Орлета (Пазарджик)

BGSupporters форум

Орлета (Пазарджик)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 14:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 2:3
05.09.2021 14:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2
12.09.2021 14:00 3 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:0
19.09.2021 14:00 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:5
23.09.2021 14:00 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:2
26.09.2021 14:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 0:9
03.10.2021 14:00 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
10.10.2021 14:00 8 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
отложен 9 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
24.10.2021 14:00 10 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
31.10.2021 14:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
07.11.2021 11:00 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
14.11.2021 14:00 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
21.11.2021 14:00 14 кръг Г Септември (Симитли) -:-
28.11.2021 14:00 15 кръг Д Барокко (София) -:-
- 16 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 18 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 19 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 20 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 21 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 22 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 23 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 24 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 25 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 26 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 27 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 28 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 29 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 30 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Ботев 57 СУ (София) 9 2 1 6 8:23 7
13 Струмска слава 1927 (Радомир) 9 2 1 6 14:34 7
14 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 1 2 6 6:15 5
15 Орлета (Пазарджик) 8 1 0 7 6:26 3
16 Чавдар (Етрополе) 9 0 1 8 7:27 1

Орлета (Пазарджик)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
29.09.2021 16:00 - Д Левски (София) 0:3

Орлета (Пазарджик)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 15:00 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
04.09.2021 11:00 2 кръг Д Национал (София) 2:0
11.09.2021 11:00 3 кръг Г Септември (Симитли) 1:2
17.09.2021 16:00 4 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
25.09.2021 11:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
отложен 6 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
отложен 7 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
16.10.2021 11:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:3
23.10.2021 11:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
30.10.2021 13:30 10 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
06.11.2021 11:00 11 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
13.11.2021 11:00 12 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
21.11.2021 12:00 13 кръг Д Левски (София) -:-
- 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 15 кръг Г Национал (София) -:-
- 16 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 17 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 18 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 19 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
- 20 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 21 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 23 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 24 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 25 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 26 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Пирин 2001 (Благоевград) 7 2 1 4 5:10 7
11 Марек 1915 (Дупница) 8 1 2 5 6:26 5
12 Орлета (Пазарджик) 6 1 1 4 4:9 4
13 Ботев 57 СУ (София) 7 1 1 5 4:20 4
14 Малеш (Микрево) 5 0 0 5 3:17 0

Орлета (Пазарджик)

ДПГ13: Пловдив - Зонална група център
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 11:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:3
- 2 кръг
почива
22.09.2021 10:30 3 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 11:0
26.09.2021 10:00 4 кръг Г Ботев II (Пловдив) 4:3
03.10.2021 11:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:6
отложен 6 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
отложен 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
24.10.2021 10:30 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
31.10.2021 10:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
06.11.2021 10:00 10 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
14.11.2021 11:00 11 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
21.11.2021 10:30 12 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
28.11.2021 10:30 13 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 23 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 25 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Кронос 2016 (Пловдив) 5 3 1 1 6:4 10
5 Берое (Стара Загора) 4 3 0 1 23:8 9
6 Орлета (Пазарджик) 4 2 1 1 20:12 7
7 Локомотив 1926 (Пловдив) 4 2 1 1 8:8 7
8 Хебър 1918 (Пазарджик) 5 1 2 2 4:6 5

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници