Барокко (София)

BGSupporters форум

Барокко (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Д Септември (София) 1:10
16.09.2023 11:00 2 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 0:7
23.09.2023 11:00 3 кръг Д София спорт (София) 0:3
30.09.2023 11:00 4 кръг Д УФК Ботев (София) 0:4
07.10.2023 18:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 1:10
14.10.2023 11:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 7:1
21.10.2023 11:00 7 кръг Г РД Спорт (София) 0:5
04.11.2023 12:00 8 кръг Д Национал (София) 3:4
11.11.2023 11:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:15
20.03.2024 13:00 10 кръг Г Септември (София) 0:4
16.03.2024 11:00 11 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 1:3
23.03.2024 13:00 12 кръг Г София спорт (София) 1:1
30.03.2024 11:00 13 кръг Г УФК Ботев (София) 1:8
07.04.2024 16:00 14 кръг Д Витоша 13 (София) 0:10
13.04.2024 11:00 15 кръг Г Левски Раковски (София) 6:2
20.04.2024 11:00 16 кръг Д РД Спорт (София) 1:3
15.05.2024 15:00 17 кръг Г Национал (София) 4:5
11.05.2024 11:00 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 София спорт (София) 18 6 3 9 35:45 21
7 Национал (София) 18 6 2 10 33:70 20
8 Академия за футболно развитие (София) 18 5 3 10 38:51 18
9 Левски Раковски (София) 18 3 0 15 22:101 9
10 Барокко (София) 18 2 1 15 28:106 7

Барокко (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 15:00 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:2
10.09.2023 13:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:12
17.09.2023 16:00 3 кръг Д Елит София (София) анл.
24.09.2023 19:00 4 кръг Г Сердика (София) 1:9
30.09.2023 13:30 5 кръг Д Победа 1945 (София) 0:13
08.10.2023 16:00 6 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:4
14.10.2023 13:30 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:6
22.10.2023 11:00 8 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:3
25.11.2023 11:00 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:3
12.11.2023 10:00 10 кръг Г Елит София (София) анл.
18.11.2023 14:00 11 кръг Д Сердика (София) 1:0
11.03.2024 15:00 12 кръг Г Победа 1945 (София) 4:1
16.03.2024 15:30 13 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:8
24.03.2024 11:00 14 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:9
- 15 кръг
почива
06.04.2024 13:00 16 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:2
14.04.2024 16:00 17 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:2
21.04.2024 11:00 18 кръг Г Сердика (София) 5:3
27.04.2024 13:30 19 кръг Д Победа 1945 (София) 1:1
12.05.2024 11:00 20 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 6:4
19.05.2024 16:00 21 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив София 1929 (София) 18 13 2 3 67:26 41
3 Победа 1945 (София) 18 7 2 9 47:44 23
4 Барокко (София) 18 5 5 8 37:85 20
5 Сердика (София) 18 6 1 11 37:49 19
6 Спартак 2015 (София) 18 4 4 10 28:42 16

Барокко (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2023 13:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:3
10.09.2023 16:00 2 кръг Д Национал (София) 0:8
17.09.2023 13:00 3 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:3
- 4 кръг
почива
30.09.2023 09:00 5 кръг Д Победа 1945 (София) 1:5
08.10.2023 13:00 6 кръг Г РД Спорт (София) 1:6
12.10.2023 16:00 7 кръг Д УФК Ботев (София) 0:8
15.10.2023 13:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
23.10.2023 15:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:5
30.10.2023 12:00 10 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:2
06.11.2023 10:30 11 кръг Д Академика (София) 4:3
12.11.2023 13:00 12 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:3
19.11.2023 16:00 13 кръг Д Арес (София) 0:7
25.11.2023 11:00 14 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 2:7
03.12.2023 11:00 15 кръг Д Септември (София) 0:5
25.02.2024 13:00 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
20.03.2024 14:00 17 кръг Г Национал (София) 0:9
10.03.2024 11:00 18 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:0
- 19 кръг
почива
24.03.2024 10:00 20 кръг Г Победа 1945 (София) 6:1
30.03.2024 15:00 21 кръг Д РД Спорт (София) 1:1
07.04.2024 11:00 22 кръг Г УФК Ботев (София) 0:1
13.04.2024 13:00 23 кръг Д Левски Раковски (София) 2:0
22.04.2024 15:00 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
27.04.2024 16:00 25 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:3
01.05.2024 13:00 26 кръг Г Академика (София) 1:2
11.05.2024 13:30 27 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:0
19.05.2024 13:00 28 кръг Г Арес (София) 0:3
24.05.2024 11:00 29 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:2
02.06.2024 16:00 30 кръг Г Септември (София) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Чавдар (Етрополе) 28 9 2 17 49:94 29
11 Левски Раковски (София) 28 7 2 19 45:104 23
12 Барокко (София) 28 5 2 21 27:98 17
13 Академика (София) 28 4 1 23 38:136 13
14 Победа 1945 (София) 28 3 1 24 39:212 10

Барокко (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2023 15:00 1 кръг Д Елит София (София) 1:6
09.09.2023 09:00 2 кръг Д Сердика (София) 0:7
17.09.2023 09:00 3 кръг Г Развитие МФ (София) 1:3
23.09.2023 09:00 4 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
30.09.2023 09:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:8
08.10.2023 16:00 6 кръг Д Витоша 13 (София) 0:5
14.10.2023 11:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
21.10.2023 09:00 8 кръг Д Арес (София) 3:5
04.11.2023 09:00 9 кръг Г Лъвчетата (София) 1:6
11.11.2023 09:00 10 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:5
18.11.2023 09:00 11 кръг Г ФК Ботев (София) 0:3
02.03.2024 11:00 12 кръг Г Елит София (София) 0:7
09.03.2024 09:00 13 кръг Г Сердика (София) 1:1
16.03.2024 09:00 14 кръг Д Развитие МФ (София) 6:1
23.03.2024 16:00 15 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1
30.03.2024 09:00 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:5
06.04.2024 16:00 17 кръг Г Витоша 13 (София) 0:14
08.05.2024 15:30 18 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
21.04.2024 09:00 19 кръг Г Арес (София) 0:9
27.04.2024 09:00 20 кръг Д Лъвчетата (София) 0:2
11.05.2024 17:00 21 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:6
18.05.2024 09:00 22 кръг Д ФК Ботев (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Арес (София) 22 7 1 14 45:80 22
9 ФК Ботев (София) 22 4 7 11 39:62 19
10 Развитие на млади футболисти (София) 22 3 2 17 32:117 11
11 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 22 3 1 18 17:93 10
12 Барокко (София) 22 1 2 19 16:104 5

Барокко (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 10:25 1 кръг Г Спортист 13 (София) 1:2
24.09.2023 13:15 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:5
01.10.2023 11:50 3 кръг Г РД Спорт (София) 0:4
08.10.2023 09:00 4 кръг Д Звезда (София) 2:2
15.10.2023 13:15 5 кръг Г Победа 1945 (София) 0:4
22.10.2023 10:25 6 кръг Д ФК Ботев (София) 3:1
12.11.2023 10:25 7 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) 0:4
19.11.2023 10:25 8 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 9:0
17.03.2024 14:40 9 кръг Г Правец (Правец) 0:5
24.03.2024 10:25 10 кръг Д Спортист 13 (София) 2:4
31.03.2024 13:15 11 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:9
07.04.2024 11:50 12 кръг Д РД Спорт (София) 1:3
14.04.2024 10:25 13 кръг Г Звезда (София) 3:4
21.04.2024 09:00 14 кръг Д Победа 1945 (София) 2:2
28.04.2024 10:25 15 кръг Г ФК Ботев (София) 5:0
12.05.2024 09:00 16 кръг Д Локомотив София 1929 II (София) 2:5
19.05.2024 09:00 17 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 3:0
26.05.2024 14:40 18 кръг Д Правец (Правец) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Победа 1945 (София) 18 9 2 7 69:36 29
7 Локомотив София 1929 II (София) 18 6 2 10 31:65 20
8 Барокко (София) 18 4 2 12 34:61 14
9 ФК Ботев (София) 18 2 0 16 21:68 6
10 Казичене 1929 (Казичене) 18 0 0 18 4:147 0

Барокко (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 10:25 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:1
24.09.2023 11:50 2 кръг Д Академия Септември (София) 3:1
01.10.2023 13:15 3 кръг Г ФК Ботев (София) 6:2
08.10.2023 14:40 4 кръг Д ОФК София 1992 (София) 4:3
15.10.2023 10:25 5 кръг Г Развитие МФ (София) 4:2
22.10.2023 09:00 6 кръг Д Талант (София) 0:1
12.11.2023 11:50 7 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1
19.11.2023 11:50 8 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:1
17.03.2024 14:40 9 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 4:2
24.03.2024 10:25 10 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 0:4
31.03.2024 11:50 11 кръг Г ФК Ботев (София) 4:2
отложен 12 кръг Д Талант (София) -:-
14.04.2024 13:15 13 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:6
21.04.2024 14:40 14 кръг Д Развитие МФ (София) 9:3
28.04.2024 11:50 15 кръг Г Академия Септември (София) 3:5
12.05.2024 14:40 16 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:1
19.05.2024 09:00 17 кръг Г Тигрите (София) 5:3
26.05.2024 13:15 18 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 2:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Талант (София) 17 13 4 0 57:17 43
2 Софияспорт 2020 (София) 17 11 3 3 39:17 36
3 Барокко (София) 17 11 1 5 58:47 34
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 18 9 3 6 58:31 30
5 Академия Септември (София) 18 7 5 6 54:36 26

Барокко (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 10:10 1 кръг Д Развитие МФ (София) 9:0
24.09.2023 10:10 2 кръг Г УФК Ботев (София) 1:3
01.10.2023 09:00 3 кръг Д Академика (София) 3:1
08.10.2023 13:40 4 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 2:5
02.12.2023 12:30 5 кръг Д Козаро (Ботевград) 3:1
22.10.2023 13:40 6 кръг Д ОФК София 1992 (София) 9:0
12.11.2023 11:20 7 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 5:1
19.11.2023 12:30 8 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:0
17.03.2024 11:20 9 кръг Г Спорт за всички (София) 0:5
24.03.2024 10:10 10 кръг Г Победа 1945 (София) 2:1
31.03.2024 12:30 11 кръг Д Козаро (Ботевград) анл.
07.04.2024 09:00 12 кръг Г УФК Ботев (София) 2:3
14.04.2024 12:30 13 кръг Д Развитие МФ (София) 2:0
21.04.2024 11:20 14 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:6
28.04.2024 09:00 15 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 5:1
12.05.2024 10:10 16 кръг Г ОФК София 1992 (София) 10:1
19.05.2024 12:30 17 кръг Г Академика (София) 1:4
26.05.2024 13:40 18 кръг Д Щурче (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Възраждане 2020 (София) 18 15 1 2 101:27 46
2 Козаро (Ботевград) 17 11 0 6 69:29 33
3 Барокко (София) 17 10 0 7 56:36 30
4 Академика (София) 18 9 0 9 74:38 27
5 УФК Ботев (София) 18 9 0 9 55:58 27

Барокко (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 12:30 1 кръг Г Септември (София) 0:6
23.09.2023 09:00 2 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 5:10
30.09.2023 12:30 3 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:5
18.11.2023 13:40 4 кръг Г Сердика (София) 3:2
14.10.2023 11:20 5 кръг Д Метал 2002 (Перник) 11:1
21.10.2023 11:20 6 кръг Г Олимпия ФК II (София) 0:7
28.10.2023 10:10 7 кръг Д София спорт (София) 0:3
04.11.2023 11:20 8 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 4:7
11.11.2023 10:10 9 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:4
23.03.2024 10:10 10 кръг Г Сердика (София) 4:3
30.03.2024 09:00 11 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) анл.
06.04.2024 09:00 12 кръг Д Възраждане 2020 (София) анл.
13.04.2024 11:20 13 кръг Г Септември (София) 1:1
20.04.2024 13:40 14 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:10
27.04.2024 09:00 15 кръг Г София спорт (София) 0:4
11.05.2024 12:30 16 кръг Д Академия Бойко Величков (София) анл.
18.05.2024 12:30 17 кръг Г Метал 2002 (Перник) 3:4
25.05.2024 13:40 18 кръг Д Олимпия ФК II (София) 3:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 16 7 1 8 55:46 22
7 Локомотив София 1929 II (София) 16 6 3 7 44:59 21
8 Сердика (София) 17 6 2 9 44:56 20
9 Метал 2002 (Перник) 18 3 3 12 32:92 12
10 Барокко (София) 15 3 1 11 37:77 10

Барокко (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 13:00 1 кръг Г Супер стар (София) 13:1
24.09.2023 10:10 2 кръг Д София спорт (София) 5:11
01.10.2023 10:10 3 кръг Г Левски II (София) 4:11
18.11.2023 09:15 4 кръг Д ЦСКА II (София) 1:6
15.10.2023 12:00 5 кръг Г Олимпия ФК II (София) 7:9
22.10.2023 12:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 5:5
12.11.2023 09:15 7 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 3:6
19.11.2023 10:10 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7:2
17.03.2024 10:10 9 кръг Д Славия 1913 II (София) 1:12
24.03.2024 09:15 10 кръг Г Славия 1913 II (София) 0:11
31.03.2024 13:00 11 кръг Д Академика (София) 4:3
07.04.2024 11:05 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
14.04.2024 09:15 13 кръг Г София спорт (София) 4:4
21.04.2024 11:05 14 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 6:3
28.04.2024 13:00 15 кръг Г Миньор (Перник) 3:6
20.05.2024 11:05 16 кръг Д Олимпия ФК II (София) анл.
19.05.2024 11:05 17 кръг Г ЦСКА II (София) 0:5
26.05.2024 09:15 18 кръг Д Левски II (София) 5:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Миньор (Перник) 18 7 2 9 78:72 23
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 17 6 1 10 60:75 19
7 Барокко (София) 16 4 2 10 68:104 14
8 Олимпия ФК II (София) 16 4 1 11 56:94 13
9 Академика (София) 8 2 2 4 32:44 8

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници