ДИТ (кв.Драгалевци, София)

BGSupporters форум

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:2
10.09.2023 11:00 2 кръг Г Елит София (София) анл.
17.09.2023 18:00 3 кръг Д Сердика (София) 0:1
24.09.2023 11:00 4 кръг Г Победа 1945 (София) 5:6
19.10.2023 12:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:2
08.10.2023 16:00 6 кръг Д Барокко (София) 4:2
15.10.2023 09:00 7 кръг Г Спартак 2015 (София) 3:1
22.10.2023 13:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
05.11.2023 16:00 9 кръг Д Елит София (София) анл.
12.11.2023 12:00 10 кръг Г Сердика (София) 1:1
19.11.2023 16:00 11 кръг Д Победа 1945 (София) 2:3
10.03.2024 11:00 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
16.03.2024 15:30 13 кръг Г Барокко (София) 8:1
24.03.2024 16:00 14 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:2
27.03.2024 12:30 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
11.04.2024 13:00 16 кръг Г Сердика (София) 1:2
14.04.2024 16:00 17 кръг Д Барокко (София) 2:4
21.04.2024 09:00 18 кръг Г Победа 1945 (София) 0:2
28.04.2024 16:00 19 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:5
11.05.2024 18:00 20 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:0
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Барокко (София) 18 5 5 8 37:85 20
5 Сердика (София) 18 6 1 11 37:49 19
6 Спартак 2015 (София) 18 4 4 10 28:42 16
7 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 18 4 1 13 32:42 13
- Елит София (София) - 0 0 0 0:0 -

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 11:00 1 кръг Д Лъвчетата (София) 0:3
09.09.2023 16:00 2 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:1
16.09.2023 16:00 3 кръг Д ФК Ботев (София) 1:1
23.09.2023 09:00 4 кръг Г Барокко (София) 3:0
30.09.2023 16:00 5 кръг Д Сердика (София) 1:3
07.10.2023 17:00 6 кръг Г Развитие МФ (София) 1:7
14.10.2023 16:00 7 кръг Д Елит София (София) 0:5
21.10.2023 16:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:8
06.11.2023 16:00 9 кръг Г Витоша 13 (София) 0:7
11.11.2023 16:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) 0:6
18.11.2023 13:00 11 кръг Г Арес (София) 1:2
02.03.2024 09:00 12 кръг Г Лъвчетата (София) 3:4
03.04.2024 09:00 13 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:8
16.03.2024 09:00 14 кръг Г ФК Ботев (София) 0:7
23.03.2024 16:00 15 кръг Д Барокко (София) 1:0
10.04.2024 15:00 16 кръг Г Сердика (София) 1:8
21.04.2024 18:00 17 кръг Д Развитие МФ (София) 2:1
13.04.2024 11:00 18 кръг Г Елит София (София) 1:6
20.04.2024 09:00 19 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:3
25.04.2024 17:00 20 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
11.05.2024 09:00 21 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
19.05.2024 16:00 22 кръг Д Арес (София) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Арес (София) 22 7 1 14 45:80 22
9 ФК Ботев (София) 22 4 7 11 39:62 19
10 Развитие на млади футболисти (София) 22 3 2 17 32:117 11
11 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 22 3 1 18 17:93 10
12 Барокко (София) 22 1 2 19 16:104 5

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
- 1 кръг
почива
23.09.2023 10:25 2 кръг Д Левски (София) 0:5
30.09.2023 09:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
07.10.2023 10:25 4 кръг Д Национал (София) 1:3
14.10.2023 13:15 5 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
21.10.2023 11:50 6 кръг Д Арес (София) 3:3
28.10.2023 11:50 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:3
04.11.2023 10:25 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:0
11.11.2023 14:40 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:2
18.11.2023 09:00 10 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:4
16.03.2024 14:40 11 кръг Г Септември (София) 1:3
- 12 кръг
почива
30.03.2024 10:25 13 кръг Г Левски (София) 1:7
06.04.2024 09:00 14 кръг Д Славия 1913 (София) 0:7
13.04.2024 10:25 15 кръг Г Национал (София) 2:5
20.04.2024 09:00 16 кръг Д ЦСКА (София) 1:0
27.04.2024 10:25 17 кръг Г Арес (София) 1:1
11.05.2024 09:00 18 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:5
18.05.2024 10:25 19 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:1
25.05.2024 10:25 20 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
01.06.2024 09:00 21 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
08.06.2024 10:25 22 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК ЦСКА 1948 (София) 17 6 2 9 40:34 20
8 Арес (София) 17 4 4 9 26:41 16
9 Пирин (Благоевград) 17 5 1 11 30:41 16
10 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 17 3 3 11 18:53 12
11 Локомотив София 1929 (София) 16 0 0 16 10:75 0

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
23.03.2024 14:40 10 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
30.03.2024 14:40 11 кръг Г Ултраспорт академия (София) 0:3
- 12 кръг
почива
13.04.2024 14:40 13 кръг Д Академика (София) 5:0
20.04.2024 11:50 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
27.04.2024 14:40 15 кръг Д Септември (София) 4:0
11.05.2024 14:40 16 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
18.05.2024 13:15 17 кръг Д Левски (София) 0:0
25.05.2024 13:15 18 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
01.06.2024 14:40 19 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
08.06.2024 13:15 20 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Национал (София) 15 4 1 10 16:45 13
8 Левски Раковски (София) 17 4 1 12 15:36 13
9 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7 3 3 1 12:5 12
10 Септември (София) 16 4 0 12 15:46 12
11 Академика (София) 16 0 0 16 8:61 0
Група "Б"
17.09.2023 10:25 1 кръг Д Национал II (София) 1:0
24.09.2023 13:15 2 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 5:1
01.10.2023 09:00 3 кръг Д Славия 1913 II (София) 3:0
08.10.2023 14:40 4 кръг Г Сердика (София) 1:1
- 5 кръг
почива
22.10.2023 10:25 6 кръг Д Витоша 13 (София) 4:0
30.10.2023 14:40 7 кръг Г Левски II (София) 1:0
06.11.2023 14:40 8 кръг Д ЦСКА (София) 4:0
12.11.2023 13:15 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:0
19.11.2023 10:25 10 кръг Д Олимпия ФК II (София) 3:0
17.03.2024 10:25 11 кръг Г Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Национал II (София) 15 9 1 5 42:31 28
4 Витоша 13 (София) 17 8 3 6 37:34 27
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 8 1 0 23:2 25
6 Славия 1913 II (София) 16 6 5 5 19:18 23
7 Кюстендил (Кюстендил) 16 6 4 6 33:26 22

ДИТ II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 11:50 1 кръг Д Тигрите (София) 4:1
23.09.2023 10:25 2 кръг Г УФК Ботев (София) 6:3
30.09.2023 11:50 3 кръг Д Спортист 13 (София) 3:1
07.10.2023 13:15 4 кръг Г София спорт (София) 1:2
- 5 кръг
почива
21.10.2023 14:40 6 кръг Д Арес (София) 0:2
28.10.2023 09:00 7 кръг Г Елит София (София) 3:4
04.11.2023 13:15 8 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 1:1
11.11.2023 14:40 9 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:1
18.11.2023 11:50 10 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:2
25.11.2023 11:50 11 кръг Г Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 3:0
23.03.2024 11:50 12 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 1:2
30.03.2024 10:25 13 кръг Д Щурче (София) 4:3
06.04.2024 10:25 14 кръг Г УФК Ботев (София) 3:2
13.04.2024 10:25 15 кръг Д Академия Металург (Перник) 2:3
20.04.2024 10:25 16 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:1
27.04.2024 10:25 17 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 8:1
11.05.2024 09:00 18 кръг Г Арес (София) 3:2
18.05.2024 09:00 19 кръг Г София спорт (София) 6:1
25.05.2024 09:00 20 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Металург (Перник) 18 15 1 2 84:20 46
2 София спорт (София) 17 13 0 4 56:30 39
3 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 18 11 1 6 53:32 34
4 Арес (София) 17 9 0 8 36:30 27
5 Козаро (Ботевград) 17 8 1 8 46:43 25

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
30.03.2024 12:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
06.04.2024 13:40 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
13.04.2024 13:40 13 кръг Д Левски (София) 0:5
20.04.2024 13:40 14 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
27.04.2024 13:40 15 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:1
11.05.2024 12:30 16 кръг Г Септември (София) 5:2
18.05.2024 12:30 17 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 5:0
25.05.2024 12:30 18 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ултраспорт академия (София) 15 6 1 8 40:53 19
7 Олимпия ФК (София) 16 5 1 10 33:65 16
8 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7 3 0 4 16:20 9
9 Септември (София) 15 3 0 12 19:49 9
10 Марек 1915 (Дупница) 14 2 0 12 27:90 6
Група "Б"
17.09.2023 10:10 1 кръг Д Олимпия ФК II (София) 6:1
24.09.2023 13:40 2 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:4
01.10.2023 11:20 3 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 7:0
08.10.2023 09:00 4 кръг Д Лъвчетата (София) 3:0
15.10.2023 12:30 5 кръг Г Арес (София) 3:0
22.10.2023 12:30 6 кръг Д Академия ВР (София) 3:0
12.11.2023 11:20 7 кръг Г Левски II (София) 2:3
19.11.2023 09:00 8 кръг Д ЦСКА II (София) 0:2
26.11.2023 11:20 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Академия ВР (София) 16 7 6 3 42:35 27
5 ЦСКА II (София) 16 6 5 5 47:35 23
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 6 0 3 29:10 18
7 Кюстендил (Кюстендил) 17 5 3 9 45:64 18
8 Арес (София) 15 4 5 6 44:42 17

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 12:30 1 кръг Д Академия Септември (София) 7:1
23.09.2023 09:00 2 кръг Г Лъвчетата (София) 6:2
30.09.2023 09:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 4:7
07.10.2023 11:20 4 кръг Г Ултраспорт академия (София) 4:0
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Национал (София) 3:1
21.10.2023 10:10 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 6:0
28.10.2023 10:10 7 кръг Г Академия ВР (София) 0:1
04.11.2023 12:30 8 кръг Д Левски (София) 2:3
11.11.2023 11:20 9 кръг Г ЦСКА (София) 8:0
23.03.2024 09:00 10 кръг Г Национал (София) 2:1
30.03.2024 10:10 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 5:1
13.04.2024 09:00 13 кръг Г Академия ВР (София) 0:4
20.04.2024 10:10 14 кръг Д Академия Септември (София) 6:0
27.04.2024 11:20 16 кръг Д Левски (София) 0:2
18.05.2024 09:00 17 кръг Г Славия 1913 (София) 2:2
25.05.2024 10:10 18 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 15 13 2 0 100:19 41
2 Академия ВР (София) 14 12 1 1 67:22 37
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 15 9 1 5 55:25 28
4 Славия 1913 (София) 15 8 3 4 60:43 27
5 ЦСКА (София) 16 7 2 7 49:45 23

ДИТ II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 13:40 1 кръг Д Метал 2002 (Перник) 2:2
23.09.2023 11:20 2 кръг Г Олимпия ФК II (София) 0:5
30.09.2023 13:40 3 кръг Д София спорт (София) 1:2
18.11.2023 11:20 4 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 3:0
14.10.2023 12:30 5 кръг Д Сердика (София) 3:7
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Септември (София) 1:5
28.10.2023 09:00 7 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 0:4
04.11.2023 12:30 8 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:3
11.11.2023 10:10 9 кръг Г Барокко (София) 4:2
23.03.2024 12:30 10 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:4
30.03.2024 12:30 11 кръг Д Метал 2002 (Перник) 6:1
13.04.2024 12:30 13 кръг Д Сердика (София) 6:0
20.04.2024 13:40 14 кръг Г Барокко (София) 10:0
11.05.2024 12:30 16 кръг Г Септември (София) 2:5
18.05.2024 13:40 17 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 8:1
25.05.2024 12:30 18 кръг Д София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив София 1929 II (София) 16 6 3 7 44:59 21
7 Сердика (София) 17 6 2 9 44:56 20
8 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 15 6 1 8 49:41 19
9 Барокко (София) 14 3 1 10 34:67 10
10 Метал 2002 (Перник) 17 2 3 12 30:91 9

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 12:00 1 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 3:10
23.09.2023 12:00 2 кръг Г София спорт II (София) 2:3
30.09.2023 09:15 3 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:6
07.10.2023 12:00 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:2
14.10.2023 12:00 5 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 4:4
21.10.2023 11:05 6 кръг Д Вива (София) 1:1
28.10.2023 11:05 7 кръг Г Том и Джери (София) 6:1
04.11.2023 11:05 8 кръг Д Спорт за всички (София) 1:10
11.11.2023 10:10 9 кръг Г УФК Ботев (София) 1:4
23.03.2024 13:00 10 кръг Г София спорт II (София) 3:2
06.04.2024 12:00 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 7:4
13.04.2024 12:00 13 кръг Д Том и Джери (София) 2:1
20.04.2024 12:00 14 кръг Г УФК Ботев (София) 3:5
27.04.2024 13:00 15 кръг Д Вива (София) 8:2
20.05.2024 13:00 16 кръг Г Възраждане 2020 (София) 2:8
18.05.2024 13:00 17 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 2:4
25.05.2024 12:00 18 кръг Г Академия Бойко Величков (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Академия Бойко Величков (София) 17 9 2 6 82:53 29
5 София спорт II (София) 17 8 2 7 55:59 26
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 16 6 2 8 50:67 20
7 Академия Мургаш (Нови хан) 17 5 3 9 42:64 18
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 17 4 1 12 43:84 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници