ДИТ (кв.Драгалевци, София)

BGSupporters форум

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Г УФК Ботев (София) 0:2
10.09.2022 13:00 2 кръг Д ФК Септември 57 (София) 3:0
17.09.2022 14:00 3 кръг Г Спортист 13 (София) 1:1
23.09.2022 14:00 4 кръг Д Малеш (Микрево) 6:1
08.10.2022 11:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
15.10.2022 16:30 6 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:0
22.10.2022 11:00 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:1
29.10.2022 15:00 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
06.11.2022 11:00 9 кръг Г Барокко (София) 4:0
11.11.2022 14:00 10 кръг Д Вихрен (Сандански) 6:0
19.11.2022 11:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
- 12 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 13 кръг Г ФК Септември 57 (София) -:-
- 14 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 15 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 16 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 17 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 18 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 20 кръг Д Барокко (София) -:-
- 21 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марек 1915 (Дупница) 11 8 0 3 33:14 24
4 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 11 7 2 2 24:11 23
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 11 6 2 3 27:12 20
6 Кюстендил (Кюстендил) 11 6 2 3 32:14 20
7 ФК Септември 57 (София) 11 6 2 3 31:14 20

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 15:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 1:6
11.09.2022 15:00 2 кръг Г Спартак 2015 (София) 6:1
17.09.2022 18:30 3 кръг Д Елит София (София) 3:1
24.09.2022 11:00 4 кръг Г Победа 1945 (София) 6:1
08.10.2022 16:30 5 кръг Д Арес (София) 2:1
15.10.2022 13:00 6 кръг Г ФК Септември 57 (София) 4:2
- 7 кръг
почива
30.10.2022 16:30 8 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
06.11.2022 15:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:1
- 10 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 11 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 12 кръг Г Елит София (София) -:-
- 13 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
- 14 кръг Г Арес (София) -:-
- 15 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 РД Спорт (София) 8 8 0 0 47:7 24
2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 6 1 1 29:16 19
3 Арес (София) 8 5 1 2 31:17 16
4 Локомотив София 1929 (София) 8 4 1 3 29:10 13
5 Левски Раковски (София) 8 3 3 2 17:15 12

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2022 11:00 1 кръг Г Конкордия (София) 18:0
10.09.2022 09:00 2 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:2
17.09.2022 09:00 3 кръг Г Арес (София) 0:0
24.09.2022 16:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:4
- 5 кръг
почива
15.10.2022 18:30 6 кръг Д Ферион (София) 1:1
22.10.2022 09:00 7 кръг Г Победа 1945 (София) 1:0
29.10.2022 09:00 8 кръг Г ОФК София 1992 (София) 4:0
06.11.2022 16:30 9 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
- 10 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 11 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
- 12 кръг Д Арес (София) -:-
- 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Ферион (София) -:-
- 16 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
- 17 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
- 18 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив София 1929 (София) 8 4 1 3 29:12 13
5 Ферион (София) 8 3 3 2 30:14 12
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 3 2 3 26:10 11
7 Победа 1945 (София) 8 3 0 5 15:19 9
8 ОФК София 1992 (София) 8 1 0 7 18:23 3

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
17.09.2022 10:25 1 кръг Д Славия 1913 (София) 4:1
24.09.2022 13:15 2 кръг Г Академия Септември (София) 3:1
08.10.2022 09:00 3 кръг Д ЦСКА (София) 1:0
15.10.2022 11:50 4 кръг Г Елит София (София) 1:1
- 5 кръг
почива
29.10.2022 13:15 6 кръг Д Левски (София) 2:2
05.11.2022 09:00 7 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 5:0
12.11.2022 13:15 8 кръг Д Национал (София) 0:2
19.11.2022 10:25 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
26.11.2022 11:50 10 кръг Д Витоша 13 (София) 13:0
03.12.2022 11:50 11 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (София) 9 6 2 1 22:7 20
4 ФК ЦСКА 1948 (София) 9 6 1 2 22:12 19
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 5 2 2 29:9 17
6 Славия 1913 (София) 9 4 1 4 18:15 13
7 ЦСКА (София) 9 3 2 4 9:11 11

ДИТ II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
18.09.2022 09:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:6
25.09.2022 11:50 2 кръг Д Миньор (Перник) 0:5
09.10.2022 11:50 3 кръг Г УФК Ботев (София) 0:5
16.10.2022 10:25 4 кръг Д Лъвчетата (София) 0:2
23.10.2022 13:15 5 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:3
30.10.2022 09:00 6 кръг Д Национал II (София) 0:4
06.11.2022 11:50 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
- 8 кръг
почива
отложен 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
27.11.2022 10:25 10 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:4
04.12.2022 13:15 11 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Национал II (София) 9 3 3 3 23:24 12
8 Олимпия ФК (София) 9 3 2 4 15:18 11
9 Септември (София) 9 1 4 4 9:16 7
10 Марек 1915 (Дупница) 9 1 1 7 9:22 4
11 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 8 0 0 8 4:32 0

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 09:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
24.09.2022 10:30 2 кръг Г Арес (София) 0:1
08.10.2022 12:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) 3:0
15.10.2022 12:00 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
22.10.2022 10:30 5 кръг Д Левски (София) 0:2
29.10.2022 13:30 6 кръг Г ЦСКА (София) 3:0
05.11.2022 12:00 7 кръг Д Национал (София) 3:2
12.11.2022 13:30 8 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:2
- 9 кръг
почива
26.11.2022 15:00 10 кръг Д Септември (София) 0:1
03.12.2022 09:00 11 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Септември (София) 10 5 2 3 21:15 17
4 Олимпия ФК (София) 8 4 3 1 20:9 15
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 4 1 4 14:10 13
6 Национал (София) 8 4 1 3 33:11 13
7 Арес (София) 9 2 4 3 8:12 10

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 11:20 1 кръг Г Метал 2002 (Перник) 5:0
25.09.2022 09:00 2 кръг Д Развитие МФ (София) 7:1
отложен 3 кръг Г ЦСКА II (София) -:-
16.10.2022 13:40 4 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
23.10.2022 09:00 5 кръг Д ОФК София 1992 (София) 5:1
30.10.2022 10:10 6 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 11:1
06.11.2022 13:40 7 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 1:2
13.11.2022 09:00 8 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 3:0
20.11.2022 11:20 9 кръг Д Талант (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Искър 2022 (Злокучене) 9 7 0 2 36:12 21
3 ЦСКА II (София) 8 6 1 1 35:8 19
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 6 0 2 37:8 18
5 ОФК София 1992 (София) 9 3 1 5 11:24 10
6 Талант (София) 9 2 2 5 19:26 8

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 12:30 1 кръг Г Витоша 13 (София) 2:0
25.09.2022 10:10 2 кръг Г Барокко (София) 8:0
09.10.2022 12:30 3 кръг Д Арес (София) 1:0
16.10.2022 09:00 4 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 4:0
23.10.2022 11:20 5 кръг Д Национал II (София) 3:0
30.10.2022 13:40 6 кръг Г Септември II (София) 6:2
06.11.2022 11:20 7 кръг Д Славия 1913 II (София) 1:4
13.11.2022 11:20 8 кръг Г Левски II (София) 4:0
20.11.2022 12:30 9 кръг Д ЦСКА II (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА II (София) 9 8 1 0 44:10 25
2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 7 1 1 31:8 22
3 Славия 1913 II (София) 9 7 0 2 41:17 21
4 Левски II (София) 9 5 0 4 34:17 15
5 Академия Бойко Величков (София) 9 4 1 4 25:30 13

ДИТ II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 12:30 1 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 6:0
24.09.2022 11:20 2 кръг Г Козаро (Ботевград) 3:1
08.10.2022 10:10 3 кръг Д Левски Раковски (София) 5:2
15.10.2022 10:10 4 кръг Г Щурче (София) 3:2
22.10.2022 10:10 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
29.10.2022 10:10 6 кръг Г Академия Септември (София) 9:0
05.11.2022 10:10 7 кръг Д Ултраспорт академия II (София) 7:1
12.11.2022 12:30 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 7:0
19.11.2022 09:00 9 кръг Г Академия Металург (Перник) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия ФК (София) 9 8 1 0 75:4 25
2 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9 7 2 0 43:9 23
3 Щурче (София) 9 7 0 2 46:16 21
4 Академия Металург (Перник) 9 6 1 2 47:19 19
5 Козаро (Ботевград) 9 4 1 4 18:36 13

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 09:10 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:0
24.09.2022 11:05 2 кръг Д Витоша 13 (София) 3:2
08.10.2022 13:00 3 кръг Г Национал (София) 1:4
- 4 кръг
почива
22.10.2022 13:00 5 кръг Д Лъвчетата (София) 2:6
29.10.2022 10:05 6 кръг Г Академия ВР (София) 1:7
05.11.2022 13:00 7 кръг Д София спорт (София) 4:2
12.11.2022 11:05 8 кръг Г Левски (София) 1:9
19.11.2022 13:00 9 кръг Д ЦСКА (София) 2:11
26.11.2022 13:00 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:7
03.12.2022 11:05 11 кръг Д Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ЦСКА (София) 9 4 1 4 44:36 13
7 Национал (София) 9 4 1 4 30:34 13
8 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 3 0 6 19:48 9
9 Олимпия ФК (София) 8 1 0 7 11:46 3
10 София спорт (София) 9 1 0 8 7:61 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници