ДИТ (кв.Драгалевци, София)

BGSupporters форум

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Г УФК Ботев (София) 0:2
10.09.2022 13:00 2 кръг Д ФК Септември 57 (София) 3:0
17.09.2022 14:00 3 кръг Г Спортист 13 (София) 1:1
23.09.2022 14:00 4 кръг Д Малеш (Микрево) 6:1
08.10.2022 11:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
15.10.2022 16:30 6 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:0
22.10.2022 11:00 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:1
29.10.2022 15:00 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
06.11.2022 11:00 9 кръг Г Барокко (София) 4:0
11.11.2022 14:00 10 кръг Д Вихрен (Сандански) 6:0
19.11.2022 11:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
04.03.2023 11:00 12 кръг Д УФК Ботев (София) 1:1
11.03.2023 11:00 13 кръг Г ФК Септември 57 (София) 2:0
17.03.2023 16:00 14 кръг Д Спортист 13 (София) 2:1
24.03.2023 13:00 15 кръг Г Малеш (Микрево) 4:0
05.04.2023 11:00 16 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
09.04.2023 12:00 17 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
12.04.2023 11:00 18 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
22.04.2023 11:00 19 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
29.04.2023 16:30 20 кръг Д Барокко (София) -:-
07.05.2023 12:00 21 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
13.05.2023 16:30 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 УФК Ботев (София) 15 10 3 2 35:7 33
3 Витоша 13 (София) 15 9 5 1 47:13 32
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 15 9 3 3 36:14 30
5 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 15 9 2 4 31:19 29
6 ФК Септември 57 (София) 15 8 2 5 36:18 26

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 15:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 1:6
11.09.2022 15:00 2 кръг Г Спартак 2015 (София) 6:1
17.09.2022 18:30 3 кръг Д Елит София (София) 3:1
24.09.2022 11:00 4 кръг Г Победа 1945 (София) 6:1
08.10.2022 16:30 5 кръг Д Арес (София) 2:1
15.10.2022 13:00 6 кръг Г ФК Септември 57 (София) 2:4
- 7 кръг
почива
30.10.2022 16:30 8 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
06.11.2022 15:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:1
11.03.2023 13:00 10 кръг Г РД Спорт (София) 0:5
19.03.2023 18:30 11 кръг Д Спартак 2015 (София) 6:0
25.03.2023 13:00 12 кръг Г Елит София (София) 3:0
05.04.2023 13:00 13 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
08.04.2023 13:00 14 кръг Г Арес (София) -:-
22.04.2023 16:30 15 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
- 16 кръг
почива
06.05.2023 13:00 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
13.05.2023 16:30 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 РД Спорт (София) 11 11 0 0 57:7 33
2 ФК Септември 57 (София) 11 7 1 3 32:19 22
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 11 7 1 3 36:23 22
4 Арес (София) 10 7 1 2 41:18 22
5 Левски Раковски (София) 11 5 3 3 27:21 18

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2022 11:00 1 кръг Г Конкордия (София) 18:0
10.09.2022 09:00 2 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:2
17.09.2022 09:00 3 кръг Г Арес (София) 0:0
24.09.2022 16:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:4
- 5 кръг
почива
15.10.2022 18:30 6 кръг Д Ферион (София) 1:1
22.10.2022 09:00 7 кръг Г Победа 1945 (София) 1:0
29.10.2022 09:00 8 кръг Г ОФК София 1992 (София) 4:0
06.11.2022 16:30 9 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
11.03.2023 16:30 10 кръг Д Конкордия (София) 9:0
18.03.2023 09:00 11 кръг Г Възраждане 2020 (София) 4:0
25.03.2023 16:30 12 кръг Д Арес (София) 2:0
03.04.2023 09:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 14 кръг
почива
22.04.2023 09:00 15 кръг Г Ферион (София) -:-
29.04.2023 16:30 16 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
06.05.2023 16:30 17 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
13.05.2023 09:00 18 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) 10 9 1 0 36:5 28
2 Арес (София) 11 7 1 3 34:11 22
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 11 6 2 3 41:10 20
4 Локомотив София 1929 (София) 10 6 1 3 40:13 19
5 Ферион (София) 10 4 3 3 35:20 15

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
17.09.2022 10:25 1 кръг Д Славия 1913 (София) 4:1
24.09.2022 13:15 2 кръг Г Академия Септември (София) 3:1
08.10.2022 09:00 3 кръг Д ЦСКА (София) 1:0
15.10.2022 11:50 4 кръг Г Елит София (София) 1:1
- 5 кръг
почива
29.10.2022 13:15 6 кръг Д Левски (София) 2:2
05.11.2022 09:00 7 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 5:0
12.11.2022 13:15 8 кръг Д Национал (София) 0:2
19.11.2022 10:25 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
26.11.2022 11:50 10 кръг Д Витоша 13 (София) 13:0
03.12.2022 11:50 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФК ЦСКА 1948 (София) 10 7 1 2 26:12 22
4 Национал (София) 10 6 2 2 27:9 20
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 10 6 2 2 31:10 20
6 Славия 1913 (София) 10 5 1 4 21:17 16
7 ЦСКА (София) 10 4 2 4 12:13 14
Втора фаза / Група "А"
11.03.2023 10:25 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
18.03.2023 13:15 2 кръг Г Елит София (София) 3:1
25.03.2023 10:25 3 кръг Д Миньор (Перник) 13:0
01.04.2023 13:15 4 кръг Г Левски (София) 0:2
08.04.2023 13:15 5 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
22.04.2023 09:00 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 7 кръг
почива
06.05.2023 09:00 8 кръг Д Национал (София) -:-
13.05.2023 10:25 9 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
20.05.2023 14:40 10 кръг Д ЦСКА (София) -:-
27.05.2023 09:00 11 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 3 3 0 0 6:0 9
3 ЦСКА (София) 3 3 0 0 11:3 9
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 3 0 1 19:5 9
5 ФК ЦСКА 1948 (София) 4 3 0 1 9:3 9
6 Славия 1913 (София) 4 2 0 2 11:6 6

ДИТ II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
18.09.2022 09:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:6
25.09.2022 11:50 2 кръг Д Миньор (Перник) 0:5
09.10.2022 11:50 3 кръг Г УФК Ботев (София) 0:5
16.10.2022 10:25 4 кръг Д Лъвчетата (София) 0:2
23.10.2022 13:15 5 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:3
30.10.2022 09:00 6 кръг Д Национал II (София) 0:4
06.11.2022 11:50 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
- 8 кръг
почива
11.12.2022 10:25 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:0
27.11.2022 10:25 10 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:4
04.12.2022 13:15 11 кръг Д Септември (София) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Олимпия ФК (София) 10 4 2 4 20:19 14
8 Лъвчетата (София) 10 4 1 5 16:24 13
9 Септември (София) 10 2 4 4 15:17 10
10 Марек 1915 (Дупница) 10 1 1 8 9:25 4
11 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 10 0 1 9 5:38 1
Втора фаза / Група "Б"
12.03.2023 14:40 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:2
19.03.2023 09:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 2:4
26.03.2023 10:25 3 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:1
отложен 4 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
09.04.2023 09:00 5 кръг Г Национал II (София) -:-
23.04.2023 14:40 6 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
30.04.2023 10:25 7 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
07.05.2023 14:40 8 кръг Д Септември (София) -:-
14.05.2023 13:15 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 10 кръг
почива
28.05.2023 14:40 11 кръг Д Академия Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
17 Лъвчетата (София) 3 1 0 2 3:4 3
18 Кюстендил (Кюстендил) 2 1 0 1 2:7 3
19 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3 1 0 2 5:7 3
20 Олимпия ФК (София) 2 1 0 1 7:5 3
21 Академия Бойко Величков (София) 3 1 0 2 6:6 3

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 09:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
24.09.2022 10:30 2 кръг Г Арес (София) 0:1
08.10.2022 12:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) 3:0
15.10.2022 12:00 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
22.10.2022 10:30 5 кръг Д Левски (София) 0:2
29.10.2022 13:30 6 кръг Г ЦСКА (София) 3:0
05.11.2022 12:00 7 кръг Д Национал (София) 3:2
12.11.2022 13:30 8 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:2
- 9 кръг
почива
26.11.2022 15:00 10 кръг Д Септември (София) 0:1
03.12.2022 09:00 11 кръг Г Лъвчетата (София) 4:3
11.03.2023 14:40 12 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
- 13 кръг
почива
25.03.2023 14:40 14 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:2
01.04.2023 10:25 15 кръг Г Национал (София) 0:5
08.04.2023 14:40 16 кръг Д ЦСКА (София) -:-
22.04.2023 10:25 17 кръг Г Левски (София) -:-
29.04.2023 09:00 18 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
06.05.2023 13:15 19 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
13.05.2023 10:25 20 кръг Д Арес (София) -:-
20.05.2023 09:00 21 кръг Г Септември (София) -:-
27.05.2023 14:40 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември (София) 14 7 3 4 26:18 24
5 Национал (София) 12 7 1 4 49:14 22
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 13 6 1 6 20:20 19
7 Арес (София) 13 3 4 6 13:23 13
8 Лъвчетата (София) 9 3 1 5 20:32 10

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
19.03.2023 09:00 10 кръг Д Витоша 13 (София) 4:4
26.03.2023 10:10 11 кръг Д Левски II (София) 0:2
03.04.2023 12:30 12 кръг Г Септември (София) -:-
09.04.2023 12:30 13 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
23.04.2023 09:00 14 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
30.04.2023 12:30 15 кръг Д Академика (София) -:-
14.05.2023 10:10 16 кръг Г Национал II (София) -:-
21.05.2023 10:10 17 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
28.05.2023 12:30 18 кръг Г Олимпия ФК II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Барокко (София) 9 2 1 6 16:45 7
10 Академика (София) 2 2 0 0 6:3 6
11 Олимпия ФК II (София) 2 1 0 1 2:5 3
12 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2 0 1 1 4:6 1
13 Софияспорт 2020 (София) 9 0 0 9 9:55 0
Група "Г"
18.09.2022 11:20 1 кръг Г Метал 2002 (Перник) 5:0
25.09.2022 09:00 2 кръг Д Развитие МФ (София) 7:1
09.10.2022 13:40 3 кръг Г ЦСКА II (София) анл.
16.10.2022 13:40 4 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
23.10.2022 09:00 5 кръг Д ОФК София 1992 (София) 5:1
30.10.2022 10:10 6 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 11:1
06.11.2022 13:40 7 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 1:2
13.11.2022 09:00 8 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 3:0
20.11.2022 11:20 9 кръг Д Талант (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА II (София) 10 8 1 1 70:11 25
3 Искър 2022 (Злокучене) 11 8 0 3 44:16 24
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 6 0 2 37:8 18
5 Талант (София) 11 3 2 6 38:31 11
6 ОФК София 1992 (София) 11 3 2 6 15:33 11

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
18.03.2023 13:40 10 кръг Г Левски (София) 3:0
25.03.2023 11:20 11 кръг Г Лъвчетата (София) 3:0
01.04.2023 10:10 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
08.04.2023 11:20 13 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
22.04.2023 09:00 14 кръг Д Национал (София) -:-
29.04.2023 12:30 15 кръг Г ЦСКА (София) -:-
13.05.2023 11:20 16 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
20.05.2023 12:30 17 кръг Г Септември (София) -:-
27.05.2023 13:40 18 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лъвчетата (София) 12 3 2 7 11:52 11
7 Национал (София) 12 3 2 7 25:34 11
8 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3 3 0 0 9:2 9
9 Септември (София) 12 1 4 7 11:46 7
10 Марек 1915 (Дупница) 12 1 4 7 15:52 7
Група "Б"
18.09.2022 12:30 1 кръг Г Витоша 13 (София) 2:0
25.09.2022 10:10 2 кръг Г Барокко (София) 8:0
09.10.2022 12:30 3 кръг Д Арес (София) 1:0
16.10.2022 09:00 4 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 4:0
23.10.2022 11:20 5 кръг Д Национал II (София) 3:0
30.10.2022 13:40 6 кръг Г Септември II (София) 6:2
06.11.2022 11:20 7 кръг Д Славия 1913 II (София) 1:4
13.11.2022 11:20 8 кръг Г Левски II (София) 4:0
20.11.2022 12:30 9 кръг Д ЦСКА II (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА II (София) 11 10 1 0 50:12 31
2 Славия 1913 II (София) 11 7 1 3 45:22 22
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 7 1 1 31:8 22
4 Левски II (София) 11 6 0 5 36:20 18
5 Академия Бойко Величков (София) 11 5 1 5 28:31 16

ДИТ II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
19.03.2023 10:10 10 кръг Д Славия 1913 II (София) 4:3
26.03.2023 10:10 11 кръг Г Академия ВР (София) 3:6
03.04.2023 12:30 12 кръг Д София спорт (София) -:-
09.04.2023 11:20 13 кръг Г Арес (София) -:-
23.04.2023 11:20 14 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
30.04.2023 10:10 15 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
14.05.2023 10:10 16 кръг Г Академия Бойко Величков (София) -:-
21.05.2023 11:20 17 кръг Д Левски II (София) -:-
28.05.2023 12:30 18 кръг Г Национал II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Олимпия ФК (София) 2 1 1 0 3:1 4
11 Барокко (София) 9 1 1 7 16:36 4
12 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2 1 0 1 7:9 3
13 Септември II (София) 9 1 0 8 9:69 3
14 София спорт (София) 2 0 1 1 2:4 1
Група "В"
17.09.2022 12:30 1 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 6:0
24.09.2022 11:20 2 кръг Г Козаро (Ботевград) 3:1
08.10.2022 10:10 3 кръг Д Левски Раковски (София) 5:2
15.10.2022 10:10 4 кръг Г Щурче (София) 3:2
22.10.2022 10:10 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
29.10.2022 10:10 6 кръг Г Академия Септември (София) 9:0
05.11.2022 10:10 7 кръг Д Ултраспорт академия II (София) 7:1
12.11.2022 12:30 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 7:0
19.11.2022 09:00 9 кръг Г Академия Металург (Перник) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Олимпия ФК (София) 9 8 1 0 75:4 25
3 Щурче (София) 11 8 1 2 58:21 25
4 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9 7 2 0 43:9 23
5 Искър 2022 (Злокучене) 12 5 1 6 27:36 16
6 Козаро (Ботевград) 12 4 1 7 22:49 13

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 09:10 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:0
24.09.2022 11:05 2 кръг Д Витоша 13 (София) 3:2
08.10.2022 13:00 3 кръг Г Национал (София) 1:4
- 4 кръг
почива
22.10.2022 13:00 5 кръг Д Лъвчетата (София) 2:6
29.10.2022 10:05 6 кръг Г Академия ВР (София) 1:7
05.11.2022 13:00 7 кръг Д София спорт (София) 4:2
12.11.2022 11:05 8 кръг Г Левски (София) 1:9
19.11.2022 13:00 9 кръг Д ЦСКА (София) 2:11
26.11.2022 13:00 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:7
03.12.2022 11:05 11 кръг Д Арес (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Академия ВР (София) 11 6 1 4 56:22 19
7 Национал (София) 10 5 1 4 38:36 16
8 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 3 0 6 19:48 9
9 Олимпия ФК (София) 12 2 1 9 27:62 7
10 Витоша 13 (София) 13 1 1 11 22:83 4
Група "В"
11.03.2023 10:05 12 кръг Г Железница (Железница) 12:2
18.03.2023 13:00 13 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 0:3
25.03.2023 12:00 14 кръг Г Левски II (София) 0:9
01.04.2023 12:00 15 кръг Д Сердика (София) 8:6
08.04.2023 13:00 16 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
22.04.2023 11:05 17 кръг Д Барокко (София) -:-
29.04.2023 13:00 18 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
06.05.2023 09:10 19 кръг Д Елит София (София) -:-
13.05.2023 13:00 20 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 21 кръг
почива
27.05.2023 10:05 22 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Академия Мургаш (Нови хан) 13 4 3 6 40:47 15
9 УФК Ботев II (София) 10 4 0 6 27:41 12
10 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 2 0 2 20:20 6
11 Елит София (София) 14 2 0 12 22:90 6
12 Железница (Железница) 13 2 0 11 21:101 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници