Национал (София)

BGSupporters форум

Национал (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 17:00 1 кръг Д Дунав (Русе) 2:0
28.08.2019 12:00 2 кръг Г Черно море (Варна) 0:0
11.09.2019 17:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 9:0
14.09.2019 10:30 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
18.09.2019 12:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
22.09.2019 17:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 2:8
29.09.2019 13:00 7 кръг Д Септември (София) 1:5
06.10.2019 15:00 8 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
09.10.2019 11:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:1
24.10.2019 15:00 10 кръг Д Сокол (Марково) 5:1
31.10.2019 14:30 11 кръг Г Левски Раковски (София) 4:3
10.11.2019 14:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:6
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
23.11.2019 13:00 14 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
01.12.2019 14:00 15 кръг Г Левски (София) 0:1
22.02.2020 11:00 16 кръг Г Дунав (Русе) 1:2
01.03.2020 12:00 17 кръг Д Черно море (Варна) 0:2
05.03.2020 14:00 18 кръг Г Берое (Стара Загора) 4:1
08.03.2020 12:00 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) анл.
15.03.2020 12:00 20 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) анл.
18.03.2020 14:00 21 кръг Д ЦСКА (София) анл.
21.03.2020 14:00 22 кръг Г Септември (София) анл.
04.04.2020 23 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) анл.
16.04.2020 24 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
25.04.2020 25 кръг Г Сокол (Марково) анл.
02.05.2020 26 кръг Д Левски Раковски (София) анл.
09.05.2020 27 кръг Г Ботев (Пловдив) анл.
16.05.2020 28 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
23.05.2020 29 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
30.05.2020 30 кръг Д Левски (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Черно море (Варна) 18 8 3 7 30:21 27
9 Етър ВТ (Велико Търново) 18 8 3 7 33:34 27
10 Национал (София) 18 7 2 9 43:41 23
11 Сокол (Марково) 18 7 2 9 24:37 23
12 Локомотив 1926 (Пловдив) 18 6 2 10 27:31 20

Национал (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2019 14:00 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 4:2
06.11.2019 14:00 реванш Г Берое (Стара Загора) 0:3
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2019 18:30 1 кръг Д Олимпиец (София) 5:1
01.09.2019 11:30 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
08.09.2019 11:30 3 кръг Д Оборище (Панагюрище) 6:1
15.09.2019 11:30 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:3
21.09.2019 14:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
29.09.2019 16:00 6 кръг Д Витоша 13 (София) 3:4
06.10.2019 11:30 7 кръг Г Левски (София) 0:3
13.10.2019 09:30 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:4
20.10.2019 11:30 9 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
28.11.2019 14:00 10 кръг Д Септември (София) 3:4
14.11.2019 11:30 11 кръг Г Барокко (София) 1:2
09.11.2019 10:30 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
17.11.2019 09:30 13 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
24.11.2019 11:30 14 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
01.12.2019 11:30 15 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
26.02.2020 14:00 16 кръг Г Олимпиец (София) 4:1
01.03.2020 17:30 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
08.03.2020 11:30 18 кръг Г Оборище (Панагюрище) анл.
15.03.2020 11:30 19 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
22.03.2020 11:30 20 кръг Д ЦСКА (София) анл.
29.03.2020 11:30 21 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
05.04.2020 11:30 22 кръг Д Левски (София) анл.
09.04.2020 14:00 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
12.04.2020 11:30 24 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
23.04.2020 14:00 25 кръг Г Септември (София) анл.
26.04.2020 11:30 26 кръг Д Барокко (София) анл.
03.05.2020 11:30 27 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
10.05.2020 11:30 28 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
17.05.2020 11:30 29 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
24.05.2020 11:30 30 кръг Д Левски Раковски (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Царско село 2015 (София) 17 11 2 4 48:20 35
7 Славия 1913 (София) 17 8 2 7 37:26 26
8 Национал (София) 17 8 1 8 42:40 25
9 ФК ЦСКА 1948 (София) 17 7 2 8 33:32 23
10 Ботев 57 СОУ (София) 16 7 2 7 26:19 23

Национал (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 11:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
28.08.2019 10:00 2 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
11.09.2019 15:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
14.09.2019 10:30 4 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 5:1
18.09.2019 10:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
22.09.2019 15:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
29.09.2019 11:00 7 кръг Д Септември (София) 1:2
06.10.2019 13:00 8 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:3
09.10.2019 14:30 9 кръг Д Асти АБ (Хасково) 6:1
24.10.2019 13:00 10 кръг Д Витоша 13 (София) 0:1
31.10.2019 14:30 11 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:0
10.11.2019 12:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
17.11.2019 12:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
23.11.2019 11:00 14 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
01.12.2019 11:00 15 кръг Г Левски (София) 0:3
23.02.2020 11:00 16 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
01.03.2020 10:00 17 кръг Д Черно море (Варна) 2:3
05.03.2020 12:00 18 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
08.03.2020 11:00 19 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) анл.
15.03.2020 10:00 20 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) анл.
18.03.2020 12:00 21 кръг Д ЦСКА (София) анл.
21.03.2020 12:00 22 кръг Г Септември (София) анл.
04.04.2020 23 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) анл.
16.04.2020 24 кръг Г Асти АБ (Хасково) анл.
25.04.2020 25 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
02.05.2020 26 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) анл.
09.05.2020 27 кръг Г Ботев (Пловдив) анл.
16.05.2020 28 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
23.05.2020 29 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
30.05.2020 30 кръг Д Левски (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Септември (София) 18 9 3 6 39:21 30
8 Славия 1913 (София) 18 7 5 6 33:17 26
9 Национал (София) 18 7 2 9 26:27 23
10 Спартак 1919 (Плевен) 18 6 4 8 18:29 22
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 18 6 2 10 22:32 20

Национал (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 11:30 1 кръг Г Септември (София) 0:3
08.09.2019 09:30 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:11
15.09.2019 09:30 3 кръг Г Левски Раковски (София) 2:2
22.09.2019 11:30 4 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 1:6
26.09.2019 11:30 5 кръг Г София спорт (София) 0:3
28.09.2019 10:00 6 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:1
05.10.2019 16:00 7 кръг Г Победа 2013 (София) 2:2
13.10.2019 11:30 8 кръг Г Гранит (Владая) 5:0
20.10.2019 11:30 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
29.10.2019 11:30 10 кръг Д Септември (София) 1:3
30.11.2019 11:30 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
10.11.2019 09:30 12 кръг Д Левски Раковски (София) 1:6
17.11.2019 09:30 13 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 1:4
24.11.2019 09:30 14 кръг Д София спорт (София) 0:4
29.02.2020 16:00 15 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:0
08.03.2020 11:30 16 кръг Д Победа 2013 (София) анл.
15.03.2020 11:30 17 кръг Д Гранит (Владая) анл.
22.03.2020 11:30 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) анл.
29.03.2020 17:30 19 кръг Г Септември (София) анл.
05.04.2020 09:30 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
12.04.2020 09:30 21 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
26.04.2020 09:30 22 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) анл.
03.05.2020 11:30 23 кръг Г София спорт (София) анл.
10.05.2020 09:30 24 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
17.05.2020 11:30 25 кръг Г Победа 2013 (София) анл.
24.05.2020 11:30 26 кръг Г Гранит (Владая) анл.
31.05.2020 11:30 27 кръг Д Чавдар (Етрополе) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 15 5 2 8 34:35 17
7 Победа 2013 (София) 15 5 2 8 49:57 17
8 Национал (София) 15 3 3 9 20:47 12
9 Ботев 57 СОУ (София) 15 2 2 11 18:66 8
10 Гранит (Владая) 15 0 1 14 3:122 1

Национал (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2019 11:00 1-ви мач Д Славия 1913 (София) 3:2
06.11.2019 14:00 реванш Г Славия 1913 (София) 5:1
1/4 финали
20.11.2019 12:00 1-ви мач Г ЦСКА (София) 2:0
27.11.2019 13:30 реванш Д ЦСКА (София) 2:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2019 18:30 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:1
08.09.2019 15:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 3:6
15.09.2019 09:30 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 12:1
19.09.2019 09:30 4 кръг Г Септември (София) 0:0
22.09.2019 09:30 5 кръг Д Левски (София) 0:1
29.09.2019 09:30 6 кръг Г Витоша 13 (София) 2:0
06.10.2019 16:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1
13.10.2019 09:30 8 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:1
20.10.2019 09:30 9 кръг Д Развитие МФ (София) 4:1
22.10.2019 14:00 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:1
01.12.2019 09:30 11 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
10.11.2019 09:30 12 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:2
17.11.2019 13:00 13 кръг Д Септември (София) 4:0
24.11.2019 11:30 14 кръг Г Левски (София) 0:4
01.03.2020 09:30 15 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
08.03.2020 09:30 16 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
15.03.2020 09:30 17 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
22.03.2020 09:30 18 кръг Г Развитие МФ (София) анл.
29.03.2020 09:30 19 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
05.04.2020 11:30 20 кръг Г ЦСКА (София) анл.
12.04.2020 09:30 21 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
26.04.2020 15:30 22 кръг Г Септември (София) анл.
03.05.2020 09:30 23 кръг Д Левски (София) анл.
10.05.2020 09:30 24 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
17.05.2020 09:30 25 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
24.05.2020 09:30 26 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) анл.
31.05.2020 09:30 27 кръг Д Развитие МФ (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 15 13 2 0 54:9 41
2 ЦСКА (София) 15 12 2 1 57:14 38
3 Национал (София) 14 8 2 4 41:22 26
4 Развитие на млади футболисти (София) 15 7 3 5 40:23 24
5 Локомотив София 1929 (София) 15 8 0 7 29:35 24

Национал (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
- 1 кръг
почива
28.09.2019 13:30 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
05.10.2019 09:00 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
12.10.2019 12:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
19.10.2019 10:30 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:1
30.11.2019 12:00 6 кръг Д Развитие МФ (София) 5:2
09.11.2019 12:00 7 кръг Г Витоша 13 (София) 7:1
16.11.2019 12:00 8 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 11:0
23.11.2019 13:30 9 кръг Г Елит София (София) 13:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 8 8 0 0 39:3 24
2 Национал (София) 8 7 0 1 47:7 21
3 Царско село 2015 (София) 8 6 0 2 40:6 18
4 Витоша 13 (София) 8 5 0 3 19:14 15
5 Олимпия ФК (София) 8 3 1 4 17:19 10
Втора фаза / Група "А"
21.03.2020 10:30 1 кръг Д ОФК София (София) анл.
28.03.2020 12:00 2 кръг Г ЦСКА (София) анл.
04.04.2020 09:00 3 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
11.04.2020 15:00 4 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
25.04.2020 10:30 5 кръг Г Левски (София) анл.
17.05.2020 10:30 6 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
09.05.2020 15:00 7 кръг Г Н спорт (София) анл.
16.05.2020 10:30 8 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
23.05.2020 12:00 9 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
1 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) - 0 0 0 0:0 0

Национал (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 09:00 1 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:4
29.09.2019 15:00 2 кръг Д Левски II (София) 0:4
06.10.2019 10:30 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
13.10.2019 12:00 4 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:3
20.10.2019 12:00 5 кръг Г Метал 2002 (Перник) 4:1
01.12.2019 12:00 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 5:0
10.11.2019 13:30 7 кръг Г Витоша 13 (София) 3:1
17.11.2019 13:30 8 кръг Д Олимпиец (София) 0:1
24.11.2019 15:00 9 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Олимпиец (София) 8 7 0 1 20:16 21
4 Левски II (София) 9 5 1 3 30:15 16
5 Национал (София) 9 4 1 4 18:17 13
6 Металург 1957 (Перник) 9 3 2 4 14:19 11
7 Метал 2002 (Перник) 9 3 1 5 11:21 10
Втора фаза / Група "А"
21.03.2020 13:30 1 кръг Г Левски (София) анл.
28.03.2020 12:00 2 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
04.04.2020 12:00 3 кръг Г Левски II (София) анл.
11.04.2020 10:30 4 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) анл.
25.04.2020 15:00 5 кръг Г ЦСКА (София) анл.
02.05.2020 09:00 6 кръг Г Септември (София) анл.
09.05.2020 15:00 7 кръг Д Н спорт (София) анл.
16.05.2020 12:00 8 кръг Г Ком 98 (Годеч) анл.
23.05.2020 13:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски II (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Септември (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) - 0 0 0 0:0 0

Национал (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 10:10 1 кръг Д Елит София (София) 4:0
29.09.2019 14:50 2 кръг Г Левски (София) 3:0
06.10.2019 12:30 3 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
13.10.2019 09:00 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:5
20.10.2019 14:50 5 кръг Г Академик 1947 (София) анл.
15.12.2019 12:30 6 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:8
10.11.2019 09:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
17.11.2019 13:40 8 кръг Д Ком 98 (Годеч) 4:1
24.11.2019 12:30 9 кръг Г Арес (София) 8:0
01.12.2019 12:30 10 кръг Д София спорт (София) 5:0
08.12.2019 09:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (София) 11 7 2 2 56:20 23
4 Царско село 2015 (София) 11 7 1 3 38:16 22
5 Национал (София) 10 7 0 3 30:17 21
6 Левски Раковски (София) 11 5 2 4 38:18 17
7 Елит София (София) 11 5 2 4 32:39 17
Втора фаза / Група "А"
07.03.2020 13:40 1 кръг Г Атлетико Артен (София) анл.
14.03.2020 14:50 2 кръг Д Септември (София) анл.
21.03.2020 11:20 3 кръг Г Победа 2013 (София) анл.
28.03.2020 10:10 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
04.04.2020 16:00 5 кръг Г Левски II (София) анл.
11.04.2020 09:00 6 кръг Г Елит София (София) анл.
14.04.2020 14:50 7 кръг Д Металург 1957 (Перник) анл.
25.04.2020 10:10 8 кръг Г Левски (София) анл.
02.05.2020 16:00 9 кръг Д Левски Раковски (София) анл.
09.05.2020 11:20 10 кръг Г ЦСКА (София) анл.
16.05.2020 13:40 11 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
23.05.2020 14:50 12 кръг Г Н спорт (София) анл.
30.05.2020 12:30 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Победа 2013 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Септември (София) - 0 0 0 0:0 0

Национал (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 09:00 1 кръг Д Арес (София) 0:3
28.09.2019 11:20 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
05.10.2019 11:20 3 кръг Г Щурче (София) 5:1
12.10.2019 12:30 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:2
19.10.2019 12:30 5 кръг Г Ком 98 (Годеч) 8:3
14.12.2019 12:30 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:3
09.11.2019 11:20 7 кръг Г Барокко (София) 0:1
16.11.2019 11:20 8 кръг Д София спорт (София) 0:1
23.11.2019 12:30 9 кръг Г Метал 2002 (Перник) 3:0
30.11.2019 09:00 10 кръг Д Талант (София) 1:3
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Талант (София) 10 6 1 3 32:14 19
5 Арес (София) 10 5 0 5 21:21 15
6 Национал (София) 10 4 1 5 22:18 13
7 Царско село 2015 (София) 10 4 0 6 20:32 12
8 Щурче (София) 10 3 1 6 14:34 10
Втора фаза / Група "Б"
22.03.2020 13:30 1 кръг Д Железница (Железница) анл.
29.03.2020 11:10 2 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
05.04.2020 10:00 3 кръг Д Атлетико Артен (София) анл.
12.04.2020 14:40 4 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
26.04.2020 11:10 5 кръг Г Спорт за всички (София) анл.
03.05.2020 14:40 6 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) анл.
10.05.2020 11:10 7 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
17.05.2020 12:20 8 кръг Д Септември (София) анл.
24.05.2020 11:10 9 кръг Г Елит София (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Елит София (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Железница (Железница) - 0 0 0 0:0 0
12 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Септември (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Спорт за всички (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници