Ботев (кв.Дебър, Първомай)

BGSupporters форум

Ботев (кв.Дебър, Първомай)

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 17:00 1 кръг Д Младост (Златовръх) 0:3
20.11.2022 14:30 2 кръг Г Сокол (Буково) 2:3
27.11.2022 14:30 3 кръг Д Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 3:0
09.10.2022 16:00 4 кръг Г Марица (Милево) 0:3
16.10.2022 16:00 5 кръг Д Родопи 2012 (Червен) 3:6
23.10.2022 16:00 6 кръг Г Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 0:3
30.10.2022 14:30 7 кръг Д Тополово (Тополово) 0:3
- 8 кръг
почива
отложен 9 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 10 кръг Г Младост (Златовръх) -:-
- 11 кръг Д Сокол (Буково) -:-
- 12 кръг Г Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) -:-
- 13 кръг Д Марица (Милево) -:-
- 14 кръг Г Родопи 2012 (Червен) -:-
- 15 кръг Д Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 16 кръг Г Тополово (Тополово) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 7 3 1 3 17:13 10
6 Младост (Златовръх) 7 2 0 5 14:31 6
7 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) 8 1 2 5 10:25 5
8 Сокол (Буково) 8 1 1 6 9:23 4
9 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 7 1 0 6 8:21 3

Ботев (кв.Дебър, Първомай)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 11:30 1 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:1
18.09.2022 12:45 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
25.09.2022 11:30 3 кръг Д Левски (Карлово) 2:2
01.10.2022 09:00 4 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
09.10.2022 14:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:0
- 6 кръг
почива
отложен 7 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
30.10.2022 14:00 8 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 2:2
06.11.2022 11:30 9 кръг Г Устина (Устина) 1:3
13.11.2022 11:30 10 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:1
20.11.2022 10:15 11 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 3:1
- 12 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 15 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 16 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 19 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Устина (Устина) -:-
- 21 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Лион 2017 (Пловдив) 10 5 2 3 33:20 17
4 Пълдин (Пловдив) 10 5 2 3 28:15 17
5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 9 3 5 1 15:11 14
6 Левски (Карлово) 9 3 2 4 27:19 11
7 Сокол (Марково) 10 3 1 6 18:27 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Б ОФГ ПД 7 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 7 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 5 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 7 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 9 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 6 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 3 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 8 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници