Реал (Пловдив)

BGSupporters форум

Реал (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2023 10:30 1 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3
16.09.2023 10:00 2 кръг Г Марица (Милево) 1:2
24.09.2023 10:30 3 кръг Д Левски (Карлово) 0:4
30.09.2023 10:00 4 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:4
07.10.2023 14:00 5 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:7
15.10.2023 10:00 6 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
22.10.2023 10:00 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:2
30.10.2023 10:00 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:3
05.11.2023 10:00 9 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 7:2
12.11.2023 10:00 10 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:1
09.12.2023 10:00 11 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:1
09.03.2024 10:00 12 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:4
17.03.2024 10:00 13 кръг Д Марица (Милево) 2:4
24.03.2024 11:30 14 кръг Г Левски (Карлово) 0:5
30.03.2024 10:00 15 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
06.04.2024 14:30 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:6
14.04.2024 10:00 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
21.04.2024 14:00 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:5
27.04.2024 10:00 19 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:5
01.05.2024 16:00 20 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 3:1
12.05.2024 10:00 21 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 5:2
18.05.2024 14:00 22 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 20 8 2 10 37:45 26
8 Марица (Милево) 20 7 2 11 28:51 23
9 Реал (Пловдив) 22 6 2 14 35:69 20
10 Траките 2007 (Скутаре) 20 4 4 12 32:57 16
11 Металик 1938 (Сопот) 20 3 2 15 11:44 11

Реал (Пловдив)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
06.09.2023 12:00 - Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:5

Реал (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 16:30 1 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:2
22.09.2023 15:15 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:4
30.09.2023 15:30 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:6
08.10.2023 12:30 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:0
16.10.2023 17:30 5 кръг Г Хисаря (Хисаря) 1:4
21.10.2023 13:30 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
04.11.2023 13:30 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
28.10.2023 13:30 8 кръг Д Житница (Житница) 2:7
11.11.2023 10:00 9 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:4
- 10 кръг
почива
03.12.2023 08:30 11 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Марица 1921 (Пловдив) 9 4 0 5 13:12 12
11 Тракия 06 (Стамболийски) 9 3 1 5 19:25 10
12 Хисаря (Хисаря) 10 2 0 8 22:59 6
13 Реал (Пловдив) 10 2 0 8 14:36 6
14 Академик (Пловдив) 9 0 1 8 6:40 1
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
23.03.2024 10:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
30.03.2024 14:00 2 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:3
06.04.2024 09:30 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 6:0
14.04.2024 12:00 4 кръг Г Житница (Житница) 5:1
21.04.2024 09:00 5 кръг Д Чавдар (Пловдив) 3:0
28.04.2024 12:30 6 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
11.05.2024 09:30 7 кръг Д Хисаря (Хисаря) 3:0
отложен 8 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
24.05.2024 10:30 9 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Чавдар (Пловдив) 8 6 0 2 30:9 18
3 Пълдин (Пловдив) 6 5 0 1 29:8 15
4 Реал (Пловдив) 7 5 0 2 20:7 15
5 Траките 2007 (Скутаре) 6 3 0 3 24:16 9
6 Житница (Житница) 6 3 0 3 19:21 9

Реал (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 09:00 1 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:11
24.09.2023 10:15 2 кръг Г Марица (Ясно поле) 1:1
01.10.2023 11:30 3 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 5:0
08.10.2023 10:15 4 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:10
15.10.2023 09:00 5 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:5
22.10.2023 16:30 6 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
29.10.2023 09:00 7 кръг Д Сокол (Марково) 0:1
05.11.2023 12:45 8 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:3
12.11.2023 12:45 9 кръг Д Чепинец II (Велинград) 1:0
19.11.2023 15:15 10 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:8
отложен 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
03.12.2023 10:15 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
10.12.2023 09:00 13 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 7:3
- 14 кръг
почива
17.03.2024 09:00 15 кръг Г Сокол (Марково) 7:1
24.03.2024 10:15 16 кръг Д Велд (Пловдив) 0:7
31.03.2024 12:45 17 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
07.04.2024 10:15 18 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 1:5
14.04.2024 15:15 19 кръг Г Чепинец II (Велинград) 0:3
21.04.2024 15:15 20 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:6
28.04.2024 09:00 21 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:1
25.05.2024 11:30 22 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
12.05.2024 09:00 23 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:5
19.05.2024 12:45 24 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
26.05.2024 09:00 25 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
02.06.2024 10:15 26 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Велд (Пловдив) 6 6 0 0 32:4 18
10 Чепинец II (Велинград) 18 5 2 11 20:52 17
11 Реал (Пловдив) 20 5 2 13 30:78 17
12 Марица (Ясно поле) 20 4 3 13 34:72 15
13 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 4 2 5 36:37 14

Реал (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 10:15 1 кръг Г Спартак (Първенец) 10:0
23.09.2023 12:45 2 кръг Г Калояново (Калояново) 2:1
30.09.2023 16:30 3 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 3:3
07.10.2023 09:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
14.10.2023 10:15 5 кръг Д Академик (Пловдив) 2:1
21.10.2023 10:15 6 кръг Г Вихър (Белозем) 3:2
28.10.2023 12:45 7 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 4:0
10.12.2023 11:30 8 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 9:2
11.11.2023 10:15 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0
18.11.2023 10:15 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:1
25.11.2023 11:30 11 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1
02.12.2023 14:00 12 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 3:0
09.12.2023 16:30 13 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 1:6
09.03.2024 11:30 14 кръг Д Спартак (Първенец) 10:0
16.03.2024 10:15 15 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 7:0
23.03.2024 11:30 16 кръг Д Атлетик (Куклен) 14:0
30.03.2024 12:45 17 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 4:1
06.04.2024 09:00 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 7:1
13.04.2024 11:30 19 кръг Г Калояново (Калояново) 1:0
20.04.2024 10:15 20 кръг Д Вихър (Белозем) 1:0
27.04.2024 09:00 21 кръг Г Академик (Пловдив) 6:1
11.05.2024 11:30 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:2
18.05.2024 09:00 23 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 5:3
25.05.2024 11:30 24 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Реал (Пловдив) 23 20 2 1 107:26 62
2 Академик (Пловдив) 21 17 0 4 90:35 51
3 ФК Хасково 2022 (Хасково) 22 15 0 7 87:57 45
4 Юнайтед (Пловдив) 22 14 2 6 73:41 44
5 Калояново (Калояново) 21 13 0 8 82:35 39

Реал (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 11:00 1 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:3
30.09.2023 12:00 2 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 8:1
07.10.2023 13:00 3 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 13:1
14.10.2023 14:00 4 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:10
21.10.2023 12:00 5 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 3:9
28.10.2023 09:00 6 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
09.12.2023 10:00 7 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 0:3
11.11.2023 10:00 8 кръг Г Спартак (Първенец) 6:9
18.11.2023 09:00 9 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:10
25.11.2023 09:00 10 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 10:4
02.12.2023 09:00 11 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 12:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Тракия 2004 (Пловдив) 9 5 1 3 40:29 16
6 Атлетик (Куклен) 8 5 0 3 45:29 15
7 Реал (Пловдив) 11 5 0 6 57:51 15
8 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 10 5 0 5 48:41 15
9 Спартак (Първенец) 10 4 0 6 38:38 12

Реал (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 18:00 1 кръг Д Вихър (Белозем) 0:4
22.09.2023 16:00 2 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 6:3
24.09.2023 17:00 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 5:3
01.10.2023 18:00 4 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:9
08.10.2023 18:00 5 кръг Д Улпия (Пловдив) 3:3
15.10.2023 16:00 6 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:6
22.10.2023 19:00 7 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 7:3
29.10.2023 18:00 8 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:7
05.11.2023 18:00 9 кръг Д Велд (Пловдив) 2:6
12.11.2023 16:00 10 кръг Г Спартак (Първенец) 2:5
19.11.2023 17:00 11 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 1:7
10.12.2023 16:00 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 5:10
03.12.2023 19:00 13 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 12 4 2 6 39:45 14
10 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 13 4 2 7 54:65 14
11 Реал (Пловдив) 13 3 1 9 38:69 10
12 ФА Карлово (Карлово) 13 3 1 9 45:70 10
13 Пловдив сити (Пловдив) 11 2 1 8 23:54 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници