6:29 4
9 Олимпия ФК (София) 9 1 0 8 10:37 3
10 Витоша 13 (София) 9 1 0 8 9:36 3
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 13:30 1 кръг Д Лъвчетата (София) анл.
28.03.2020 12:00 2 кръг Г ОФК София (София) анл.
04.04.2020 12:00 3 кръг Д Сердика (София) анл.
11.04.2020 12:00 4 кръг Г Барокко (София) анл.
25.04.2020 13:30 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) анл.
02.05.2020 13:30 6 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
09.05.2020 13:30 7 кръг Д София спорт (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Барокко (София) - 0 0 0 0:0 0
21 Витоша 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
21 Кюстендил (Кюстендил) - 0 0 0 0:0 0
21 Лъвчетата (София) - 0 0 0 0:0 0
21 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0

Витоша 13 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
22.09.2019 11:20 1 кръг Д Победа 2013 (София) 1:2
29.09.2019 10:10 2 кръг Г Сердика (София) 1:2
06.10.2019 12:30 3 кръг Д РД Спорт (София) 3:0
13.10.2019 10:10 4 кръг Г Олимпиец (София) 5:0
20.10.2019 10:10 5 кръг Д ОФК София (София) 2:0
17.11.2019 12:30 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 6:0
10.11.2019 09:00 7 кръг Д Спорт за всички (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК София (София) 7 4 1 2 15:17 13
4 Сердика (София) 7 4 0 3 14:8 12
5 Витоша 13 (София) 7 4 0 3 18:6 12
6 Олимпия ФК (София) 7 2 0 5 10:31 6
7 РД Спорт (София) 7 1 0 6 9:20 3
Втора фаза / Група "Б"
08.03.2020 13:40 1 кръг Г Развитие МФ (София) анл.
15.03.2020 10:10 2 кръг Д ОФК София (София) анл.
22.03.2020 14:50 3 кръг Г Спортист 13 (София) анл.
29.03.2020 09:00 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) анл.
05.04.2020 14:50 5 кръг Д Сердика (София) анл.
12.04.2020 11:20 6 кръг Г Спорт за всички (София) анл.
26.04.2020 13:40 7 кръг Д Ферион (София) анл.
03.05.2020 11:20 8 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) анл.
10.05.2020 11:20 9 кръг Д Левски Раковски II (София) анл.
17.05.2020 12:30 10 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) анл.
24.05.2020 12:30 11 кръг Д Миньор (Перник) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Витоша 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
15 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - 0 0 0 0:0 0
15 Ком 98 (Годеч) - 0 0 0 0:0 0
15 Кремиковци (кв.Ботунец, София) - 0 0 0 0:0 0
15 Левски Раковски II (София) - 0 0 0 0:0 0

Витоша 13 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 12:30 1 кръг Д Елит София (София) 0:8
28.09.2019 10:10 2 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
05.10.2019 11:20 3 кръг Д Академик 1947 (София) 4:3
12.10.2019 11:20 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) 5:2
19.10.2019 10:10 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
16.11.2019 12:30 6 кръг Г Младост 2015 (София) 5:3
09.11.2019 09:00 7 кръг Д Железница (Железница) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Железница (Железница) 7 5 2 0 30:10 17
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 7 5 0 2 20:12 15
3 Витоша 13 (София) 7 4 1 2 20:19 13
4 Елит София (София) 7 4 0 3 23:12 12
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 21:23 10
Втора фаза / Група "Б"
22.03.2020 11:10 1 кръг Д Елит София (София) анл.
29.03.2020 13:30 2 кръг Г Железница (Железница) анл.
05.04.2020 11:10 3 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
12.04.2020 14:40 4 кръг Г Национал (София) анл.
26.04.2020 10:00 5 кръг Д Атлетико Артен (София) анл.
03.05.2020 11:10 6 кръг Д Спорт за всички (София) анл.
10.05.2020 14:40 7 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) анл.
17.05.2020 11:10 8 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
24.05.2020 10:00 9 кръг Г Септември (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Атлетико Артен (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Витоша 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
12 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - 0 0 0 0:0 0
12 Елит София (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Железница (Железница) - 0 0 0 0:0 0

Витоша 13 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
28.09.2019 11:00 2 кръг Г Барокко (София) 1:4
05.10.2019 09:00 3 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
12.10.2019 11:00 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:6
19.10.2019 11:00 5 кръг Д Вива (София) 0:0
23.11.2019 10:00 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:0
09.11.2019 11:00 7 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:4
16.11.2019 12:00 8 кръг Г Талант (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Атлетико Артен (София) 6 2 1 3 12:12 7
5 Царско село 2015 (София) 6 1 2 3 20:23 5
6 Олимпия ФК (София) 7 1 2 4 14:23 5
7 Барокко (София) 7 1 1 5 11:20 4
8 Витоша 13 (София) 7 1 1 5 3:22 4
Втора фаза / Група "Б"
28.03.2020 11:00 1 кръг Д Атлетико Артен (София) анл.
04.04.2020 11:00 2 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
- 3 кръг
почива
25.04.2020 11:00 4 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
02.05.2020 10:00 5 кръг Д София спорт (София) анл.
09.05.2020 12:00 6 кръг Г Спорт за всички (София) анл.
16.05.2020 09:00 7 кръг Д Барокко (София) анл.
23.05.2020 12:00 8 кръг Д Левски (София) анл.
30.05.2020 10:00 9 кръг Г Шампион (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Атлетико Артен (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Барокко (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Витоша 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници