Сердика (София)

BGSupporters форум

Сердика (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 13:00 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:5
11.09.2023 09:00 2 кръг Д Победа 1945 (София) 4:2
17.09.2023 18:00 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0
24.09.2023 19:00 4 кръг Д Барокко (София) 9:1
01.10.2023 11:00 5 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:3
08.10.2023 11:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1
15.10.2023 10:00 7 кръг Г Елит София (София) анл.
22.10.2023 09:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:5
02.12.2023 13:30 9 кръг Г Победа 1945 (София) 2:4
12.11.2023 12:00 10 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1
18.11.2023 14:00 11 кръг Г Барокко (София) 0:1
- 12 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Победа 1945 (София) 9 4 0 5 32:26 12
4 Спартак 2015 (София) 9 3 2 4 18:24 11
5 Сердика (София) 10 3 2 5 24:23 11
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 16:20 7
7 Барокко (София) 9 1 2 6 11:52 5

Сердика (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 2
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 11:00 1 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:1
09.09.2023 11:00 2 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:9
16.09.2023 15:00 3 кръг Д Конкордия (София) 16:2
23.09.2023 15:00 4 кръг Г ФК Ботев (София) 8:3
01.10.2023 17:00 5 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 2:2
07.10.2023 09:00 6 кръг Г Ферион (Кубратово) 4:0
14.10.2023 18:00 7 кръг Д Мрамор (Мрамор) 6:1
21.10.2023 11:00 8 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:1
04.11.2023 13:00 9 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 4:4
11.11.2023 11:00 10 кръг Г Конкордия (София) 9:2
18.11.2023 11:00 11 кръг Д ФК Ботев (София) 2:2
- 12 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 13 кръг Д Ферион (Кубратово) -:-
- 14 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Банкя 2009 (Банкя) 11 10 1 0 82:9 31
2 Искър 1945 (Нови Искър) 11 7 2 2 58:20 23
3 Сердика (София) 11 5 4 2 52:27 19
4 Мрамор (Мрамор) 11 6 1 4 36:22 19
5 ОФК София 1992 (София) 11 5 2 4 24:18 17

Сердика (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 13:00 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:3
09.09.2023 13:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
16.09.2023 13:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:3
23.09.2023 13:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
30.09.2023 11:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
07.10.2023 13:00 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:6
14.10.2023 13:00 7 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:4
21.10.2023 13:00 8 кръг Г Септември (София) 1:5
28.10.2023 13:00 9 кръг Д Спортист 13 (София) 2:2
04.11.2023 13:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
11.11.2023 13:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
18.11.2023 16:00 12 кръг Г Витоша 13 (София) 2:0
02.12.2023 09:00 13 кръг Д Елит София (София) 2:1
- 14 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 18 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 20 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 21 кръг Д Септември (София) -:-
- 22 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 23 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 25 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 26 кръг Г Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Локомотив София 1929 (София) 12 6 1 5 30:30 19
9 Витоша 13 (София) 13 4 5 4 28:26 17
10 Сердика (София) 13 4 3 6 17:27 15
11 Спортист 13 (София) 13 3 3 7 17:33 12
12 Беласица (Петрич) 13 2 1 10 13:35 7

Сердика (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2023 10:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:8
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Д ФК Ботев (София) 3:1
09.09.2023 09:00 2 кръг Г Барокко (София) 7:0
17.09.2023 15:00 3 кръг Д Елит София (София) 1:8
23.09.2023 15:00 4 кръг Д Развитие МФ (София) 5:5
30.09.2023 16:00 5 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:1
08.10.2023 09:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:6
15.10.2023 16:00 7 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
21.10.2023 19:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
06.11.2023 09:00 9 кръг Г Арес (София) 5:0
12.11.2023 09:00 10 кръг Д Лъвчетата (София) 2:4
02.12.2023 15:00 11 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:4
- 12 кръг Г ФК Ботев (София) -:-
- 13 кръг Д Барокко (София) -:-
- 14 кръг Г Елит София (София) -:-
- 15 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 16 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 18 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 19 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 20 кръг Д Арес (София) -:-
- 21 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 22 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Елит София (София) 11 8 0 3 53:24 24
6 Лъвчетата (София) 11 5 1 5 29:28 16
7 Сердика (София) 11 4 1 6 32:36 13
8 Арес (София) 11 3 1 7 16:44 10
9 Развитие на млади футболисти (София) 11 2 2 7 24:63 8

Сердика (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 09:00 1 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:0
24.09.2023 14:40 2 кръг Г Славия 1913 II (София) 0:1
- 3 кръг
почива
08.10.2023 14:40 4 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1
15.10.2023 11:50 5 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
22.10.2023 13:15 6 кръг Д Левски II (София) 1:1
30.10.2023 11:50 7 кръг Г ЦСКА (София) 4:2
06.11.2023 11:50 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:2
12.11.2023 09:00 9 кръг Г Олимпия ФК II (София) 3:2
19.11.2023 11:50 10 кръг Д Миньор (Перник) 3:1
отложен 11 кръг Г Национал II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Национал II (София) 8 5 0 3 20:14 15
4 Кюстендил (Кюстендил) 8 4 2 2 17:10 14
5 Сердика (София) 9 4 2 3 16:13 14
6 Миньор (Перник) 9 3 5 1 16:6 14
7 Славия 1913 II (София) 9 3 3 3 7:12 12

Сердика (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
16.09.2023 10:10 1 кръг Г Щурче (София) 2:11
23.09.2023 10:10 2 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 5:3
30.09.2023 11:20 3 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:6
07.10.2023 12:30 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:7
14.10.2023 10:10 5 кръг Г Левски Раковски II (София) 2:3
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Академик 1947 (София) 6:3
28.10.2023 10:10 7 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 2:3
04.11.2023 11:20 8 кръг Г Метал 2002 (Перник) 3:3
11.11.2023 13:40 9 кръг Д Младост 2015 (София) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Раковски II (София) 9 4 2 3 20:15 14
6 Метал 2002 (Перник) 9 3 1 5 25:24 10
7 Сердика (София) 9 3 1 5 25:42 10
8 Младост 2015 (София) 9 2 0 7 15:34 6
9 Академик 1947 (София) 9 1 0 8 10:68 3

Сердика (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 10:10 1 кръг Г София спорт (София) 5:1
23.09.2023 13:40 2 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:3
30.09.2023 09:00 3 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 1:1
18.11.2023 13:40 4 кръг Д Барокко (София) 2:3
14.10.2023 12:30 5 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 7:3
21.10.2023 13:40 6 кръг Д Метал 2002 (Перник) 9:0
28.10.2023 13:40 7 кръг Г Септември (София) 3:1
04.11.2023 09:00 8 кръг Д Олимпия ФК II (София) 2:2
11.11.2023 09:00 9 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Възраждане 2020 (София) 9 6 1 2 35:13 19
3 Академия Бойко Величков (София) 9 6 0 3 45:23 18
4 Сердика (София) 9 5 2 2 32:14 17
5 Септември (София) 9 5 2 2 31:20 17
6 София спорт (София) 9 3 1 5 13:23 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 14 място
2014/2015 - -

Интернет страници