Минерал (Ягода)

BGSupporters форум

Минерал (Ягода)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
17.09.2022 10:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:3
24.09.2022 10:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
01.10.2022 10:00 4 кръг Д Арена (Ямбол) 0:3
08.10.2022 10:00 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:4
15.10.2022 10:00 6 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:1
22.10.2022 10:00 7 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 2:2
29.10.2022 10:00 8 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 1:3
05.11.2022 10:00 9 кръг Г Саяна II (Хасково) 2:5
12.11.2022 10:00 10 кръг Д Саяна (Хасково) 4:0
19.11.2022 10:00 11 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) 2:2
26.11.2022 11:00 12 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 0:3
03.12.2022 10:00 13 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
10.12.2022 10:00 14 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 0:5
04.03.2023 10:00 15 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
11.03.2023 10:00 16 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
19.03.2023 10:00 17 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
25.03.2023 10:00 18 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) -:-
01.04.2023 10:00 19 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 22 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 24 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 25 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 27 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 28 кръг Д Саяна II (Хасково) -:-
- 29 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 30 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 31 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 32 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 33 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
- 34 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
- 35 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 36 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
- 37 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 38 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Саяна (Хасково) 11 4 1 6 26:21 13
13 Загорец (Нова Загора) 12 4 0 8 13:30 12
14 Минерал (Ягода) 13 3 3 7 18:33 12
15 Локомотив (Стара Загора) 12 3 1 8 20:27 10
16 ФК Хасково 1922 (Хасково) 12 2 4 6 15:54 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 18 място
2016/2017 А ОФГ СЗ 3 място
2015/2016 А ОФГ СЗ 6 място
2014/2015 А ОФГ СЗ 6 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 4 място
2011/2012 "В" група не завършва
2010/2011 "В" група 12 място
2009/2010 "В" група 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
март 2018 1.922 90
ноември 2017 3.201 85
октомври 2017 2.150 90
септември 2017 3.284 90
август 2017 1.607 91
септември 2011 1.885 105
август 2011 1.579 104
май 2011 13.441 49
април 2011 5.406 91
март 2011 9.958 66
ноември 2010 7.643 86
октомври 2010 9.550 79
септември 2010 13.650 50
август 2010 17.122 34
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници