Реал (Пловдив)

BGSupporters форум

Реал (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2022 11:00 1 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:0
10.09.2022 12:00 2 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:1
18.09.2022 10:30 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
24.09.2022 12:00 4 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:3
30.09.2022 13:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
08.10.2022 12:00 6 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:0
16.10.2022 09:30 7 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:2
22.10.2022 10:00 8 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:6
30.10.2022 10:00 9 кръг Г Реал II (Пловдив) 4:2
- 10 кръг
почива
13.11.2022 12:30 11 кръг Г Левски (Карлово) 3:1
19.11.2022 12:00 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:5
27.11.2022 09:00 13 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 5:1
- 14 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 15 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 21 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Реал II (Пловдив) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 25 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 26 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК Арда 1924 (Кърджали) 11 4 4 3 9:9 16
9 Лион 2017 (Пловдив) 11 5 0 6 15:24 15
10 Реал (Пловдив) 12 4 2 6 20:28 14
11 Левски (Карлово) 12 3 0 9 16:41 9
12 Реал II (Пловдив) 12 2 0 10 18:48 6

Реал II (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 10:00 1 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:5
10.09.2022 09:00 2 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:5
- 3 кръг
почива
22.09.2022 10:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:9
01.10.2022 14:00 5 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:2
09.10.2022 10:30 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:7
14.10.2022 14:00 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
23.10.2022 10:30 8 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:3
30.10.2022 10:00 9 кръг Д Реал (Пловдив) 2:4
05.11.2022 10:30 10 кръг Д Левски (Карлово) 1:3
13.11.2022 10:30 11 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 3:2
19.11.2022 10:00 12 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:5
27.11.2022 10:30 13 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 4:0
- 14 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 15 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 22 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 24 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Лион 2017 (Пловдив) 11 5 0 6 15:24 15
10 Реал (Пловдив) 12 4 2 6 20:28 14
11 Левски (Карлово) 12 3 0 9 16:41 9
12 Реал II (Пловдив) 12 2 0 10 18:48 6
13 Металик 1938 (Сопот) 12 1 0 11 5:33 3

Реал (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 15:15 1 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 6:0
17.09.2022 10:15 2 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:0
24.09.2022 09:00 3 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:0
01.10.2022 14:00 4 кръг Г Хисаря (Хисаря) 3:1
08.10.2022 10:15 5 кръг Д Марица (Ясно поле) 7:0
15.10.2022 09:00 6 кръг Г Сокол (Марково) 0:1
22.10.2022 12:45 7 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:1
29.10.2022 12:45 8 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:5
05.11.2022 10:15 9 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:0
отложен 10 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
19.11.2022 14:00 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:4
26.11.2022 11:30 12 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:5
03.12.2022 11:30 13 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Хисаря (Хисаря) -:-
- 18 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 19 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 21 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 23 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 25 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Пловдив сити (Пловдив) 10 7 1 2 33:10 22
4 Сокол (Марково) 11 6 1 4 29:28 19
5 Реал (Пловдив) 11 6 1 4 26:17 19
6 Академик (Пловдив) 9 5 0 4 15:15 15
7 Хисаря (Хисаря) 11 5 0 6 33:27 15

Реал (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 12:00 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
24.09.2022 09:00 2 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:2
01.10.2022 10:00 3 кръг Д Феникс (Пловдив) 5:3
08.10.2022 13:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 4:3
15.10.2022 10:00 5 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 2:4
22.10.2022 13:00 6 кръг Д Калояново (Калояново) 5:1
29.10.2022 11:00 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:1
05.11.2022 09:00 8 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:2
03.12.2022 09:00 9 кръг Г Барс (Пловдив) 6:1
19.11.2022 11:00 10 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 6:0
26.11.2022 14:00 11 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:0
- 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Феникс (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 16 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 17 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 18 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Барс (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 22 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Свобода 2011 (Пещера) 11 10 1 0 53:10 31
2 Реал (Пловдив) 11 9 1 1 42:17 28
3 Калояново (Калояново) 11 8 1 2 47:20 25
4 Родопа Смолян (Смолян) 10 6 1 3 52:19 19
5 Феникс (Пловдив) 11 5 2 4 28:29 17

Реал (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 15:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
22.09.2022 14:00 2 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:1
25.09.2022 16:00 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:7
09.10.2022 17:00 4 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) 1:1
16.10.2022 14:00 5 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
23.10.2022 15:00 6 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 4:2
30.10.2022 16:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:4
01.11.2022 09:00 8 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 3:4
отложен 9 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
13.11.2022 15:00 10 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:6
20.11.2022 11:00 11 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 3:5
27.11.2022 11:00 12 кръг Д Гигант (Съединение) 2:3
04.12.2022 09:00 13 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:3
- 14 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 16 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 19 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 22 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 23 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 24 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 25 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 26 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Спартак 1947 (Пловдив) 13 5 0 8 32:66 15
11 Бригада 2010 (Димитровград) 13 4 1 8 36:42 13
12 Реал (Пловдив) 12 3 3 6 27:37 12
13 УФК Васил Левски (Пловдив) 13 1 1 11 24:56 4
14 Брестник 1948 (Брестник) 12 1 0 11 12:74 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници