ФК Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

ФК Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2023 10:00 1 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:3
- 2 кръг
почива
11.09.2023 13:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:8
16.09.2023 15:00 4 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:4
23.09.2023 12:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:8
01.10.2023 13:00 6 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:6
07.10.2023 11:00 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
17.10.2023 15:30 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1
15.05.2024 13:00 9 кръг Д Орлета (Пазарджик) 4:3
01.11.2023 13:30 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:4
- 11 кръг
почива
11.11.2023 10:30 12 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:1
19.11.2023 10:00 13 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:1
25.11.2023 11:00 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
03.12.2023 12:00 15 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:2
17.02.2024 09:30 16 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:1
- 17 кръг
почива
02.03.2024 11:00 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:11
08.03.2024 15:00 19 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:1
16.03.2024 12:00 20 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:8
23.03.2024 13:00 21 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:2
30.03.2024 11:00 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:4
06.04.2024 11:00 23 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
13.04.2024 12:00 24 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:3
20.04.2024 11:00 25 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:3
- 26 кръг
почива
06.05.2024 10:00 27 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:4
10.05.2024 16:00 28 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 0:8
19.05.2024 11:00 29 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
24.05.2024 15:00 30 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 ФК Хасково 2022 (Хасково) 26 6 5 15 49:95 23
11 Локомотив (Стара Загора) 26 5 5 16 38:86 20
12 ФК Арда 1924 (Кърджали) 26 6 2 18 32:94 20
13 Верея (Стара Загора) 26 4 4 18 26:75 16
14 Пловдив 2015 (Пловдив) 26 4 3 19 32:124 15

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2023 11:30 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:8
17.09.2023 12:00 2 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
24.09.2023 17:30 3 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 0:2
01.10.2023 12:00 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 8:0
07.10.2023 13:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
15.10.2023 12:00 6 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:5
22.10.2023 14:30 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:6
30.10.2023 13:30 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3
05.11.2023 14:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:7
11.11.2023 13:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
23.11.2023 14:30 11 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 6:2
10.03.2024 11:00 12 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
16.03.2024 10:30 13 кръг Д Гигант (Съединение) 1:6
02.06.2024 18:00 14 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 4:5
31.03.2024 12:00 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
07.04.2024 11:00 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
14.04.2024 11:00 17 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2
21.04.2024 11:00 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:8
27.04.2024 11:00 19 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:3
04.05.2024 10:00 20 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
11.05.2024 12:30 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:5
19.05.2024 14:00 22 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Пловдив 2015 (Пловдив) 22 8 1 13 47:87 25
9 Марица 1921 (Пловдив) 22 4 1 17 33:105 13
10 Лидер Пловдив (Ягодово) 22 4 1 17 51:143 13
11 ФК Арда 1924 (Кърджали) 22 4 0 18 34:83 12
12 Металик 1938 (Сопот) 22 0 0 22 8:229 0

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.03.2024 12:00 1 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:2
30.03.2024 14:00 2 кръг Д Реал (Пловдив) 3:0
07.04.2024 10:30 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:10
26.05.2024 13:30 4 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 5:5
21.04.2024 12:00 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 11:1
27.04.2024 11:00 6 кръг Г Житница (Житница) 3:0
11.05.2024 15:30 7 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:4
18.05.2024 12:00 8 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:3
26.05.2024 12:00 9 кръг Д Хисаря (Хисаря) 9:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пълдин (Пловдив) 9 6 0 3 33:17 18
5 Траките 2007 (Скутаре) 9 4 1 4 35:25 13
6 ФК Арда 1924 (Кърджали) 9 4 1 4 34:25 13
7 Тракия 06 (Стамболийски) 9 4 0 5 14:27 12
8 Житница (Житница) 9 3 0 6 19:30 9

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 14:00 1 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 1:3
24.09.2023 14:00 2 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 3:0
- 3 кръг
почива
08.10.2023 14:00 4 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:3
15.10.2023 14:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:4
22.10.2023 14:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:7
отложен 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
отложен 8 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
19.11.2023 14:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:5
17.03.2024 14:00 10 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:11
24.03.2024 15:15 11 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 0:1
- 12 кръг
почива
07.04.2024 14:00 13 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:3
14.04.2024 15:15 14 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
21.04.2024 15:15 15 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:3
28.04.2024 14:00 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
12.05.2024 14:00 17 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
19.05.2024 15:15 18 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 1:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Лион 2017 (Пловдив) 16 3 3 10 21:54 12
9 Хебър 1918 (Пазарджик) 7 3 1 3 13:12 10
10 Локомотив 1926 (Пловдив) 8 2 0 6 10:15 6
11 Пловдив сити (Пловдив) 8 1 3 4 13:18 6
12 ФК Арда 1924 (Кърджали) 13 1 0 12 12:54 3

ФК Арда 1924 II (Кърджали)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 11:30 1 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:7
24.09.2023 12:45 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 1:12
01.10.2023 12:45 3 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:7
08.10.2023 11:30 4 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:9
- 5 кръг
почива
22.10.2023 12:45 6 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:5
отложен 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
12.11.2023 12:45 8 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 0:1
19.11.2023 12:45 9 кръг Г Чавдар (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Кронос 2016 (Пловдив) 8 2 2 4 17:28 8
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 7 2 0 5 12:17 6
11 Тракия 2004 (Пловдив) 8 2 0 6 17:25 6
12 ФК Арда 1924 II (Кърджали) 7 1 0 6 5:41 3
13 Чавдар (Пловдив) 16 0 2 14 9:91 2

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
30.09.2023 12:00 2 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:3
- 3 кръг
почива
21.10.2023 11:00 4 кръг Д Орлета (Пазарджик) 4:0
21.10.2023 12:00 5 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 0:4
28.10.2023 11:00 6 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:1
18.11.2023 12:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:1
11.11.2023 11:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:7
18.11.2023 11:00 9 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:5
25.11.2023 12:00 10 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 5:1
02.12.2023 11:00 11 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:0
16.03.2024 13:00 12 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2
23.03.2024 13:00 13 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 6:2
30.03.2024 13:00 14 кръг Д Беломорец (Асеновград) 2:3
06.04.2024 13:00 15 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:3
13.04.2024 13:00 16 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 5:5
20.04.2024 13:00 17 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:6
27.04.2024 13:00 18 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:14
11.05.2024 13:00 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:9
18.05.2024 13:00 20 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Беломорец (Асеновград) 17 10 1 6 57:45 31
5 ФА Карлово (Карлово) 10 8 0 2 63:14 24
6 ФК Арда 1924 (Кърджали) 18 6 2 10 44:74 20
7 Орлета (Пазарджик) 18 6 2 10 31:64 20
8 Пловдив сити (Пловдив) 17 5 2 10 41:56 17

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 14:00 1 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:5
22.09.2023 12:00 2 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 4:3
24.09.2023 13:00 3 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 12:0
01.10.2023 12:00 4 кръг Д Орлета (Пазарджик) 5:2
08.10.2023 15:00 5 кръг Г Академик (Пловдив) 4:5
15.10.2023 13:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:2
22.10.2023 15:00 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:8
29.10.2023 11:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 9:1
05.11.2023 13:00 9 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 2:8
12.11.2023 11:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:6
отложен 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
отложен 12 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
10.03.2024 14:00 14 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:7
17.03.2024 12:00 15 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 11:7
24.03.2024 13:00 16 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 10:0
31.03.2024 12:00 17 кръг Г Орлета (Пазарджик) 4:1
07.04.2024 15:00 18 кръг Д Академик (Пловдив) 0:3
14.04.2024 13:00 19 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
21.04.2024 15:00 20 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:3
28.04.2024 11:00 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 7:2
01.06.2024 13:00 22 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 0:3
12.05.2024 11:00 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
24.05.2024 13:00 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
26.05.2024 14:00 25 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:3
02.06.2024 14:00 26 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Шипка старс 2015 (Асеновград) 24 11 2 11 99:104 35
8 Академик (Пловдив) 24 10 2 12 94:110 32
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 22 10 0 12 83:78 30
10 Родопа Смолян (Смолян) 23 9 2 12 82:80 29
11 Орлета (Пазарджик) 25 9 2 14 82:85 29

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници