Академия Мургаш (Нови хан)

BGSupporters форум

Академия Мургаш (Нови хан)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 11:00 1 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
22.09.2022 11:00 2 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 7:1
25.09.2022 11:00 3 кръг Д Левски (Долна баня) 1:0
09.10.2022 11:00 4 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) 1:2
- 5 кръг
почива
23.10.2022 11:00 6 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0
30.10.2022 11:00 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:8
06.11.2022 11:00 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 0:3
12.11.2022 11:00 9 кръг Г Звездец (Горна Малина) 5:1
20.11.2022 11:00 10 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:1
27.11.2022 11:00 11 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:5
05.03.2023 12 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 13 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 14 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
- 15 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 18 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 19 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 20 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 21 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 22 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Искър 2022 (Злокучене) 10 6 0 4 28:16 18
5 Сливнишки герой (Сливница) 8 5 1 2 21:9 16
6 Академия Мургаш (Нови хан) 10 5 0 5 26:23 15
7 ОФК Костенец (гр.Костенец) 9 3 1 5 14:17 10
8 Рилски спортист 2011 (Самоков) 9 3 1 5 20:39 10

Академия Мургаш (Нови хан)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
18.09.2022 10:25 1 кръг Д Лъвчетата II (София) 1:1
25.09.2022 10:25 2 кръг Г София спорт (София) 2:3
09.10.2022 11:50 3 кръг Д Развитие МФ (София) 2:2
16.10.2022 11:50 4 кръг Г Възраждане 2020 (София) 2:3
23.10.2022 10:25 5 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:3
30.10.2022 13:15 6 кръг Г Спорт за всички (София) 3:7
06.11.2022 13:15 7 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 1:2
13.11.2022 14:40 8 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
- 9 кръг
почива
27.11.2022 14:40 10 кръг Д Младост 2015 (София) 7:0
04.12.2022 09:00 11 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 София спорт (София) 8 4 1 3 16:13 13
7 Развитие на млади футболисти (София) 9 3 2 4 21:29 11
8 Академия Мургаш (Нови хан) 9 2 2 5 20:21 8
9 Лъвчетата II (София) 9 2 2 5 13:15 8
10 Балкан 1929 (Ботевград) 9 1 0 8 9:24 3

Академия Мургаш (Нови хан)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 09:00 1 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
25.09.2022 13:40 2 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) 2:7
09.10.2022 09:00 3 кръг Д Миньор (Перник) 0:4
16.10.2022 09:00 4 кръг Д Талант (София) 2:2
23.10.2022 13:40 5 кръг Г Метал 2002 (Перник) 1:1
30.10.2022 09:00 6 кръг Д Развитие МФ (София) 3:1
06.11.2022 12:30 7 кръг Г ЦСКА II (София) 2:3
13.11.2022 09:00 8 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
20.11.2022 12:30 9 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Талант (София) 9 2 2 5 19:26 8
7 Развитие на млади футболисти (София) 9 2 1 6 18:29 7
8 Метал 2002 (Перник) 9 2 1 6 9:42 7
9 Академия Мургаш (Нови хан) 9 1 3 5 11:23 6
10 Люлин (кв.Люлин, София) 9 1 2 6 5:40 5

Академия Мургаш (Нови хан)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 12:00 1 кръг Г Сердика (София) 2:2
24.09.2022 11:05 2 кръг Д Спорт за всички (София) 1:11
08.10.2022 13:00 3 кръг Г Ай ма3кс (София) 2:0
- 4 кръг
почива
22.10.2022 12:00 5 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 4:6
29.10.2022 12:00 6 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:7
05.11.2022 11:05 7 кръг Д УФК Ботев II (София) 4:6
12.11.2022 13:00 8 кръг Г Железница (Железница) 5:0
19.11.2022 10:05 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:4
26.11.2022 12:00 10 кръг Г Левски II (София) 2:4
03.12.2022 09:10 11 кръг Д Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 УФК Ботев II (София) 9 3 0 6 21:41 9
8 Академия Бойко Величков (София) 9 3 0 6 32:54 9
9 Академия Мургаш (Нови хан) 9 2 1 6 21:40 7
10 Железница (Железница) 9 2 0 7 13:75 6
11 Елит София (София) 9 1 0 8 16:59 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници