Академия Мургаш (Нови хан)

BGSupporters форум

Академия Мургаш (Нови хан)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 10:00 1 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 5:0
16.09.2023 11:00 2 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6:2
23.09.2023 11:00 3 кръг Г Ракитин (Трудовец) 3:2
01.10.2023 11:00 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:5
08.10.2023 11:00 5 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:6
14.10.2023 10:00 6 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0
22.10.2023 11:00 7 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:5
05.11.2023 12:30 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
11.11.2023 11:00 9 кръг Г Левски (Долна баня) 1:5
18.11.2023 11:00 10 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:2
25.11.2023 11:00 11 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 1:4
09.03.2024 11:00 12 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
17.03.2024 11:00 13 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
23.03.2024 12:00 14 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
31.03.2024 11:00 15 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 16 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 17 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 18 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 19 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 20 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
- 21 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 22 кръг Д Искър 2022 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Рилски спортист 2011 (Самоков) 10 4 1 5 26:46 13
7 Левски (Долна баня) 10 4 0 6 27:31 12
8 Академия Мургаш (Нови хан) 11 4 0 7 23:35 12
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 3 0 7 18:40 9
10 Ракитин (Трудовец) 11 3 0 8 11:47 9

Академия Мургаш (Нови хан)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 13:15 1 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:5
23.09.2023 13:15 2 кръг Г Академия Металург (Перник) 4:5
30.09.2023 13:15 3 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 12:0
07.10.2023 11:50 4 кръг Г Тигрите (София) 7:5
14.10.2023 10:25 5 кръг Д УФК Ботев (София) 5:3
21.10.2023 13:15 6 кръг Г Спортист 13 (София) 2:2
28.10.2023 14:40 7 кръг Д София спорт (София) 5:4
04.11.2023 13:15 8 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:1
11.11.2023 11:50 9 кръг Д Арес (София) 3:2
18.11.2023 09:00 10 кръг Г Елит София (София) 2:4
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Козаро (Ботевград) 10 6 0 4 31:21 18
4 Елит София (София) 10 6 0 4 34:19 18
5 Академия Мургаш (Нови хан) 10 5 2 3 43:31 17
6 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 10 5 1 4 24:17 16
7 Арес (София) 10 5 0 5 18:18 15

Академия Мургаш (Нови хан)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 11:20 1 кръг Д Академия Септември II (София) 4:3
24.09.2023 11:20 2 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 6:1
01.10.2023 11:20 3 кръг Д Академика (София) 6:1
08.10.2023 11:20 4 кръг Г Развитие МФ (София) 4:2
15.10.2023 11:20 5 кръг Д БАМФ (София) 5:4
22.10.2023 13:40 6 кръг Д Академия Металург (Перник) 2:3
12.11.2023 13:40 7 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 1:1
19.11.2023 12:30 8 кръг Д Левски Раковски (София) 2:6
26.11.2023 13:40 9 кръг Г Елит София (София) 13:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Металург (Перник) 9 9 0 0 52:8 27
2 БАМФ (София) 9 7 0 2 35:18 21
3 Академия Мургаш (Нови хан) 9 6 1 2 43:24 19
4 Левски Раковски (София) 9 6 0 3 43:27 18
5 Академия Септември II (София) 9 4 2 3 36:22 14

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници