Орлета (Пазарджик)

BGSupporters форум

Орлета (Пазарджик)

ЮМВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 12:30 1 кръг Д Лозен (Лозен) 3:0
30.09.2023 10:30 2 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:1
07.10.2023 13:00 3 кръг Д Брацигово (Брацигово) 18:0
14.10.2023 10:30 4 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) 14:0
- 5 кръг
почива
02.03.2024 10:30 6 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 0:3
28.02.2024 10:30 7 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:3
12.11.2023 10:30 8 кръг Г Лозен (Лозен) 8:1
19.11.2023 10:30 9 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:0
16.03.2024 10:30 10 кръг Г Брацигово (Брацигово) 0:3
23.03.2024 10:30 11 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) 0:3
- 12 кръг
почива
06.04.2024 10:30 13 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 0:3
13.04.2024 10:30 14 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тракиец 2005 (Главиница) 17 8 2 7 31:73 26
4 Чико Бунара (Бяга) 17 7 0 10 37:48 21
5 Лозен (Лозен) 17 3 1 13 30:64 10
6 Брацигово (Брацигово) 17 3 1 13 21:89 10
7 Орлета (Пазарджик) 12 6 0 6 47:20 18

Орлета (Пазарджик)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2023 11:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:1
04.09.2023 16:00 2 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:2
09.09.2023 12:00 3 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:3
17.09.2023 13:00 4 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:7
23.09.2023 10:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
02.10.2023 19:00 6 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:3
- 7 кръг
почива
14.10.2023 10:30 8 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:1
15.05.2024 13:00 9 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:4
28.10.2023 12:00 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:2
04.11.2023 15:00 11 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:2
11.11.2023 10:30 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
19.11.2023 12:00 13 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:3
30.03.2024 10:00 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:0
- 15 кръг
почива
26.05.2024 14:00 16 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:12
25.02.2024 11:00 17 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 6:0
13.03.2024 13:00 18 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:9
09.03.2024 11:00 19 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:2
16.03.2024 12:00 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
23.03.2024 10:00 21 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 10:0
- 22 кръг
почива
07.04.2024 10:00 23 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:0
13.04.2024 12:00 24 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
20.04.2024 11:00 25 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:0
25.04.2024 14:00 26 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:2
03.05.2024 10:00 27 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:3
12.05.2024 13:00 28 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 1:1
18.05.2024 10:00 29 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:1
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Марица 1921 (Пловдив) 26 14 5 7 79:33 47
6 ФК Сливен (Сливен) 26 13 6 7 68:48 45
7 Орлета (Пазарджик) 26 10 7 9 66:63 37
8 Спартак 1947 (Пловдив) 26 8 6 12 41:56 30
9 Юнайтед (Пловдив) 26 6 6 14 48:69 24

Орлета (Пазарджик)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:30 1 кръг Д Балкан 1952 (Варвара) 45:0
30.09.2023 11:00 2 кръг Г ФК Локомотив 1925 (Септември) 0:11
07.10.2023 11:00 3 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:2
15.10.2023 11:00 4 кръг Г Брацигово (Брацигово) 9:2
22.10.2023 11:00 5 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) 13:0
10.12.2023 10:30 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
- 7 кръг
почива
25.11.2023 10:30 8 кръг Д Левски (Паталеница) 3:2
18.11.2023 10:30 9 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:0
09.03.2024 10:30 10 кръг Г Балкан 1952 (Варвара) 11:3
16.03.2024 10:30 11 кръг Д ФК Локомотив 1925 (Септември) 5:1
18.05.2024 10:30 12 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:10
24.03.2024 10:30 13 кръг Д Брацигово (Брацигово) 6:2
06.04.2024 10:30 14 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) 3:1
06.06.2024 10:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
- 16 кръг
почива
27.04.2024 10:30 17 кръг Г Левски (Паталеница) 5:1
25.05.2024 11:00 18 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хебър 1918 (Пазарджик) 16 15 0 1 142:23 45
2 Оборище (Панагюрище) 16 14 0 2 126:17 42
3 Орлета (Пазарджик) 16 11 1 4 106:40 34
4 Брацигово (Брацигово) 16 8 1 7 49:60 25
5 Чепинец (Велинград) 16 7 2 7 65:49 23

Орлета (Пазарджик)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:45 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
отложен 2 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
01.10.2023 17:45 3 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 0:2
08.10.2023 14:00 4 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
- 5 кръг
почива
22.10.2023 17:45 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3
05.11.2023 16:30 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:6
12.11.2023 15:15 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
19.11.2023 15:15 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 6:1
17.03.2024 16:30 10 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 3:1
24.03.2024 16:30 11 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 1:2
31.03.2024 15:15 12 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 3:3
07.04.2024 14:00 13 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
- 14 кръг
почива
02.06.2024 15:15 15 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1
28.04.2024 16:30 16 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:0
12.05.2024 16:30 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
19.05.2024 14:00 18 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шипка старс 2015 (Асеновград) 15 11 1 3 44:31 34
2 Тракия 2004 (Пловдив) 15 8 2 5 49:36 26
3 Орлета (Пазарджик) 15 8 1 6 33:26 25
4 Марица 1921 (Пловдив) 7 7 0 0 28:7 21
5 Ботев (Пловдив) 8 7 0 1 51:7 21

Орлета (Пазарджик)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 10:00 1 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:8
30.09.2023 11:00 2 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:5
07.10.2023 13:00 3 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:7
21.10.2023 11:00 4 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:4
- 5 кръг
почива
28.10.2023 12:00 6 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 2:3
18.11.2023 13:00 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:1
11.11.2023 10:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:11
18.11.2023 10:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:7
25.11.2023 13:00 10 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:3
02.12.2023 09:00 11 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2
16.03.2024 12:00 12 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:1
23.03.2024 12:00 13 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 4:2
30.03.2024 12:00 14 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 3:3
06.04.2024 13:00 15 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
13.04.2024 12:00 16 кръг Д Беломорец (Асеновград) 2:4
20.04.2024 10:00 17 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 5:1
27.04.2024 11:00 18 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:1
11.05.2024 12:00 19 кръг Д Ботев (Пловдив) анл.
18.05.2024 12:00 20 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ФА Карлово (Карлово) 10 8 0 2 63:14 24
6 ФК Арда 1924 (Кърджали) 18 6 2 10 44:74 20
7 Орлета (Пазарджик) 18 6 2 10 31:64 20
8 Пловдив сити (Пловдив) 17 5 2 10 41:56 17
9 Кронос 2016 (Пловдив) 10 4 4 2 36:18 16

Орлета (Пазарджик)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:00 1 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 1:3
22.09.2023 10:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:8
24.09.2023 15:00 3 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:2
01.10.2023 12:00 4 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:5
08.10.2023 14:00 5 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 10:0
15.10.2023 15:00 6 кръг Д Академик (Пловдив) 5:5
22.10.2023 13:00 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:1
29.10.2023 10:00 8 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:3
05.11.2023 14:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 8:2
12.11.2023 12:00 10 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 5:5
19.11.2023 10:00 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:6
10.12.2023 11:00 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
03.12.2023 10:00 13 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 6:4
10.03.2024 15:00 14 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:3
17.03.2024 10:00 15 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:6
24.03.2024 15:00 16 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:1
31.03.2024 12:00 17 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:4
07.04.2024 14:00 18 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 3:0
14.04.2024 15:00 19 кръг Г Академик (Пловдив) 3:5
21.04.2024 13:00 20 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:9
28.04.2024 10:00 21 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:0
01.06.2024 14:00 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:0
02.06.2024 12:00 23 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 3:5
24.05.2024 10:00 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4
26.05.2024 15:00 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
02.06.2024 10:00 26 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 22 10 0 12 83:78 30
10 Родопа Смолян (Смолян) 23 9 2 12 82:80 29
11 Орлета (Пазарджик) 25 9 2 14 82:85 29
12 Марица 1921 (Пловдив) 23 2 1 20 50:153 7
13 Ботев 2002 (Пловдив) 23 2 0 21 61:142 6

Орлета (Пазарджик)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:00 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 11:2
01.10.2023 14:00 2 кръг Г Чавдар (Пловдив) 10:0
08.10.2023 12:00 3 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 4:1
15.10.2023 12:00 4 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:6
22.10.2023 14:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:1
29.10.2023 11:00 6 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 1:9
05.11.2023 11:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:4
12.11.2023 10:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
19.11.2023 12:00 9 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 5:0
отложен 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
03.12.2023 09:00 11 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 13:4
17.03.2024 14:00 12 кръг Д Чавдар (Пловдив) 4:3
24.03.2024 14:00 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:3
31.03.2024 10:00 14 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 5:2
07.04.2024 14:00 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
14.04.2024 14:00 16 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:2
21.04.2024 12:00 17 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 4:1
28.04.2024 13:00 18 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 5:11
02.06.2024 14:00 19 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 10:3
12.05.2024 10:00 20 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1
19.05.2024 10:00 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
26.05.2024 13:00 22 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 21 16 2 3 95:39 50
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 20 16 1 3 121:37 49
3 Орлета (Пазарджик) 21 13 1 7 99:65 40
4 Бригада 2010 (Димитровград) 19 13 0 6 103:45 39
5 Марица 1921 (Пловдив) 21 9 2 10 74:76 29

Орлета (Пазарджик)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 12:00 1 кръг Д Велд (Пловдив) 1:11
01.10.2023 12:00 2 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 5:5
08.10.2023 12:00 3 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 5:4
- 4 кръг
почива
22.10.2023 10:00 5 кръг Д Пълдин (Пловдив) 6:5
29.10.2023 10:00 6 кръг Г Сокол (Марково) 4:3
05.11.2023 11:00 7 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 7:2
12.11.2023 11:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:7
19.11.2023 13:00 9 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 4:5
отложен 10 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
03.12.2023 11:00 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:8
17.03.2024 13:00 12 кръг Д Велд (Пловдив) 0:8
24.03.2024 11:00 13 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 4:0
31.03.2024 12:00 14 кръг Д Асеновец 2005 II (Асеновград) 0:4
07.04.2024 13:00 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
14.04.2024 13:00 16 кръг Д Пълдин (Пловдив) 5:14
21.04.2024 10:00 17 кръг Г Сокол (Марково) 1:3
28.04.2024 09:00 18 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:3
02.06.2024 11:00 19 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:5
12.05.2024 11:00 20 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 1:3
отложен 21 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
26.05.2024 13:00 22 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пълдин (Пловдив) 20 9 0 11 86:67 27
8 Асеновец 2005 II (Асеновград) 8 7 0 1 42:8 21
9 Орлета (Пазарджик) 18 5 1 12 58:96 16
10 Пловдив сити (Пловдив) 18 4 0 14 48:91 12
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 3 1 6 30:44 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници