Бургас спорт (Бургас)

BGSupporters форум

Бургас спорт (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 14:30 1 кръг Д Българово 1948 (Българово) 6:3
18.09.2022 17:00 2 кръг Г Аполония Понтика (Созопол) 5:0
25.09.2022 17:00 3 кръг Д Вихър (Айтос) 4:1
09.10.2022 16:00 4 кръг Г Странджанец (Царево) 2:1
16.10.2022 16:00 5 кръг Д Манолич (Манолич) анл.
23.10.2022 16:00 6 кръг Г Камено (Камено) 1:3
30.10.2022 14:30 7 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 0:1
06.11.2022 14:30 8 кръг Г Ропотамо (Приморско) 1:1
- 9 кръг
почива
20.11.2022 14:30 10 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 0:3
27.11.2022 14:30 11 кръг Г Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 3:1
- 12 кръг Г Българово 1948 (Българово) -:-
- 13 кръг Д Аполония Понтика (Созопол) -:-
- 14 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 15 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Камено (Камено) -:-
- 18 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) -:-
- 19 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) -:-
- 22 кръг Д Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Камено (Камено) 9 6 1 2 31:15 19
3 Балкан 1980 (Планиница) 9 6 0 3 20:14 18
4 Бургас спорт (Бургас) 9 5 1 3 22:14 16
5 Вихър (Айтос) 9 4 0 5 22:29 12
6 Българово 1948 (Българово) 9 3 3 3 25:22 12

Бургас спорт (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2022 17:00 1 кръг Г Созопол (Созопол) 6:0
29.09.2022 17:00 2 кръг Д Вихър (Айтос) 8:0
05.10.2022 16:00 3 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
13.10.2022 16:00 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
19.10.2022 16:00 5 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 4:1
27.10.2022 15:00 6 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:0
02.11.2022 14:30 7 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:3
- 8 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 9 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 10 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 12 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
- 13 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 14 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 7 6 1 0 36:3 19
2 Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 5 2 0 33:7 17
3 Бургас спорт (Бургас) 7 5 1 1 27:8 16
4 Загорец (Нова Загора) 7 4 0 3 15:16 12
5 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7 3 0 4 10:16 9

Бургас спорт (Бургас)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
31.08.2022 17:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) П
Област Бургас / Финал
07.09.2022 17:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:3

Бургас спорт (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2022 11:00 1 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) 0:1
09.10.2022 09:30 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
16.10.2022 10:00 3 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:3
22.10.2022 15:00 4 кръг Г Звезденбург (Бургас) 7:4
29.10.2022 10:00 5 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 0:4
06.11.2022 11:00 6 кръг Д Созопол (Созопол) 3:1
13.11.2022 11:00 7 кръг Г Ропотамо (Приморско) 4:1
- 8 кръг Г ОФК Елхово (Елхово) -:-
- 9 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 10 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 11 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 12 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
- 13 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 14 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК Поморие (Поморие) 7 4 1 2 15:7 13
4 Звезденбург (Бургас) 7 3 1 3 16:15 10
5 Бургас спорт (Бургас) 7 3 0 4 17:17 9
6 Карнобат (Карнобат) 7 2 2 3 12:23 8
7 Созопол (Созопол) 7 1 0 6 7:26 3

Бургас спорт (Бургас)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
30.08.2022 10:00 - Д Звезденбург (Бургас) 0:6

Бургас спорт (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2022 09:30 1 кръг Д Несебър (Несебър) 0:2
09.10.2022 11:00 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:4
16.10.2022 11:30 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 6:0
22.10.2022 09:30 4 кръг Д Звезденбург (Бургас) 2:7
29.10.2022 11:30 5 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 0:1
04.11.2022 14:30 6 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
12.11.2022 09:30 7 кръг Г Звездичка (Бургас) 0:4
- 8 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 9 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 10 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 11 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 12 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
- 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 14 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 4 0 3 21:7 12
5 Несебър (Несебър) 7 3 2 2 11:18 11
6 ОФК Поморие (Поморие) 7 2 1 4 8:17 7
7 Бургас спорт (Бургас) 7 1 0 6 9:20 3
8 Карнобат (Карнобат) 7 0 0 7 2:60 0

Бургас спорт (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
25.09.2022 10:00 2 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:0
09.10.2022 10:00 3 кръг Г Созопол (Созопол) 5:1
26.11.2022 10:00 4 кръг Д Звездичка (Бургас) 5:3
22.10.2022 12:30 5 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
30.10.2022 11:30 6 кръг Д Странджанец (Царево) 11:0
06.11.2022 09:30 7 кръг Г Звезденбург (Бургас) 1:1
12.11.2022 13:00 8 кръг Д Несебър II (Несебър) 1:3
20.11.2022 10:00 9 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:7
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 12 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 13 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
- 14 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 15 кръг Г Странджанец (Царево) -:-
- 16 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 17 кръг Г Несебър II (Несебър) -:-
- 18 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Звезденбург (Бургас) 8 4 2 2 21:11 14
5 Несебър II (Несебър) 8 4 1 3 27:18 13
6 Бургас спорт (Бургас) 8 4 1 3 30:17 13
7 Созопол (Созопол) 8 2 0 6 20:20 6
8 Звездичка (Бургас) 8 1 0 7 16:23 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници