Възраждане 2020 (София)

BGSupporters форум

Възраждане 2020 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
10.09.2023 14:00 2 кръг Д Академика (София) 12:1
17.09.2023 13:00 3 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:5
05.10.2023 12:00 4 кръг Д Арес (София) 3:2
30.09.2023 16:30 5 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
08.10.2023 13:00 6 кръг Д Септември (София) 0:5
18.10.2023 12:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:1
15.10.2023 13:00 8 кръг Д Национал (София) 2:1
22.10.2023 13:00 9 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 10:0
30.10.2023 12:00 10 кръг Д Барокко (София) 2:0
06.11.2023 13:30 11 кръг Г Победа 1945 (София) 12:1
12.11.2023 13:00 12 кръг Д РД Спорт (София) 4:0
19.11.2023 11:30 13 кръг Г УФК Ботев (София) 0:2
09.12.2023 13:00 14 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
03.12.2023 13:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 8:0
- 16 кръг
почива
03.03.2024 13:00 17 кръг Г Академика (София) 3:1
10.03.2024 13:00 18 кръг Д ОФК София 1992 (София) 4:0
17.03.2024 13:00 19 кръг Г Арес (София) 5:1
24.03.2024 13:00 20 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:0
31.03.2024 16:00 21 кръг Г Септември (София) 2:7
07.04.2024 13:00 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:1
14.04.2024 16:30 23 кръг Г Национал (София) 4:3
21.04.2024 13:00 24 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 11:0
27.04.2024 16:00 25 кръг Г Барокко (София) 3:0
30.05.2024 17:00 26 кръг Д Победа 1945 (София) 13:0
12.05.2024 17:30 27 кръг Г РД Спорт (София) 4:0
19.05.2024 16:00 28 кръг Д УФК Ботев (София) 0:1
26.05.2024 13:00 29 кръг Г Левски Раковски (София) 2:2
01.06.2024 12:00 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) 9:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 УФК Ботев (София) 28 21 3 4 118:29 66
4 Люлин (кв.Люлин, София) 28 20 3 5 118:37 63
5 Възраждане 2020 (София) 28 20 1 7 127:40 61
6 ОФК София 1992 (София) 28 17 1 10 84:52 52
7 Арес (София) 28 16 2 10 128:52 50

Възраждане 2020 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Г УФК Ботев (София) 1:4
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 13:30 1 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:1
09.09.2023 09:00 2 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 13:0
16.09.2023 09:00 3 кръг Г София спорт (София) 3:0
20.09.2023 09:00 4 кръг Д Средец 2016 (София) 9:1
24.09.2023 09:00 5 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:1
- 6 кръг
почива
07.10.2023 11:00 7 кръг Д Младост 2015 (София) 12:1
14.10.2023 09:00 8 кръг Г Фортуна (Железница) 2:2
21.10.2023 09:00 9 кръг Д Ай ма3кс (София) 8:0
04.11.2023 09:00 10 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
11.11.2023 11:00 11 кръг Д Талант (София) 10:0
02.12.2023 09:00 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
09.12.2023 11:00 13 кръг Д Витоша (Бистрица) 8:1
20.04.2024 11:00 14 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 6:1
02.03.2024 09:00 15 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 7:0
09.03.2024 09:00 16 кръг Д София спорт (София) 5:4
16.03.2024 09:00 17 кръг Г Средец 2016 (София) 13:1
23.03.2024 09:00 18 кръг Д Спартак 2015 (София) 4:0
- 19 кръг
почива
06.04.2024 16:00 20 кръг Г Младост 2015 (София) 18:0
13.04.2024 09:00 21 кръг Д Фортуна (Железница) 6:1
20.04.2024 09:00 22 кръг Г Ай ма3кс (София) 3:0
- 23 кръг
почива
30.04.2024 10:00 24 кръг Г Талант (София) 5:0
11.05.2024 09:00 25 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
18.05.2024 09:00 26 кръг Г Витоша (Бистрица) 9:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Възраждане 2020 (София) 22 21 1 0 154:14 64
2 Обеля сити (кв.Обеля, София) 22 20 0 2 170:21 60
3 София спорт (София) 22 17 0 5 128:31 51
4 Спартак 2015 (София) 22 15 1 6 84:50 46
5 Сокол (кв.Бенковски, София) 22 14 1 7 76:77 43

Възраждане 2020 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 12:30 1 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 8:2
24.09.2023 11:20 2 кръг Г Козаро (Ботевград) 4:1
01.10.2023 12:30 3 кръг Д Спорт за всички (София) 1:0
08.10.2023 09:00 4 кръг Г Развитие МФ (София) 7:0
15.10.2023 09:00 5 кръг Д УФК Ботев (София) 5:0
22.10.2023 12:30 6 кръг Г Академика (София) 4:2
12.11.2023 09:00 7 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 4:3
19.11.2023 12:30 8 кръг Г Барокко (София) 0:1
17.03.2024 12:30 9 кръг Д ОФК София 1992 (София) 20:0
24.03.2024 11:20 10 кръг Г Развитие МФ (София) 7:0
31.03.2024 13:40 11 кръг Г Академика (София) 7:3
07.04.2024 12:30 12 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 2:2
14.04.2024 09:00 13 кръг Г ОФК София 1992 (София) 11:0
21.04.2024 11:20 14 кръг Д Барокко (София) 6:1
28.04.2024 10:10 15 кръг Г Щурче (София) 4:3
12.05.2024 12:30 16 кръг Д Победа 1945 (София) 5:3
19.05.2024 13:40 17 кръг Г Козаро (Ботевград) 4:1
26.05.2024 12:30 18 кръг Д УФК Ботев (София) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Възраждане 2020 (София) 18 15 1 2 101:27 46
2 Козаро (Ботевград) 17 11 0 6 69:29 33
3 Барокко (София) 17 10 0 7 56:36 30
4 Академика (София) 18 9 0 9 74:38 27
5 УФК Ботев (София) 18 9 0 9 55:58 27

Възраждане 2020 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 09:00 1 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 7:1
23.09.2023 13:40 2 кръг Г Сердика (София) 3:1
30.09.2023 12:30 3 кръг Д Барокко (София) 5:1
18.11.2023 12:30 4 кръг Г Метал 2002 (Перник) 6:0
14.10.2023 13:40 5 кръг Д Олимпия ФК II (София) 3:5
21.10.2023 12:30 6 кръг Г София спорт (София) 6:1
28.10.2023 12:30 7 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 1:2
04.11.2023 12:30 8 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3:1
11.11.2023 12:30 9 кръг Д Септември (София) 1:1
23.03.2024 09:00 10 кръг Г Олимпия ФК II (София) 2:4
30.03.2024 11:20 11 кръг Д Сердика (София) 2:4
06.04.2024 09:00 12 кръг Г Барокко (София) анл.
13.04.2024 10:10 13 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 2:5
20.04.2024 09:00 14 кръг Д Септември (София) 1:2
27.04.2024 13:40 15 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) анл.
11.05.2024 11:20 16 кръг Д София спорт (София) 2:1
18.05.2024 09:00 17 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 5:4
25.05.2024 10:10 18 кръг Д Метал 2002 (Перник) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември (София) 18 10 4 4 60:43 34
3 Академия Бойко Величков (София) 17 11 0 6 82:52 33
4 Възраждане 2020 (София) 16 8 1 7 50:35 25
5 София спорт (София) 18 7 2 9 45:46 23
6 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 16 7 1 8 55:46 22

Възраждане 2020 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 11:05 1 кръг Г София спорт II (София) 7:5
23.09.2023 10:10 2 кръг Д Том и Джери (София) 10:1
30.09.2023 09:15 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 6:1
07.10.2023 09:15 4 кръг Д Спорт за всички (София) 6:6
14.10.2023 09:15 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 12:1
21.10.2023 10:10 6 кръг Д УФК Ботев (София) 5:0
28.10.2023 10:10 7 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 2:1
04.11.2023 09:15 8 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 6:2
11.11.2023 09:15 9 кръг Г Вива (София) 3:2
23.03.2024 12:00 10 кръг Д Том и Джери (София) 5:2
30.03.2024 13:00 11 кръг Г Вива (София) 4:0
06.04.2024 11:05 12 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 7:4
13.04.2024 13:00 13 кръг Г София спорт II (София) 5:2
20.04.2024 11:05 14 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:2
27.04.2024 09:15 15 кръг Г УФК Ботев (София) 4:3
20.05.2024 13:00 16 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8:2
18.05.2024 11:05 17 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 5:4
25.05.2024 13:00 18 кръг Г Спорт за всички (София) 7:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Възраждане 2020 (София) 18 16 2 0 104:42 50
2 Спорт за всички (София) 17 14 2 1 122:37 44
3 УФК Ботев (София) 18 12 2 4 72:40 38
4 Академия Бойко Величков (София) 18 9 2 7 84:59 29
5 София спорт II (София) 18 9 2 7 65:61 29

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници