Академия Мургаш (Нови хан)

BGSupporters форум

Академия Мургаш (Нови хан)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 10:00 1 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 5:0
16.09.2023 11:00 2 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6:2
23.09.2023 11:00 3 кръг Г Ракитин (Трудовец) 3:2
01.10.2023 11:00 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:5
08.10.2023 11:00 5 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:6
14.10.2023 10:00 6 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0
22.10.2023 11:00 7 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:5
05.11.2023 12:30 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
11.11.2023 11:00 9 кръг Г Левски (Долна баня) 1:5
18.11.2023 11:00 10 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:2
25.11.2023 11:00 11 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 1:4
09.03.2024 10:00 12 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 10:2
17.03.2024 11:00 13 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:0
23.03.2024 10:00 14 кръг Д Ракитин (Трудовец) 6:0
31.03.2024 10:30 15 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 6:10
07.04.2024 12:00 16 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:6
14.04.2024 09:15 17 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 6:3
21.04.2024 11:00 18 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 4:0
28.04.2024 11:00 19 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:7
11.05.2024 11:00 20 кръг Д Левски (Долна баня) 1:1
18.05.2024 11:00 21 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 12:1
25.05.2024 13:00 22 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сливнишки герой (Сливница) 22 17 0 5 122:42 51
4 ОФК Костенец (гр.Костенец) 22 16 1 5 111:29 49
5 Академия Мургаш (Нови хан) 22 9 3 10 74:69 30
6 Спортист 2009 (Своге) 22 9 2 11 63:42 29
7 Левски (Долна баня) 22 9 2 11 65:67 29

Академия Мургаш (Нови хан)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 13:15 1 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:5
23.09.2023 13:15 2 кръг Г Академия Металург (Перник) 4:5
30.09.2023 13:15 3 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 12:0
07.10.2023 11:50 4 кръг Г Тигрите (София) 7:5
14.10.2023 10:25 5 кръг Д УФК Ботев (София) 5:3
21.10.2023 13:15 6 кръг Г Спортист 13 (София) 2:2
28.10.2023 14:40 7 кръг Д София спорт (София) 5:4
04.11.2023 13:15 8 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:1
11.11.2023 11:50 9 кръг Д Арес (София) 3:2
18.11.2023 09:00 10 кръг Г Елит София (София) 2:4
- 11 кръг
почива
23.03.2024 14:40 12 кръг Г УФК Ботев (София) 1:3
30.03.2024 13:15 13 кръг Д Академия Металург (Перник) 0:7
06.04.2024 11:50 14 кръг Г Козаро (Ботевград) 4:3
13.04.2024 14:40 15 кръг Г София спорт (София) 0:7
20.04.2024 11:50 16 кръг Д Арес (София) 0:4
27.04.2024 10:25 17 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:8
11.05.2024 14:40 18 кръг Д Спортист 13 (София) 1:3
18.05.2024 11:50 19 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 0:4
25.05.2024 10:25 20 кръг Д Щурче (София) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив София 1929 II (София) 9 7 1 1 25:12 22
7 УФК Ботев (София) 18 7 1 10 42:63 22
8 Академия Мургаш (Нови хан) 19 6 2 11 50:77 20
9 Елит София (София) 10 6 0 4 34:19 18
10 Щурче (София) 9 5 1 3 45:18 16

Академия Мургаш (Нови хан)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 11:20 1 кръг Д Академия Септември II (София) 4:3
24.09.2023 11:20 2 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 6:1
01.10.2023 11:20 3 кръг Д Академика (София) 6:1
08.10.2023 11:20 4 кръг Г Развитие МФ (София) 4:2
15.10.2023 11:20 5 кръг Д БАМФ (София) 5:4
22.10.2023 13:40 6 кръг Д Академия Металург (Перник) 2:3
12.11.2023 13:40 7 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 1:1
19.11.2023 12:30 8 кръг Д Левски Раковски (София) 2:6
26.11.2023 13:40 9 кръг Г Елит София (София) 13:3
24.03.2024 13:40 10 кръг Г Академия Металург (Перник) 0:3
31.03.2024 11:20 11 кръг Д БАМФ (София) 1:5
07.04.2024 12:30 12 кръг Г Левски Раковски (София) 2:3
14.04.2024 11:20 13 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 3:0
21.04.2024 12:30 14 кръг Г Елит София (София) 5:3
28.04.2024 10:10 15 кръг Д Академия Септември II (София) 3:4
12.05.2024 11:20 16 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 3:3
19.05.2024 12:30 17 кръг Г Развитие МФ (София) 3:0
26.05.2024 12:30 18 кръг Д Академика (София) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 БАМФ (София) 18 13 0 5 81:32 39
3 Академия Септември II (София) 17 11 2 4 79:39 35
4 Академия Мургаш (Нови хан) 18 10 2 6 67:47 32
5 Левски Раковски (София) 18 9 2 7 67:51 29
6 Искър 2022 (Самоков) 18 8 3 7 48:43 27

Академия Мургаш II (Нови хан)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 10:10 1 кръг Г Фортуна (Железница) 0:3
24.09.2023 09:00 2 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:10
01.10.2023 13:40 3 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 4:4
08.10.2023 13:40 4 кръг Г ДАФ 2018 (София) 7:1
15.10.2023 13:40 5 кръг Д Ултраспорт академия II (София) 3:1
22.10.2023 10:10 6 кръг Г Тигрите (София) 1:4
12.11.2023 10:10 7 кръг Д Ай ма3кс (София) 3:2
19.11.2023 09:00 8 кръг Г Футболна академия Герман (Герман) 6:4
26.11.2023 11:20 9 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 6:1
24.03.2024 12:30 10 кръг Д Ултраспорт академия II (София) 2:3
31.03.2024 11:20 11 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 2:2
07.04.2024 11:20 12 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 8:5
14.04.2024 13:40 13 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:8
21.04.2024 13:40 14 кръг Д Фортуна (Железница) 0:8
28.04.2024 10:10 15 кръг Г Тигрите (София) 2:5
12.05.2024 13:40 16 кръг Д Ай ма3кс (София) анл.
19.05.2024 11:20 17 кръг Г ДАФ 2018 (София) 14:1
26.05.2024 09:00 18 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тигрите (София) 18 13 0 5 105:45 39
4 Ултраспорт академия II (София) 18 12 0 6 73:33 36
5 Академия Мургаш II (Нови хан) 17 8 2 7 63:63 26
6 Академия за футболно развитие (София) 17 7 3 7 53:67 24
7 Футболна академия Герман (Герман) 18 7 1 10 56:82 22

Академия Мургаш (Нови хан)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 10:10 1 кръг Д Спорт за всички (София) 1:6
23.09.2023 09:15 2 кръг Г УФК Ботев (София) 0:1
30.09.2023 13:00 3 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 1:6
07.10.2023 10:10 4 кръг Г София спорт II (София) 3:3
14.10.2023 12:00 5 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:4
21.10.2023 12:00 6 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:6
28.10.2023 10:10 7 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:2
04.11.2023 10:10 8 кръг Д Вива (София) 3:2
11.11.2023 11:05 9 кръг Г Том и Джери (София) 6:1
23.03.2024 10:10 10 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:4
30.03.2024 10:10 11 кръг Д УФК Ботев (София) 2:6
06.04.2024 11:05 12 кръг Г Възраждане 2020 (София) 4:7
13.04.2024 11:05 13 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 6:5
20.04.2024 10:10 14 кръг Г Спорт за всички (София) 0:6
27.04.2024 10:10 15 кръг Д Том и Джери (София) 2:0
20.05.2024 12:00 16 кръг Г Вива (София) 3:3
18.05.2024 13:00 17 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:2
25.05.2024 11:05 18 кръг Д София спорт II (София) 2:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 София спорт II (София) 18 9 2 7 65:61 29
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 17 7 2 8 56:69 23
7 Академия Мургаш (Нови хан) 18 5 3 10 44:74 18
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 18 4 1 13 43:88 13
9 Вива (София) 18 3 2 13 45:87 11

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници