Сердика (София)

BGSupporters форум

Сердика (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:30 1 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:5
07.09.2020 11:30 2 кръг Д Гранит (Владая) 13:0
10.09.2020 15:30 3 кръг Г РД Спорт (София) 4:5
20.09.2020 11:30 4 кръг Г Надежда (Доброславци) 4:3
27.09.2020 13:30 5 кръг Д Спортист 13 (София) 3:3
04.10.2020 11:30 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 4:2
11.10.2020 13:30 7 кръг Д Спартак 2015 (София) 7:2
18.10.2020 11:30 8 кръг Г Конкордия (София) 15:1
25.10.2020 13:30 9 кръг Д София спорт (София) 3:0
04.11.2020 10 кръг Г Развитие МФ (София) 2:4
11.11.2020 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
15.11.2020 11:30 12 кръг Г Олимпиец (София) 10:2
04.03.2021 17:00 13 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1
28.02.2021 11:00 14 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
07.03.2021 11:00 15 кръг Г Гранит (Владая) 5:1
14.03.2021 11:30 16 кръг Д РД Спорт (София) 3:2
отложен 17 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
28.03.2021 11:00 18 кръг Г Спортист 13 (София) 3:1
05.04.2021 11:00 19 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 9:1
11.04.2021 15:00 20 кръг Г Спартак 2015 (София) 7:0
18.04.2021 11:00 21 кръг Д Конкордия (София) -:-
25.04.2021 16:00 22 кръг Г София спорт (София) -:-
04.05.2021 13:00 23 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
09.05.2021 13:30 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
16.05.2021 13:00 25 кръг Д Олимпиец (София) -:-
23.05.2021 11:00 26 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 18 15 3 0 66:12 48
2 Сердика (София) 19 13 2 4 99:35 41
3 София спорт (София) 20 12 5 3 45:19 41
4 РД Спорт (София) 19 12 4 3 78:24 40
5 Ботев 57 СУ (София) 20 11 5 4 57:37 38

Сердика (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 15:00 1 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:4
05.09.2020 09:30 2 кръг Г Арес (София) 3:3
10.09.2020 09:30 3 кръг Д Победа 2013 (София) анл.
19.09.2020 09:30 4 кръг Г Елит София (София) анл.
26.09.2020 09:30 5 кръг Д ОФК София (София) анл.
03.10.2020 09:30 6 кръг Г София спорт (София) анл.
10.10.2020 09:30 7 кръг Д Ферион (София) анл.
17.10.2020 09:30 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
24.10.2020 09:30 9 кръг Д Спортист 13 (София) анл.
31.10.2020 09:30 10 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) анл.
07.11.2020 09:30 11 кръг Д Арес (София) анл.
14.11.2020 09:30 12 кръг Г Победа 2013 (София) анл.
21.11.2020 09:30 13 кръг Д Елит София (София) анл.
28.11.2020 09:30 14 кръг Г ОФК София (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 19 7 0 12 66:57 21
7 Победа 2013 (София) 18 5 1 12 48:63 16
8 София спорт (София) 19 3 1 15 30:83 10
9 Ферион (София) 17 0 0 17 11:167 0
-- Сердика (София) 2 0 1 1 3:7 -

Сердика (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 09:00 1 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:1
03.10.2020 10:30 2 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 10:1
10.10.2020 13:30 3 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:9
17.10.2020 13:30 4 кръг Д София спорт (София) 1:4
24.10.2020 13:30 5 кръг Г Септември II (София) 0:3
31.10.2020 12:00 6 кръг Д Барокко (София) 2:0
07.11.2020 13:30 7 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Септември II (София) 7 5 0 2 32:6 15
4 Ботев 57 СУ (София) 7 3 1 3 16:17 10
5 Сердика (София) 7 3 1 3 17:19 10
6 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 1 0 6 10:32 3
7 Барокко (София) 7 1 0 6 6:27 3
Втора фаза / Група "В"
отложен 1 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
10.04.2021 10:30 2 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 4:2
17.04.2021 13:30 3 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 4 кръг
почива
- 5 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 6 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 7 кръг Д Локомотив София 1929 II (София) -:-
- 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 9 кръг Д Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 Сердика (София) 1 1 0 0 4:2 3
19 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1 1 0 0 5:4 3
20 Витоша 13 (София) 1 1 0 0 3:2 3
21 Миньор (Перник) 1 0 1 0 2:2 1
21 ОФК София (София) 1 0 1 0 2:2 1

Сердика (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 12:00 1 кръг Г Победа 2013 (София) 1:5
04.10.2020 09:00 2 кръг Г Ферион (София) 0:8
11.10.2020 15:00 3 кръг Д БАМФ (София) 2:2
18.10.2020 10:30 4 кръг Г Щурче (София) 0:0
25.10.2020 13:30 5 кръг Д Гранит (Владая) 1:1
01.11.2020 12:00 6 кръг Г Спорт за всички (София) 0:6
08.11.2020 15:00 7 кръг Д ОФК София (София) 0:0
15.11.2020 10:30 8 кръг Г Левски (Чепинци) 0:4
22.11.2020 10:30 9 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Победа 2013 (София) 8 2 2 4 13:17 8
7 Ултраспорт академия (София) 8 2 1 5 9:22 7
8 Сердика (София) 9 0 5 4 4:26 5
9 ОФК София (София) 9 1 1 7 7:37 4
10 БАМФ (София) 9 0 2 7 7:25 2
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 15:00 1 кръг Д Левски Раковски II (София) 2:0
11.04.2021 10:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
18.04.2021 12:00 3 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
- 4 кръг
почива
- 5 кръг Д БАМФ (София) -:-
- 6 кръг Г София спорт (София) -:-
- 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 8 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 9 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 10 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 11 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
31 ОФК София (София) 2 2 0 0 14:0 6
32 Миньор (Перник) 2 1 1 0 3:1 4
32 Сердика (София) 2 1 1 0 3:1 4
34 Ултраспорт академия (София) 2 1 1 0 5:4 4
35 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 2 1 0 1 6:11 3

Сердика (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 10:10 1 кръг Д Арес (София) 1:5
- 2 кръг
почива
11.10.2020 10:10 3 кръг Д ДАФ (София) 2:1
18.10.2020 12:30 4 кръг Г Вива (София) 10:2
25.10.2020 09:00 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 5:0
01.11.2020 12:30 6 кръг Д Металург 1957 (Перник) 7:3
08.11.2020 10:10 7 кръг Г БГ 7 (София) 5:2
15.11.2020 11:20 8 кръг Д Развитие МФ (София) 10:1
22.11.2020 11:20 9 кръг Г София спорт (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 София спорт (София) 8 7 1 0 45:5 22
2 Арес (София) 8 6 1 1 35:7 19
3 Сердика (София) 8 6 0 2 40:16 18
4 Вива (София) 8 4 2 2 18:21 14
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 20:19 10
Втора фаза / Група "В"
13.03.2021 11:20 1 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7:0
отложен 2 кръг Г Шампион (София) -:-
17.04.2021 11:20 3 кръг Д София спорт (София) -:-
- 4 кръг Г Арес (София) -:-
- 5 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 6 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 8 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 9 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
19 ФК ЦСКА 1948 (София) 2 2 0 0 24:2 6
20 Национал (София) 2 2 0 0 8:1 6
21 Сердика (София) 1 1 0 0 7:0 3
22 Интер Джесика 2010 (София) 2 1 0 1 6:6 3
23 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2 1 0 1 4:4 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 14 място
2014/2015 - -

Интернет страници