Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Черноморец 1919 (Бургас)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
21.08.2021 18:00 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:0
28.08.2021 18:00 4 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 0:1
04.09.2021 17:00 5 кръг Г Берое II (Стара Загора) 2:1
11.09.2021 17:00 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:2
18.09.2021 17:00 7 кръг Г Гигант (Съединение) 0:4
25.09.2021 17:00 8 кръг Д Саяна (Хасково) 0:0
02.10.2021 16:00 9 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:1
09.10.2021 16:00 10 кръг Д Несебър (Несебър) 0:0
27.10.2021 16:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:0
23.10.2021 16:00 12 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
30.10.2021 16:00 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:0
06.11.2021 14:30 14 кръг Г Левски (Карлово) 1:0
12.11.2021 14:30 15 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
19.11.2021 14:30 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
27.11.2021 14:30 17 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 19 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 20 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 21 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 22 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 24 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 25 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 26 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 27 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 28 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 29 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 30 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 31 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 32 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 33 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 34 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски 2005 (Крумовград) 15 12 1 2 45:8 37
3 Загорец (Нова Загора) 16 11 1 4 34:9 34
4 Черноморец 1919 (Бургас) 16 9 4 3 23:14 31
5 Асеновец 2005 (Асеновград) 16 8 4 4 34:23 28
6 Атлетик (Куклен) 16 7 4 5 24:21 25

Черноморец 1919 II (Бургас)

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2021 17:00 1 кръг Д Равда (Равда) 6:3
26.09.2021 17:00 2 кръг Г Банево (кв.Банево, Бургас) 4:1
03.10.2021 16:00 3 кръг Д Черноморец (Несебър) 5:1
10.10.2021 16:00 4 кръг Г Ахелой (Ахелой) 8:1
17.10.2021 16:00 5 кръг Д Равнец 2011 (Равнец) 1:1
24.10.2021 16:00 6 кръг Г Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0
31.10.2021 14:30 7 кръг Д Кошарица (Кошарица) 6:0
07.11.2021 14:30 8 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) 3:0
14.11.2021 14:30 9 кръг Д Устрем (Тънково) -:-
- 10 кръг Г Равда (Равда) -:-
- 11 кръг Д Банево (кв.Банево, Бургас) -:-
- 12 кръг Г Черноморец (Несебър) -:-
- 13 кръг Д Ахелой (Ахелой) -:-
- 14 кръг Г Равнец 2011 (Равнец) -:-
- 15 кръг Д Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) -:-
- 16 кръг Г Кошарица (Кошарица) -:-
- 17 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) -:-
- 18 кръг Г Устрем (Тънково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 II (Бургас) 8 7 1 0 36:7 22
2 Равнец 2011 (Равнец) 8 6 2 0 23:4 20
3 Черноморец (Несебър) 7 4 1 2 29:24 13
4 Свети Влас (Свети Влас) 6 4 1 1 12:7 13
5 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 7 3 1 3 16:12 10

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
20.10.2021 14:30 1-ви мач Д Сокол (Марково) 0:0
27.10.2021 14:30 реванш Г Сокол (Марково) 2:1
1/4 финали
10.11.2021 11:00 1-ви мач Г Национал (София) 1:5
17.11.2021 12:30 реванш Д Национал (София) 2:2
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Финал
25.08.2021 10:00 - Д Бургас спорт (Бургас) П

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
- -
почива
Област Бургас / Финал
01.09.2021 10:00 - Г Нефтохимик/Бургас спорт -:-

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 14:30 1-ви мач Г Дунав от Русе (Русе) 1:3
28.10.2021 10:30 реванш Д Дунав от Русе (Русе) 4:0
1/4 финали
10.11.2021 11:00 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 1:1
17.11.2021 10:00 реванш Д Славия 1913 (София) 3:0
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
28.08.2021 10:00 - Г Звездичка (Бургас) П
Област Бургас / Финал
01.09.2021 10:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) П

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Черноморец 1919 (Бургас)

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 3 място
2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място
2004/2005 Втора лига 15 място
2003/2004 Първа лига 16 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 8.149 61
октомври 2019 10.613 56
септември 2019 12.317 49
август 2019 15.859 32
май 2019 13.114 44
април 2019 15.541 35
март 2019 9.985 59
ноември 2018 10.148 62
октомври 2018 8.843 64
септември 2018 17.281 34
всички

Интернет страници