Шампион (София)

BGSupporters форум

Шампион (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 13:30 1 кръг Г Сердика (София) 2:7
29.09.2019 10:00 2 кръг Г Урвич (Панчарево) 5:4
06.10.2019 11:10 3 кръг Д ДАФ (София) 1:1
13.10.2019 11:10 4 кръг Г Спорт за всички (София) 0:3
20.10.2019 13:30 5 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
17.11.2019 12:20 6 кръг Г Развитие МФ (София) 1:1
10.11.2019 12:20 7 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спорт за всички (София) 7 6 0 1 27:7 18
2 ДАФ (София) 7 3 2 2 12:13 11
3 Шампион (София) 7 3 2 2 16:18 11
4 Развитие на млади футболисти (София) 7 3 2 2 11:12 11
5 Средногорец 2016 (Златица) 7 2 3 2 16:20 9
Втора фаза / Група "Г"
22.03.2020 10:00 1 кръг Д Урвич (Панчарево) анл.
29.03.2020 13:30 2 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
05.04.2020 11:10 3 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) анл.
12.04.2020 13:30 4 кръг Д Сердика (София) анл.
26.04.2020 12:20 5 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
03.05.2020 11:10 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
10.05.2020 13:30 7 кръг Г ДАФ (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
30 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - 0 0 0 0:0 0
30 Сердика (София) - 0 0 0 0:0 0
30 Средногорец 2016 (Златица) - 0 0 0 0:0 0
30 Урвич (Панчарево) - 0 0 0 0:0 0
30 Шампион (София) - 0 0 0 0:0 0

Шампион (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 12:00 1 кръг Д София спорт (София) 1:1
28.09.2019 12:00 2 кръг Г Спорт за всички (София) 2:4
05.10.2019 11:00 3 кръг Д Левски (София) 4:5
12.10.2019 09:00 4 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
19.10.2019 12:00 5 кръг Д ОФК София (София) 1:6
30.11.2019 12:00 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:7
09.11.2019 10:00 7 кръг Г Арес (София) 1:4
16.11.2019 09:00 8 кръг Д Лъвчетата (София) 4:3
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ФК ЦСКА 1948 (София) 8 3 2 3 23:23 11
6 Левски (София) 8 3 0 5 21:21 9
7 София спорт (София) 8 2 2 4 8:19 8
8 Спорт за всички (София) 8 2 0 6 19:38 6
9 Шампион (София) 8 1 1 6 15:34 4
Втора фаза / Група "Б"
28.03.2020 12:00 1 кръг Г Левски (София) анл.
04.04.2020 09:00 2 кръг Г Барокко (София) анл.
11.04.2020 12:00 3 кръг Д Атлетико Артен (София) анл.
25.04.2020 10:00 4 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
- 5 кръг
почива
09.05.2020 10:00 6 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
16.05.2020 12:00 7 кръг Д София спорт (София) анл.
23.05.2020 11:00 8 кръг Г Спорт за всички (София) анл.
30.05.2020 10:00 9 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
9 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Спорт за всички (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Царско село 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0
9 Шампион (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници